Najlepsze maski ochronne do 60 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!


Poszukujesz dobrych ochronnych maseczek do 60 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na kwiecień 2024:

  • TOP10 ochronnych maseczek do 60 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
  • TOP5 z maskami ochronnymi do 60 zł – pod względem ceny,
  • TOP5 chętnie wybieranych ochronnych masek i maseczek do twarzy.

Ranking z najlepszymi maskami ochronnymi do 60 zł [Zainteresowanie] Top10 na kwiecień 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane maski ochronne do 60 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z maskami ochronnymi do 60 zł i ich opisem technicznym.

1 # Brubeck fm10060 wielorazowa maseczka antywirusowa granatowy

Brubeck fm10060 wielorazowa maseczka antywirusowa granatowy Najniższa Cena Online Wielorazowa maseczka antywirusowa dedykowana jest do codziennego korzystania. Sprężysta tkanina dostosowuje się do kształtu twarzy, nie wywołując dyskomfortu. Maseczka antywirusowa jest kompletnie bezszwowa, nie wywołując podrażnień i otarć, choćby podczas wielogodzinnego stosowania. Maseczka stworzona jest z dzianiny, która gwarantuje pełen komfort podczas noszenia oraz pozwala swobodnie oddychać. Tkanina jest miękka i delikatna w dotyku. Maseczka posiada substancję czynną, która dezintegruje i niszczy wirusy z grupy koronawirusów i inne wirusy typu otoczkowego w tym wirus grypy. Chlorek srebra jako substancja czynna, wnika w powłokę lipidową wirusa natychmiast po zetknięciu się z nim, dezintegrując i nie pozwalając na dalszą transmisję. Tkanina jest bezpieczna w kontakcie ze skórą. Działanie antywirusowe potwierdzone są badaniami laboratoryjnymi. Mechanizm działania antywirusowego jest sprawny do 13 prań w temp. 40°C, mechanizm działania antybakteryjnego jest wydajny do 15 prań w temp. 40°C. DEZINTEGRACJA I NISZCZENIE WIRUSA Substancja czynna - chlorek srebra - wnika w osłonę lipidową wirusa, co prowadzi do jego dezintegracji i zniszczenia. Tkanina jest bezpieczna w kontakcie ze skórą. CZAS W JAKIM WIRUS ULEGA ZNISZCZENIU cykl dezaktywacji wirusa rozpoczyna się natychmiast w chwili zetknięcia się wirusa z zewnętrzną powierzchnią maseczki. Już po 1 minucie następuje 98,3% redukcji aktywności wirusa. HAMOWANIE RETRANSMISJI WIRUSA Na zwykłej tkaninie lub dzianinie wirus albo bakteria może się utrzymywać i transmitować. Na dzianinie z chlorkiem srebra wirus albo bakteria zostaje dezaktywowany co zapobiega jego dalszej transmisji. trwałość DZIAŁANIA ANTYWIRUSOWEGO Mechanizm działania antywirusowego jest produktywny do 13 prań w 40°C, mechanizm działania antybakteryjnego jest skuteczny do 15 prań w 40°C. Rezultaty potwierdzone badaniami laboratoryjnymi. Aktywność środka zachowana przez 12 miesięcy od daty produkcji. AKTYWNOŚĆ: produkt codziennego stosowania cechy UŻYTKOWE: - Niszczy wirusy z grupy koronawirusów i inne wirusy typu otoczkowego w tym wirus grypy - Działanie antywirusowe potwierdzone badaniami laboratoryjnymi - Dezintegracja osłony lipidowej wirusa PORA ROKU: towar całoroczny SKŁAD: 56% poliamid, 42% polipropylen, 2% elastan Zgodnie z przepisami zawartymi w Ustawie o prawach konsumeta z dnia 30 maja 2014 (art.38, ptk.5) maski są produktem osobistym i ze względów higienicznych, a także w trosce o ochronę zdrowia klientów, nie można ich wymienić ani zwrócić po otwarciu opakowania. Kupującemu nie przysługuje również prawo do odstąpienia od umowy.
  • Producent Brubeck 
  • Rodzaj wielorazowa 


Ranking z najtańszymi maskami ochronnymi do 60 zł [Cena] Top10 na kwiecień 2024

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze maski ochronne do 60 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na kwiecień 2024.

1 # Brubeck fm10060 wielorazowa maseczka antywirusowa granatowy

Brubeck fm10060 wielorazowa maseczka antywirusowa granatowy Najniższa Cena Online Wielorazowa maseczka antywirusowa przeznaczona jest do codziennego stosowania. Rozciągliwa dzianina dostosowuje się do kształtu twarzy, nie wywołując dyskomfortu. Maseczka antywirusowa jest całkowicie bezszwowa, nie wywołując podrażnień i otarć, choćby w trakcie wielogodzinnego wykorzystywania. Maseczka wytwarzana jest z dzianiny, która zagwarantuje pełen komfort w trakcie noszenia oraz pozwala luźno oddychać. Tkanina jest miękka i delikatna w dotyku. Maseczka gromadzi substancję czynną, która dezintegruje i niszczy wirusy z grupy koronawirusów i inne wirusy rodzaju otoczkowego w tym wirus grypy. Chlorek srebra jako substancja czynna, wnika w powłokę lipidową wirusa natychmiast po zetknięciu się z nim, dezintegrując i nie pozwalając na dalszą transmisję. Dzianina jest bezpieczna w kontakcie ze skórą. Działanie antywirusowe potwierdzone są badaniami laboratoryjnymi. Mechanizm działania antywirusowego jest efektywny do 13 prań w temp. 40°C, mechanizm działania antybakteryjnego jest wydajny do 15 prań w temp. 40°C. DEZINTEGRACJA I NISZCZENIE WIRUSA Substancja czynna - chlorek srebra - wnika w osłonę lipidową wirusa, co prowadzi do jego dezintegracji i zniszczenia. Dzianina jest bezpieczna w kontakcie ze skórą. CZAS W JAKIM WIRUS ULEGA ZNISZCZENIU cykl dezaktywacji wirusa zaczyna się natychmiast w chwili zetknięcia się wirusa z zewnętrzną powierzchnią maseczki. Już po 1 minucie następuje 98,3% redukcji aktywności wirusa. HAMOWANIE RETRANSMISJI WIRUSA Na zwykłej tkaninie albo dzianinie wirus lub bakteria może się utrzymywać i transmitować. Na dzianinie z chlorkiem srebra wirus albo bakteria zostaje dezaktywowany co zapobiega jego dalszej transmisji. solidność DZIAŁANIA ANTYWIRUSOWEGO Mechanizm działania antywirusowego jest produktywny do 13 prań w 40°C, mechanizm działania antybakteryjnego jest efektywny do 15 prań w 40°C. Rezultaty potwierdzone badaniami laboratoryjnymi. Aktywność środka zachowana poprzez 12 miesięcy od daty produkcji. AKTYWNOŚĆ: artykuł codziennego użytku właściwości UŻYTKOWE: - Niszczy wirusy z grupy koronawirusów i inne wirusy typu otoczkowego w tym wirus grypy - Działanie antywirusowe potwierdzone badaniami laboratoryjnymi - Dezintegracja osłony lipidowej wirusa PORA ROKU: towar całoroczny SKŁAD: 56% poliamid, 42% polipropylen, 2% elastan Zgodnie z przepisami zawartymi w Ustawie o prawach konsumeta z dnia 30 maja 2014 (art.38, ptk.5) maski są produktem osobistym i ze względów higienicznych i w trosce o ochronę zdrowia klientów, nie można ich wymienić ani zwrócić po otwarciu opakowania. Kupującemu nie przysługuje również prawo do odstąpienia od umowy.
  • Producent Brubeck 
  • Rodzaj wielorazowa 


TOP7 Rekomendowane maseczki ochronne Ranking kwiecień 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich ochronnych maseczek do 60 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem rekomendowanych ochronnych masek i maseczek do twarzy.Powiązania tematyczne:

  • jaka maseczka ochronna do 60 zł opinie,
  • dobre maski ochronne do 60 zł cena,
  • ranking najlepszych ochronnych maseczek do 60 zł.