Najlepsze przyczepki rowerowe Guto. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Przyczepki rowerowe / Ranking rowerowych przyczepek Guto

Poszukujesz możliwie najlepszych rowerowych przyczepek Guto? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na luty 2024:

  • TOP10 rowerowych przyczepek Guto – pod względem zainteresowania konsumentów,
  • TOP5 z przyczepkami do roweru Guto – pod względem ceny,
  • TOP5 często kupowanych rowerowych przyczepek.

Ranking z najlepszymi przyczepkami do roweru Guto [Zainteresowanie] Top10 na luty 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane przyczepki rowerowe Guto, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z przyczepkami do roweru Guto i ich opisem technicznym.

1 # Przyczepka rowerowa GUTO 2w1 Czarno-czerwono-biały (0590987651116)

Przyczepka rowerowa GUTO 2w1 Czarno-czerwono-biały (0590987651116) Najniższa Cena Online Fantastyczny, mocny, progresywny wygląd. Konstrukcja składa się całkowicie na płasko, więc po złożeniu zajmuje mało miejsca. Konstrukcja solidna i jednostajna, dzięki ramie ze stopów metali lekkich. Materiał zewnętrzny jest nieprzemakalny, z jego powierzchni woda luźno spływa. Ścianki boczne są nieelastyczne dla bezpieczeństwa dzieci. W ściankach bocznych umieszczone są pokaźne, przyciemniane okienka z elastycznego materiału. Materiał powierzchniowy można całkowicie ściągnąć, przez co mamy nieograniczony dostęp do wnętrza przyczepki. Dziecko można przewozić z kompletnie otwartym przodem i daszkiem. Przyczepka z przodu posiada siatkę, a także folię zakrywającą przed deszczem. Przyczepka jest amortyzowana. Lekkie, pompowane koła ze stopów aluminium. W kołach znajdują się odblaski. Koła w typowych rozmiarach, wszystkie pompowane. Po złożeniu zajmuje mało miejsca. Dla dzieci od ok. 12 miesięcy + (zalecane ok 18 miesięcy, dziecko musi jednostajnie siedzieć). Wszystkie koła są pompowane w typowych rozmiarach. Koła boczne 20", przednie koło spacerówki 12". Ładowność do 40 kg. Waga przyczepki bez spacerówki 15kg, waga przyczepki łącznie z uchwytem i kołem do spacerówki 18kg. Wysokość siedziska od podłogi na stopy 18cm. Rozmiary przyczepki po złożeniu 90 x 70 x 18 cm. Długość po rozłożeniu (bez dyszla rowerowego) 110cm. Szerokość z kołami 84 cm...
  • Producent GUTO 


Ranking z najtańszymi przyczepkami do roweru Guto [Cena] Top5 na luty 2024

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze przyczepki rowerowe Guto, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na luty 2024.

1 # Przyczepka rowerowa GUTO 2w1 Czarno-czerwono-biały (0590987651116)

Przyczepka rowerowa GUTO 2w1 Czarno-czerwono-biały (0590987651116) Najniższa Cena Online Fantastyczny, solidny, innowacyjny wygląd. Konstrukcja składa się kompletnie na płasko, więc po złożeniu zajmuje mało miejsca. Kompozycja mocna i stabilna, dzięki ramie ze stopów metali lekkich. Materiał zewnętrzny jest nieprzemakalny, z jego powierzchni woda swobodnie spływa. Ścianki boczne są niesprężyste dla bezpieczeństwa dzieci. W ściankach bocznych umieszczone są znaczne, przyciemniane okienka z rozciągliwego materiału. Materiał wierzchni można kompletnie ściągnąć, przez co mamy nieograniczony dostęp do wnętrza przyczepki. Dziecko można przewozić z w całości otwartym przodem i daszkiem. Przyczepka z przodu ma siatkę oraz folię zakrywającą przed deszczem. Przyczepka jest amortyzowana. Lekkie, pompowane koła ze stopów aluminium. W kołach znajdują się odblaski. Koła w typowych rozmiarach, wszystkie pompowane. Po złożeniu zajmuje mało miejsca. Dla dzieci od ok. 12 miesięcy + (zalecane ok 18 miesięcy, dziecko musi stabilnie siedzieć). Wszystkie koła są pompowane w typowych rozmiarach. Koła boczne 20", przednie koło spacerówki 12". Ładowność do 40 kg. Waga przyczepki bez spacerówki 15kg, waga przyczepki łącznie z uchwytem i kołem do spacerówki 18kg. Wysokość siedziska od podłogi na stopy 18cm. Rozmiary przyczepki po złożeniu 90 x 70 x 18 cm. Długość po rozłożeniu (bez dyszla rowerowego) 110cm. Szerokość z kołami 84 cm...
  • Producent GUTO 


TOP7 Polecane przyczepki do roweru Ranking luty 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych przyczepek Guto, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem dobrych rowerowych przyczepek.Powiązania tematyczne:

  • jaka przyczepka do roweru Guto opinie,
  • dobre przyczepki rowerowe Guto cena,
  • ranking najlepszych rowerowych przyczepek Guto.