Najlepsze torby rowerowe w sklepach Sferis.pl. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rankingi toreb rowerowych / Ranking toreb na rower w Sferis.pl

Poszukujesz dobrych toreb na rower w Sferis.pl? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na październik 2022:

  • TOP10 toreb na rower w Sferis.pl – pod względem zainteresowania konsumentów,
  • TOP5 z torbami rowerowymi w sklepach online Sferis.pl – pod względem ceny,
  • TOP5 często kupowanych rowerowych toreb.

Ranking z najlepszymi torbami rowerowymi w sklepach online Sferis.pl [Zainteresowanie] Top10 na październik 2022

Nasze zestawienie zawiera proponowane torby rowerowe w sklepach Sferis.pl, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z torbami rowerowymi w sklepach online Sferis.pl i ich specyfikacją.

2 # Torebka podsiodłowa Topeak Aero Wedge Pack Large, T-TC2262B

Torebka podsiodłowa Topeak Aero Wedge Pack Large, T-TC2262B Najniższa Cena Online Torba podsiodłowa Topeak Aero Wedge Pack z tradycyjnym systemem mocowania. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tworzyw jest wyjątkowo wytrzymała i niepodatna na rozdarcia czy uszkodzenia. Ponadto specjalną, przeznaczoną szlufkę na lampkę żeby była ona optymalnie widoczna po zmroku. Pasek odblaskowy 3M™ w dodatku poprawia bezpieczeństwo. Zamykana na tradycyjny suwak, przystępny dostęp do wnętrza gdzie zmieszczą się niezbędne elementy wyposażenia. We wnętrzu znajduje się kieszonka z siatki. Torba jest usztywniana dlatego nie wygina się podczas otwierania. Montowana do sztycy paskiem z rzepem, a do siodła dwoma paskami z klipsami z regulacją. Rozmiary medium i large w dodatku mają możliwość powiększenia objętości poprzez otwarcie drugiego suwaka. Topeak Aero Wedge Pack to świetne rozwiązanie dla każdego rowerzysty, które niezbędny ekwipunek lubi posiadać optymalnie zabezpieczony i zawsze pod ręką. Parametry: materiał: 1200 Denier powlekany teflonem średnica sztycy: ø27.2 - ø34.9 mm system mocowania: Nylonowe paski z zatrzaskami, a także pasek z rzepem odblaski: taśma 3M™ atrybuty: szlufka na lampkę, zwiększana pojemność (M,L) Micro: rozmiary: 16 x 8 x 7.5 cm pojemność: 0.41 L waga: 85g Small: rozmiary: 18 x 8.5 x 11 cm pojemność: 0.66 L waga: 100g Medium: wymiary: 20 x 11 x 12 cm objętość: 0.98-1.31 L waga: 130g Large: wymiary: 23 x 13 x 14 cm objętość: 1.48-1.97 L waga: 165g
  • Producent Topeak 
  • Rodzaj torba podsiodłowa 


Ranking z najtańszymi torbami rowerowymi w sklepach online Sferis.pl [Cena] Top10 na październik 2022

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze torby rowerowe w sklepach Sferis.pl, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na październik 2022.

2 # Torebka podsiodłowa Topeak Aero Wedge Pack Large, T-TC2262B

Torebka podsiodłowa Topeak Aero Wedge Pack Large, T-TC2262B Najniższa Cena Online Torba podsiodłowa Topeak Aero Wedge Pack z klasycznym systemem mocowania. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów jest niezwykle wytrzymała i wytrzymała na rozdarcia czy uszkodzenia. Na dodatek specjalną, asygnowaną szlufkę na lampkę by była ona stosownie widoczna po zmroku. Pasek odblaskowy 3M™ dodatkowo polepsza bezpieczeństwo. Zamykana na konwencjonalny suwak, nieskomplikowany dostęp do wnętrza gdzie zmieszczą się konieczne elementy wyposażenia. Wewnątrz znajduje się kieszonka z siatki. Torba jest usztywniana dlatego nie wygina się podczas otwierania. Montowana do sztycy paskiem z rzepem, a do siodła dwoma paskami z klipsami z regulacją. Wymiary medium i large dodatkowo posiadają możliwość rozszerzenia obszerności poprzez otwarcie drugiego suwaka. Topeak Aero Wedge Pack to genialne rozwiązanie dla każdego rowerzysty, które konieczny ekwipunek lubi mieć stosownie zabezpieczony i zawsze pod ręką. Cechy: materiał: 1200 Denier powlekany teflonem średnica sztycy: ø27.2 - ø34.9 mm system mocowania: Nylonowe paski z zatrzaskami oraz pasek z rzepem odblaski: taśma 3M™ cechy: szlufka na lampkę, zwiększana pojemność (M,L) Micro: wymiary: 16 x 8 x 7.5 cm objętość: 0.41 L waga: 85g Small: rozmiary: 18 x 8.5 x 11 cm pojemność: 0.66 L waga: 100g Medium: rozmiary: 20 x 11 x 12 cm pojemność: 0.98-1.31 L waga: 130g Large: wymiary: 23 x 13 x 14 cm objętość: 1.48-1.97 L waga: 165g
  • Producent Topeak 
  • Rodzaj torba podsiodłowa 


TOP7 Dobre torby na rower Ranking październik 2022

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich toreb na rower w Sferis.pl, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem dobrych rowerowych toreb.Powiązania tematyczne:

  • jaka torba rowerowa w sklepie Sferis.pl opinie,
  • dobre torby rowerowe w sklepach Sferis.pl cena,
  • ranking najlepszych toreb na rower w Sferis.pl.