Najlepsze plecaki rowerowe do 100 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Plecaki rowerowe / Ranking rowerowych plecaków do 100 zł

Poszukujesz możliwie najlepszych rowerowych plecaków do 100 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na wrzesień 2022:

  • TOP10 rowerowych plecaków do 100 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
  • TOP5 z plecakami rowerowymi do 100 zł – pod względem ceny,
  • TOP5 często kupowanych rowerowych plecaków.

Ranking z najlepszymi plecakami rowerowymi do 100 zł [Zainteresowanie] Top10 na wrzesień 2022

Nasze zestawienie zawiera proponowane plecaki rowerowe do 100 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z plecakami rowerowymi do 100 zł i ich opisem technicznym.

1 # Hi-Tec - HI-TEC Plecak IVO - waga 300, IVO-STEEL

Hi-Tec - HI-TEC Plecak IVO - waga 300, IVO-STEEL Najniższa Cena Online Plecak Do Biegania Na Rower Hi-Tec IVO Rowerowy Plecak biegowy Hi-Tec IVO o ultralekkiej konstrukcji będzie znakomity na treningi biegowe, rowerowe i wycieczki trekkingowe. Stanie na wysokości zadania korzystnie podczas rutynowych aktywności, na spacerze, wycieczce bądź zakupach, jednym słowem wszędzie tam gdzie korzystnie jest mieć najpotrzebniejsze przedmioty pod ręką, ale wolne dłonie. Plecak do biegania Hi-Tec tworzony został z wytrzymałego i opornego na uszkodzenia i przedarcia materiału poliestrowego, ponadto odblaskowe części, które poprawią Twoja widoczność po zmroku. W zamykanej na dwubiegunowy zamek komorze głównej umieszczono dodatkową kieszeń na bukłak oraz otwory na rurki, co pozwoli Ci posiadać dostęp do wody bądź napoju bez konieczności zdejmowania plecaka. Na przodzie umieszczono uzupełniającą, zamykaną kieszeń, wspaniałą na drobniejsze przedmioty. Plecak rowerowy Hi-Tec wyposażony został w regulowany pas biodrowy, a także piersiowy, dzięki którym złączysz go swojego ciała i będziesz mógł skoncentrować się na swoim treningu. Wyprofilowane, wypełnione pianką plecy pokryto materiałem siateczkowym, co zapewni odpowiednią cyrkulacje powietrza. atuty: - ultralekka budowa - pojemna komora główna zapinana na dwukierunkowy zamek - komora na bukłak oraz wyjście na rurkę - dodatkowa, zamykana kieszonka na przodzie - profilowane, wypełnione pianką plecy z wentylacją - regulowane pas biodrowy, a także piersiowy dla genialnego przypasowania do ciała - odblaskowe elementy polepszające Twoją widoczność po zmroku - uchwyt do noszenia w dłoni - znakomity do jazdy na rowerze, biegania, wycieczek trekkingowych dane techniczne: - plecak do biegania/rowerowy - producent: HI-TEC - nr katalogowy: IVO-STEEL - materiał: 100% poliester - kolor: szary z limonkowymi wstawkami - pojemność: 6L - waga: 0,3 kg wymiary: - wysokość 43cm / szerokość 31cm / głębokość 11cm
  • Producent Hi-Tec 
  • Rodzaj plecak 


Ranking z najtańszymi plecakami rowerowymi do 100 zł [Cena] Top5 na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze plecaki rowerowe do 100 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na wrzesień 2022.

1 # Hi-Tec - HI-TEC Plecak IVO - waga 300, IVO-STEEL

Hi-Tec - HI-TEC Plecak IVO - waga 300, IVO-STEEL Najniższa Cena Online Plecak Do Biegania Na Rower Hi-Tec IVO Rowerowy Plecak biegowy Hi-Tec IVO o ultralekkiej konstrukcji będzie idealny na treningi biegowe, rowerowe i wycieczki trekkingowe. Spełni oczekiwania należycie podczas rutynowych aktywności, na spacerze, wycieczce bądź zakupach, jednym słowem wszędzie tam gdzie należycie jest mieć najpotrzebniejsze przedmioty pod ręką, lecz wolne dłonie. Plecak do biegania Hi-Tec produkowany został z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia i przedarcia materiału poliestrowego, w dodatku odblaskowe części, które poprawią Twoja widoczność po zmroku. W zamykanej na dwubiegunowy zamek komorze głównej umieszczono uzupełniającą kieszeń na bukłak i otwory na rurki, co pozwoli Ci posiadać dostęp do wody bądź napoju bez konieczności zdejmowania plecaka. Na przodzie umieszczono uzupełniającą, zamykaną kieszeń, wyśmienitą na drobniejsze przedmioty. Plecak rowerowy Hi-Tec wyposażony został w dostosowywany pas biodrowy oraz piersiowy, dzięki którym dopasujesz go swojego ciała i będziesz mógł skoncentrować się na swoim treningu. Wyprofilowane, wypełnione pianką plecy pokryto materiałem siateczkowym, co zapewni odpowiednią cyrkulacje powietrza. zalety: - ultralekka budowa - pojemna komora główna zapinana na dwukierunkowy zamek - komora na bukłak oraz wyjście na rurkę - dodatkowa, zamykana kieszonka na przodzie - profilowane, wypełnione pianką plecy z wentylacją - regulowane pas biodrowy i piersiowy dla perfekcyjnego dopasowania do ciała - odblaskowe elementy ulepszające Twoją widoczność po zmroku - uchwyt do noszenia w dłoni - nadzwyczajny do jazdy na rowerze, biegania, wycieczek trekkingowych dane technologiczne: - plecak do biegania/rowerowy - marka: HI-TEC - nr katalogowy: IVO-STEEL - materiał: 100% poliester - kolor: szary z limonkowymi wstawkami - pojemność: 6L - waga: 0,3 kg rozmiary: - wysokość 43cm / szerokość 31cm / głębokość 11cm
  • Producent Hi-Tec 
  • Rodzaj plecak 


TOP7 Rekomendowane plecaki rowerowe Ranking wrzesień 2022

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych plecaków do 100 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem polecanych rowerowych plecaków.Powiązania tematyczne:

  • jaki plecak rowerowy do 100 zł opinie,
  • dobre plecaki rowerowe do 100 zł cena,
  • ranking najlepszych rowerowych plecaków do 100 zł.