Najlepsze bagażniki rowerowe na 4 rowery. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Bagażniki rowerowe / Ranking rowerowych bagażników na 4 rowery

Poszukujesz możliwie najlepszych rowerowych bagażników na 4 rowery? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na wrzesień 2022:

 • TOP10 rowerowych bagażników na 4 rowery – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z bagażnikami rowerowymi na 4 rowery – pod względem ceny,
 • TOP5 chętnie wybieranych rowerowych bagażników samochodowych.

Ranking z najlepszymi bagażnikami rowerowymi na 4 rowery [Zainteresowanie] Top10 na wrzesień 2022

Nasze zestawienie zawiera proponowane bagażniki rowerowe na 4 rowery, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z bagażnikami rowerowymi na 4 rowery i ich opisem technicznym.

1 # Bagażnik na rowery EUFAB AMBER 4 uchwyt na hak (4017681115561)

Bagażnik na rowery EUFAB AMBER 4 uchwyt na hak (4017681115561) Najniższa Cena Online Bagażnik do przewozu rowerów na haku holowniczym "AMBER 4" niemieckiej marki EUFAB Nowość! Najważniejsze atrybuty bagażnika: postępowa budowa adapter 13 na 7 pin w zestawiebagażnik ma mechanizm szybko-złączkę umożliwiającą szybkie zapinanie na haku samochodubagażnik ma mechanizm uchyłu po załadunku roweróww całości bezpieczny, posiada niemiecki atest bezpieczeństwa TÜV GSWytrzymały - max. Obciążenie 60 kgBagażnik - platforma rowerowa wyekwipowana jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest na dodatek w pakiecie). Bagażnik wyposażony jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. dane technologiczne składanego bagażnika EUFAB Amber 4: ergonomiczny - bagażnik nietrudny do przechowywania Uniwersalny - ekspresowo zakładany na hak w samochodzie Wytrzymały - max. Obciążenie to 60 kg stabilna, stalowa konstrukcjapostępowe i szykowne wzornictwo do bagażnika dołączony jest adapter (13 na 7pin) umożliwiający podłączenie do 7-pinowego gniazda w samochodzie. bagażnik zezwala na transport 4 rowerów bagażnik ma funkcję uchyłu wraz z rowerami bagażnik posiada zabezpieczenie przed kradzieżą bagażnika założonego na hak (dołączona kłódka) mocowanie rowerów: uchwyt ramy i tekstylne pasy napinającebagażnik wyekwipowany w szybko-złączkę umożliwiającą nad wyraz szybki montaż bagażnika na hakuwaga ok. 19,5 kg do zamontowania bagażnika wymagany jest hak w samochodzie z odpowiednim dozwolonym obciążeniem na kuli. rodzaj Szyna: mocne stalowe szyny odległość: 19 cm, rozstaw osi: maks. 126 cmwymiary po rozłożeniu: 69 x 102 x 83 cm rozmiary opakowania: 74 x 62 x 21,5 cmkolor czarnyniemiecki atest bezpieczeństwa TÜV GSnadaje się na dodatek do rowerów ponad-gabarytowych i z ramą Y Uwaga! Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o dodatkową - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu.
 • Producent Eufab 

2 # Bagażnik na rowery platforma EUFAB LUKE na 4 rowery, 21039623

Bagażnik na rowery platforma EUFAB LUKE na 4 rowery, 21039623 Najniższa Cena Online Bagażnik do przewozu 4 szt. Rowerów na haku holowniczym "LUKE" niemieckiej marki EUFAB Bagażnik do konstrukcji na haku holowniczym Najważniejsze parametry bagażnika: bagażnik ma mechanizm szybko-złączki umożliwiający prędkie spinanie na haku bez użycia narzędzi bagażnik posiada mechanizm uchyłu po załadunku rowerów w pełni bezpieczny, posiada niemiecki atest bezpieczeństwa TÜV GS Wytrzymały - max. Obciążenie 70 kgBagażnik - platforma rowerowa zaopatrzona jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest jeszcze w komplecie). Bagażnik wyekwipowany jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. informacje technologiczne: Uniwersalny - bagażnik zaopatrzony w szybko-złączkę umożliwiającą wyjątkowo szybki montaż bagażnika na haku szczególnie wytrzymały - max. Obciążenie to 70 kg jednostajna stalowa kompozycja do bagażnika dołączona jest wtyczka 13 i 7 stykowa bagażnik umożliwia transport 4 rowerów bagażnik posiada funkcję uchyłu bagażnik posiada zabezpieczenie przed kradzieżą bagażnika założonego na hak (dołączona kłódka) bagażnik wyekwipowany w szybko-złączkę umożliwiającą bardzo prędki montaż bagażnika na haku (bez użycia narzędzi) waga ok. 20 kg do zamontowania bagażnika wymagany jest hak w samochodzie z odpowiednim dozwolonym obciążeniem na kuli. wymiary: 145 x 85 x 85 cm prędki i prosty montaż, bagażnik zmontowany w 80% rozmiary opakowania: 85 x 69 x 24 cm kolor metaliczny niemiecki certyfikat bezpieczeństwa TÜV GS Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016 r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o dopełniającą - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu.
 • Producent Eufab 

6 # Peruzzo Bagażnik rowerowy składany pure instinct platforma na hak 4 rowery

Peruzzo Bagażnik rowerowy składany pure instinct platforma na hak 4 rowery Najniższa Cena Online Bagażnik rowerowy Peruzzo Pure Instinct montowany na hak włoskiej producenta PERUZZO Bagażnik pasuje do większości rowerów funkcja odchylania pozwala na dostęp do bagażnika z zamontowanymi rowerami każdy rower stoi na oddzielnym stanowisku, nad wyraz jednostajnie, dzięki czemu nie obijają się o siebie. Bagażnik - platforma rowerowa zaopatrzona jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest również w komplecie) Bagażnik wyposażony jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. informacje techniczne: pasuje do większości rowerówskładanyfunkcja odchylania umożliwia dostęp do bagażnika z zamontowanymi roweramikażdy rower stoi na oddzielnym stanowisku, niezwykle jednostajnie i nie obijają się o siebie.wygodny - kompaktowa kompozycja - zajmuje niewiele miejsca po złożeniuzamek zabezpieczający bagażnik przed kradzieżą oraz zintegrowana z bagażnikiem antykradzieżowa linka zabezpieczająca rowerymateriał: stalsystem szybkiego zwalniania, można złożyć za pomocą pedałuposiada ramię do trzymania dla wszystkich rowerówhomologowane tylne światła z 13-pinową wtyczkąmax szerokość opony 80 mm, max rozstaw osi 1200 mmładowność do 60 kgkoła mocowane są przy pomocy pasków z o szerokim zakresie regulacjirozmiary po rozłożeniu: 58 x 110 x 92 cm rozmiary złożonego bagażnika: 28 x 61 x 92 cmgwarancja 2 lata towar nowy w oryginalnym opakowaniu
 • Producent Peruzzo 

8 #  quattro 13-pin bagażnik rowerowy na hak 4 rowery marki Inter pack

 quattro 13-pin bagażnik rowerowy na hak 4 rowery marki Inter pack Najniższa Cena Online Inter Pack Quattro + GRATIS: OSŁONA NA KULĘ HAKA + PRZEJSCIÓWKA 7/13 PIN Wytrzymała i zrównoważona platforma do przewozu 4 rowerów. Szczególnie duży zakres regulacji, umożliwia przewóz przeróżnego typu rowerów. Funkcja odchylania pozwala na dostęp do bagażników większości pojazdów z rowerami zamontowanymi na platformie. Pełne zabezpieczenie antykradzieżowe. Znakomita ochrona ram rowerów i obręczy kół. Budowa bagażnika pozwala na jego złożenie w kilku prostych ruchach co widocznie upraszcza przenoszenie i przechowywanie. Mała waga. Tablica świetlna zawiera wymagane przez kodeks drogowy tylne światła samochodowe oraz miejsce na dodatkową tablicę rejestracyjną. Podpina się ją przy użyciu gniazda 13-pinowego. PROSTY MONTAŻ Montaż jest nieskomplikowany i intuicyjny, nie wymaga specjalistycznych narzędzi ani użycia dużej siły fizycznej. Bagażnik jest kompatybilny z każdym typem główek haków samochodowych. FUNKCJA ODCHYLANIA Funkcja odchylania pozwala na swobodny dostęp do bagażnika auta, choćby z zamontowanymi rowerami. Platforma została wyekwipowana w tablicę świetlną 13-pin, ma wszelkie konieczne światła (pozycyjne, stop, wsteczne, przeciwmgielne, kierunkowskazy i oświetlenie tablicy). WYTRZYMAŁA konstrukcja Bagażnik na hak Inter Pack Duo to konkretna, wytrzymała kompozycja tworzona ze stali. System konstrukcji do ramy roweru pokryte są gumowa warstwą, która zabezpiecza powierzchnię ramy roweru przed zniszczeniem. ZAJMUJE mało MIEJSCA Platforma po złożeniu, przyjmuje format kostki, dzięki czemu platforma rowerowa jest nietrudna w przechowywaniu. ZABEZPIECZONY PRZED KRADZIEŻĄ Inter Pack Quattro jest w pełni zabezpieczony antykradzieżowo. Przy mechanizmie kuli haka znajduje się zamek, a dostępu do rowerów strzeże stalowa linka w gumowym oplocie. Wszystkie miejsca kontaktu roweru z bagażnikiem są zabezpieczone miękką gumową otuliną. O ile w przypadku uchwytów ramy takie rozwiązanie jest standardem, to jeśli chodzi o dopełniającą osłonę obręczy kół to jest to rozwiązanie niepowtarzalne. Informacje technicznE objętość: 4 rowery Do rowerów elektrycznych: Nie Ładowność (kg): 60 Długość (cm): 94 Szerokość (cm): 94 Masa (kg): 15,1 nadaje się do ram o średnicy (mm): 25-80 Możliwość odchylania z rowerami: Tak Zamknięcie roweru w uchwycie: Tak Zamknięcie bagażnika na aucie: Tak pasuje do rowerów z hamulcami tarczowymi: Tak Światła tylne: Tak Wtyczka zasilająca: 13 pin (w pakiecie adapter 7/13)...
 • Producent INTER PACK 


Ranking z najtańszymi bagażnikami rowerowymi na 4 rowery [Cena] Top5 na wrzesień 2022

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze bagażniki rowerowe na 4 rowery, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na wrzesień 2022.

4 # Bagażnik na rowery EUFAB AMBER 4 uchwyt na hak (4017681115561)

Bagażnik na rowery EUFAB AMBER 4 uchwyt na hak (4017681115561) Najniższa Cena Online Bagażnik do przewozu rowerów na haku holowniczym "AMBER 4" niemieckiej producenta EUFAB Nowość! Najważniejsze cechy bagażnika: postępowa kompozycja adapter 13 na 7 pin w pakieciebagażnik posiada mechanizm szybko-złączkę umożliwiającą prędkie spinanie na haku samochodubagażnik ma mechanizm uchyłu po załadunku rowerówkompletnie bezpieczny, posiada niemiecki dokument bezpieczeństwa TÜV GSWytrzymały - max. Obciążenie 60 kgBagażnik - platforma rowerowa zaopatrzona jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest na dodatek w zestawie). Bagażnik zaopatrzony jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. informacje technologiczne składanego bagażnika EUFAB Amber 4: poręczny - bagażnik nieskomplikowany do przechowywania Uniwersalny - momentalnie zakładany na hak w samochodzie Wytrzymały - max. Obciążenie to 60 kg zrównoważona, stalowa kompozycjainnowacyjne i wysmakowane wzornictwo do bagażnika dołączony jest adapter (13 na 7pin) umożliwiający podłączenie do 7-pinowego gniazda w samochodzie. bagażnik umożliwia transport 4 rowerów bagażnik ma funkcję uchyłu wraz z rowerami bagażnik ma zabezpieczenie przed kradzieżą bagażnika założonego na hak (załączona kłódka) mocowanie rowerów: uchwyt ramy i tekstylne pasy napinającebagażnik wyekwipowany w szybko-złączkę umożliwiającą wyjątkowo szybki montaż bagażnika na hakuwaga ok. 19,5 kg do zamontowania bagażnika wymagany jest hak w samochodzie z odpowiednim dozwolonym obciążeniem na kuli. typ Szyna: mocne stalowe szyny odległość: 19 cm, rozstaw osi: maks. 126 cmrozmiary po rozłożeniu: 69 x 102 x 83 cm wymiary opakowania: 74 x 62 x 21,5 cmkolor czarnyniemiecki certyfikat bezpieczeństwa TÜV GSpasuje również do rowerów ponad-gabarytowych i z ramą Y Uwaga! Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o dodatkową - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu.
 • Producent Eufab 

5 # Bagażnik na rowery platforma EUFAB LUKE na 4 rowery, 21039623

Bagażnik na rowery platforma EUFAB LUKE na 4 rowery, 21039623 Najniższa Cena Online Bagażnik do przewozu 4 szt. Rowerów na haku holowniczym "LUKE" niemieckiej firmy EUFAB Bagażnik do konstrukcji na haku holowniczym Najważniejsze właściwości bagażnika: bagażnik posiada mechanizm szybko-złączki umożliwiający prędkie zapinanie na haku bez zastosowania narzędzi bagażnik ma mechanizm uchyłu po załadunku rowerów kompletnie bezpieczny, posiada niemiecki certyfikat bezpieczeństwa TÜV GS Wytrzymały - max. Obciążenie 70 kgBagażnik - platforma rowerowa wyekwipowana jest w wiązkę elektryczną z wtyczką 13-pin (adapter z redukcją 7/13 jest na dodatek w komplecie). Bagażnik wyekwipowany jest tym samym we wszystkie światła wymagane przepisami m.in światło wsteczne i przeciwmgielne. dane technologiczne: Uniwersalny - bagażnik wyposażony w szybko-złączkę umożliwiającą niezwykle szybki montaż bagażnika na haku nad wyraz wytrzymały - max. Obciążenie to 70 kg zrównoważona stalowa konstrukcja do bagażnika dołączona jest wtyczka 13 i 7 stykowa bagażnik pozwala na transport 4 rowerów bagażnik ma funkcję uchyłu bagażnik ma zabezpieczenie przed kradzieżą bagażnika założonego na hak (załączona kłódka) bagażnik wyekwipowany w szybko-złączkę umożliwiającą szczególnie prędki montaż bagażnika na haku (bez wykorzystania narzędzi) waga ok. 20 kg do zamontowania bagażnika wymagany jest hak w samochodzie z odpowiednim dozwolonym obciążeniem na kuli. wymiary: 145 x 85 x 85 cm prędki i prosty montaż, bagażnik zmontowany w 80% rozmiary opakowania: 85 x 69 x 24 cm kolor srebrny niemiecki certyfikat bezpieczeństwa TÜV GS Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, od 1.stycznia 2016 r. Kierowcy mogą występować do urzędów komunikacyjnych z prośbą o dopełniającą - trzecią tablicę rejestracyjną na bagażnik rowerowy, mocowany na haku z tyłu samochodu.
 • Producent Eufab 


TOP7 Rekomendowane bagażniki samochodowe na rower Ranking wrzesień 2022

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych bagażników na 4 rowery, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem dobrych rowerowych bagażników samochodowych.Powiązania tematyczne:

 • jaki bagażnik rowerowy na 4 rowery opinie,
 • dobre bagażniki rowerowe na 4 rowery cena,
 • ranking najlepszych rowerowych bagażników na 4 rowery.