Najlepsze maski ochronne 3-warstwowe. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rankingi masek ochronnych i antysmogowych / Ranking ochronnych maseczek 3-warstwowych

Poszukujesz możliwie najlepszych ochronnych maseczek 3-warstwowych? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na wrzesień 2023:

 • TOP10 ochronnych maseczek 3-warstwowych – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z maskami ochronnymi 3-warstwowymi – pod względem ceny,
 • TOP5 często kupowanych ochronnych masek i maseczek na twarz.

Ranking z najlepszymi maskami ochronnymi 3-warstwowymi [Zainteresowanie] Top10 na wrzesień 2023

Nasze zestawienie zawiera proponowane maski ochronne 3-warstwowe, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z maskami ochronnymi 3-warstwowymi i ich opisem technicznym.

1 # GRUBA MASECZKA 3 WARSTWOWA MASKA MEDYCZNA CE 40SZT (5907639790041)

GRUBA MASECZKA 3 WARSTWOWA MASKA MEDYCZNA CE 40SZT (5907639790041) Najniższa Cena Online CERTYFIKOWANA MASKA MEDYCZNA POLSKIEJ PRODUKCJI Specyfikacja maski: - perfekcyjnie broni przed drobnoustrojami chorobotwórczymi przenoszonymi drogą kropelkową - 3 warstwy włókniny polipropylenowej z filtrem "meltblown" - skuteczność filtracji bakteryjnej BFE ≥ 99% (zgodnie z normą PN-EN 14683:2019) - najwyższa klasa rodzaj IIR - materiał hipoalergiczny i bezpieczny dla użytkownika - mocowanie na dwie wytrzymałe rozciągliwe gumki, trwale zmocowane - drucik zezwalający na przypasowanie maski do twarzy - kolor czarny - wymiary 175x95 mm - ilość 50 szt w pudełku - maski zapakowane w torebkę foliową i kartonik - termin przydatności: 24 miesiące - wyrób medyczny 8% VAT Maski składają się z 3 warstw hipoalergicznej włókniny polipropylenowej: - warstwa pierwsza hydrofobowa, blokuje kropelki i pyłki, na których przemieszczają się wszystkiego rodzaju zanieczyszczenia i bakterie i wirusy. - druga warstwa to gęsty filtr rodzaju "meltblown" - filtruje wirusy, bakterie, pył, dym, cząstki stałe z powietrza, jednocześnie umożliwiając swobodne oddychanie. - trzecia warstwa hydrofilowa, miękka i przyjemna w dotyku pochłania wydychane ciepło i parę, pozostawiając skórę suchą. sugerowane poprzez Radę Medyczną maseczki chirurgiczne. Maseczki chirurgiczne medyczne 3-warstwowe jednorazowego użytkowania rodzaj IIR stanowią ochronę dróg oddechowych przed krzywdzącymi substancjami zawieszonymi w powietrzu, bakteriami i wirusami. zastosowany filtr „melt-blown" zatrzymuje zgubne cząstki, uniemożliwiając tym samym przedostanie się ich do dróg oddechowych. Zastosowany filtr o najwyższych parametrach (BFE>99%) pomimo nad wyraz wysokiego stopnia filtracji nie utrudnia oddychania. Spełnia restrykcyjne kryteria Służby Zdrowia. MASZ PEWNOŚĆ że KUPUJESZ MASECZKI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI: - wyprodukowane w polskiej fabryce wyspecjalizowanej w tworzeniu środków ochrony osobistej - z użyciem najlepszych przystępnych tworzyw - z zachowaniem wszystkich wymaganych norm i przepisów potwierdzonych badaniami. Maseczki spełniających normę dla masek medycznych EN 14683:2019. Są zgodne z wymogami ustawy z dnia 20 maj 2010 r. O wyrobach medycznych. Mają deklarację zgodności z Dyrektywą Rady Europy 93/42/EWG z dn. 14.06.1993 r. Dotyczącą wyrobów medycznych,, a także zharmonizowanymi z nią normami: - PN-EN ISO13485:2018 System Zarządzania Jakością dla Wyrobów Medycznych - EN 14683:2019 Maski medyczne. Oczekiwania i metody badań - PN-EN ISO 15223-1:2012 Wyroby medyczne. Symbole do wykorzystywania na etykietach wyrobów medycznych, w ich oznakowaniu i w dostarczanych z nimi informacjach - PN-EN 1041:2013 dane dostarczane przez wytwórcę wyrobów medycznych - PN-EN ISO 14971:2012 Wyroby medyczne - zastosowanie zarządzania ryzykiem do wyrobów medycznych - ISO 10993-1:2010 Ocena biozgodności wyrobu medycznego
 • Producent Helmed 
 • Rodzaj 3-warstwowa, jednorazowa 
 • Ilość sztuk 40 

4 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa - biała marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa - biała marki Dorjan Najniższa Cena Online Biała, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego korzystania z elastyczną gumką zakładaną na uszy, dzięki temu nadzwyczajnie dostosowuje się do każdej twarzy. Maska nie sprawia podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Potężna trzywarstwowa kompozycja z białą, zewnętrzną warstwą z niepodatnego, oddychającego poliestru dla ulepszonego zabezpieczenia przed wiatrem i deszczem. Wewnętrzna powłoka wielowarstwowej maseczki ochronnej wykonana z bawełny z atestem OEKO-TEX, zapewniająca komfort stosowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Nadaje się do prania i ponownego stosowania. Wykorzystanie gumek w masce zagwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja artykułu: Od strony twarzy, warstwa z wysokiej jakości bawełny 100% z dokumentem OEKO-TEX Cienka warstwa flizeliny w środku ochronnej maseczki wielorazowej Zewnętrzna, biała warstwa z odpornego materiału poliestrowego o gęstym splocie, poprawnie izolującego od czynników zewnętrznych Maska bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych Uniwersalny rozmiar, po założeniu uniwersalna maseczka dopasowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją towar do wielorazowego stosowania - można prać w temp. 40 st. C. Tworzono w Polsce Kolor: biały Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (przede wszystkim w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 

5 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - granatowa marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - granatowa marki Dorjan Najniższa Cena Online Granatowa, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego korzystania z elastyczną gumką zakładaną na uszy, dzięki czemu genialnie dostosowuje się do każdej twarzy. Nie utrudnia oddychania i nie sprawia podrażnień skóry. Konkretna trzywarstwowa budowa maski premium z zewnętrzną, granatową powłoką z wytrzymałego, oddychającego poliestru dla udoskonalonego zabezpieczenia przed wiatrem i deszczem. Wewnętrzna warstwa wykonana z bawełny z dokumentem OEKO-TEX, gwarantująca komfort stosowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Ochronna maseczka wielorazowa pasuje do prania i ponownego wykorzystania. Użycie gumek zagwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja produktu: Od strony twarzy, maska ma warstwę z wysokiej jakości bawełny 100% z certyfikatem OEKO-TEX Cienka powłoka flizeliny w środku Granatowa, zewnętrzna powłoka wielorazowej maseczki ochronnej wyprodukowana z wysokiej jakości dekoratywnego materiału o gęstym splocie, prawidłowo izolującego od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych rozmiar maseczki jest uniwersalny, po założeniu dopasowuje się do kształtu twarzy wygodny zaczep na uszy z łatwą regulacją towar do wielorazowego stosowania - można prać w temp. 40 st. C. Wyprodukowano w Polsce Kolor: granatowa Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (zwykle w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 

6 # Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa - różowa

Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa - różowa Najniższa Cena Online Różowa, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego stosowania z elastyczną gumką zakładaną na uszy, dzięki czemu nieprzeciętnie dostosowuje się do każdej twarzy. Maska nie powoduje podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Mocna trzywarstwowa konstrukcja z różową, zewnętrzną warstwą z niepodatnego, oddychającego poliestru dla ulepszonego zabezpieczenia przed wiatrem i deszczem. Wewnętrzna warstwa ochronnej maseczki wielorazowej wytworzona z bawełny z dokumentem OEKO-TEX, gwarantująca komfort wykorzystywania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Nadaje się do prania i ponownego stosowania. Wykorzystanie gumek zagwarantuje uniwersalność maski i łatwą regulację. Specyfikacja artykułu: Od strony twarzy, powłoka z wysokiej jakości bawełny 100% z certyfikatem OEKO-TEX Cienka warstwa flizeliny w środku Zewnętrzna, różowa powłoka wielorazowej maseczki ochronnej wyprodukowana z odpornego materiału poliestrowego o gęstym splocie, korzystnie izolującego od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, maska nie sprawia podrażnień i reakcji alergicznych rozmiar uniwersalny, po założeniu maseczka dopasowuje się do kształtu twarzy wygodny zaczep na uszy z łatwą regulacją artykuł do wielorazowego użytku - można prać w temp. 40 st. C. Wykonano w Polsce Kolor: różowy Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (z zasady w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 

7 # Maseczka ochronna, Maska uniwersalna trzywarstwowa - krata kolor

Maseczka ochronna, Maska uniwersalna trzywarstwowa - krata kolor Najniższa Cena Online Uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego korzystania z rozciągliwą gumką zakładaną na uszy, dzięki temu idealnie dopasowuje się do każdej twarzy. Lekki, dzianinowy materiał zewnętrzny, znakomicie spełni oczekiwania w wyższych temperaturach. Nie utrudnia oddychania i nie sprawia podrażnień skóry. Konkretna trzywarstwowa budowa. Wewnętrzna powłoka produkowana z bawełny z dokumentem OEKO-TEX, zapewniająca komfort używania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Ochronna maseczka wielorazowa w odcieniu czarnej kraty nadaje się do prania i ponownego stosowania. Zastosowanie gumek zagwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja produktu: Od strony twarzy, warstwa z wysokiej jakości bawełny 100% z dokumentem OEKO-TEX Cienka powłoka flizeliny w środku Zewnętrzna powłoka maski z lekkiego materiału bawełnianego o gęstym splocie, dobrze nadającego się na lato Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych rozmiar uniwersalny, po założeniu dostosowuje się do kształtu twarzy wygodny zaczep na uszy z łatwą regulacją towar do wielorazowego użytku - można prać w temp. 40 st. C. Wytwarzano w Polsce Kolor: krata odcień Ze względu na ograniczenia w dostawach, gumka może być biała lub czarna Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (w głównej mierze w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 

8 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa - biało czerwona marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa - biało czerwona marki Dorjan Najniższa Cena Online Biało Czerwona, uniwersalna maseczka ochronna w naszych narodowych kolorch. Maseczka wielorazowego wykorzystywania z elastyczną gumką zakładaną na uszy, dzięki czemu rewelacyjnie dostosowuje się do każdej twarzy. Maska nie utrudnia oddychania i nie powoduje podrażnień skóry. Konkretna trzywarstwowa kompozycja z zewnętrzną warstwą z niepodatnego, oddychającego poliestru dla udoskonalonego zabezpieczenia przed wiatrem i deszczem. Wewnętrzna powłoka ochronnej maseczki wielorazowej w czerwonym kolorze wyprodukowana z bawełny z dokumentem OEKO-TEX, zapewniająca komfort używania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Pasuje do prania i ponownego korzystania. Zastosowanie gumek zagwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja artykułu: Od strony twarzy, warstwa z wysokiej jakości bawełny 100% z atestem OEKO-TEX Cienka powłoka flizeliny w środku Zewnętrzna, czerwona powłoka maseczki z wytrzymałego materiału poliestrowego o gęstym splocie, prawidłowo izolującego od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych wymiar uniwersalny, po założeniu dopasowuje się do kształtu twarzy wygodny zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego wykorzystywania - można prać w temp. 40 st. C. Produkowano w Polsce Kolor: biało czerwona Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (na ogół w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 

9 # Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa - niebieska

Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa - niebieska Najniższa Cena Online Niebieska, uniwersalna maseczka wielorazowego wykorzystania z elastyczną gumką zakładaną na uszy, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do każdej twarzy. Maska nie utrudnia oddychania i nie sprawia podrażnień skóry. Mocna trzywarstwowa kompozycja z zewnętrzną, niebieską warstwą z wytrzymałego, oddychającego poliestru dla udoskonalonego zabezpieczenia przed wiatrem i deszczem. Wewnętrzna warstwa wielorazowej maseczki ochronnej tworzona z bawełny z atestem OEKO-TEX, zapewniająca komfort stosowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Nadaje się do prania i ponownego wykorzystywania. Użycie gumek zapewnia uniwersalność i łatwą regulację niebieskiej maski. Specyfikacja towaru: Od strony twarzy, warstwa z wysokiej jakości bawełny 100% z dokumentem OEKO-TEX Cienka powłoka flizeliny wewnątrz Zewnętrzna, niebieska powłoka wielorazowej maseczki ochronnej z odpornego materiału poliestrowego o gęstym splocie, korzystnie izolującego od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie sprawia podrażnień i reakcji alergicznych Uniwersalny rozmiar maseczki, po założeniu dostosowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją Maska do wielorazowego wykorzystania - można prać w temp. 40 st. C. Tworzono w Polsce Kolor: niebieska Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (zwykle w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 

10 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - camel zamsz marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - camel zamsz marki Dorjan Najniższa Cena Online Camelowa, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego użytku z elastyczną gumką zakładaną na uszy, dzięki temu genialnie dostosowuje się do każdej twarzy. Nie sprawia podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Solidna trzywarstwowa budowa maski z zewnętrzną powłoką z niepodatnego, ozdobnego materiału o gęstym splocie. Wewnętrzna powłoka ochronnej maseczki wielorazowej produkowana z bawełny z atestem OEKO-TEX, zapewniająca komfort użytkowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Towar pasuje do prania i ponownego użytkowania. Zastosowanie w masce gumek zagwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja produktu: Od strony twarzy, powłoka z wysokiej jakości bawełny 100% z certyfikatem OEKO-TEX Cienka powłoka flizeliny w środku Zewnętrzna, szkarłatna warstwa wielorazowej maseczki ochronnej z dekoracyjnego materiału wysokiej jakości o gęstym splocie, poprawnie izolującego od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych rozmiar uniwersalny, po założeniu dopasowuje się do kształtu twarzy wygodny zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego korzystania - można prać w temp. 40 st. C. Wytworzono w Polsce Kolor: camel zamsz Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (przeważnie w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 


Ranking z najtańszymi maskami ochronnymi 3-warstwowymi [Cena] Top10 na wrzesień 2023

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze maski ochronne 3-warstwowe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na wrzesień 2023.

2 # GRUBA MASECZKA 3 WARSTWOWA MASKA MEDYCZNA CE 40SZT (5907639790041)

GRUBA MASECZKA 3 WARSTWOWA MASKA MEDYCZNA CE 40SZT (5907639790041) Najniższa Cena Online CERTYFIKOWANA MASKA MEDYCZNA POLSKIEJ PRODUKCJI Specyfikacja maski: - idealnie broni przed drobnoustrojami chorobotwórczymi przenoszonymi drogą kropelkową - 3 warstwy włókniny polipropylenowej z filtrem "meltblown" - efektywność filtracji bakteryjnej BFE ≥ 99% (zgodnie z normą PN-EN 14683:2019) - najwyższa klasa typ IIR - materiał hipoalergiczny i bezpieczny dla użytkownika - mocowanie na dwie wytrzymałe rozciągliwe gumki, trwale zmocowane - drucik pozwalający na dopasowanie maski do twarzy - kolor czarny - rozmiary 175x95 mm - ilość 50 szt w pudełku - maski zapakowane w torebkę foliową i kartonik - termin przydatności: 24 miesiące - wyrób medyczny 8% VAT Maski składają się z 3 warstw hipoalergicznej włókniny polipropylenowej: - powłoka pierwsza hydrofobowa, blokuje kropelki i pyłki, na których przemieszczają się wszystkiego rodzaju skażenia, a także bakterie i wirusy. - druga powłoka to gęsty filtr rodzaju "meltblown" - filtruje wirusy, bakterie, pył, dym, cząstki stałe z powietrza, równocześnie umożliwiając swobodne oddychanie. - trzecia warstwa hydrofilowa, miękka i przyjemna w dotyku pochłania wydychane ciepło i parę, pozostawiając skórę suchą. polecane przez Radę Medyczną maseczki chirurgiczne. Maseczki chirurgiczne medyczne 3-warstwowe jednorazowego użytkowania rodzaj IIR stanowią ochronę dróg oddechowych przed szkodliwymi substancjami zawieszonymi w powietrzu, bakteriami i wirusami. zaimplementowany filtr „melt-blown" zatrzymuje zgubne cząstki, uniemożliwiając tym samym przedostanie się ich do dróg oddechowych. Zaimplementowany filtr o najwyższych parametrach (BFE>99%) pomimo nad wyraz wysokiego stopnia filtracji nie utrudnia oddychania. Spełnia restrykcyjne oczekiwania Służby Zdrowia. MASZ PEWNOŚĆ że KUPUJESZ MASECZKI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI: - wykonane w polskiej fabryce wyspecjalizowanej w produkcji środków ochrony osobistej - z wykorzystaniem najlepszych przystępnych tworzyw - z zachowaniem wszystkich wymaganych norm i przepisów potwierdzonych badaniami. Maseczki spełniających normę dla masek medycznych EN 14683:2019. Są zgodne z wymogami ustawy z dnia 20 maj 2010 r. O wyrobach medycznych. Posiadają deklarację zgodności z Dyrektywą Rady Europy 93/42/EWG z dn. 14.06.1993 r. Dotyczącą wyrobów medycznych, i zharmonizowanymi z nią normami: - PN-EN ISO13485:2018 System Zarządzania Jakością dla Wyrobów Medycznych - EN 14683:2019 Maski medyczne. Kryteria i metody badań - PN-EN ISO 15223-1:2012 Wyroby medyczne. Symbole do użytkowania na etykietach wyrobów medycznych, w ich oznakowaniu i w dostarczanych z nimi informacjach - PN-EN 1041:2013 informacje dostarczane poprzez wytwórcę wyrobów medycznych - PN-EN ISO 14971:2012 Wyroby medyczne - zastosowanie zarządzania ryzykiem do wyrobów medycznych - ISO 10993-1:2010 Ocena biozgodności wyrobu medycznego
 • Producent Helmed 
 • Rodzaj 3-warstwowa, jednorazowa 
 • Ilość sztuk 40 

3 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa - biała marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa - biała marki Dorjan Najniższa Cena Online Biała, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego stosowania z elastyczną gumką zakładaną na uszy, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do każdej twarzy. Maska nie powoduje podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Solidna trzywarstwowa kompozycja z białą, zewnętrzną warstwą z opornego, oddychającego poliestru dla lepszego zabezpieczenia przed wiatrem i deszczem. Wewnętrzna powłoka wielowarstwowej maseczki ochronnej produkowana z bawełny z certyfikatem OEKO-TEX, zapewniająca komfort użytkowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Pasuje do prania i ponownego użytku. Zastosowanie gumek w masce gwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja produktu: Od strony twarzy, warstwa z wysokiej jakości bawełny 100% z dokumentem OEKO-TEX Cienka warstwa flizeliny wewnątrz ochronnej maseczki wielorazowej Zewnętrzna, biała warstwa z opornego materiału poliestrowego o gęstym splocie, poprawnie izolującego od czynników zewnętrznych Maska bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych Uniwersalny wymiar, po założeniu uniwersalna maseczka dopasowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją towar do wielorazowego wykorzystania - można prać w temp. 40 st. C. Produkowano w Polsce Kolor: biały Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (przeważnie w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 

4 # Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa - różowa

Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa - różowa Najniższa Cena Online Różowa, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego stosowania z elastyczną gumką zakładaną na uszy, dzięki czemu znakomicie dopasowuje się do każdej twarzy. Maska nie powoduje podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Solidna trzywarstwowa budowa z różową, zewnętrzną powłoką z opornego, oddychającego poliestru dla udoskonalonego zabezpieczenia przed wiatrem i deszczem. Wewnętrzna powłoka ochronnej maseczki wielorazowej produkowana z bawełny z certyfikatem OEKO-TEX, gwarantująca komfort użytkowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Pasuje do prania i ponownego użytku. Zastosowanie gumek gwarantuje uniwersalność maski i łatwą regulację. Specyfikacja towaru: Od strony twarzy, warstwa z wysokiej jakości bawełny 100% z dokumentem OEKO-TEX Cienka warstwa flizeliny wewnątrz Zewnętrzna, różowa powłoka wielorazowej maseczki ochronnej wyprodukowana z odpornego materiału poliestrowego o gęstym splocie, dobrze izolującego od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, maska nie sprawia podrażnień i reakcji alergicznych wymiar uniwersalny, po założeniu maseczka dostosowuje się do kształtu twarzy wygodny zaczep na uszy z łatwą regulacją produkt do wielorazowego użytku - można prać w temp. 40 st. C. Produkowano w Polsce Kolor: różowy Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (typowo w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 

5 # Maseczka ochronna, Maska uniwersalna trzywarstwowa - krata kolor

Maseczka ochronna, Maska uniwersalna trzywarstwowa - krata kolor Najniższa Cena Online Uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego użytkowania z sprężystą gumką zakładaną na uszy, dzięki czemu znakomicie dostosowuje się do każdej twarzy. Lekki, dzianinowy materiał zewnętrzny, rewelacyjnie sprawdzi się w wyższych temperaturach. Nie utrudnia oddychania i nie sprawia podrażnień skóry. Mocna trzywarstwowa konstrukcja. Wewnętrzna powłoka wykonana z bawełny z atestem OEKO-TEX, zapewniająca komfort wykorzystywania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Ochronna maseczka wielorazowa w kolorze czarnej kraty pasuje do prania i ponownego wykorzystywania. Użycie gumek gwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja produktu: Od strony twarzy, warstwa z wysokiej jakości bawełny 100% z certyfikatem OEKO-TEX Cienka warstwa flizeliny w środku Zewnętrzna powłoka maski z lekkiego materiału bawełnianego o gęstym splocie, dobrze nadającego się na lato Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych rozmiar uniwersalny, po założeniu dostosowuje się do kształtu twarzy wygodny zaczep na uszy z łatwą regulacją towar do wielorazowego stosowania - można prać w temp. 40 st. C. Tworzono w Polsce Kolor: krata odcień Ze względu na ograniczenia w dostawach, gumka może być biała albo czarna Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (na ogół w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 


TOP7 Dobre maseczki ochronne Ranking wrzesień 2023

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich ochronnych maseczek 3-warstwowych, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem polecanych ochronnych masek i maseczek na twarz.Powiązania tematyczne:

 • jaka maseczka ochronna 3-warstwowa opinie,
 • dobre maski ochronne 3-warstwowe cena,
 • ranking najlepszych ochronnych maseczek 3-warstwowych.