Najlepsze bagażniki rowerowe na 2 rowery do 4000 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Bagażniki rowerowe / Ranking rowerowych bagażników na 2 rowery do 4000 zł

Poszukujesz dobrych rowerowych bagażników na 2 rowery do 4000 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na wrzesień 2023:

  • TOP10 rowerowych bagażników na 2 rowery do 4000 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
  • TOP5 z bagażnikami rowerowymi na 2 rowery do 4000 zł – pod względem ceny,
  • TOP5 często kupowanych rowerowych bagażników na 2 rowery.

Ranking z najlepszymi bagażnikami rowerowymi na 2 rowery do 4000 zł [Zainteresowanie] Top10 na wrzesień 2023

Nasze zestawienie zawiera proponowane bagażniki rowerowe na 2 rowery do 4000 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z bagażnikami rowerowymi na 2 rowery do 4000 zł i ich specyfikacją.

1 # Thule Bagażnik rowerowy na hak 938 velospace xt

Thule Bagażnik rowerowy na hak 938 velospace xt Najniższa Cena Online Thule VeloSpace XT 2 to uniwersalny bagażnik rowerowy do wszelkich rodzajów rowerów — od elektrycznych i typu fatbike po rowerki dziecięce. Szeroka ładowność i większa szerokość między uchwytami kół (25cm) zezwalają na przewożenie masywnych rowerów elektrycznych i ciężkich rowerów górskich a długie rynny na koła do transportu rowerów o rozstaw kół do 1300 mm. dostosowywane klamry zatrzaskowe z długimi pasami upraszczającymi mocowanie kół o szerokości do 4.7 cali (rowery rodzaju fatbike). Mocowanie rowerów odbywa się przy użyciu odłączanych uchwytów z gałkami Thule AcuTight, które kliknięciem sygnalizują, że osiągnięto trafną siłę mocowania. Łatwy montaż i prosta regulacja bagażnika przed zamknięciem uchwytu mocującego dzięki wstępnej stabilizacji na kuli haka holowniczego i dobry dostęp do bagażnika choćby z zamontowanymi rowerami dzięki pomysłowemu nachyleniu stopki. Zabezpieczenie roweru na bagażniku i bagażnika na haku jest osiągalne dzięki dołączonym do kompletu zamkom. Dzięki przemyślanej konstrukcji bagażnik proponuje możliwość zwiększenia ładowności do 3 rowerów poprzez dodanie adaptera Thule VeloSpace XT Bike Adapter lub połączenie z produktem Thule BackSpace XT w celu utworzeniaprzystępnej wielofunkcyjnej przestrzeni bagażowej o pojemności 300 l. Maksymalna ilość rowerów: 2 (3)Ładowność: 60 kgMaksymalna masa roweru: 30 kgWymiary: 135 x 69 x 79 cmWymiary po złożeniu: 135 x 74 x 25 cmMasa: 18.7 kgŚrednica ramy: 22–80 mmOdłączane uchwyty ramy: TakOdstęp między rowerami: 25 cmKompatybilne z ramą karbonową: Tak - Wymagany adapter: Thule Carbon Frame ProtectorMontaż koła w dostosowywanych uchwytach Pump bucklesMożliwość odchylania (z rowerami): TakMontaż na autach z kołem zapasowym na tylnych drzwiach: NieOświetlenie tylne: TakZłącze zasilające: 13-pinKompatybilne z systemem One-Key: TakZamek do przypięcia roweru do bagażnika: TakZamknięcie bagażnika na haku: TakNumer modelu: 938
  • Producent THULE 


Ranking z najtańszymi bagażnikami rowerowymi na 2 rowery do 4000 zł [Cena] Top5 na wrzesień 2023

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze bagażniki rowerowe na 2 rowery do 4000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na wrzesień 2023.

1 # Thule Bagażnik rowerowy na hak 938 velospace xt

Thule Bagażnik rowerowy na hak 938 velospace xt Najniższa Cena Online Thule VeloSpace XT 2 to uniwersalny bagażnik rowerowy do wszelkich rodzajów rowerów — od elektrycznych i rodzaju fatbike po rowerki dziecięce. Znaczna ładowność i większa szerokość między uchwytami kół (25cm) umożliwiają przewożenie masywnych rowerów elektrycznych i ciężkich rowerów górskich a długie rynny na koła do transportu rowerów o rozstaw kół do 1300 mm. dostosowywane klamry zatrzaskowe z długimi pasami upraszczającymi mocowanie kół o szerokości do 4.7 cali (rowery rodzaju fatbike). Mocowanie rowerów odbywa się przy użyciu odłączanych uchwytów z gałkami Thule AcuTight, które kliknięciem sygnalizują, że osiągnięto trafną siłę mocowania. Łatwy montaż i prosta regulacja bagażnika przed zamknięciem uchwytu mocującego dzięki wstępnej stabilizacji na kuli haka holowniczego i korzystny dostęp do bagażnika nawet z zamontowanymi rowerami dzięki pomysłowemu nachyleniu stopki. Zabezpieczenie roweru na bagażniku i bagażnika na haku jest osiągalne dzięki dołączonym do kompletu zamkom. Dzięki przemyślanej konstrukcji bagażnik oferuje możliwość rozszerzenia ładowności do 3 rowerów przez dodanie adaptera Thule VeloSpace XT Bike Adapter lub połączenie z produktem Thule BackSpace XT w celu utworzeniadostępnej wielofunkcyjnej przestrzeni bagażowej o obszerności 300 l. Maksymalna liczba rowerów: 2 (3)Ładowność: 60 kgMaksymalna masa roweru: 30 kgWymiary: 135 x 69 x 79 cmWymiary po złożeniu: 135 x 74 x 25 cmMasa: 18.7 kgŚrednica ramy: 22–80 mmOdłączane uchwyty ramy: TakOdstęp pomiędzy rowerami: 25 cmKompatybilne z ramą karbonową: Tak - Wymagany adapter: Thule Carbon Frame ProtectorMontaż koła w dostosowywanych uchwytach Pump bucklesMożliwość odchylania (z rowerami): TakMontaż na autach z kołem zapasowym na tylnych drzwiach: NieOświetlenie tylne: TakZłącze zasilające: 13-pinKompatybilne z systemem One-Key: TakZamek do przypięcia roweru do bagażnika: TakZamknięcie bagażnika na haku: TakNumer modelu: 938
  • Producent THULE 


TOP7 Dobre bagażniki na 2 rowery Ranking wrzesień 2023

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych bagażników na 2 rowery do 4000 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem polecanych rowerowych bagażników na 2 rowery.Powiązania tematyczne:

  • jaki bagażnik rowerowy na 2 rowery do 4000 zł opinie,
  • dobre bagażniki rowerowe na 2 rowery do 4000 zł cena,
  • ranking najlepszych rowerowych bagażników na 2 rowery do 4000 zł.