Najlepsze maski ochronne 3-warstwowe. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rankingi masek ochronnych i antysmogowych / Ranking ochronnych maseczek 3-warstwowych

Poszukujesz możliwie najlepszych ochronnych maseczek 3-warstwowych? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na kwiecień 2024:

 • TOP10 ochronnych maseczek 3-warstwowych – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z maskami ochronnymi 3-warstwowymi – pod względem ceny,
 • TOP5 często kupowanych ochronnych masek i maseczek na twarz.

Ranking z najlepszymi maskami ochronnymi 3-warstwowymi [Zainteresowanie] Top10 na kwiecień 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane maski ochronne 3-warstwowe, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z maskami ochronnymi 3-warstwowymi i ich opisem technicznym.

1 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa - czerwona marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa - czerwona marki Dorjan Najniższa Cena Online Czerwona, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego korzystania z rozciągliwą gumką zakładaną na uszy, dzięki temu idealnie dostosowuje się do każdej twarzy. Maska nie utrudnia oddychania i nie sprawia podrażnień skóry. Mocna trzywarstwowa budowa z zewnętrzną warstwą z niepodatnego, oddychającego poliestru dla lepszego zabezpieczenia przed wiatrem i deszczem. Wewnętrzna powłoka ochronnej maseczki wielorazowej w czerwonym kolorze produkowana z bawełny z atestem OEKO-TEX, gwarantująca komfort używania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Nadaje się do prania i ponownego użytku. Wykorzystanie gumek gwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja artykułu: Od strony twarzy, warstwa z wysokiej jakości bawełny 100% z dokumentem OEKO-TEX Cienka powłoka flizeliny w środku Zewnętrzna, czerwona powłoka maseczki z wytrzymałego materiału poliestrowego o gęstym splocie, należycie izolującego od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych rozmiar uniwersalny, po założeniu dostosowuje się do kształtu twarzy wygodny zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego wykorzystywania - można prać w temp. 40 st. C. Tworzono w Polsce Kolor: czerwona Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (z reguły w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 

2 # Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa - grafitowa

Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa - grafitowa Najniższa Cena Online Grafitowa, uniwersalna maseczka ochronna trzywarstwowa z sprężystą gumką zakładaną na uszy, prosto ją skonsolidować do każdej twarzy. Nasze maseczki wielorazowe i nie powodują podrażnień skóry i nie utrudniają oddychania. Solidna trzywarstwowa konstrukcja z zewnętrzną powłoką z opornego, oddychającego poliestru w grafitowym odcieniu dla lepszego zabezpieczenia przed wiatrem i deszczem. Wewnętrzna warstwa ochronnej maseczki wielorazowej wyprodukowana z bawełny z atestem OEKO-TEX, zapewniająca komfort użytkowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Pasuje do prania i ponownego korzystania. Wykorzystanie gumek gwarantuje uniwersalność i łatwą regulację grafitowej maseczki. Specyfikacja artykułu: Od strony twarzy, powłoka z wysokiej jakości bawełny 100% z certyfikatem OEKO-TEX Cienka powłoka flizeliny we wnętrzu Zewnętrzna, grafitowa warstwa maseczki wielorazowej z odpornego materiału poliestrowego o gęstym splocie, poprawnie izolującego od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie sprawia podrażnień i reakcji alergicznych Uniwersalny rozmiar maski, po założeniu dostosowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją artykuł do wielorazowego użytkowania - można prać w temp. 40 st. C. Wyprodukowano w Polsce Kolor: grafit / ciemny szary Ze względu na ograniczenia w dostawach, gumka może być biała albo czarna Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (na ogół w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 

3 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - granat+złoto marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - granat+złoto marki Dorjan Najniższa Cena Online Granatowo złota, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego korzystania z rozciągliwą gumką zakładaną na uszy, dzięki temu znakomicie dostosowuje się do każdej twarzy. Maska nie powoduje podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Potężna trzywarstwowa konstrukcja z zewnętrzną powłoką w odcieniu granatowym ze złotymi zdobieniami z odpornego, oddychającego poliestru dla ulepszonego zabezpieczenia przed wiatrem i deszczem. Wewnętrzna powłoka ochronnej maseczki wielorazowej tworzona z bawełny z dokumentem OEKO-TEX, zapewniająca komfort stosowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Artykuł pasuje do prania i ponownego użytkowania. Użycie gumek w masce zapewnia uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja artykułu: Od strony twarzy, warstwa z wysokiej jakości bawełny 100% z certyfikatem OEKO-TEX Cienka warstwa flizeliny w środku Zewnętrzna powłoka wielorazowej maseczki ochronnej z dekoratywnego, granatowego materiału ze złotymi zdobieniami wysokiej jakości o gęstym splocie, prawidłowo izolującego od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie sprawia podrażnień i reakcji alergicznych Maseczka ma uniwersalny wymiar, po założeniu dostosowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją Maska ochronna do wielorazowego stosowania - można prać w temp. 40 st. C. Wyprodukowano w Polsce Kolor: granat ze złotym wzorem Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (w głównej mierze w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 

4 # Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - szkarłat mat

Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - szkarłat mat Najniższa Cena Online Szkarłatna, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego stosowania z rozciągliwą gumką zakładaną na uszy, dzięki temu doskonale dopasowuje się do każdej twarzy. Nie powoduje podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Potężna trzywarstwowa budowa maski z zewnętrzną powłoką w odcieniu szkarłatnym z opornego, oddychającego poliestru dla ulepszonego zabezpieczenia przed wiatrem i deszczem. Wewnętrzna warstwa ochronnej maseczki wielorazowej wyprodukowana z bawełny z certyfikatem OEKO-TEX, zapewniająca komfort wykorzystywania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Towar nadaje się do prania i ponownego wykorzystania. Zastosowanie w masce gumek zagwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja artykułu: Od strony twarzy, powłoka z wysokiej jakości bawełny 100% z dokumentem OEKO-TEX Cienka powłoka flizeliny we wnętrzu Zewnętrzna, szkarłatna warstwa wielorazowej maseczki ochronnej z dekoratywnego materiału wysokiej jakości o gęstym splocie, poprawnie izolującego od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych wymiar uniwersalny, po założeniu dopasowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego stosowania - można prać w temp. 40 st. C. Wytwarzano w Polsce Kolor: szkarłat mat (bez satynowego połysku) Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (na ogół w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 

5 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - camel zamsz marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - camel zamsz marki Dorjan Najniższa Cena Online Camelowa, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego użytku z elastyczną gumką zakładaną na uszy, dzięki temu genialnie dostosowuje się do każdej twarzy. Nie sprawia podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Solidna trzywarstwowa budowa maski z zewnętrzną powłoką z niepodatnego, ozdobnego materiału o gęstym splocie. Wewnętrzna powłoka ochronnej maseczki wielorazowej produkowana z bawełny z atestem OEKO-TEX, zapewniająca komfort użytkowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Towar pasuje do prania i ponownego użytkowania. Zastosowanie w masce gumek zagwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja produktu: Od strony twarzy, powłoka z wysokiej jakości bawełny 100% z certyfikatem OEKO-TEX Cienka powłoka flizeliny w środku Zewnętrzna, szkarłatna warstwa wielorazowej maseczki ochronnej z dekoracyjnego materiału wysokiej jakości o gęstym splocie, poprawnie izolującego od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych rozmiar uniwersalny, po założeniu dopasowuje się do kształtu twarzy wygodny zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego korzystania - można prać w temp. 40 st. C. Wytworzono w Polsce Kolor: camel zamsz Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (przeważnie w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 

6 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa - biało czerwona marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa - biało czerwona marki Dorjan Najniższa Cena Online Biało Czerwona, uniwersalna maseczka ochronna w naszych narodowych kolorch. Maseczka wielorazowego wykorzystywania z elastyczną gumką zakładaną na uszy, dzięki czemu rewelacyjnie dostosowuje się do każdej twarzy. Maska nie utrudnia oddychania i nie powoduje podrażnień skóry. Konkretna trzywarstwowa kompozycja z zewnętrzną warstwą z niepodatnego, oddychającego poliestru dla udoskonalonego zabezpieczenia przed wiatrem i deszczem. Wewnętrzna powłoka ochronnej maseczki wielorazowej w czerwonym kolorze wyprodukowana z bawełny z dokumentem OEKO-TEX, zapewniająca komfort używania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Pasuje do prania i ponownego korzystania. Zastosowanie gumek zagwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja artykułu: Od strony twarzy, warstwa z wysokiej jakości bawełny 100% z atestem OEKO-TEX Cienka powłoka flizeliny w środku Zewnętrzna, czerwona powłoka maseczki z wytrzymałego materiału poliestrowego o gęstym splocie, prawidłowo izolującego od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych wymiar uniwersalny, po założeniu dopasowuje się do kształtu twarzy wygodny zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego wykorzystywania - można prać w temp. 40 st. C. Produkowano w Polsce Kolor: biało czerwona Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (na ogół w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 

7 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa - czarna marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa - czarna marki Dorjan Najniższa Cena Online Czarna, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego użytku z sprężystą gumką zakładaną na uszy, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do każdej twarzy. Nie utrudnia oddychania i nie sprawia podrażnień skóry. Solidna trzywarstwowa konstrukcja czarnej maseczki wielorazowej z zewnętrzną warstwą z niepodatnego, oddychającego poliestru dla udoskonalonego zabezpieczenia przed wiatrem i deszczem. Wewnętrzna powłoka wytworzona z bawełny z certyfikatem OEKO-TEX, zapewniająca komfort wykorzystywania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Ochronna maseczka wielorazowa w czarnym odcieniu pasuje do prania i ponownego użytkowania. Użycie gumek gwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja produktu: Od strony twarzy, powłoka z wysokiej jakości bawełny 100% z dokumentem OEKO-TEX Cienka powłoka flizeliny wewnątrz Zewnętrzna, czarna warstwa maski z opornego materiału poliestrowego o gęstym splocie, korzystnie izolującego od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie sprawia podrażnień i reakcji alergicznych wymiar uniwersalny, po założeniu dostosowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją produkt do wielorazowego stosowania - można prać w temp. 40 st. C. Wytwarzano w Polsce Kolor: czarny Ze względu na ograniczenia w dostawach, gumka może być biała albo czarna Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (głównie w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 

8 # Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa - moro / camo

Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa - moro / camo Najniższa Cena Online Camo / moro uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego użytkowania z rozciągliwą gumką zakładaną na uszy, dzięki czemu znakomicie dostosowuje się do każdej twarzy. Maska nie sprawia podrażnień skóry ani nie utrudnia oddychania. Potężna trzywarstwowa konstrukcja z zewnętrzną warstwą w odcieniu camo / moro z odpornego, oddychającego poliestru dla ulepszonego zabezpieczenia przed wiatrem i deszczem. Wewnętrzna warstwa wytworzona z bawełny z dokumentem OEKO-TEX, gwarantująca komfort używania ochronnej maseczki wielorazowej i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Pasuje do prania i ponownego wykorzystywania. Zastosowanie gumek zagwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja produktu: Od strony twarzy, warstwa z wysokiej jakości bawełny 100% z atestem OEKO-TEX Cienka powłoka flizeliny w środku maski Zewnętrzna powłoka w odcieniu camo / moro z niepodatnego materiału poliestrowego o gęstym splocie, należycie izolującego od czynników zewnętrznych Wielorazowa maseczka ochronna jest bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie sprawia podrażnień i reakcji alergicznych rozmiar uniwersalny, po założeniu dopasowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją Maska dedykowana do wielorazowego wykorzystywania - można prać w temp. 40 st. C. Wytworzono w Polsce Kolor: moro / camo Ze względu na ograniczenia w dostawach, gumka może być biała lub khaki (nadaje się genialnie do koloru maseczki) Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (przeważnie w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 

9 # Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa - pomarańczowa

Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa - pomarańczowa Najniższa Cena Online Pomarańczowa, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego korzystania z rozciągliwą gumką zakładaną na uszy, dzięki czemu nieprzeciętnie dostosowuje się do każdej twarzy. Nie utrudnia oddychania i nie sprawia podrażnień skóry. Potężna trzywarstwowa kompozycja maski z zewnętrzną, pomarańczową powłoką z wytrzymałego, oddychającego poliestru dla ulepszonego zabezpieczenia przed wiatrem i deszczem. Wewnętrzna warstwa produkowana z bawełny z certyfikatem OEKO-TEX, gwarantująca komfort użytkowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Wielorazowa maseczka ochronna pasuje do prania i ponownego użytku. Zastosowanie gumek zagwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja towaru: Od strony twarzy, powłoka z wysokiej jakości bawełny 100% z certyfikatem OEKO-TEX Cienka warstwa flizeliny wewnątrz Zewnętrzna powłoka ochronnej maseczki wielorazowej z pomarańczowego, niepodatnego materiału poliestrowego o gęstym splocie, korzystnie izolującego od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie sprawia podrażnień i reakcji alergicznych rozmiar maseczki jest uniwersalny, po założeniu dostosowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją towar do wielorazowego użytkowania - można prać w temp. 40 st. C. Wykonano w Polsce Kolor: pomarańczowa Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (na ogół w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 

10 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa - urban camo marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa - urban camo marki Dorjan Najniższa Cena Online Uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego wykorzystania w unikatowym odcieniu urban camo, z sprężystą gumką zakładaną na uszy, dzięki czemu doskonale dostosowuje się do każdej twarzy. Maska nie utrudnia oddychania i nie powoduje podrażnień skóry. Trzywarstwowa, solidna budowa z zewnętrzną warstwą w odcieniu urban camo z odpornego, oddychającego poliestru dla ulepszonego zabezpieczenia przed czynnikami zewnętrznymi. Wewnętrzna warstwa tworzona z bawełny z certyfikatem OEKO-TEX, gwarantująca komfort używania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Wielorazowa maseczka ochronna pasuje do prania i ponownego wykorzystywania. Zastosowanie gumek zapewnia łatwą regulację. Specyfikacja maski: Od strony twarzy, powłoka z wysokiej jakości bawełny 100% z dokumentem OEKO-TEX Cienka warstwa flizeliny we wnętrzu Zewnętrzna warstwa ochronnej maseczki wielorazowej jest wytwarzana z wytrzymałego materiału poliestrowego w kolorze urban camo o gęstym splocie, dobrze izolującego od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, maska nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych rozmiar uniwersalny, dopasowuje się do kształtu twarzy po założeniu Uniwersalna maseczka komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją produkt do wielorazowego wykorzystania - można prać w temp. 40 st. C. Tworzono w Polsce Kolor: urban camo Ze względu na ograniczenia w dostawach, gumka maseczki ochronnej może być biała lub czarna Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (przeważnie w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 


Ranking z najtańszymi maskami ochronnymi 3-warstwowymi [Cena] Top10 na kwiecień 2024

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze maski ochronne 3-warstwowe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na kwiecień 2024.

2 # GRUBA MASECZKA 3 WARSTWOWA MASKA MEDYCZNA CE 40SZT (5907639790041)

GRUBA MASECZKA 3 WARSTWOWA MASKA MEDYCZNA CE 40SZT (5907639790041) Najniższa Cena Online ⭐CERTYFIKOWANE MASECZKI MEDYCZNE produkowanE W POLSCE 100 sztuk | Kolor niebieski wariant IIR - NAJWYŻSZY POZIOM FILTRACJI BAKTERYJNEJ BFE wg. BADAŃ ≥ 99% 3-WARSTWOWE Z FILTREM MELT-BLOWN rekomendowane przez Radę Medyczną maseczki chirurgiczne. Maseczki chirurgiczne medyczne 3-warstwowe jednorazowego użytkowania wariant IIR. Stanowią ochronę dróg oddechowych przed szkodliwymi substancjami zawieszonymi w powietrzu, bakteriami i wirusami. Wbudowany filtr „melt-blown" zatrzymuje zgubne cząstki, uniemożliwiając tym samym przedostanie się ich do dróg oddechowych. zaimplementowany filtr o najwyższych parametrach (BFE>99%) pomimo nad wyraz wysokiego stopnia filtracji nie utrudnia oddychania. Na sali operacyjnej typowo wykorzystywane są jednorazowe maski chirurgiczne rodzaju II z trzech warstw włókniny polipropylenowej. Ich stopień filtracji bakteryjnej BFE wynosi przynajmniej 99%. Poprzez to skuteczną ochronę jednocześnie dla lekarza, jak i pacjenta oraz zezwala na swobodne oddychanie. Wartość ZA 100 SZT - 2x OPAKOWANIE KARTONOWE po 50 szt!!! Maski są niezwykle miękkie i delikatne dla skóry. Materiał hipoalergiczny i bezpieczny dla użytkownika doskonale dostosowują się do kształtu twarzy skuteczną ochronę. Maski składają się z 3 warstw hipoalergicznej włókniny polipropylenowej: warstwa pierwsza hydrofobowa, blokuje kropelki i pyłki, na których przemieszczają się wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia oraz bakterie i wirusy. druga powłoka to gęsty filtr typu 'meltblown' - filtruje wirusy, bakterie, pył, dym, cząstki stałe z powietrza, jednoczycie umożliwiając luźne oddychanie. Trzecia warstwa hydrofilowa, miękka i przyjemna w dotyku pochłania wydychane ciepło i parę, pozostawiając skórę suchą. Spełnia restrykcyjne wymogi Służby Zdrowia Maseczki spełniających normę dla masek medycznych EN 14683:2019. Są zgodne z wymogami ustawy z dnia 20 maj 2010 r. O wyrobach medycznych. Mają deklarację zgodności z Dyrektywą Rady Europy 93/42/EWG z dn. 14.06.1993 r. Dotyczącą wyrobów medycznych,, a także zharmonizowanymi z nią normami: PN-EN ISO13485:2018 System Zarządzania Jakością dla Wyrobów Medycznych EN 14683:2019 Maski medyczne. Wymogi i metody badań PN-EN ISO 15223-1:2012 Wyroby medyczne. Symbole do wykorzystywania na etykietach wyrobów medycznych, w ich oznakowaniu i w dostarczanych z nimi informacjach PN-EN 1041:2013 dane dostarczane przez wytwórcę wyrobów medycznych PN-EN ISO 14971:2012 Wyroby medyczne – użycie zarządzania ryzykiem do wyrobów medycznych ISO 10993-1:2010 Ocena biozgodności wyrobu medycznego SPECYFIKACJA artykułu: Kolor: odcień niebieskiego wymiary: Około 18 cm x 9 cm liczba: Opakowanie 50 sztuk Materiał: Włóknina polipropylenowa + Filtr Melt Blown właściwości: 3 warstwowa Mocowanie: Gumki Wszyty drucik do formowania maski w okolicach nosa Data produkcji: 2021-10-01 Data przydatności: 2023-10-01
 • Producent Helmed 
 • Rodzaj 3-warstwowa, jednorazowa 
 • Ilość sztuk 40 

3 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa - czerwona marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa - czerwona marki Dorjan Najniższa Cena Online Czerwona, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego stosowania z sprężystą gumką zakładaną na uszy, dzięki czemu świetnie dopasowuje się do każdej twarzy. Maska nie utrudnia oddychania i nie powoduje podrażnień skóry. Potężna trzywarstwowa kompozycja z zewnętrzną powłoką z niepodatnego, oddychającego poliestru dla ulepszonego zabezpieczenia przed wiatrem i deszczem. Wewnętrzna warstwa ochronnej maseczki wielorazowej w czerwonym kolorze wyprodukowana z bawełny z certyfikatem OEKO-TEX, zapewniająca komfort wykorzystywania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Pasuje do prania i ponownego użytku. Wykorzystanie gumek zapewnia uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja produktu: Od strony twarzy, powłoka z wysokiej jakości bawełny 100% z dokumentem OEKO-TEX Cienka powłoka flizeliny we wnętrzu Zewnętrzna, czerwona warstwa maseczki z niepodatnego materiału poliestrowego o gęstym splocie, dobrze izolującego od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych rozmiar uniwersalny, po założeniu dopasowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego stosowania - można prać w temp. 40 st. C. Wytworzono w Polsce Kolor: czerwona Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (z zasady w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 

4 # Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa - grafitowa

Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa - grafitowa Najniższa Cena Online Grafitowa, uniwersalna maseczka ochronna trzywarstwowa z elastyczną gumką zakładaną na uszy, prosto ją zespoić do każdej twarzy. Nasze maseczki wielorazowe i nie powodują podrażnień skóry i nie utrudniają oddychania. Mocna trzywarstwowa kompozycja z zewnętrzną warstwą z niepodatnego, oddychającego poliestru w grafitowym kolorze dla udoskonalonego zabezpieczenia przed wiatrem i deszczem. Wewnętrzna warstwa ochronnej maseczki wielorazowej wytwarzana z bawełny z certyfikatem OEKO-TEX, gwarantująca komfort stosowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Nadaje się do prania i ponownego użytku. Zastosowanie gumek gwarantuje uniwersalność i łatwą regulację grafitowej maseczki. Specyfikacja artykułu: Od strony twarzy, powłoka z wysokiej jakości bawełny 100% z dokumentem OEKO-TEX Cienka powłoka flizeliny wewnątrz Zewnętrzna, grafitowa powłoka maseczki wielorazowej z niepodatnego materiału poliestrowego o gęstym splocie, dobrze izolującego od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie sprawia podrażnień i reakcji alergicznych Uniwersalny wymiar maski, po założeniu dopasowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją produkt do wielorazowego stosowania - można prać w temp. 40 st. C. Stworzono w Polsce Kolor: grafit / ciemny szary Ze względu na ograniczenia w dostawach, gumka może być biała lub czarna Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (najczęściej w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 

5 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa - czarna marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa - czarna marki Dorjan Najniższa Cena Online Czarna, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego użytkowania z sprężystą gumką zakładaną na uszy, dzięki temu idealnie dopasowuje się do każdej twarzy. Nie utrudnia oddychania i nie powoduje podrażnień skóry. Potężna trzywarstwowa budowa czarnej maseczki wielorazowej z zewnętrzną powłoką z opornego, oddychającego poliestru dla lepszego zabezpieczenia przed wiatrem i deszczem. Wewnętrzna warstwa wytworzona z bawełny z certyfikatem OEKO-TEX, gwarantująca komfort użytkowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Ochronna maseczka wielorazowa w czarnym kolorze pasuje do prania i ponownego korzystania. Użycie gumek zagwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja produktu: Od strony twarzy, powłoka z wysokiej jakości bawełny 100% z certyfikatem OEKO-TEX Cienka powłoka flizeliny we wnętrzu Zewnętrzna, czarna powłoka maski z opornego materiału poliestrowego o gęstym splocie, korzystnie izolującego od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych wymiar uniwersalny, po założeniu dopasowuje się do kształtu twarzy wygodny zaczep na uszy z łatwą regulacją produkt do wielorazowego stosowania - można prać w temp. 40 st. C. Stworzono w Polsce Kolor: czarny Ze względu na ograniczenia w dostawach, gumka może być biała albo czarna Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (przeważnie w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 


TOP7 Dobre maseczki ochronne Ranking kwiecień 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich ochronnych maseczek 3-warstwowych, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem polecanych ochronnych masek i maseczek na twarz.Powiązania tematyczne:

 • jaka maseczka ochronna 3-warstwowa opinie,
 • dobre maski ochronne 3-warstwowe cena,
 • ranking najlepszych ochronnych maseczek 3-warstwowych.