Najlepsze damskie rowery elektryczne w sklepie online Avans.pl. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rowery z napędem elektrycznym / Ranking elektrycznych rowerów damskich w Avans.pl

Poszukujesz dobrych elektrycznych rowerów damskich w Avans.pl? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na kwiecień 2024:

  • TOP10 elektrycznych rowerów damskich w Avans.pl – pod względem zainteresowania konsumentów,
  • TOP5 z rowerami damskimi elektrycznymi w sklepach Avans.pl – pod względem ceny,
  • TOP5 chętnie wybieranych rowerów damskich z napędem elektrycznym.

Ranking z najlepszymi rowerami damskimi elektrycznymi w sklepach Avans.pl [Zainteresowanie] Top10 na kwiecień 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane damskie rowery elektryczne w sklepie online Avans.pl, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z rowerami damskimi elektrycznymi w sklepach Avans.pl i ich opisem technicznym.Ranking z najtańszymi rowerami damskimi elektrycznymi w sklepach Avans.pl [Cena] Top5 na kwiecień 2024

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze damskie rowery elektryczne w sklepie online Avans.pl, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na kwiecień 2024.

2 # Rower elektryczny je-28 d17 28 cali damski niebieski marki Jeep

Rower elektryczny je-28 d17 28 cali damski niebieski marki Jeep Najniższa Cena Online Rower elektryczny Jeep model JE-C28L Trekkingowy rower ze wspomaganiem elektrycznym dla pań. Silnik 250W i znaczny akumulator 10Ah jak jeszcze solidna rama, błotniki i bagażnik pozwolą na funkcjonalne wykorzystywanie w powszednich dojazdach do pracy czy na zakupy jak też weekendowe wycieczki poza miasto. Jeep C28L to rower tworzony specjalnie dla kobiet. wyróżnia się solidną konstrukcją, ramą o konwencjonalnym, miejsko-turystycznym profilu i przerzutką Shimano o 6-ciu biegach. Nowością jest napęd elektryczny – silnik o mocy 250W i pojemny akumulator 10Ah, które zapewnią nieskomplikowane i przyjemne podróżowanie równocześnie w ruchu miejskim jak i – w szczególności – w terenowych warunkach. Bagażnik, błotniki i oświetlenie uzupełniają funkcjonalność miejsko- rekreacyjnego zastosowania. SPECYFIKACJA technologicznA Model JE-C28L wymiar ramy 44cm Średnica kół 28’’ wymiar opon 700C * 35 prędkość maksymalna 25 km/h (max prędkość ze wspomaganiem elektrycznym) Moc silnika 250 W w kole tylnym Bateria 10Ah Lithium rechargeable battery Moc baterii 360Wh Napięcie baterii 36V Czas ładowania baterii około 4-5 godzin Zasilanie AC 110V -240V (50 - 60Hz) Hamulec V-break przedni i tylny Przerzutka tylna Shimano 6-biegowa Wyposażenie charakterystyczne oświetlenie, błotniki, bagażnik Masa około 25 kg
  • Producent JEEP 


TOP7 Dobre elektryczne rowery damskie Ranking kwiecień 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich elektrycznych rowerów damskich w Avans.pl, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem polecanych rowerów damskich z napędem elektrycznym.Powiązania tematyczne:

  • jaki rower elektryczny damski w sklepie Avans.pl opinie,
  • dobre damskie rowery elektryczne w sklepie online Avans.pl cena,
  • ranking najlepszych elektrycznych rowerów damskich w Avans.pl.