Najlepsze maski ochronne do 120 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!


Poszukujesz możliwie najlepszych ochronnych maseczek do 120 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na kwiecień 2024:

 • TOP10 ochronnych maseczek do 120 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z maskami ochronnymi do 120 zł – pod względem ceny,
 • TOP5 chętnie wybieranych ochronnych masek i maseczek do twarzy.

Ranking z najlepszymi maskami ochronnymi do 120 zł [Zainteresowanie] Top10 na kwiecień 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane maski ochronne do 120 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z maskami ochronnymi do 120 zł i ich specyfikacją.

1 # Maseczka ochronna, Maska uniwersalna skórzana premium - czarna

Maseczka ochronna, Maska uniwersalna skórzana premium - czarna Najniższa Cena Online produkowana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego wykorzystywania z sprężystą gumką zakładaną na uszy, dzięki temu wspaniale dostosowuje się do każdej twarzy. Nieszablonowy materiał i estetyka wykonania, tworzą razem oryginalny produkt. Maska nie sprawia podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Solidna, trzywarstwowa konstrukcja maski z zewnętrzną warstwą z naturalnej skóry w odcieniu czarnym. Wewnętrzna warstwa ochronnej maseczki tworzona z bawełny (wzór kraty) z atestem OEKO-TEX, gwarantująca komfort wykorzystywania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Artykuł wielokrotnego stosowania. Użycie w masce gumek zagwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja artykułu: Od strony twarzy, powłoka z wysokiej jakości bawełny 100% z certyfikatem OEKO-TEX (wzór kraty) Cienka powłoka flizeliny we wnętrzu Zewnętrzna powłoka wielorazowej maseczki ochronnej tworzona z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, poprawnie izolującej od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych wymiar uniwersalny, po założeniu dopasowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego wykorzystywania (maseczki nie można prać) wykonano w Polsce odcień skóry: czarny Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (zwykle w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 

2 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - czerwona marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - czerwona marki Dorjan Najniższa Cena Online produkowana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego wykorzystania z sprężystą gumką zakładaną na uszy, dzięki temu genialnie dostosowuje się do każdej twarzy. Unikatowy materiał i estetyka wykonania, tworzą razem unikalny towar. Maska nie sprawia podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Mocna, trzywarstwowa konstrukcja maski z zewnętrzną warstwą z naturalnej skóry w odcieniu czerwonym. Wewnętrzna powłoka ochronnej maseczki wykonana z bawełny (wzór kraty) z certyfikatem OEKO-TEX, zapewniająca komfort stosowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Artykuł wielokrotnego wykorzystywania. Zastosowanie w masce gumek gwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja produktu: Od strony twarzy, warstwa z wysokiej jakości bawełny 100% z dokumentem OEKO-TEX (wzór kraty) Cienka warstwa flizeliny we wnętrzu Zewnętrzna powłoka wielorazowej maseczki ochronnej wyprodukowana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, prawidłowo izolującej od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych rozmiar uniwersalny, po założeniu dopasowuje się do kształtu twarzy wygodny zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego wykorzystania (maseczki nie można prać) tworzono w Polsce odcień skóry: czerwona Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (najczęściej w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 

3 # Maseczka ochronna, Maska uniwersalna skórzana premium - ciemny brąz

Maseczka ochronna, Maska uniwersalna skórzana premium - ciemny brąz Najniższa Cena Online wykonana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego stosowania z elastyczną gumką zakładaną na uszy, dzięki temu perfekcyjnie dostosowuje się do każdej twarzy. Wyjątkowy materiał i estetyka wykonania, tworzą razem oryginalny produkt. Maska nie powoduje podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Mocna, trzywarstwowa kompozycja maski z zewnętrzną warstwą z naturalnej skóry w kolorze ciemnego brązu. Wewnętrzna warstwa ochronnej maseczki wytwarzana z bawełny (wzór kraty) z atestem OEKO-TEX, gwarantująca komfort użytkowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Artykuł wielokrotnego stosowania. Użycie w masce gumek zagwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja artykułu: Od strony twarzy, warstwa z wysokiej jakości bawełny 100% z certyfikatem OEKO-TEX (wzór kraty) Cienka powłoka flizeliny w środku Zewnętrzna warstwa wielorazowej maseczki ochronnej wykonana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, prawidłowo izolującej od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych wymiar uniwersalny, po założeniu dostosowuje się do kształtu twarzy wygodny zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego wykorzystywania (maseczki nie można prać) stworzono w Polsce odcień skóry: ciemny brąz Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (w głównej mierze w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 

4 # Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - niebieska

Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - niebieska Najniższa Cena Online wytwarzana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego wykorzystywania z rozciągliwą gumką zakładaną na uszy, dzięki czemu doskonale dostosowuje się do każdej twarzy. Wyjątkowy materiał i estetyka wykonania, tworzą razem niepowtarzalny towar. Maska nie sprawia podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Potężna, trzywarstwowa kompozycja maski z zewnętrzną powłoką z naturalnej skóry w kolorze niebieskim. Wewnętrzna warstwa ochronnej maseczki produkowana z bawełny (wzór kraty) z dokumentem OEKO-TEX, zapewniająca komfort użytkowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Produkt wielokrotnego stosowania. Zastosowanie w masce gumek zagwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja produktu: Od strony twarzy, powłoka z wysokiej jakości bawełny 100% z dokumentem OEKO-TEX (wzór kraty) Cienka warstwa flizeliny w środku Zewnętrzna warstwa wielorazowej maseczki ochronnej wykonana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, należycie izolującej od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie sprawia podrażnień i reakcji alergicznych wymiar uniwersalny, po założeniu dostosowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego korzystania (maseczki nie można prać) wytworzono w Polsce kolor skóry: niebieski Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (na ogół w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 

5 # Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - szara

Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - szara Najniższa Cena Online wytwarzana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego użytkowania z rozciągliwą gumką zakładaną na uszy, dzięki temu idealnie dopasowuje się do każdej twarzy. Nieszablonowy materiał i estetyka wykonania, tworzą razem oryginalny towar. Maska nie sprawia podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Solidna, trzywarstwowa budowa maski z zewnętrzną warstwą z naturalnej skóry w odcieniu szarym. Wewnętrzna warstwa ochronnej maseczki produkowana z bawełny (wzór kraty) z certyfikatem OEKO-TEX, gwarantująca komfort używania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Towar wielokrotnego wykorzystania. Wykorzystanie w masce gumek zapewnia uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja produktu: Od strony twarzy, warstwa z wysokiej jakości bawełny 100% z dokumentem OEKO-TEX (wzór kraty) Cienka warstwa flizeliny w środku Zewnętrzna powłoka wielorazowej maseczki ochronnej wytwarzana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, dobrze izolującej od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych rozmiar uniwersalny, po założeniu dostosowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego wykorzystania (maseczki nie można prać) wytworzono w Polsce odcień skóry: szary Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (przede wszystkim w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 

6 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - ciemna czekolada marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - ciemna czekolada marki Dorjan Najniższa Cena Online wykonana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego użytku z rozciągliwą gumką zakładaną na uszy, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowuje się do każdej twarzy. Nieszablonowy materiał i estetyka wykonania, tworzą razem oryginalny produkt. Maska nie powoduje podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Potężna, trzywarstwowa konstrukcja maski z zewnętrzną warstwą z naturalnej skóry w kolorze gorzkiej, ciemnej czekolady. Wewnętrzna powłoka ochronnej maseczki wykonana z bawełny (wzór kraty) z dokumentem OEKO-TEX, gwarantująca komfort użytkowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Produkt wielokrotnego użytkowania. Zastosowanie w masce gumek gwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja artykułu: Od strony twarzy, warstwa z wysokiej jakości bawełny 100% z dokumentem OEKO-TEX (wzór kraty) Cienka warstwa flizeliny w środku Zewnętrzna powłoka wielorazowej maseczki ochronnej stworzona z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, poprawnie izolującej od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych rozmiar uniwersalny, po założeniu dopasowuje się do kształtu twarzy wygodny zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego wykorzystywania (maseczki nie można prać) wyprodukowano w Polsce odcień skóry: ciemna czekolada Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (najczęściej w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 

7 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - niebieska marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - niebieska marki Dorjan Najniższa Cena Online stworzona z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego stosowania z rozciągliwą gumką zakładaną na uszy, dzięki czemu idealnie dostosowuje się do każdej twarzy. Unikatowy materiał i estetyka wykonania, tworzą razem specyficzny produkt. Maska nie powoduje podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Potężna, trzywarstwowa budowa maski z zewnętrzną warstwą z naturalnej skóry w odcieniu niebieskim. Wewnętrzna warstwa ochronnej maseczki stworzona z bawełny (wzór kraty) z dokumentem OEKO-TEX, gwarantująca komfort stosowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Artykuł wielokrotnego wykorzystywania. Użycie w masce gumek zapewnia uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja towaru: Od strony twarzy, powłoka z wysokiej jakości bawełny 100% z certyfikatem OEKO-TEX (wzór kraty) Cienka powłoka flizeliny wewnątrz Zewnętrzna powłoka wielorazowej maseczki ochronnej wykonana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, prawidłowo izolującej od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie sprawia podrażnień i reakcji alergicznych rozmiar uniwersalny, po założeniu dopasowuje się do kształtu twarzy wygodny zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego korzystania (maseczki nie można prać) wyprodukowano w Polsce kolor skóry: niebieski Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (na ogół w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 

8 # Maseczka ochronna, Maska uniwersalna skórzana premium - czarna

Maseczka ochronna, Maska uniwersalna skórzana premium - czarna Najniższa Cena Online stworzona z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego stosowania z elastyczną gumką zakładaną na uszy, dzięki temu znakomicie dopasowuje się do każdej twarzy. Unikatowy materiał i estetyka wykonania, tworzą razem unikalny towar. Maska nie powoduje podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Solidna, trzywarstwowa budowa maski z zewnętrzną warstwą z naturalnej skóry w odcieniu czarnym. Wewnętrzna warstwa ochronnej maseczki wytworzona z bawełny (wzór kraty) z dokumentem OEKO-TEX, gwarantująca komfort używania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Towar wielokrotnego użytku. Użycie w masce gumek gwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja produktu: Od strony twarzy, powłoka z wysokiej jakości bawełny 100% z certyfikatem OEKO-TEX (wzór kraty) Cienka warstwa flizeliny w środku Zewnętrzna powłoka wielorazowej maseczki ochronnej wykonana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, korzystnie izolującej od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych rozmiar uniwersalny, po założeniu dostosowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego użytkowania (maseczki nie można prać) stworzono w Polsce odcień skóry: czarny Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (głównie w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 

9 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - camelowa marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - camelowa marki Dorjan Najniższa Cena Online tworzona z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego wykorzystywania z elastyczną gumką zakładaną na uszy, dzięki czemu znakomicie dostosowuje się do każdej twarzy. Wyjątkowy materiał i estetyka wykonania, tworzą razem specyficzny towar. Maska nie sprawia podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Mocna, trzywarstwowa konstrukcja maski z zewnętrzną powłoką z naturalnej skóry w odcieniu camelowym. Wewnętrzna warstwa ochronnej maseczki wytwarzana z bawełny (wzór kraty) z certyfikatem OEKO-TEX, gwarantująca komfort stosowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Artykuł wielokrotnego wykorzystania. Wykorzystanie w masce gumek zapewnia uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja towaru: Od strony twarzy, warstwa z wysokiej jakości bawełny 100% z dokumentem OEKO-TEX (wzór kraty) Cienka warstwa flizeliny w środku Zewnętrzna powłoka wielorazowej maseczki ochronnej wykonana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, należycie izolującej od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie sprawia podrażnień i reakcji alergicznych rozmiar uniwersalny, po założeniu dostosowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego użytku (maseczki nie można prać) wytwarzano w Polsce kolor skóry: camelowy Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (najczęściej w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 

10 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - ciemny brąz marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - ciemny brąz marki Dorjan Najniższa Cena Online wykonana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego użytkowania z rozciągliwą gumką zakładaną na uszy, dzięki temu doskonale dostosowuje się do każdej twarzy. Nieszablonowy materiał i estetyka wykonania, tworzą razem specyficzny produkt. Maska nie powoduje podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Mocna, trzywarstwowa konstrukcja maski z zewnętrzną powłoką z naturalnej skóry w odcieniu ciemnego brązu. Wewnętrzna powłoka ochronnej maseczki wytwarzana z bawełny (wzór kraty) z dokumentem OEKO-TEX, zapewniająca komfort wykorzystywania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Artykuł wielokrotnego użytku. Użycie w masce gumek gwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja produktu: Od strony twarzy, warstwa z wysokiej jakości bawełny 100% z atestem OEKO-TEX (wzór kraty) Cienka warstwa flizeliny we wnętrzu Zewnętrzna warstwa wielorazowej maseczki ochronnej tworzona z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, prawidłowo izolującej od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych wymiar uniwersalny, po założeniu dopasowuje się do kształtu twarzy wygodny zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego stosowania (maseczki nie można prać) wytworzono w Polsce odcień skóry: ciemny brąz Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (z zasady w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 


Ranking z najtańszymi maskami ochronnymi do 120 zł [Cena] Top10 na kwiecień 2024

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze maski ochronne do 120 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na kwiecień 2024.

1 # Maseczka ochronna, Maska uniwersalna skórzana premium - czarna

Maseczka ochronna, Maska uniwersalna skórzana premium - czarna Najniższa Cena Online wytwarzana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego wykorzystywania z sprężystą gumką zakładaną na uszy, dzięki temu wspaniale dostosowuje się do każdej twarzy. Wyjątkowy materiał i estetyka wykonania, tworzą razem niepowtarzalny towar. Maska nie powoduje podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Konkretna, trzywarstwowa budowa maski z zewnętrzną powłoką z naturalnej skóry w odcieniu czarnym. Wewnętrzna warstwa ochronnej maseczki tworzona z bawełny (wzór kraty) z dokumentem OEKO-TEX, gwarantująca komfort używania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Artykuł wielokrotnego użytku. Użycie w masce gumek zapewnia uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja produktu: Od strony twarzy, powłoka z wysokiej jakości bawełny 100% z dokumentem OEKO-TEX (wzór kraty) Cienka powłoka flizeliny w środku Zewnętrzna warstwa wielorazowej maseczki ochronnej wytwarzana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, poprawnie izolującej od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie sprawia podrażnień i reakcji alergicznych wymiar uniwersalny, po założeniu dostosowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego wykorzystywania (maseczki nie można prać) tworzono w Polsce odcień skóry: czarny Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (typowo w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 

2 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - czerwona marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - czerwona marki Dorjan Najniższa Cena Online produkowana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego użytku z elastyczną gumką zakładaną na uszy, dzięki temu wyśmienicie dopasowuje się do każdej twarzy. Unikatowy materiał i estetyka wykonania, tworzą razem oryginalny towar. Maska nie sprawia podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Mocna, trzywarstwowa budowa maski z zewnętrzną warstwą z naturalnej skóry w kolorze czerwonym. Wewnętrzna warstwa ochronnej maseczki produkowana z bawełny (wzór kraty) z atestem OEKO-TEX, gwarantująca komfort wykorzystywania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Towar wielokrotnego użytku. Zastosowanie w masce gumek zagwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja produktu: Od strony twarzy, warstwa z wysokiej jakości bawełny 100% z atestem OEKO-TEX (wzór kraty) Cienka warstwa flizeliny we wnętrzu Zewnętrzna warstwa wielorazowej maseczki ochronnej wytwarzana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, dobrze izolującej od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie sprawia podrażnień i reakcji alergicznych wymiar uniwersalny, po założeniu dopasowuje się do kształtu twarzy wygodny zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego użytku (maseczki nie można prać) wykonano w Polsce odcień skóry: czerwona Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (typowo w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 

3 # Maseczka ochronna, Maska uniwersalna skórzana premium - ciemny brąz

Maseczka ochronna, Maska uniwersalna skórzana premium - ciemny brąz Najniższa Cena Online stworzona z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego korzystania z elastyczną gumką zakładaną na uszy, dzięki temu nadzwyczajnie dopasowuje się do każdej twarzy. Nieszablonowy materiał i estetyka wykonania, tworzą razem specyficzny produkt. Maska nie sprawia podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Solidna, trzywarstwowa budowa maski z zewnętrzną warstwą z naturalnej skóry w kolorze ciemnego brązu. Wewnętrzna powłoka ochronnej maseczki wytwarzana z bawełny (wzór kraty) z atestem OEKO-TEX, zapewniająca komfort używania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Produkt wielokrotnego stosowania. Użycie w masce gumek gwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja towaru: Od strony twarzy, powłoka z wysokiej jakości bawełny 100% z certyfikatem OEKO-TEX (wzór kraty) Cienka powłoka flizeliny we wnętrzu Zewnętrzna warstwa wielorazowej maseczki ochronnej wykonana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, korzystnie izolującej od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie sprawia podrażnień i reakcji alergicznych rozmiar uniwersalny, po założeniu dostosowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego wykorzystywania (maseczki nie można prać) wyprodukowano w Polsce kolor skóry: ciemny brąz Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (typowo w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 

4 # Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - niebieska

Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - niebieska Najniższa Cena Online wykonana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego użytkowania z sprężystą gumką zakładaną na uszy, dzięki temu nieprzeciętnie dopasowuje się do każdej twarzy. Nieszablonowy materiał i estetyka wykonania, tworzą razem niepowtarzalny artykuł. Maska nie sprawia podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Konkretna, trzywarstwowa konstrukcja maski z zewnętrzną powłoką z naturalnej skóry w kolorze niebieskim. Wewnętrzna warstwa ochronnej maseczki stworzona z bawełny (wzór kraty) z certyfikatem OEKO-TEX, gwarantująca komfort użytkowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Artykuł wielokrotnego wykorzystania. Wykorzystanie w masce gumek gwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja towaru: Od strony twarzy, powłoka z wysokiej jakości bawełny 100% z atestem OEKO-TEX (wzór kraty) Cienka warstwa flizeliny w środku Zewnętrzna powłoka wielorazowej maseczki ochronnej wytwarzana z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, należycie izolującej od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie sprawia podrażnień i reakcji alergicznych wymiar uniwersalny, po założeniu dostosowuje się do kształtu twarzy wygodny zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego użytkowania (maseczki nie można prać) stworzono w Polsce odcień skóry: niebieski Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (najczęściej w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 

5 # Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - szara

Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna skórzana premium - szara Najniższa Cena Online tworzona z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego wykorzystania z sprężystą gumką zakładaną na uszy, dzięki temu doskonale dostosowuje się do każdej twarzy. Unikatowy materiał i estetyka wykonania, tworzą razem unikalny towar. Maska nie sprawia podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Konkretna, trzywarstwowa budowa maski z zewnętrzną warstwą z naturalnej skóry w odcieniu szarym. Wewnętrzna warstwa ochronnej maseczki wytwarzana z bawełny (wzór kraty) z dokumentem OEKO-TEX, zapewniająca komfort używania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Produkt wielokrotnego użytkowania. Użycie w masce gumek zapewnia uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja towaru: Od strony twarzy, powłoka z wysokiej jakości bawełny 100% z atestem OEKO-TEX (wzór kraty) Cienka powłoka flizeliny w środku Zewnętrzna powłoka wielorazowej maseczki ochronnej tworzona z najwyższej jakości naturalnej skóry owczej, poprawnie izolującej od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie sprawia podrażnień i reakcji alergicznych rozmiar uniwersalny, po założeniu dopasowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego stosowania (maseczki nie można prać) produkowano w Polsce odcień skóry: szary Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (głównie w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 


TOP7 Rekomendowane maseczki ochronne Ranking kwiecień 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich ochronnych maseczek do 120 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem dobrych ochronnych masek i maseczek do twarzy.Powiązania tematyczne:

 • jaka maseczka ochronna do 120 zł opinie,
 • dobre maski ochronne do 120 zł cena,
 • ranking najlepszych ochronnych maseczek do 120 zł.