Najlepsze plecaki rowerowe Hi-Tec. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Plecaki rowerowe / Ranking rowerowych plecaków Hi-Tec

Poszukujesz możliwie najlepszych rowerowych plecaków Hi-Tec? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na wrzesień 2022:

  • TOP10 rowerowych plecaków Hi-Tec – pod względem zainteresowania konsumentów,
  • TOP5 z plecakami rowerowymi Hi-Tec – pod względem ceny,
  • TOP5 chętnie wybieranych plecaków na rower.

Ranking z najlepszymi plecakami rowerowymi Hi-Tec [Zainteresowanie] Top10 na wrzesień 2022

Nasze zestawienie zawiera proponowane plecaki rowerowe Hi-Tec, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z plecakami rowerowymi Hi-Tec i ich specyfikacją.

1 # Hi-Tec - HI-TEC Plecak IVO - waga 300, IVO-STEEL

Hi-Tec - HI-TEC Plecak IVO - waga 300, IVO-STEEL Najniższa Cena Online Plecak Do Biegania Na Rower Hi-Tec IVO Rowerowy Plecak biegowy Hi-Tec IVO o ultralekkiej konstrukcji będzie idealny na treningi biegowe, rowerowe i wycieczki trekkingowe. Spełni oczekiwania należycie podczas codziennych aktywności, na spacerze, wycieczce bądź zakupach, jednym słowem wszędzie tam gdzie prawidłowo jest mieć najpotrzebniejsze przedmioty pod ręką, ale wolne dłonie. Plecak do biegania Hi-Tec wyprodukowany został z wytrzymałego i niepodatnego na uszkodzenia i przedarcia materiału poliestrowego, też odblaskowe elementy, które poprawią Twoja widoczność po zmroku. W zamykanej na dwubiegunowy zamek komorze głównej umieszczono dopełniającą kieszeń na bukłak, a także otwory na rurki, co pozwoli Ci posiadać dostęp do wody bądź napoju bez konieczności zdejmowania plecaka. Na przodzie umieszczono uzupełniającą, zamykaną kieszeń, doskonałą na drobniejsze przedmioty. Plecak rowerowy Hi-Tec wyposażony został w regulowany pas biodrowy, a także piersiowy, dzięki którym scalisz go swego ciała i będziesz mógł skupić się na swoim treningu. Wyprofilowane, wypełnione pianką plecy pokryto materiałem siateczkowym, co zapewni odpowiednią cyrkulacje powietrza. atuty: - ultralekka konstrukcja - pojemna komora główna spinana na dwukierunkowy zamek - komora na bukłak i wyjście na rurkę - dodatkowa, zamykana kieszonka na przodzie - profilowane, wypełnione pianką plecy z wentylacją - regulowane pas biodrowy oraz piersiowy dla wyśmienitego dobrania do ciała - odblaskowe komponenty udoskonalające Twoją widoczność po zmroku - uchwyt do noszenia w dłoni - wyśmienity do jazdy na rowerze, biegania, wycieczek trekkingowych dane techniczne: - plecak do biegania/rowerowy - producent: HI-TEC - nr katalogowy: IVO-STEEL - materiał: 100% poliester - kolor: szary z limonkowymi wstawkami - objętość: 6L - waga: 0,3 kg rozmiary: - wysokość 43cm / szerokość 31cm / głębokość 11cm
  • Producent Hi-Tec 
  • Rodzaj plecak 


Ranking z najtańszymi plecakami rowerowymi Hi-Tec [Cena] Top5 na wrzesień 2022

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze plecaki rowerowe Hi-Tec, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na wrzesień 2022.

1 # Hi-Tec - HI-TEC Plecak IVO - waga 300, IVO-STEEL

Hi-Tec - HI-TEC Plecak IVO - waga 300, IVO-STEEL Najniższa Cena Online Plecak Do Biegania Na Rower Hi-Tec IVO Rowerowy Plecak biegowy Hi-Tec IVO o ultralekkiej konstrukcji będzie wyśmienity na treningi biegowe, rowerowe i wycieczki trekkingowe. Sprawdzi się korzystnie w trakcie rutynowych aktywności, na spacerze, wycieczce bądź zakupach, jednym słowem wszędzie tam gdzie poprawnie jest mieć najpotrzebniejsze przedmioty pod ręką, ale wolne dłonie. Plecak do biegania Hi-Tec wyprodukowany został z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia i przedarcia materiału poliestrowego, także odblaskowe komponenty, które poprawią Twoja widoczność po zmroku. W zamykanej na dwubiegunowy zamek komorze głównej umieszczono dodatkową kieszeń na bukłak i otwory na rurki, co pozwoli Ci mieć dostęp do wody bądź napoju bez konieczności zdejmowania plecaka. Na przodzie umieszczono dopełniającą, zamykaną kieszeń, rewelacyjną na drobniejsze przedmioty. Plecak rowerowy Hi-Tec zaopatrzony został w dostosowywany pas biodrowy i piersiowy, dzięki którym skonsolidujesz go swojego ciała i będziesz mógł skupić się na swym treningu. Wyprofilowane, wypełnione pianką plecy pokryto materiałem siateczkowym, co zapewni odpowiednią cyrkulacje powietrza. atuty: - ultralekka konstrukcja - pojemna komora główna zapinana na dwukierunkowy zamek - komora na bukłak oraz wyjście na rurkę - dodatkowa, zamykana kieszonka na przodzie - profilowane, wypełnione pianką plecy z wentylacją - dostosowywane pas biodrowy oraz piersiowy dla rewelacyjnego przypasowania do ciała - odblaskowe komponenty ulepszające Twoją widoczność po zmroku - uchwyt do noszenia w dłoni - znakomity do jazdy na rowerze, biegania, wycieczek trekkingowych informacje technologiczne: - plecak do biegania/rowerowy - firma: HI-TEC - nr katalogowy: IVO-STEEL - materiał: 100% poliester - kolor: szary z limonkowymi wstawkami - objętość: 6L - waga: 0,3 kg rozmiary: - wysokość 43cm / szerokość 31cm / głębokość 11cm
  • Producent Hi-Tec 
  • Rodzaj plecak 


TOP7 Polecane plecaki rowerowe Ranking wrzesień 2022

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych plecaków Hi-Tec, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem dobrych plecaków na rower.Powiązania tematyczne:

  • jaki plecak rowerowy Hi-Tec opinie,
  • dobre plecaki rowerowe Hi-Tec cena,
  • ranking najlepszych rowerowych plecaków Hi-Tec.