Najlepsze plecaki rowerowe Hi-Tec do 300 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Plecaki rowerowe / Ranking rowerowych plecaków Hi-Tec do 300 zł

Poszukujesz możliwie najlepszych rowerowych plecaków Hi-Tec do 300 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na październik 2022:

  • TOP10 rowerowych plecaków Hi-Tec do 300 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
  • TOP5 z plecakami rowerowymi Hi-Tec do 300 zł – pod względem ceny,
  • TOP5 często kupowanych rowerowych plecaków w cenie do 300 zł.

Ranking z najlepszymi plecakami rowerowymi Hi-Tec do 300 zł [Zainteresowanie] Top10 na październik 2022

Nasze zestawienie zawiera proponowane plecaki rowerowe Hi-Tec do 300 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z plecakami rowerowymi Hi-Tec do 300 zł i ich opisem technicznym.

1 # Hi-Tec - HI-TEC Plecak IVO - waga 300, IVO-STEEL

Hi-Tec - HI-TEC Plecak IVO - waga 300, IVO-STEEL Najniższa Cena Online Plecak Do Biegania Na Rower Hi-Tec IVO Rowerowy Plecak biegowy Hi-Tec IVO o ultralekkiej konstrukcji będzie doskonały na treningi biegowe, rowerowe i wycieczki trekkingowe. Stanie na wysokości zadania poprawnie w trakcie codziennych aktywności, na spacerze, wycieczce bądź zakupach, jednym słowem wszędzie tam gdzie korzystnie jest mieć najpotrzebniejsze przedmioty pod ręką, ale wolne dłonie. Plecak do biegania Hi-Tec produkowany został z wytrzymałego i opornego na uszkodzenia i przedarcia materiału poliestrowego, ponadto odblaskowe elementy, które poprawią Twoja widoczność po zmroku. W zamykanej na dwubiegunowy zamek komorze głównej umieszczono uzupełniającą kieszeń na bukłak i otwory na rurki, co pozwoli Ci posiadać dostęp do wody bądź napoju bez konieczności zdejmowania plecaka. Na przodzie umieszczono uzupełniającą, zamykaną kieszeń, znakomitą na drobniejsze przedmioty. Plecak rowerowy Hi-Tec zaopatrzony został w regulowany pas biodrowy i piersiowy, dzięki którym dopasujesz go swojego ciała i będziesz mógł skupić się na swym treningu. Wyprofilowane, wypełnione pianką plecy pokryto materiałem siateczkowym, co zapewni odpowiednią cyrkulacje powietrza. zalety: - ultralekka konstrukcja - pojemna komora główna spinana na dwukierunkowy zamek - komora na bukłak oraz wyjście na rurkę - dodatkowa, zamykana kieszonka na przodzie - profilowane, wypełnione pianką plecy z wentylacją - regulowane pas biodrowy, a także piersiowy dla doskonałego dopasowania do ciała - odblaskowe elementy polepszające Twoją widoczność po zmroku - uchwyt do noszenia w dłoni - rewelacyjny do jazdy na rowerze, biegania, wycieczek trekkingowych dane technologiczne: - plecak do biegania/rowerowy - marka: HI-TEC - nr katalogowy: IVO-STEEL - materiał: 100% poliester - kolor: szary z limonkowymi wstawkami - pojemność: 6L - waga: 0,3 kg wymiary: - wysokość 43cm / szerokość 31cm / głębokość 11cm
  • Producent Hi-Tec 
  • Rodzaj plecak 


Ranking z najtańszymi plecakami rowerowymi Hi-Tec do 300 zł [Cena] Top5 na październik 2022

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze plecaki rowerowe Hi-Tec do 300 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na październik 2022.

1 # Hi-Tec - HI-TEC Plecak IVO - waga 300, IVO-STEEL

Hi-Tec - HI-TEC Plecak IVO - waga 300, IVO-STEEL Najniższa Cena Online Plecak Do Biegania Na Rower Hi-Tec IVO Rowerowy Plecak biegowy Hi-Tec IVO o ultralekkiej konstrukcji będzie rewelacyjny na treningi biegowe, rowerowe i wycieczki trekkingowe. Sprawdzi się prawidłowo podczas rutynowych aktywności, na spacerze, wycieczce bądź zakupach, jednym słowem wszędzie tam gdzie poprawnie jest mieć najpotrzebniejsze przedmioty pod ręką, ale wolne dłonie. Plecak do biegania Hi-Tec wyprodukowany został z wytrzymałego i opornego na uszkodzenia i przedarcia materiału poliestrowego, też odblaskowe elementy, które poprawią Twoja widoczność po zmroku. W zamykanej na dwubiegunowy zamek komorze głównej umieszczono dopełniającą kieszeń na bukłak, a także otwory na rurki, co pozwoli Ci mieć dostęp do wody bądź napoju bez konieczności zdejmowania plecaka. Na przodzie umieszczono dopełniającą, zamykaną kieszeń, świetną na drobniejsze przedmioty. Plecak rowerowy Hi-Tec zaopatrzony został w regulowany pas biodrowy oraz piersiowy, dzięki którym zjednoczysz go swego ciała i będziesz mógł skupić się na swym treningu. Wyprofilowane, wypełnione pianką plecy pokryto materiałem siateczkowym, co zapewni odpowiednią cyrkulacje powietrza. atuty: - ultralekka konstrukcja - pojemna komora główna spinana na dwukierunkowy zamek - komora na bukłak i wyjście na rurkę - dodatkowa, zamykana kieszonka na przodzie - profilowane, wypełnione pianką plecy z wentylacją - dostosowywane pas biodrowy, a także piersiowy dla znakomitego przypasowania do ciała - odblaskowe części polepszające Twoją widoczność po zmroku - uchwyt do noszenia w rąk - nieprzeciętny do jazdy na rowerze, biegania, wycieczek trekkingowych dane techniczne: - plecak do biegania/rowerowy - marka: HI-TEC - nr katalogowy: IVO-STEEL - materiał: 100% poliester - kolor: szary z limonkowymi wstawkami - pojemność: 6L - waga: 0,3 kg rozmiary: - wysokość 43cm / szerokość 31cm / głębokość 11cm
  • Producent Hi-Tec 
  • Rodzaj plecak 


TOP7 Rekomendowane plecaki rowerowe do 300 zł Ranking październik 2022

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych plecaków Hi-Tec do 300 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem polecanych rowerowych plecaków w cenie do 300 zł.Powiązania tematyczne:

  • jaki plecak rowerowy Hi-Tec do 300 zł opinie,
  • dobre plecaki rowerowe Hi-Tec do 300 zł cena,
  • ranking najlepszych rowerowych plecaków Hi-Tec do 300 zł.