Najlepsze błotniki rowerowe Mucky Nutz. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Błotniki do roweru / Ranking rowerowych błotników Mucky Nutz

Poszukujesz możliwie najlepszych rowerowych błotników Mucky Nutz? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na grudzień 2023:

 • TOP10 rowerowych błotników Mucky Nutz – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z błotnikami rowerowymi Mucky Nutz – pod względem ceny,
 • TOP5 często kupowanych rowerowych błotników.

Ranking z najlepszymi błotnikami rowerowymi Mucky Nutz [Zainteresowanie] Top10 na grudzień 2023

Nasze zestawienie zawiera proponowane błotniki rowerowe Mucky Nutz, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z błotnikami rowerowymi Mucky Nutz i ich specyfikacją.

2 # Mucky nutz Błotnik face fender xl - czarny

Mucky nutz Błotnik face fender xl - czarny Najniższa Cena Online Lekki, przedłużony błotnik do rowerów MTB, FR i DH. Montaż: przednie lub tylne koło Masa: 32g (wliczając zapięcie) Kolor: czarny wartość za jedną sztukę. wykonany z arkusza termoplastycznego tworzywa. W yprofilowany tak aby kiedy jest zainstalowany do amortyzatora bronił Twoją twarz i uszczelki amortyzatora przed rozbryzgiwanym błotem i wodą. Zarys błotnika został opracowany w wyniku badań trajektorii lotu błota wyrzucanego z pod koła w danym zakresie szybkości obrotowej koła. Innymi słowy rozpędziliśmy koło i sprawdzaliśmy w, którym kierunku leci błoto. Fakt, iż błotnik znajduje się tak blisko koła sprawia, że błotnik może być tak drobny i dyskretny co jest dużą zaletą dla osób, które nie lubią używać tradycyjnych obszernych, ciężkich i brzydkich błotników. Dzięki uchwytom i łącznikom jest on prosty i szybki w montażu. Jeśli masz zamiar go używać cały czas możesz go przypiąć zipami. Przedłużona wersja Face Fender XL poprawnie radzi sobie z upadkami oraz elementami podłoża, które zostaną wciągnięte pomiędzy błotnik a oponę. Z zasady dzięki dłuższej konstrukcji lepiej broni nasze ciało i newralgiczne miejsca w rowerze przed dostawaniem się wody i błota. mocne strony Face Fender XL chroni Twoją twarz przed wszelkimi nieczystościami pozostawionymi przez psy, konie i krowy;) Dzięki opaskom dopasowywuje się do korony widelca tak starannie jak tylko to możliwe; Montaż na przednie albo tylne koło Może być wykorzystany w rowerach z kołami 26", 29" i 650B; chroni golenie górne, a także uszczelki przed błotem i wodą zmniejszając potrzebę konserwacji;Najwyższa sprawność porównywalna z pełnogabarytowymi błotnikami. Nie wierzysz nam na słowo? Jest niemało pozytywnych opinii na portalach i forach internetowych!To jeden z najlżejszych błotników przystępnych w sprzedaży!!!Mocowanie na paski z rzepami sprawia, że jest nietrudny i szybki w montażu i demontażu;Jest kompatybilny ze wszystkimi przednimi amortyzatorami; Jest sprężysty i prosty w czyszczeniu. Wystarczy go przetrzeć i gotowe!
 • Producent MUCKY NUTZ 

3 # Błotnik FACE FENDER Mucky Nutz - biały, 408

Błotnik FACE FENDER Mucky Nutz - biały, 408 Najniższa Cena Online Lekki błotnik do rowerów MTB, FR i DH. Montaż: przednie koło Masa: 22g (wliczając zapięcie) Kolor: biały z czarnym paskiem stworzony z arkusza termoplastycznego tworzywa. W yprofilowany tak by kiedy jest zainstalowany do amortyzatora bronił Twoją twarz i uszczelki amortyzatora przed rozbryzgiwanym błotem i wodą. Kształt błotnika pozostał opracowany w wyniku badań trajektorii lotu błota wyrzucanego z pod koła w danym zakresie prędkości obrotowej koła. Innymi słowy rozpędziliśmy koło i sprawdzaliśmy w, którym kierunku leci błoto. Fakt, że błotnik znajduje się tak blisko koła sprawia, iż błotnik może być tak niepokaźny i dyskretny co jest dużą zaletą dla osób, które nie lubią używać tradycyjnych znacznych, ciężkich i brzydkich błotników. Dzięki uchwytom i łącznikom jest on prosty i szybki w montażu. Jeśli masz zamiar go używać cały czas możesz go przypiąć zipami. lepsza wersja Bender Fender 2.1 poprawnie radzi sobie z upadkami, a także elementami podłoża, które zostaną wciągnięte między błotnik a oponę. Więc jeśli preferujesz dyscypliny zjazdowe lub poruszasz się po trudnych szlakach to jest on dla Ciebie. Jeśli Ci trzeba jeszcze więcej ochrony, wypróbuj Bender Fender XL, albo jeśli masa 22g. To dla Ciebie za dużo sprawdź Bender Fender Lite dzięki, któremu oszczędzisz 6g mocne strony Bender Fender 2.1 broni Twoją twarz przed wszelkimi nieczystościami pozostawionymi poprzez psy, konie i krowy;) Dzięki opaskom dopasowywuje się do korony widelca tak starannie jak wyłącznie to realne; Montaż na przednie koło - przodem albo tyłem do kierunku jazdy Może być wykorzystany w rowerach z kołami 26", 29" i 650B; chroni golenie górne oraz uszczelki przed błotem i wodą zmniejszając potrzebę konserwacji;Dyskrecja to jest jego drugie imię. Jest minimalny, ale skuteczny. Nie wierzysz nam na słowo? Jest sporo pozytywnych opinii na portalach i forach internetowych!To jest najlżejszy błotnik przystępny w sprzedaży!!!Mocowanie na paski z rzepami sprawia, że jest nietrudny i szybki w konstrukcji i demontażu;Jest kompatybilny ze wszystkimi przednimi amortyzatorami;W niektórych ramach może być używany jako ochrona tylnego amortyzatora i przedniej przerzutki; Jest sprężysty i nietrudny w czyszczeniu. Wystarczy go przetrzeć i gotowe!
 • Producent MUCKY NUTZ 

5 # Błotnik FACE FENDER Mucky Nutz - czarny, 409

Błotnik FACE FENDER Mucky Nutz - czarny, 409 Najniższa Cena Online Lekki błotnik do rowerów MTB, FR i DH. Montaż: przednie koło Masa: 22g (wliczając zapięcie) Kolor: czarny wyprodukowany z arkusza termoplastycznego tworzywa. W yprofilowany tak by kiedy jest zainstalowany do amortyzatora bronił Twoją twarz i uszczelki amortyzatora przed rozbryzgiwanym błotem i wodą. Kształt błotnika został opracowany w wyniku badań trajektorii lotu błota wyrzucanego z pod koła w danym zakresie szybkości obrotowej koła. Innymi słowy rozpędziliśmy koło i sprawdzaliśmy w, którym kierunku leci błoto. Fakt, iż błotnik znajduje się tak blisko koła powoduje, iż błotnik może być tak drobny i dyskretny co jest dużą zaletą dla osób, które nie lubią używać klasycznych pokaźnych, ciężkich i brzydkich błotników. Dzięki uchwytom i łącznikom jest on prosty i szybki w konstrukcji. Jeśli masz zamiar go używać cały czas możesz go przypiąć zipami. lepsza wersja Bender Fender 2.1 poprawnie radzi sobie z upadkami oraz elementami podłoża, które zostaną wciągnięte pomiędzy błotnik a oponę. Więc jeśli preferujesz dyscypliny zjazdowe lub poruszasz się po trudnych szlakach to jest on dla Ciebie. Jeśli Ci trzeba jeszcze więcej ochrony, wypróbuj Bender Fender XL, albo jeśli masa 22g. To dla Ciebie za dużo przejrzyj Bender Fender Lite dzięki, któremu oszczędzisz 6g mocne strony Bender Fender 2.1 broni Twoją twarz przed wszelkimi nieczystościami pozostawionymi poprzez psy, konie i krowy;) Dzięki opaskom dopasowywuje się do korony widelca tak starannie jak jedynie to osiągalne; Montaż na przednie koło - przodem albo tyłem do kierunku jazdy Może być użyty w rowerach z kołami 26", 29" i 650B; broni golenie górne oraz uszczelki przed błotem i wodą obniżając potrzebę konserwacji; Dyskrecja to jest jego drugie imię. Jest niepokaźny, ale produktywny. Nie wierzysz nam na słowo? Jest niemało pozytywnych opinii na portalach i forach internetowych! To jest najlżejszy błotnik dostępny w sprzedaży!!! Mocowanie na paski z rzepami sprawia, że jest prosty i prędki w konstrukcji i demontażu; Jest kompatybilny ze wszystkimi przednimi amortyzatorami; W niektórych ramach może być używany jako ochrona tylnego amortyzatora i przedniej przerzutki; Jest sprężysty i przystępny w czyszczeniu. Wystarczy go przetrzeć i gotowe!
 • Producent MUCKY NUTZ 

6 # Błotnik podsiodłowy szosowy CX/R BUTT FENDER Mucky Nutz - czarny, 415_20161107173647

Błotnik podsiodłowy szosowy CX/R BUTT FENDER Mucky Nutz - czarny, 415_20161107173647 Najniższa Cena Online R/CX Butt Fender - to progresywny, lekki błotnik podsiodłowy do rowerów przełajowych i szosowych. Perfekcyjny, jeśli nie chcemy,podczas deszczu nasze siodełko oraz pupa były mokre i brudne. Mocowany jest do prętów siodełka bez konieczności stosowania dodatkowych zespoli. Wisi nad tylnym kołem chroniąc rowerzystę przed „Syndromem Rozmiękczonych Pośladków". "Syndrom Rozmiękczonych Pośladków" powstaje w wyniku długotrwałego narażenia dolnej części pleców na błoto i wodę wyrzucaną poprzez tylne koło, która następnie przesiąka poprzez odzież, co prowadzi do wyjątkowo nieprzyjemnego uczucia mokrego pasa. Więc jeśli dotyczy Ciebie ten problem i szukasz lekkiego minimalistycznego rozwiązania to R/CX Butt Fender jest właśnie dla Ciebie, waży wyłącznie 15g! atuty CX/R Butt Fender: mocne strony Butt Fender: zapobiega „Syndromowi Rozmiękczonych Pośladków" czyli Twój Derrière nie będzie zmoczony. Zaprojektowany żeby znajdował się osiągalnie blisko Derrière dla zapewnienia najlepszej ochrony przed błotem i wodą. broni górną część sztycy przed zatkaniem przez błoto. Dyskrecja to jest jego drugie imię. Jest niewielki, ale efektywny. Jest to prawdopodobnie najlżejszy tylny błotnik na rynku, waży tylko 15g! Nie wymaga dodatkowych uchwytów dzięki temu jest nieskomplikowany w konstrukcji. Jest kompatybilny ze wszystkimi siodełkami wyposażonymi w standardowe pręty pod warunkiem, że nie są wyposażone w dodatkowe wypustki z tyłu. W razie pytań - prosimy o kontakt z naszym sklepem: tel. 509 681 991 Butt Fender jest rozciągliwy i nietrudny w czyszczeniu. Wystarczy go przetrzeć i gotowe! Derrière = w wolnym tłumaczeniu oznacza miejsce w, którym plecy tracą swoją szlachetną nazwę. UWAGA: Błotnik broni jedynie obszar pośladków, jeśli szukasz pełnej ochrony musisz poszukać gdzieś indziej. dostępne kolory: czarny Masa: 15g.
 • Producent MUCKY NUTZ 

7 # Błotnik podsiodłowy BUTT FENDER Mucky Nutz - biały, 414

Błotnik podsiodłowy BUTT FENDER Mucky Nutz - biały, 414 Najniższa Cena Online innowacyjny, lekki błotnik podsiodłowy łączy się z istniejącą gamą błotników Fender Bender, korzysta z zebranej wiedzy i doświadczeń, produkowany jest w tej samej technologii i z tych samych materiałów. Mocowany jest do prętów siodełka bez konieczności stosowania dodatkowych zbrata. Wisi nad tylnym kołem chroniąc rowerzystę przed „Syndromem Rozmiękczonych Pośladków". "Syndrom Rozmiękczonych Pośladków" powstaje w wyniku długookresowego narażenia dolnej części pleców na błoto i wodę wyrzucaną przez tylne koło, która następnie przesiąka przez ubranie, co prowadzi do niezwykle nieprzyjemnego uczucia mokrego pasa. Więc jeśli dotyczy Ciebie ten problem i szukasz lekkiego surowego rozwiązania to Butt Fender 1.0 jest właśnie dla Ciebie, waży wyłącznie 19g! zalety Butt Fender 1.0: uniemożliwia „Syndromowi Rozmiękczonych Pośladków" czyli Twój Derrière nie będzie zmoczony. Zaprojektowany aby znajdował się realnie blisko Derrière dla zapewnienia najlepszej ochrony przed błotem i wodą. broni górną część sztycy przed zatkaniem przez błoto. Dyskrecja to jest jego drugie imię. Jest niewielki, ale efektywny. Jest to prawdopodobnie najlżejszy tylny błotnik na rynku, waży tylko 19g! Nie wymaga dodatkowych uchwytów dzięki czemu jest nietrudny w montażu. Jest kompatybilny ze wszystkimi siodełkami zaopatrzonymi w standardowe pręty pod warunkiem, że nie są wyposażone w uzupełniające wypustki z tyłu (sprawdź foto dla wyjaśnienia!). Butt Fender jest rozciągliwy i łatwy w czyszczeniu. Starczy go przetrzeć i gotowe! Derrière = w wolnym tłumaczeniu oznacza miejsce w, którym plecy tracą swoją szlachetną nazwę. UWAGA: Błotnik broni tylko obszar pośladków, jeśli szukasz pełnej ochrony musisz poszukać gdzieś indziej. przystępne kolory: biały Masa: 19g.
 • Producent MUCKY NUTZ 

8 # Błotnik podsiodłowy BUTT FENDER Mucky Nutz - czarny, 415

Błotnik podsiodłowy BUTT FENDER Mucky Nutz - czarny, 415 Najniższa Cena Online Butt Fender - to progresywny, lekki błotnik podsiodłowy do rowerów MTB, miejskich i trekingowych. Świetny, jeśli nie chcemy,podczas deszczu nasze siodełko, a także pupa były mokre i brudne. Mocowany jest do prętów siodełka bez konieczności użytkowania dodatkowych zwiąże. Wisi nad tylnym kołem chroniąc rowerzystę przed „Syndromem Rozmiękczonych Pośladków". "Syndrom Rozmiękczonych Pośladków" powstaje w wyniku długotrwałego narażenia dolnej części pleców na błoto i wodę wyrzucaną poprzez tylne koło, która następnie przesiąka poprzez ubranie, co prowadzi do bardzo nieprzyjemnego uczucia mokrego pasa. Więc jeśli dotyczy Ciebie ten problem i szukasz lekkiego surowego rozwiązania to R/CX Butt Fender jest właśnie dla Ciebie, waży wyłącznie 19g! mocne strony Butt Fender: zapobiega „Syndromowi Rozmiękczonych Pośladków" czyli Twój Derrière nie będzie zmoczony. Zaprojektowany żeby znajdował się osiągalnie blisko Derrière dla zapewnienia najkorzystniejszej ochrony przed błotem i wodą. broni górną część sztycy przed zatkaniem przez błoto. Dyskrecja to jest jego drugie imię. Jest śladowy, ale sprawny. Jest to prawdopodobnie najlżejszy tylny błotnik na rynku, waży tylko 19g! Nie wymaga dodatkowych uchwytów dzięki temu jest nietrudny w konstrukcji. Jest kompatybilny ze wszystkimi siodełkami wyposażonymi w typowe pręty pod warunkiem, iż nie są zaopatrzone w dodatkowe wypustki z tyłu. W razie pytań - prosimy o kontakt z naszym sklepem: tel. 509 681 991 Butt Fender jest sprężysty i przystępny w czyszczeniu. Wystarczy go przetrzeć i gotowe! Derrière = w wolnym tłumaczeniu oznacza miejsce w, którym plecy tracą swoją szlachetną nazwę. UWAGA: Błotnik broni wyłącznie obszar pośladków, jeśli szukasz pełnej ochrony musisz poszukać gdzieś indziej. dostępne kolory: czarny Masa: 19g.
 • Producent MUCKY NUTZ 


Ranking z najtańszymi błotnikami rowerowymi Mucky Nutz [Cena] Top5 na grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze błotniki rowerowe Mucky Nutz, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na grudzień 2023.

1 # Błotnik podsiodłowy szosowy CX/R BUTT FENDER Mucky Nutz - czarny, 415_20161107173647

Błotnik podsiodłowy szosowy CX/R BUTT FENDER Mucky Nutz - czarny, 415_20161107173647 Najniższa Cena Online R/CX Butt Fender - to postępowy, lekki błotnik podsiodłowy do rowerów przełajowych i szosowych. Wyśmienity, jeśli nie chcemy,w trakcie deszczu nasze siodełko i pupa były mokre i brudne. Mocowany jest do prętów siodełka bez konieczności stosowania dodatkowych zbrata. Wisi nad tylnym kołem chroniąc rowerzystę przed „Syndromem Rozmiękczonych Pośladków". "Syndrom Rozmiękczonych Pośladków" powstaje w wyniku długofalowego narażenia dolnej części pleców na błoto i wodę wyrzucaną poprzez tylne koło, która następnie przesiąka poprzez odzież, co prowadzi do szczególnie nieprzyjemnego uczucia mokrego pasa. Więc jeśli dotyczy Ciebie ten problem i szukasz lekkiego bezkompromisowego rozwiązania to R/CX Butt Fender jest właśnie dla Ciebie, waży wyłącznie 15g! atuty CX/R Butt Fender: mocne strony Butt Fender: zapobiega „Syndromowi Rozmiękczonych Pośladków" czyli Twój Derrière nie będzie zmoczony. Zaprojektowany aby znajdował się realnie blisko Derrière dla zapewnienia najlepszej ochrony przed błotem i wodą. broni górną część sztycy przed zatkaniem poprzez błoto. Dyskrecja to jest jego drugie imię. Jest niewielki, ale wydajny. Jest to prawdopodobnie najlżejszy tylny błotnik na rynku, waży tylko 15g! Nie wymaga dodatkowych uchwytów dzięki temu jest prosty w konstrukcji. Jest kompatybilny ze wszystkimi siodełkami wyposażonymi w charakterystyczne pręty pod warunkiem, że nie są wyposażone w dopełniające wypustki z tyłu. W razie pytań - prosimy o kontakt z naszym sklepem: tel. 509 681 991 Butt Fender jest rozciągliwy i nietrudny w czyszczeniu. Wystarczy go przetrzeć i gotowe! Derrière = w wolnym tłumaczeniu oznacza miejsce w, którym plecy tracą swoją szlachetną nazwę. UWAGA: Błotnik chroni wyłącznie obszar pośladków, jeśli szukasz pełnej ochrony musisz poszukać gdzieś indziej. przystępne odcienie: czarny Masa: 15g.
 • Producent MUCKY NUTZ 

2 # Błotnik podsiodłowy BUTT FENDER Mucky Nutz - biały, 414

Błotnik podsiodłowy BUTT FENDER Mucky Nutz - biały, 414 Najniższa Cena Online postępowy, lekki błotnik podsiodłowy łączy się z istniejącą gamą błotników Fender Bender, korzysta z zebranej wiedzy i doświadczeń, produkowany jest w tej samej technice i z tych samych materiałów. Mocowany jest do prętów siodełka bez konieczności stosowania dodatkowych skonsoliduje. Wisi nad tylnym kołem broniąc rowerzystę przed „Syndromem Rozmiękczonych Pośladków". "Syndrom Rozmiękczonych Pośladków" powstaje w wyniku długotrwałego narażenia dolnej części pleców na błoto i wodę wyrzucaną poprzez tylne koło, która następnie przesiąka przez odzież, co prowadzi do bardzo nieprzyjemnego uczucia mokrego pasa. Więc jeśli dotyczy Ciebie ten problem i szukasz lekkiego bezkompromisowego rozwiązania to Butt Fender 1.0 jest właśnie dla Ciebie, waży wyłącznie 19g! atuty Butt Fender 1.0: zapobiega „Syndromowi Rozmiękczonych Pośladków" czyli Twój Derrière nie będzie zmoczony. Zaprojektowany by znajdował się realnie blisko Derrière dla zapewnienia najkorzystniejszej ochrony przed błotem i wodą. broni górną część sztycy przed zatkaniem poprzez błoto. Dyskrecja to jest jego drugie imię. Jest niepokaźny, ale produktywny. Jest to prawdopodobnie najlżejszy tylny błotnik na rynku, waży jedynie 19g! Nie wymaga dodatkowych uchwytów dzięki temu jest łatwy w montażu. Jest kompatybilny ze wszystkimi siodełkami wyekwipowanymi w charakterystyczne pręty pod warunkiem, iż nie są zaopatrzone w dodatkowe wypustki z tyłu (zobacz foto dla wyjaśnienia!). Butt Fender jest rozciągliwy i przystępny w czyszczeniu. Starczy go przetrzeć i gotowe! Derrière = w wolnym tłumaczeniu oznacza miejsce w, którym plecy tracą swoją szlachetną nazwę. UWAGA: Błotnik chroni tylko obszar pośladków, jeśli szukasz pełnej ochrony musisz poszukać gdzieś indziej. dostępne barwy: biały Masa: 19g.
 • Producent MUCKY NUTZ 

3 # Błotnik podsiodłowy BUTT FENDER Mucky Nutz - czarny, 415

Błotnik podsiodłowy BUTT FENDER Mucky Nutz - czarny, 415 Najniższa Cena Online Butt Fender - to progresywny, lekki błotnik podsiodłowy do rowerów MTB, miejskich i trekingowych. Genialny, jeśli nie chcemy,w trakcie deszczu nasze siodełko i pupa były mokre i brudne. Mocowany jest do prętów siodełka bez konieczności używania dodatkowych zwiąże. Wisi nad tylnym kołem chroniąc rowerzystę przed „Syndromem Rozmiękczonych Pośladków". "Syndrom Rozmiękczonych Pośladków" powstaje w wyniku długofalowego narażenia dolnej części pleców na błoto i wodę wyrzucaną przez tylne koło, która następnie przesiąka poprzez ubranie, co prowadzi do niezwykle nieprzyjemnego uczucia mokrego pasa. Więc jeśli dotyczy Ciebie ten problem i szukasz lekkiego surowego rozwiązania to R/CX Butt Fender jest właśnie dla Ciebie, waży tylko 19g! mocne strony Butt Fender: uniemożliwia „Syndromowi Rozmiękczonych Pośladków" czyli Twój Derrière nie będzie zmoczony. Zaprojektowany aby znajdował się osiągalnie blisko Derrière dla zapewnienia najkorzystniejszej ochrony przed błotem i wodą. chroni górną część sztycy przed zatkaniem przez błoto. Dyskrecja to jest jego drugie imię. Jest minimalny, ale efektywny. Jest to prawdopodobnie najlżejszy tylny błotnik na rynku, waży tylko 19g! Nie wymaga dodatkowych uchwytów dzięki temu jest przystępny w montażu. Jest kompatybilny ze wszystkimi siodełkami wyekwipowanymi w charakterystyczne pręty pod warunkiem, iż nie są wyposażone w dopełniające wypustki z tyłu. W razie pytań - prosimy o kontakt z naszym sklepem: tel. 509 681 991 Butt Fender jest rozciągliwy i łatwy w czyszczeniu. Starczy go przetrzeć i gotowe! Derrière = w wolnym tłumaczeniu oznacza miejsce w, którym plecy tracą swoją szlachetną nazwę. UWAGA: Błotnik chroni tylko obszar pośladków, jeśli szukasz pełnej ochrony musisz poszukać gdzieś indziej. dostępne odcienie: czarny Masa: 19g.
 • Producent MUCKY NUTZ 

4 # Błotnik FACE FENDER Mucky Nutz - biały, 408

Błotnik FACE FENDER Mucky Nutz - biały, 408 Najniższa Cena Online Lekki błotnik do rowerów MTB, FR i DH. Montaż: przednie koło Masa: 22g (wliczając zapięcie) Kolor: biały z czarnym paskiem wytworzony z arkusza termoplastycznego tworzywa. W yprofilowany tak aby kiedy jest zainstalowany do amortyzatora bronił Twoją twarz i uszczelki amortyzatora przed rozbryzgiwanym błotem i wodą. Kształt błotnika pozostał opracowany w wyniku badań trajektorii lotu błota wyrzucanego z pod koła w danym zakresie prędkości obrotowej koła. Innymi słowy rozpędziliśmy koło i sprawdzaliśmy w, którym kierunku leci błoto. Fakt, iż błotnik znajduje się tak blisko koła powoduje, iż błotnik może być tak mały i dyskretny co jest dużą zaletą dla osób, które nie lubią używać tradycyjnych dużych, ciężkich i brzydkich błotników. Dzięki uchwytom i łącznikom jest on prosty i szybki w montażu. Jeśli masz zamiar go używać cały czas możesz go przypiąć zipami. udoskonalona wersja Bender Fender 2.1 należycie radzi sobie z upadkami oraz elementami podłoża, które zostaną wciągnięte pomiędzy błotnik a oponę. Więc jeśli preferujesz dyscypliny zjazdowe albo poruszasz się po trudnych szlakach to jest on dla Ciebie. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej ochrony, wypróbuj Bender Fender XL, lub jeśli masa 22g. To dla Ciebie za dużo zobacz Bender Fender Lite dzięki, któremu oszczędzisz 6g zalety Bender Fender 2.1 chroni Twoją twarz przed wszelkimi nieczystościami pozostawionymi przez psy, konie i krowy;) Dzięki opaskom dopasowywuje się do korony widelca tak skrupulatnie jak tylko to osiągalne; Montaż na przednie koło - przodem lub tyłem do kierunku jazdy Może być użyty w rowerach z kołami 26", 29" i 650B; chroni golenie górne, a także uszczelki przed błotem i wodą ograniczając potrzebę konserwacji;Dyskrecja to jest jego drugie imię. Jest nieznaczny, ale sprawny. Nie wierzysz nam na słowo? Jest sporo pozytywnych opinii na portalach i forach internetowych!To jest najlżejszy błotnik dostępny w sprzedaży!!!Mocowanie na paski z rzepami powoduje, że jest nietrudny i prędki w montażu i demontażu;Jest kompatybilny ze wszystkimi przednimi amortyzatorami;W niektórych ramach może być stosowany jako ochrona tylnego amortyzatora i przedniej przerzutki; Jest elastyczny i nieskomplikowany w czyszczeniu. Wystarczy go przetrzeć i gotowe!
 • Producent MUCKY NUTZ 


TOP7 Rekomendowane błotniki do roweru Ranking grudzień 2023

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych błotników Mucky Nutz, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem dobrych rowerowych błotników.Powiązania tematyczne:

 • jaki błotnik Mucky Nutz do roweru opinie,
 • dobre błotniki rowerowe Mucky Nutz cena,
 • ranking najlepszych rowerowych błotników Mucky Nutz.