Najlepsze maski ochronne do 35 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!


Poszukujesz możliwie najlepszych ochronnych maseczek do 35 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na grudzień 2023:

 • TOP10 ochronnych maseczek do 35 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z maskami ochronnymi do 35 zł – pod względem ceny,
 • TOP5 często kupowanych ochronnych masek i maseczek do twarzy.

Ranking z najlepszymi maskami ochronnymi do 35 zł [Zainteresowanie] Top10 na grudzień 2023

Nasze zestawienie zawiera proponowane maski ochronne do 35 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z maskami ochronnymi do 35 zł i ich specyfikacją.

1 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - granatowa marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - granatowa marki Dorjan Najniższa Cena Online Granatowa, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego wykorzystania z elastyczną gumką zakładaną na uszy, dzięki czemu wyśmienicie dopasowuje się do każdej twarzy. Nie utrudnia oddychania i nie powoduje podrażnień skóry. Solidna trzywarstwowa konstrukcja maski premium z zewnętrzną, granatową powłoką z opornego, oddychającego poliestru dla udoskonalonego zabezpieczenia przed wiatrem i deszczem. Wewnętrzna powłoka wyprodukowana z bawełny z atestem OEKO-TEX, zapewniająca komfort stosowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Ochronna maseczka wielorazowa nadaje się do prania i ponownego użytkowania. Zastosowanie gumek zapewnia uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja produktu: Od strony twarzy, maska ma warstwę z wysokiej jakości bawełny 100% z certyfikatem OEKO-TEX Cienka warstwa flizeliny we wnętrzu Granatowa, zewnętrzna warstwa wielorazowej maseczki ochronnej produkowana z wysokiej jakości dekoracyjnego materiału o gęstym splocie, korzystnie izolującego od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych wymiar maseczki jest uniwersalny, po założeniu dostosowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją produkt do wielorazowego stosowania - można prać w temp. 40 st. C. Wytworzono w Polsce Kolor: granatowa Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (typowo w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 

2 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - camel zamsz marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - camel zamsz marki Dorjan Najniższa Cena Online Camelowa, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego użytku z elastyczną gumką zakładaną na uszy, dzięki temu perfekcyjnie dopasowuje się do każdej twarzy. Nie powoduje podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Konkretna trzywarstwowa kompozycja maski z zewnętrzną powłoką z odpornego, ozdobnego materiału o gęstym splocie. Wewnętrzna warstwa ochronnej maseczki wielorazowej produkowana z bawełny z dokumentem OEKO-TEX, zapewniająca komfort użytkowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Artykuł nadaje się do prania i ponownego wykorzystywania. Zastosowanie w masce gumek zagwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja produktu: Od strony twarzy, powłoka z wysokiej jakości bawełny 100% z dokumentem OEKO-TEX Cienka powłoka flizeliny we wnętrzu Zewnętrzna, szkarłatna warstwa wielorazowej maseczki ochronnej z dekoratywnego materiału wysokiej jakości o gęstym splocie, korzystnie izolującego od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie sprawia podrażnień i reakcji alergicznych rozmiar uniwersalny, po założeniu dopasowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego stosowania - można prać w temp. 40 st. C. Wykonano w Polsce Kolor: camel zamsz Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (na ogół w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 

3 # Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - szkarłat mat

Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - szkarłat mat Najniższa Cena Online Szkarłatna, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego użytkowania z rozciągliwą gumką zakładaną na uszy, dzięki temu doskonale dostosowuje się do każdej twarzy. Nie powoduje podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Solidna trzywarstwowa konstrukcja maski z zewnętrzną warstwą w kolorze szkarłatnym z opornego, oddychającego poliestru dla lepszego zabezpieczenia przed wiatrem i deszczem. Wewnętrzna powłoka ochronnej maseczki wielorazowej wytworzona z bawełny z atestem OEKO-TEX, gwarantująca komfort używania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Artykuł nadaje się do prania i ponownego stosowania. Zastosowanie w masce gumek gwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja produktu: Od strony twarzy, warstwa z wysokiej jakości bawełny 100% z certyfikatem OEKO-TEX Cienka powłoka flizeliny we wnętrzu Zewnętrzna, szkarłatna warstwa wielorazowej maseczki ochronnej z ozdobnego materiału wysokiej jakości o gęstym splocie, dobrze izolującego od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie sprawia podrażnień i reakcji alergicznych rozmiar uniwersalny, po założeniu dopasowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego użytkowania - można prać w temp. 40 st. C. Tworzono w Polsce Kolor: szkarłat mat (bez satynowego połysku) Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (na ogół w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 

4 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - granat+złoto marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - granat+złoto marki Dorjan Najniższa Cena Online Granatowo złota, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego użytku z elastyczną gumką zakładaną na uszy, dzięki czemu perfekcyjnie dostosowuje się do każdej twarzy. Maska nie powoduje podrażnień skóry oraz nie utrudnia oddychania. Konkretna trzywarstwowa konstrukcja z zewnętrzną powłoką w kolorze granatowym ze złotymi zdobieniami z wytrzymałego, oddychającego poliestru dla lepszego zabezpieczenia przed wiatrem i deszczem. Wewnętrzna powłoka ochronnej maseczki wielorazowej tworzona z bawełny z certyfikatem OEKO-TEX, zapewniająca komfort używania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Produkt nadaje się do prania i ponownego stosowania. Wykorzystanie gumek w masce gwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja towaru: Od strony twarzy, warstwa z wysokiej jakości bawełny 100% z atestem OEKO-TEX Cienka warstwa flizeliny wewnątrz Zewnętrzna warstwa wielorazowej maseczki ochronnej z dekoratywnego, granatowego materiału ze złotymi zdobieniami wysokiej jakości o gęstym splocie, dobrze izolującego od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie sprawia podrażnień i reakcji alergicznych Maseczka ma uniwersalny wymiar, po założeniu dopasowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją Maska ochronna do wielorazowego wykorzystywania - można prać w temp. 40 st. C. Stworzono w Polsce Kolor: granat ze złotym wzorem Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (najczęściej w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 

5 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - krata marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - krata marki Dorjan Najniższa Cena Online Uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego korzystania z rozciągliwą gumką zakładaną na uszy, dzięki temu wspaniale dopasowuje się do każdej twarzy. Nie powoduje podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Solidna trzywarstwowa konstrukcja maski z zewnętrzną powłoką z wytrzymałego, oddychającego materiału dla lepszego zabezpieczenia przed czynnikami zewnętrznymi. Wewnętrzna warstwa ochronnej maseczki wielorazowej wytwarzana z bawełny z atestem OEKO-TEX, zapewniająca komfort używania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Artykuł pasuje do prania i ponownego użytku. Zastosowanie w masce gumek zapewnia uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja artykułu: Od strony twarzy, warstwa z wysokiej jakości bawełny 100% z atestem OEKO-TEX Cienka powłoka flizeliny wewnątrz Zewnętrzna, szkarłatna powłoka wielorazowej maseczki ochronnej z ozdobnego materiału wysokiej jakości o gęstym splocie, należycie izolującego od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie sprawia podrażnień i reakcji alergicznych wymiar uniwersalny, po założeniu dostosowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego korzystania - można prać w temp. 40 st. C. Wytwarzano w Polsce Kolor: Lekka czerwona krata, na ciemnym tle Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (najczęściej w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 

6 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - szkarłat marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - szkarłat marki Dorjan Najniższa Cena Online Szkarłatna, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego stosowania z sprężystą gumką zakładaną na uszy, dzięki czemu genialnie dopasowuje się do każdej twarzy. Nie powoduje podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Solidna trzywarstwowa kompozycja maski z zewnętrzną powłoką w kolorze szkarłatnym z niepodatnego, oddychającego poliestru dla udoskonalonego zabezpieczenia przed wiatrem i deszczem. Wewnętrzna powłoka ochronnej maseczki wielorazowej wytworzona z bawełny z dokumentem OEKO-TEX, gwarantująca komfort wykorzystywania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Towar pasuje do prania i ponownego użytkowania. Użycie w masce gumek zagwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja artykułu: Od strony twarzy, powłoka z wysokiej jakości bawełny 100% z dokumentem OEKO-TEX Cienka warstwa flizeliny w środku Zewnętrzna, szkarłatna powłoka wielorazowej maseczki ochronnej z dekoratywnego materiału wysokiej jakości o gęstym splocie, korzystnie izolującego od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych rozmiar uniwersalny, po założeniu dostosowuje się do kształtu twarzy wygodny zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego wykorzystania - można prać w temp. 40 st. C. Tworzono w Polsce Kolor: szkarłat Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (przede wszystkim w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 

7 # Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - camel

Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - camel Najniższa Cena Online Camelowa, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego korzystania z rozciągliwą gumką zakładaną na uszy, dzięki czemu wspaniale dopasowuje się do każdej twarzy. Nie sprawia podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Konkretna trzywarstwowa budowa maski z zewnętrzną, warstwą w odcieniu camelowym z dekoracyjnego materiału o gęstym splocie. Wewnętrzna powłoka ochronnej maseczki wielorazowej stworzona z bawełny z dokumentem OEKO-TEX, zapewniająca komfort wykorzystywania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Artykuł pasuje do prania i ponownego korzystania. Zastosowanie w masce gumek zagwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja artykułu: Od strony twarzy, powłoka z wysokiej jakości bawełny 100% z dokumentem OEKO-TEX Cienka warstwa flizeliny w środku Zewnętrzna, szkarłatna warstwa wielorazowej maseczki ochronnej z ozdobnego materiału wysokiej jakości o gęstym splocie, prawidłowo izolującego od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych rozmiar uniwersalny, po założeniu dostosowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego stosowania - można prać w temp. 40 st. C. Tworzono w Polsce Kolor: camel Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (w głównej mierze w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 


Ranking z najtańszymi maskami ochronnymi do 35 zł [Cena] Top10 na grudzień 2023

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze maski ochronne do 35 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na grudzień 2023.

1 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - granatowa marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - granatowa marki Dorjan Najniższa Cena Online Granatowa, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego użytkowania z sprężystą gumką zakładaną na uszy, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do każdej twarzy. Nie utrudnia oddychania i nie sprawia podrażnień skóry. Solidna trzywarstwowa budowa maski premium z zewnętrzną, granatową powłoką z wytrzymałego, oddychającego poliestru dla ulepszonego zabezpieczenia przed wiatrem i deszczem. Wewnętrzna warstwa wytworzona z bawełny z certyfikatem OEKO-TEX, gwarantująca komfort stosowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Ochronna maseczka wielorazowa pasuje do prania i ponownego wykorzystania. Wykorzystanie gumek zapewnia uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja produktu: Od strony twarzy, maska ma warstwę z wysokiej jakości bawełny 100% z atestem OEKO-TEX Cienka powłoka flizeliny wewnątrz Granatowa, zewnętrzna warstwa wielorazowej maseczki ochronnej wyprodukowana z wysokiej jakości dekoratywnego materiału o gęstym splocie, prawidłowo izolującego od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych rozmiar maseczki jest uniwersalny, po założeniu dostosowuje się do kształtu twarzy wygodny zaczep na uszy z łatwą regulacją artykuł do wielorazowego użytku - można prać w temp. 40 st. C. Wykonano w Polsce Kolor: granatowa Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (najczęściej w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 

2 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - camel zamsz marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - camel zamsz marki Dorjan Najniższa Cena Online Camelowa, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego użytku z sprężystą gumką zakładaną na uszy, dzięki temu genialnie dopasowuje się do każdej twarzy. Nie sprawia podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Solidna trzywarstwowa kompozycja maski z zewnętrzną powłoką z opornego, dekoracyjnego materiału o gęstym splocie. Wewnętrzna powłoka ochronnej maseczki wielorazowej wykonana z bawełny z atestem OEKO-TEX, zapewniająca komfort używania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Artykuł nadaje się do prania i ponownego stosowania. Zastosowanie w masce gumek gwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja produktu: Od strony twarzy, powłoka z wysokiej jakości bawełny 100% z dokumentem OEKO-TEX Cienka warstwa flizeliny wewnątrz Zewnętrzna, szkarłatna powłoka wielorazowej maseczki ochronnej z dekoratywnego materiału wysokiej jakości o gęstym splocie, dobrze izolującego od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych rozmiar uniwersalny, po założeniu dostosowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego użytkowania - można prać w temp. 40 st. C. Wytwarzano w Polsce Kolor: camel zamsz Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (głównie w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 

3 # Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - szkarłat mat

Dorjan Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - szkarłat mat Najniższa Cena Online Szkarłatna, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego korzystania z elastyczną gumką zakładaną na uszy, dzięki temu wyśmienicie dopasowuje się do każdej twarzy. Nie powoduje podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Konkretna trzywarstwowa konstrukcja maski z zewnętrzną powłoką w odcieniu szkarłatnym z odpornego, oddychającego poliestru dla ulepszonego zabezpieczenia przed wiatrem i deszczem. Wewnętrzna warstwa ochronnej maseczki wielorazowej wytwarzana z bawełny z certyfikatem OEKO-TEX, gwarantująca komfort używania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Towar pasuje do prania i ponownego wykorzystywania. Zastosowanie w masce gumek gwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja artykułu: Od strony twarzy, powłoka z wysokiej jakości bawełny 100% z dokumentem OEKO-TEX Cienka warstwa flizeliny we wnętrzu Zewnętrzna, szkarłatna warstwa wielorazowej maseczki ochronnej z ozdobnego materiału wysokiej jakości o gęstym splocie, poprawnie izolującego od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie sprawia podrażnień i reakcji alergicznych rozmiar uniwersalny, po założeniu dostosowuje się do kształtu twarzy wygodny zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego stosowania - można prać w temp. 40 st. C. Wyprodukowano w Polsce Kolor: szkarłat mat (bez satynowego połysku) Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (z reguły w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 

4 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - granat+złoto marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - granat+złoto marki Dorjan Najniższa Cena Online Granatowo złota, uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego wykorzystania z sprężystą gumką zakładaną na uszy, dzięki temu perfekcyjnie dopasowuje się do każdej twarzy. Maska nie sprawia podrażnień skóry oraz nie utrudnia oddychania. Mocna trzywarstwowa budowa z zewnętrzną warstwą w odcieniu granatowym ze złotymi zdobieniami z niepodatnego, oddychającego poliestru dla udoskonalonego zabezpieczenia przed wiatrem i deszczem. Wewnętrzna warstwa ochronnej maseczki wielorazowej wytwarzana z bawełny z dokumentem OEKO-TEX, zapewniająca komfort używania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Towar nadaje się do prania i ponownego wykorzystania. Wykorzystanie gumek w masce gwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja towaru: Od strony twarzy, warstwa z wysokiej jakości bawełny 100% z atestem OEKO-TEX Cienka warstwa flizeliny we wnętrzu Zewnętrzna powłoka wielorazowej maseczki ochronnej z dekoratywnego, granatowego materiału ze złotymi zdobieniami wysokiej jakości o gęstym splocie, poprawnie izolującego od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie sprawia podrażnień i reakcji alergicznych Maseczka ma uniwersalny wymiar, po założeniu dostosowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją Maska ochronna do wielorazowego korzystania - można prać w temp. 40 st. C. Wykonano w Polsce Kolor: granat ze złotym wzorem Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (głównie w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 

5 # Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - krata marki Dorjan

Maseczka ochronna, maska uniwersalna trzywarstwowa premium - krata marki Dorjan Najniższa Cena Online Uniwersalna maseczka ochronna wielorazowego użytkowania z sprężystą gumką zakładaną na uszy, dzięki temu rewelacyjnie dostosowuje się do każdej twarzy. Nie sprawia podrażnień skóry i nie utrudnia oddychania. Potężna trzywarstwowa konstrukcja maski z zewnętrzną powłoką z wytrzymałego, oddychającego materiału dla lepszego zabezpieczenia przed czynnikami zewnętrznymi. Wewnętrzna powłoka ochronnej maseczki wielorazowej tworzona z bawełny z certyfikatem OEKO-TEX, gwarantująca komfort użytkowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Artykuł pasuje do prania i ponownego wykorzystania. Zastosowanie w masce gumek gwarantuje uniwersalność i łatwą regulację. Specyfikacja artykułu: Od strony twarzy, warstwa z wysokiej jakości bawełny 100% z certyfikatem OEKO-TEX Cienka warstwa flizeliny we wnętrzu Zewnętrzna, szkarłatna warstwa wielorazowej maseczki ochronnej z dekoracyjnego materiału wysokiej jakości o gęstym splocie, prawidłowo izolującego od czynników zewnętrznych Bezpieczna w kontakcie ze skórą, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych rozmiar uniwersalny, po założeniu dostosowuje się do kształtu twarzy komfortowy zaczep na uszy z łatwą regulacją Maseczka do wielorazowego stosowania - można prać w temp. 40 st. C. Wytworzono w Polsce Kolor: Lekka czerwona krata, na ciemnym tle Zalecamy okresowe odkażanie maseczki ogólnodostępnymi środkami do dezynfekcji Zamówienia wysyłamy do 48 godzin!!! (przeważnie w kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia)
 • Producent Dorjan 
 • Rodzaj 3-warstwowa 


TOP7 Dobre maseczki ochronne Ranking grudzień 2023

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich ochronnych maseczek do 35 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem chętnie wybieranych ochronnych masek i maseczek do twarzy.Powiązania tematyczne:

 • jaka maseczka ochronna do 35 zł opinie,
 • dobre maski ochronne do 35 zł cena,
 • ranking najlepszych ochronnych maseczek do 35 zł.