Najlepsze maski ochronne do 100 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!


Poszukujesz możliwie najlepszych ochronnych maseczek do 100 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na lipiec 2024:

 • TOP10 ochronnych maseczek do 100 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z maskami ochronnymi do 100 zł – pod względem ceny,
 • TOP5 często kupowanych ochronnych masek i maseczek do twarzy.

Ranking z najlepszymi maskami ochronnymi do 100 zł [Zainteresowanie] Top10 na lipiec 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane maski ochronne do 100 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z maskami ochronnymi do 100 zł i ich opisem technicznym.

1 # Maseczka ochronna, Maska uniwersalna skórzana premium - czarna

Maseczka ochronna, Maska uniwersalna skórzana premium - czarna Najniższa Cena Online stworzona z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego wykorzystania z rozciągliwą gumką zakładaną na uszy, dzięki czemu nieprzeciętnie dostosowuje się do każdej twarzy. Unikatowy materiał i estetyka wykonania, tworzą razem specyficzny towar. Maska nie powoduje podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Mocna, trzywarstwowa kompozycja maski z zewnętrzną warstwą z naturalnej skóry w kolorze czarnym. Wewnętrzna powłoka ochronnej maseczki tworzona z bawełny (wzór kraty) z atestem OEKO-TEX, zapewniająca komfort stosowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Artykuł wielokrotnego korzystania. Użycie w masce gumek zagwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja towaru: Od strony twarzy, warstwa z wysokiej jakości bawełny 100% z certyfikatem OEKO-TEX (wzór kraty) Cienka warstwa flizeliny w środku Zewnętrzna powłoka wielorazowej maseczki ochronnej wyprodukowana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, poprawnie izolującej od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie sprawia podrażnień i reakcji alergicznych wymiar uniwersalny, po założeniu dopasowuje się do kształtu twarzy wygodny zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego użytkowania (maseczki nie można prać) wykonano w Polsce kolor skóry: czarny Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (z reguły w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 

2 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - czerwona marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - czerwona marki Dorjan Najniższa Cena Online tworzona z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego użytkowania z rozciągliwą gumką zakładaną na uszy, dzięki temu nieprzeciętnie dopasowuje się do każdej twarzy. Unikatowy materiał i estetyka wykonania, tworzą razem oryginalny towar. Maska nie powoduje podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Mocna, trzywarstwowa budowa maski z zewnętrzną warstwą z naturalnej skóry w odcieniu czerwonym. Wewnętrzna warstwa ochronnej maseczki produkowana z bawełny (wzór kraty) z dokumentem OEKO-TEX, gwarantująca komfort użytkowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Towar wielokrotnego wykorzystania. Zastosowanie w masce gumek zapewnia uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja towaru: Od strony twarzy, powłoka z wysokiej jakości bawełny 100% z dokumentem OEKO-TEX (wzór kraty) Cienka powłoka flizeliny w środku Zewnętrzna warstwa wielorazowej maseczki ochronnej tworzona z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, należycie izolującej od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie sprawia podrażnień i reakcji alergicznych wymiar uniwersalny, po założeniu dostosowuje się do kształtu twarzy wygodny zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego użytku (maseczki nie można prać) wytworzono w Polsce odcień skóry: czerwona Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (przeważnie w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 

3 # Maseczka ochronna, Maska uniwersalna skórzana premium - ciemny brąz

Maseczka ochronna, Maska uniwersalna skórzana premium - ciemny brąz Najniższa Cena Online tworzona z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego korzystania z sprężystą gumką zakładaną na uszy, dzięki temu idealnie dostosowuje się do każdej twarzy. Unikatowy materiał i estetyka wykonania, tworzą razem unikalny towar. Maska nie sprawia podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Mocna, trzywarstwowa konstrukcja maski z zewnętrzną powłoką z naturalnej skóry w odcieniu ciemnego brązu. Wewnętrzna warstwa ochronnej maseczki wytworzona z bawełny (wzór kraty) z certyfikatem OEKO-TEX, zapewniająca komfort stosowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Produkt wielokrotnego użytku. Zastosowanie w masce gumek zagwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja artykułu: Od strony twarzy, powłoka z wysokiej jakości bawełny 100% z atestem OEKO-TEX (wzór kraty) Cienka powłoka flizeliny w środku Zewnętrzna powłoka wielorazowej maseczki ochronnej wyprodukowana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, prawidłowo izolującej od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych wymiar uniwersalny, po założeniu dopasowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego korzystania (maseczki nie można prać) wytworzono w Polsce kolor skóry: ciemny brąz Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (najczęściej w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 

4 # Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - niebieska

Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - niebieska Najniższa Cena Online stworzona z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego użytku z elastyczną gumką zakładaną na uszy, dzięki temu znakomicie dostosowuje się do każdej twarzy. Nieszablonowy materiał i estetyka wykonania, tworzą razem oryginalny towar. Maska nie powoduje podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Konkretna, trzywarstwowa budowa maski z zewnętrzną powłoką z naturalnej skóry w odcieniu niebieskim. Wewnętrzna warstwa ochronnej maseczki wyprodukowana z bawełny (wzór kraty) z dokumentem OEKO-TEX, zapewniająca komfort stosowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Produkt wielokrotnego stosowania. Wykorzystanie w masce gumek gwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja towaru: Od strony twarzy, warstwa z wysokiej jakości bawełny 100% z atestem OEKO-TEX (wzór kraty) Cienka warstwa flizeliny wewnątrz Zewnętrzna warstwa wielorazowej maseczki ochronnej wytworzona z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, należycie izolującej od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych wymiar uniwersalny, po założeniu dostosowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego wykorzystania (maseczki nie można prać) produkowano w Polsce odcień skóry: niebieski Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (głównie w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 

5 # Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - szara

Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - szara Najniższa Cena Online wykonana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego użytkowania z sprężystą gumką zakładaną na uszy, dzięki czemu rewelacyjnie dopasowuje się do każdej twarzy. Unikatowy materiał i estetyka wykonania, tworzą razem oryginalny towar. Maska nie sprawia podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Potężna, trzywarstwowa konstrukcja maski z zewnętrzną warstwą z naturalnej skóry w kolorze szarym. Wewnętrzna powłoka ochronnej maseczki wytwarzana z bawełny (wzór kraty) z certyfikatem OEKO-TEX, zapewniająca komfort stosowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Produkt wielokrotnego korzystania. Wykorzystanie w masce gumek zapewnia uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja towaru: Od strony twarzy, powłoka z wysokiej jakości bawełny 100% z certyfikatem OEKO-TEX (wzór kraty) Cienka powłoka flizeliny w środku Zewnętrzna powłoka wielorazowej maseczki ochronnej wytwarzana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, należycie izolującej od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie sprawia podrażnień i reakcji alergicznych rozmiar uniwersalny, po założeniu dopasowuje się do kształtu twarzy wygodny zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego użytkowania (maseczki nie można prać) wyprodukowano w Polsce odcień skóry: szary Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (przeważnie w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 

6 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - ciemna czekolada marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - ciemna czekolada marki Dorjan Najniższa Cena Online wytwarzana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego wykorzystania z sprężystą gumką zakładaną na uszy, dzięki temu genialnie dopasowuje się do każdej twarzy. Unikatowy materiał i estetyka wykonania, tworzą razem specyficzny produkt. Maska nie powoduje podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Solidna, trzywarstwowa konstrukcja maski z zewnętrzną warstwą z naturalnej skóry w kolorze gorzkiej, ciemnej czekolady. Wewnętrzna warstwa ochronnej maseczki wytwarzana z bawełny (wzór kraty) z certyfikatem OEKO-TEX, zapewniająca komfort stosowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Artykuł wielokrotnego stosowania. Wykorzystanie w masce gumek gwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja towaru: Od strony twarzy, warstwa z wysokiej jakości bawełny 100% z certyfikatem OEKO-TEX (wzór kraty) Cienka powłoka flizeliny we wnętrzu Zewnętrzna powłoka wielorazowej maseczki ochronnej wytwarzana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, poprawnie izolującej od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych rozmiar uniwersalny, po założeniu dostosowuje się do kształtu twarzy wygodny zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego wykorzystania (maseczki nie można prać) produkowano w Polsce odcień skóry: ciemna czekolada Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (głównie w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 

7 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - niebieska marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - niebieska marki Dorjan Najniższa Cena Online wyprodukowana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego korzystania z elastyczną gumką zakładaną na uszy, dzięki czemu znakomicie dostosowuje się do każdej twarzy. Unikatowy materiał i estetyka wykonania, tworzą razem specyficzny towar. Maska nie sprawia podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Potężna, trzywarstwowa budowa maski z zewnętrzną warstwą z naturalnej skóry w odcieniu niebieskim. Wewnętrzna powłoka ochronnej maseczki wyprodukowana z bawełny (wzór kraty) z atestem OEKO-TEX, gwarantująca komfort używania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Artykuł wielokrotnego stosowania. Użycie w masce gumek zagwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja produktu: Od strony twarzy, warstwa z wysokiej jakości bawełny 100% z atestem OEKO-TEX (wzór kraty) Cienka powłoka flizeliny w środku Zewnętrzna powłoka wielorazowej maseczki ochronnej stworzona z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, należycie izolującej od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych wymiar uniwersalny, po założeniu dostosowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego korzystania (maseczki nie można prać) tworzono w Polsce kolor skóry: niebieski Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (najczęściej w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 

8 # Maseczka ochronna, Maska uniwersalna skórzana premium - czarna

Maseczka ochronna, Maska uniwersalna skórzana premium - czarna Najniższa Cena Online wytwarzana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego wykorzystania z sprężystą gumką zakładaną na uszy, dzięki temu genialnie dopasowuje się do każdej twarzy. Unikatowy materiał i estetyka wykonania, tworzą razem specyficzny produkt. Maska nie sprawia podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Solidna, trzywarstwowa kompozycja maski z zewnętrzną warstwą z naturalnej skóry w kolorze czarnym. Wewnętrzna warstwa ochronnej maseczki stworzona z bawełny (wzór kraty) z dokumentem OEKO-TEX, gwarantująca komfort używania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Artykuł wielokrotnego stosowania. Wykorzystanie w masce gumek gwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja produktu: Od strony twarzy, warstwa z wysokiej jakości bawełny 100% z certyfikatem OEKO-TEX (wzór kraty) Cienka warstwa flizeliny wewnątrz Zewnętrzna powłoka wielorazowej maseczki ochronnej tworzona z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, korzystnie izolującej od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych rozmiar uniwersalny, po założeniu dopasowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego użytkowania (maseczki nie można prać) wytworzono w Polsce kolor skóry: czarny Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (przede wszystkim w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 

9 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - camelowa marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - camelowa marki Dorjan Najniższa Cena Online wykonana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego użytku z elastyczną gumką zakładaną na uszy, dzięki temu genialnie dopasowuje się do każdej twarzy. Wyjątkowy materiał i estetyka wykonania, tworzą razem niepowtarzalny artykuł. Maska nie powoduje podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Potężna, trzywarstwowa kompozycja maski z zewnętrzną warstwą z naturalnej skóry w odcieniu camelowym. Wewnętrzna warstwa ochronnej maseczki wytwarzana z bawełny (wzór kraty) z certyfikatem OEKO-TEX, zapewniająca komfort używania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Artykuł wielokrotnego użytku. Zastosowanie w masce gumek zagwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja produktu: Od strony twarzy, warstwa z wysokiej jakości bawełny 100% z certyfikatem OEKO-TEX (wzór kraty) Cienka powłoka flizeliny we wnętrzu Zewnętrzna powłoka wielorazowej maseczki ochronnej tworzona z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, prawidłowo izolującej od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie sprawia podrażnień i reakcji alergicznych wymiar uniwersalny, po założeniu dopasowuje się do kształtu twarzy wygodny zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego stosowania (maseczki nie można prać) wyprodukowano w Polsce odcień skóry: camelowy Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (przeważnie w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 

10 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - ciemny brąz marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - ciemny brąz marki Dorjan Najniższa Cena Online wyprodukowana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego korzystania z rozciągliwą gumką zakładaną na uszy, dzięki czemu świetnie dostosowuje się do każdej twarzy. Nieszablonowy materiał i estetyka wykonania, tworzą razem oryginalny produkt. Maska nie powoduje podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Solidna, trzywarstwowa konstrukcja maski z zewnętrzną warstwą z naturalnej skóry w kolorze ciemnego brązu. Wewnętrzna powłoka ochronnej maseczki tworzona z bawełny (wzór kraty) z certyfikatem OEKO-TEX, zapewniająca komfort użytkowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Towar wielokrotnego wykorzystywania. Zastosowanie w masce gumek zapewnia uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja artykułu: Od strony twarzy, warstwa z wysokiej jakości bawełny 100% z atestem OEKO-TEX (wzór kraty) Cienka warstwa flizeliny w środku Zewnętrzna warstwa wielorazowej maseczki ochronnej stworzona z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, poprawnie izolującej od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych wymiar uniwersalny, po założeniu dostosowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego korzystania (maseczki nie można prać) produkowano w Polsce kolor skóry: ciemny brąz Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (najczęściej w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 


Ranking z najtańszymi maskami ochronnymi do 100 zł [Cena] Top10 na lipiec 2024

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze maski ochronne do 100 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na lipiec 2024.

1 # Virus Killer RespiRaptor® Samosterylizująca maska wielokrotna profesjonalna, z tlenkiem miedzi Respimask - Opakowanie 2szt

Virus Killer RespiRaptor® Samosterylizująca maska wielokrotna profesjonalna, z tlenkiem miedzi Respimask - Opakowanie 2szt Najniższa Cena Online Nowy zarys – Nowa jakość! VK RespiRaptor ® Virus Killer to półmaska samosterylizująca wielokrotnego wykorzystania zgodna z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego (UE) 2016/425, wytwarzana z nanowłókna z wirusobójczą powłoką z akcelerowanego tlenku miedzi. Maski zostały opracowane, aby w pełni chronić przed czynnikami, takimi jak: wirusy i bakteriekurz i roztoczapyłkialergenypleśńsmog Maska VK RespiRaptor ® Virus Killer jest: BEZPIECZNA dla otoczenia i użytkownika - posiada dwie dezaktywujące warstwy z ACuO wewnętrzną i zewnętrznąBEZPIECZNA dla użytkownika - samosterylizacja eliminuje ryzyko zakażenia w trakcie dotykania maseczkiBEZPIECZNA - posiada europejskie badania poziomu filtracji, a także dezaktywacji bakterii i wirusów wyjątkowo LEKKA i przypasowanA - anatomiczna, z przypasowaniem z tyłu głowy i na nosie, waży zaledwie 3,7gergonomicznA - dzięki nanowłókninie idealnie przylega do twarzy, ale nie osłabia toru oddechowegoBEZOBSŁUGOWA - samosterylizacja eliminuje konieczność prania i dezynfekcji produkt EU - wyprodukowana w Czechach (Brno) Jak działa? Składowa maski, czyli powłoka wewnętrzna Respilon® ma udokumentowany poziom filtracji 99,7-99,9% cząstek poniżej 0,05um. Znana od kilku lat unikalna maska Respimask® produkt wieloletnich badań europejskich naukowców została w tym roku ponadto wzbogacona o akcelerowany tlenek miedzi (od lat stosowany jako środek do dezynfekcji). Naukowcom z Czech i Izraela udało się połączyć nanowłókninę o ekstremalnie wysokim poziomie filtracji z cząsteczkami tlenku miedzi. Membrana wychwytuje wszelkie zanieczyszczenia i drobnoustroje produktywnie je dezaktywując dzięki zawartości akcelerowanego tlenku miedzi. Pył, smog, pyłki roślinne, wirusy, bakterie, pleśń, roztocza itp - żaden z nich nie ma obszerniejszych szans, aby przeniknąć poprzez pory w membranie. Czas wykorzystywania: Maskę można używać do 7 dni (168 godzin), ponieważ warstwa tlenku miedzi działa poprzez cały czas stosowania, wychwytując i wydajnie likwidując bakterie i wirusy. eliminuje ryzyko zakażenia w trakcie ściągania i ponownego zakładania maski, dlatego pasuje do wielokrotnego stosowania bez konieczności dopełniającej konserwacji poprzez okres 168 godzin albo do momentu jej mechanicznego zużycia. VK RespiRaptor ® Virus Killer • waga: 4g • wymiar: S (dla dzieci od 7 r.ż.) • kolor: beżowo-cielisty • Materiał wykonania – 3 warstwy: 1 - powłoka zewnętrzna - włóknina z akcelerowanym tlenkiem miedzi ACuO - Respilon VKB01 2 - powłoka środkowa - nanowłóknina PVDF z filtracją poniżej 0,05um - Respilon nanomembrane 3 - powłoka wewnętrzna - włóknina z akcelerowanym tlenkiem miedzi ACuO - Respilon VKB01 • opakowanie: półmaska oczyszczająca (2 szt.) + klamra mocująca z tyłu głowy • okres trwałości: 5 lat od daty produkcji Nie należy używać półmaski w sytuacji uszkodzenia mechanicznego. Maska atest zgodności z europejską normą RFU 02.075, wersja 2. Zgodnie z wymaganiami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) jej nominalny współczynnik ochrony jest identyczny z nominalnym współczynnikiem ochrony FFP2 określonym w normie EN 149:2001 + A1:2009 Czym jest RespiPro® VK Virus Killer? Membrana RESPILON® jest produktem wieloletnich badań prowadzonych przez europejskich naukowców. Użyteczna część jego struktury warstwowej mieści polifluorek winylidenu (PVDF), warstwę nanowłókien. Kreuje to mechaniczne bariery bez dodatku jakiejkolwiek substancji chemicznej uniemożliwiające przenikanie destrukcyjnych cząstek. Przeprowadzono badania przez Nelson Laboratories dla cząstek mniejszych niż 0,05um. Maski z membraną z nanowłókniny RESPILON® chronią przed zanieczyszczonym powietrzem, pyłkami i drobnoustrojami znajdującymi się w powietrzu. Jej unikalne funkcje odfiltrowania wspierają ochronę Twojego zdrowia przed smogiem, wirusami, bakteriami i alergenami. Innowacyjna dodatkowa powłoka włókien z akcelerowanego tlenku miedzi działa wiruso- i bakteriobójczo. Jak działa RespiPro® VK Virus Killer? RESPILON® to niezwykle gęsta sieć zawierająca włókna o średnicy 50-150 mikrometra. Włókna te są stanowczo silne i tworzą zwartą, konkretną, ale przepuszczalną dla powietrza konstrukcję. Warstwa RESPILON® może zatrzymać nawet najmniejsze cząsteczki stałe i ciekłe. Produktywność filtracji została sprawdzona przez Nelson Laboratories. Pomimo wysokiej gęstości nanowłókien jest niezwykle przepuszczalna dla powietrza i przepuszczalna dla pary, co zwiększa komfort użytkowania towaru i proste oddychanie. Koszt dostawy: 0 zł - odbiór osobisty Od 20 zł - wysyłka kurierska (przedpłata) Przy zamówieniach większej ilości sztuk albo zamówieniach mieszanych dostawa będzie wyceniana indywidualnie. WAŻNE: Środki ochrony osobistej, produkty lecznicze i wyroby medyczne mogą być zwracane wyłącznie z powodu wady jakościowej lub niewłaściwego ich wydania zgodnie z art. 96 ust.6 ustawy z dnia 6.09.2011r. Prawo Farmaceutyczne (t.j. Dz.U. Z 2008 r Nr 45 poz.271 z późniejszymi zmianami). Zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy jest możliwy, jeśli: • Towar nie był wykorzystywany ani nie został w żaden sposób zniszczony. • Zwracane towary muszą być kompletne (nie mogą być pozbawione zawieszek, metek). • Produkty kosmetyczne oraz inne towary, które ze względów higienicznych powinny być oryginalnie opakowane muszą być zwrócone w nienaruszonym opakowaniu. • Pozostałe towary powinny być zwrócone w stanie niepogorszonym, po zapoznaniu się z nimi w sposób zwyczajowo przyjęty przy danym towarze.
 • Producent RESPILON Czechy 
 • Ilość sztuk

4 # Maseczka ochronna, Maska uniwersalna skórzana premium - czarna

Maseczka ochronna, Maska uniwersalna skórzana premium - czarna Najniższa Cena Online stworzona z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego użytku z rozciągliwą gumką zakładaną na uszy, dzięki temu świetnie dopasowuje się do każdej twarzy. Unikatowy materiał i estetyka wykonania, tworzą razem unikalny towar. Maska nie powoduje podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Potężna, trzywarstwowa kompozycja maski z zewnętrzną powłoką z naturalnej skóry w odcieniu czarnym. Wewnętrzna powłoka ochronnej maseczki produkowana z bawełny (wzór kraty) z atestem OEKO-TEX, gwarantująca komfort stosowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Produkt wielokrotnego wykorzystywania. Użycie w masce gumek zagwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja artykułu: Od strony twarzy, powłoka z wysokiej jakości bawełny 100% z certyfikatem OEKO-TEX (wzór kraty) Cienka powłoka flizeliny we wnętrzu Zewnętrzna warstwa wielorazowej maseczki ochronnej wyprodukowana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, prawidłowo izolującej od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie sprawia podrażnień i reakcji alergicznych rozmiar uniwersalny, po założeniu dostosowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego użytkowania (maseczki nie można prać) wyprodukowano w Polsce odcień skóry: czarny Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (najczęściej w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 

5 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - czerwona marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - czerwona marki Dorjan Najniższa Cena Online produkowana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego wykorzystywania z elastyczną gumką zakładaną na uszy, dzięki temu doskonale dostosowuje się do każdej twarzy. Unikatowy materiał i estetyka wykonania, tworzą razem unikalny produkt. Maska nie powoduje podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Mocna, trzywarstwowa kompozycja maski z zewnętrzną warstwą z naturalnej skóry w odcieniu czerwonym. Wewnętrzna warstwa ochronnej maseczki produkowana z bawełny (wzór kraty) z certyfikatem OEKO-TEX, zapewniająca komfort użytkowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Towar wielokrotnego użytkowania. Użycie w masce gumek gwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja artykułu: Od strony twarzy, warstwa z wysokiej jakości bawełny 100% z dokumentem OEKO-TEX (wzór kraty) Cienka warstwa flizeliny we wnętrzu Zewnętrzna warstwa wielorazowej maseczki ochronnej wykonana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, korzystnie izolującej od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie sprawia podrażnień i reakcji alergicznych rozmiar uniwersalny, po założeniu dopasowuje się do kształtu twarzy wygodny zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego wykorzystania (maseczki nie można prać) wytwarzano w Polsce kolor skóry: czerwona Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (zwykle w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 


TOP7 Polecane maseczki ochronne Ranking lipiec 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich ochronnych maseczek do 100 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem rekomendowanych ochronnych masek i maseczek do twarzy.Powiązania tematyczne:

 • jaka maseczka ochronna do 100 zł opinie,
 • dobre maski ochronne do 100 zł cena,
 • ranking najlepszych ochronnych maseczek do 100 zł.