Najlepsze rękawiczki rowerowe Dunlop. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rękawiczki na rower / Ranking rowerowych rękawiczek Dunlop

Poszukujesz możliwie najlepszych rowerowych rękawiczek Dunlop? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na luty 2024:

 • TOP10 rowerowych rękawiczek Dunlop – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z rękawiczkami na rower Dunlop – pod względem ceny,
 • TOP5 często kupowanych rękawiczek rowerowych.

Ranking z najlepszymi rękawiczkami na rower Dunlop [Zainteresowanie] Top10 na luty 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane rękawiczki rowerowe Dunlop, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z rękawiczkami na rower Dunlop i ich specyfikacją.

1 # Rękawiczki rowerowe 2076898 (rozmiar xl) marki Dunlop

Rękawiczki rowerowe 2076898 (rozmiar xl) marki Dunlop Najniższa Cena Online Chcesz, by twoje ręce nie marzły i nie drętwiały na wietrze by nie były już więcej obolałe podczas długich wycieczek rowerowych? Obowiązkowo musisz zaopatrzyć się w RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP!przewiewny i lekki materiał na wierzchniej stronie odprowadza wilgoć i nie krępuje ruchówprzeciwpoślizgowa spodnia część upraszcza adekwatny chwyt kierownicymocny wszyty rzep zezwala na regulację szerokości i dopasowanie do rąkspecjalne wsparcie obszarów rąk odpowiedzialnych za moc uścisku polepsza chwytnośćanatomiczne przeszycia przypasowane do kształtu rąk zapobiegają uciskowi na żyłyłatwe w utrzymaniu czystości, można prać ręcznie w letniej wodzieuniemożliwiają powstawaniu odcisków i przemarzaniu rąkpodwójnie wyściełany miękki materiał wewnętrzny zapewni komfort używaniaKażdy zawodowy kolarz w trakcie startu, poza odpowiednim strojem, butami i kaskiem, ma na sobie rękawiczki, ponieważ polepszają one komfort jazdy i pewność chwytu. Do tego bronią dłonie przed odgnieceniami, ślizganiem się na kierownicy i groźnymi urazami przy upadku. Przy wyborze rękawiczek na rower należy kierować wymiarem rąk, stylem jazdy i pogodą.Musisz wiedzieć,nawet latem taka forma ochrony dłoni to podstawa.RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP mają wygodną regulację szerokości w postaci wygodnego rzepa i wykonane są z stosownych materiałów! Wierzchnia część to przewiewny, oddychający i sprężysty materiał niekrępujący ruchów, natomiast spodnia część jest antypoślizgowa ze specjalnymi przeszyciami dostosowującymi się do kształtu rąk. Wnętrze jest miękkie i miłe w dotyku dodatkowo zwiększające komfort jazdy.Rękawiczki DUNLOP z odkrytymi palcami, zapewniają wszystko, co powinny posiadać prawidłowe rękawiczki na rower: maksymalną swobodę ruchów, doskonałą wentylację, ulepszone panowanie nad kierownicą, a także ochronę rąk i nadgarstka.atrybuty:wymiar rozłożonej na płasko rękawiczki z kciukiem: 16,5 x 16 cm (szer. X dł.)Szerokość rozłożonej na płasko rękawiczki bez kciuka: 11,5 cmWaga netto ok.: 0,025 kgWaga brutto ok.: 0,030 kgMateriał: PoliesterKolor: Czarny, czerwonyproducent: Dunlopwymiar:XLwymiary opakowania: 16 x 12 x 2 cm (wys. X szer. X gr.)
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj rękawiczki 
 • Dla kogo unisex 

2 # Rękawiczki rowerowe DUNLOP Senior (rozmiar L) (8711252076898)

Rękawiczki rowerowe DUNLOP Senior (rozmiar L) (8711252076898) Najniższa Cena Online Chcesz, aby twoje ręce nie marzły i nie drętwiały na wietrze żeby nie były już więcej obolałe podczas długich wycieczek rowerowych? Obowiązkowo musisz zaopatrzyć się w RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP! przewiewny i lekki materiał na wierzchniej stronie odprowadza wilgoć i nie krępuje ruchówprzeciwpoślizgowa spodnia część ułatwia stosowny chwyt kierownicypotężny wszyty rzep umożliwia regulację szerokości i przypasowanie do rąkspecjalne wsparcie obszarów rąk odpowiedzialnych za moc uścisku udoskonala chwytnośćanatomiczne przeszycia przypasowane do kształtu rąk zapobiegają uciskowi na żyłyłatwe w utrzymaniu czystości, można prać ręcznie w letniej wodzieuniemożliwiają powstawaniu odcisków i przemarzaniu dłonipodwójnie wyściełany miękki materiał wewnętrzny zapewni komfort stosowania Każdy zawodowy kolarz w trakcie startu, poza odpowiednim strojem, butami i kaskiem, ma na sobie rękawiczki, ponieważ polepszają one komfort jazdy i pewność chwytu. Do tego bronią dłonie przed odgnieceniami, ślizganiem się na kierownicy i groźnymi urazami przy upadku. Przy wyborze rękawiczek na rower należy kierować rozmiarem dłoni, stylem jazdy i pogodą. Musisz wiedzieć,choćby latem taka forma ochrony dłoni to podstawa. RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP posiadają komfortową regulację szerokości w postaci komfortowego rzepa i tworzone są z optymalnych tworzyw! Wierzchnia część to przewiewny, oddychający i sprężysty materiał niekrępujący ruchów, natomiast spodnia część jest antypoślizgowa ze specjalnymi przeszyciami dostosowującymi się do kształtu dłoni. Wnętrze jest miękkie i miłe w dotyku dodatkowo rozszerzające komfort jazdy. Rękawiczki DUNLOP z odkrytymi palcami, zapewniają wszystko, co powinny posiadać korzystne rękawiczki na rower: maksymalną swobodę ruchów, nadzwyczajną wentylację, udoskonalone panowanie nad kierownicą i ochronę dłoni i nadgarstka. atrybuty: wymiar rozłożonej na płasko rękawiczki z kciukiem: 15 x 15 cm (szer. Dł.)Szerokość rozłożonej na płasko rękawiczki bez kciuka: 11 cmWaga netto: 0,022 kgWaga brutto ok.: 0,030 kgMateriał: PoliesterKolor: Czarny, czerwonymarka: Dunlopwymiar: Lwymiary opakowania: 22 x 15 x 2 cm (wys. X szer. X gr.)
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj rękawiczki 

3 # Rękawiczki rowerowe DUNLOP Senior (rozmiar L) (5902431042367)

Rękawiczki rowerowe DUNLOP Senior (rozmiar L) (5902431042367) Najniższa Cena Online Chcesz, żeby twoje ręce nie marzły i nie drętwiały na wietrze żeby nie były już więcej obolałe podczas długich wycieczek rowerowych? Obowiązkowo musisz zaopatrzyć się w RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP! przewiewny i lekki materiał na wierzchniej stronie odprowadza wilgoć i nie krępuje ruchówantypoślizgowa spodnia część upraszcza stosowny chwyt kierownicysolidny wszyty rzep zezwala na regulację szerokości i dopasowanie do dłonispecjalne wsparcie obszarów rąk odpowiedzialnych za moc uścisku ulepsza chwytnośćanatomiczne przeszycia przypasowane do kształtu rąk zapobiegają uciskowi na żyłyłatwe w utrzymaniu czystości, można prać ręcznie w letniej wodziezapobiegają powstawaniu odcisków i przemarzaniu dłonipodwójnie wyściełany miękki materiał wewnętrzny zapewni komfort używania Każdy zawodowy kolarz podczas startu, poza odpowiednim strojem, butami i kaskiem, ma na sobie rękawiczki, ponieważ poprawiają one komfort jazdy i pewność chwytu. Do tego bronią dłonie przed odgnieceniami, ślizganiem się na kierownicy i groźnymi urazami przy upadku. Przy wyborze rękawiczek na rower należy kierować wymiarem dłoni, stylem jazdy i pogodą. Musisz wiedzieć,choćby latem taka forma ochrony rąk to podstawa. RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP mają komfortową regulację szerokości w postaci wygodnego rzepa i tworzone są z adekwatnych tworzyw! Wierzchnia część to przewiewny, oddychający i sprężysty materiał niekrępujący ruchów, natomiast spodnia część jest antypoślizgowa ze specjalnymi przeszyciami dopasowującymi się do kształtu dłoni. Wnętrze jest miękkie i miłe w dotyku w dodatku rozszerzające komfort jazdy. Rękawiczki DUNLOP z odkrytymi palcami, zapewniają wszystko, co powinny posiadać dobre rękawiczki na rower: maksymalną swobodę ruchów, doskonałą wentylację, ulepszone panowanie nad kierownicą, a także ochronę dłoni i nadgarstka. atrybuty: rozmiar rozłożonej na płasko rękawiczki z kciukiem: 15 x 15 cm (szer. Dł.)Szerokość rozłożonej na płasko rękawiczki bez kciuka: 11 cmWaga netto: 0,022 kgWaga brutto ok.: 0,030 kgMateriał: PoliesterKolor: Czarnyfirma: Dunlopwymiar: Lrozmiary opakowania: 22 x 12 x 2 cm (wys. X szer. X gr.)
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj rękawiczki 

4 # Rękawiczki rowerowe senior (rozmiar s) marki Dunlop

Rękawiczki rowerowe senior (rozmiar s) marki Dunlop Najniższa Cena Online Chcesz, aby twoje ręce nie marzły i nie drętwiały na wietrze żeby nie były już więcej obolałe podczas długich wycieczek rowerowych? Obowiązkowo musisz zaopatrzyć się w RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP!przewiewny i lekki materiał na wierzchniej stronie odprowadza wilgoć i nie krępuje ruchówprzeciwpoślizgowa spodnia część usprawnia stosowny chwyt kierownicykonkretny wszyty rzep zezwala na regulację szerokości i przypasowanie do dłonispecjalne wsparcie obszarów dłoni odpowiedzialnych za moc uścisku polepsza chwytnośćanatomiczne przeszycia przypasowane do kształtu rąk zapobiegają uciskowi na żyłyłatwe w utrzymaniu czystości, można prać ręcznie w letniej wodziezapobiegają powstawaniu odcisków i przemarzaniu dłonipodwójnie wyściełany miękki materiał wewnętrzny zapewni komfort użytkowaniaKażdy zawodowy kolarz podczas startu, poza odpowiednim strojem, butami i kaskiem, ma na sobie rękawiczki, ponieważ ulepszają one komfort jazdy i pewność chwytu. Do tego chronią dłonie przed odgnieceniami, ślizganiem się na kierownicy i groźnymi urazami przy upadku. Przy wyborze rękawiczek na rower należy kierować wymiarem dłoni, stylem jazdy i pogodą.Musisz wiedzieć,nawet latem taka forma ochrony dłoni to podstawa.RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP mają komfortową regulację szerokości w postaci komfortowego rzepa i wytwarzane są z adekwatnych materiałów! Wierzchnia część to przewiewny, oddychający i elastyczny materiał niekrępujący ruchów, natomiast spodnia część jest przeciwpoślizgowa ze specjalnymi przeszyciami dostosowującymi się do kształtu dłoni. Wnętrze jest miękkie i miłe w dotyku w dodatku zwiększające komfort jazdy.Rękawiczki DUNLOP z odkrytymi palcami, gwarantują wszystko, co powinny mieć dobre rękawiczki na rower: maksymalną swobodę ruchów, doskonałą wentylację, lepsze panowanie nad kierownicą, a także ochronę rąk i nadgarstka.właściwości:wymiar rozłożonej na płasko rękawiczki z kciukiem: 12,5 x 13 cm (szer. X dł.)Szerokość rozłożonej na płasko rękawiczki bez kciuka: 9,5 cmWaga netto: 0,020 kgWaga brutto ok.: 0,027 kgMateriał: PoliesterKolor: Czarny, czerwonymarka: Dunlopwymiar: Srozmiary opakowania: 22 x 12 x 2 cm (wys. X szer. X gr.)
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj rękawiczki 
 • Dla kogo unisex 

5 # Dunlop Rękawiczki rowerowe senior (rozmiar s)

Dunlop Rękawiczki rowerowe senior (rozmiar s) Najniższa Cena Online Chcesz, żeby twoje ręce nie marzły i nie drętwiały na wietrze żeby nie były już więcej obolałe podczas długich wycieczek rowerowych? Obowiązkowo musisz zaopatrzyć się w RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP!przewiewny i lekki materiał na wierzchniej stronie odprowadza wilgoć i nie krępuje ruchówprzeciwpoślizgowa spodnia część ułatwia odpowiedni chwyt kierownicypotężny wszyty rzep zezwala na regulację szerokości i dostosowanie do dłonispecjalne wsparcie obszarów rąk odpowiedzialnych za moc uścisku udoskonala chwytnośćanatomiczne przeszycia przypasowane do kształtu dłoni uniemożliwiają uciskowi na żyłyłatwe w utrzymaniu czystości, można prać ręcznie w letniej wodzieuniemożliwiają powstawaniu odcisków i przemarzaniu rąkpodwójnie wyściełany miękki materiał wewnętrzny zapewni komfort wykorzystywaniaKażdy zawodowy kolarz podczas startu, poza odpowiednim strojem, butami i kaskiem, ma na sobie rękawiczki, ponieważ ulepszają one komfort jazdy i pewność chwytu. Do tego bronią dłonie przed odgnieceniami, ślizganiem się na kierownicy i groźnymi urazami przy upadku. Przy wyborze rękawiczek na rower należy kierować rozmiarem rąk, stylem jazdy i pogodą.Musisz wiedzieć,choćby latem taka forma ochrony rąk to podstawa.RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP mają komfortową regulację szerokości w postaci komfortowego rzepa i wyprodukowane są z optymalnych tworzyw! Wierzchnia część to przewiewny, oddychający i rozciągliwy materiał niekrępujący ruchów, natomiast spodnia część jest przeciwpoślizgowa ze specjalnymi przeszyciami dostosowującymi się do kształtu dłoni. Wnętrze jest miękkie i miłe w dotyku w dodatku powiększające komfort jazdy.Rękawiczki DUNLOP z odkrytymi palcami, gwarantują wszystko, co powinny posiadać korzystne rękawiczki na rower: maksymalną swobodę ruchów, idealną wentylację, udoskonalone panowanie nad kierownicą i ochronę rąk i nadgarstka.parametry:rozmiar rozłożonej na płasko rękawiczki z kciukiem: 12,5 x 13 cm (szer. X dł.)Szerokość rozłożonej na płasko rękawiczki bez kciuka: 9,5 cmWaga netto: 0,020 kgWaga brutto ok.: 0,027 kgMateriał: PoliesterKolor: Czarny, szaryproducent: Dunloprozmiar: Swymiary opakowania: 22 x 12 x 2 cm (wys. X szer. X gr.)
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj rękawiczki 
 • Dla kogo unisex 

8 # Rękawiczki rowerowe 2076898 (rozmiar xl) marki Dunlop

Rękawiczki rowerowe 2076898 (rozmiar xl) marki Dunlop Najniższa Cena Online Chcesz, by twoje ręce nie marzły i nie drętwiały na wietrze żeby nie były już więcej obolałe w trakcie długich wycieczek rowerowych? Obowiązkowo musisz zaopatrzyć się w RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP!przewiewny i lekki materiał na wierzchniej stronie odprowadza wilgoć i nie krępuje ruchówprzeciwpoślizgowa spodnia część ułatwia odpowiedni chwyt kierownicypotężny wszyty rzep umożliwia regulację szerokości i dopasowanie do rąkspecjalne wsparcie obszarów rąk odpowiedzialnych za moc uścisku polepsza chwytnośćanatomiczne przeszycia dobrane do kształtu rąk uniemożliwiają uciskowi na żyłyłatwe w utrzymaniu czystości, można prać ręcznie w letniej wodzieuniemożliwiają powstawaniu odcisków i przemarzaniu rąkpodwójnie wyściełany miękki materiał wewnętrzny zapewni komfort stosowaniaKażdy zawodowy kolarz podczas startu, poza odpowiednim strojem, butami i kaskiem, ma na sobie rękawiczki, ponieważ polepszają one komfort jazdy i pewność chwytu. Do tego bronią dłonie przed odgnieceniami, ślizganiem się na kierownicy i groźnymi urazami przy upadku. Przy wyborze rękawiczek na rower należy kierować wymiarem dłoni, stylem jazdy i pogodą.Musisz wiedzieć,choćby latem taka forma ochrony rąk to podstawa.RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP mają komfortową regulację szerokości w postaci komfortowego rzepa i tworzone są z trafnych tworzyw! Wierzchnia część to przewiewny, oddychający i sprężysty materiał niekrępujący ruchów, natomiast spodnia część jest przeciwpoślizgowa ze specjalnymi przeszyciami dopasowującymi się do kształtu dłoni. Wnętrze jest miękkie i miłe w dotyku dodatkowo rozszerzające komfort jazdy.Rękawiczki DUNLOP z odkrytymi palcami, zapewniają wszystko, co powinny posiadać korzystne rękawiczki na rower: maksymalną swobodę ruchów, znakomitą wentylację, udoskonalone panowanie nad kierownicą oraz ochronę rąk i nadgarstka.atrybuty:rozmiar rozłożonej na płasko rękawiczki z kciukiem: 16,5 x 16 cm (szer. X dł.)Szerokość rozłożonej na płasko rękawiczki bez kciuka: 11,5 cmWaga netto ok.: 0,025 kgWaga brutto ok.: 0,030 kgMateriał: PoliesterKolor: Czarny, szaryproducent: Dunlopwymiar: XLwymiary opakowania: 16 x 12 x 2 cm (wys. X szer. X gr.)
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj rękawiczki 
 • Dla kogo unisex 

9 # Rękawiczki rowerowe 1042589 (rozmiar m) marki Dunlop

Rękawiczki rowerowe 1042589 (rozmiar m) marki Dunlop Najniższa Cena Online Chcesz, żeby twoje ręce nie marzły i nie drętwiały na wietrze żeby nie były już więcej obolałe podczas długich wycieczek rowerowych? Obowiązkowo musisz zaopatrzyć się w RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP!przewiewny i lekki materiał na wierzchniej stronie odprowadza wilgoć i nie krępuje ruchówprzeciwpoślizgowa spodnia część ułatwia optymalny chwyt kierownicysolidny wszyty rzep pozwala na regulację szerokości i dostosowanie do rąkspecjalne wsparcie obszarów rąk odpowiedzialnych za moc uścisku polepsza chwytnośćanatomiczne przeszycia dopasowane do kształtu dłoni uniemożliwiają uciskowi na żyłyłatwe w utrzymaniu czystości, można prać ręcznie w letniej wodzieuniemożliwiają powstawaniu odcisków i przemarzaniu dłonipodwójnie wyściełany miękki materiał wewnętrzny zapewni komfort używaniaKażdy zawodowy kolarz podczas startu, poza odpowiednim strojem, butami i kaskiem, ma na sobie rękawiczki, ponieważ poprawiają one komfort jazdy i pewność chwytu. Do tego chronią dłonie przed odgnieceniami, ślizganiem się na kierownicy i groźnymi urazami przy upadku. Przy wyborze rękawiczek na rower należy kierować wymiarem rąk, stylem jazdy i pogodą.Musisz wiedzieć,nawet latem taka forma ochrony dłoni to podstawa.RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP posiadają komfortową regulację szerokości w postaci wygodnego rzepa i produkowane są z odpowiednich tworzyw! Wierzchnia część to przewiewny, oddychający i rozciągliwy materiał niekrępujący ruchów, natomiast spodnia część jest przeciwpoślizgowa ze specjalnymi przeszyciami dopasowującymi się do kształtu dłoni. Wnętrze jest miękkie i miłe w dotyku ponadto rozszerzające komfort jazdy.Rękawiczki DUNLOP z odkrytymi palcami, zapewniają wszystko, co powinny posiadać korzystne rękawiczki na rower: maksymalną swobodę ruchów, idealną wentylację, lepsze panowanie nad kierownicą i ochronę dłoni i nadgarstka.atrybuty:rozmiar rozłożonej na płasko rękawiczki z kciukiem: 13 x 14 cm (szer.x dł.)Szerokość rozłożonej na płasko rękawiczki bez kciuka: 10,5 cmWaga netto: 0,025 kgWaga brutto ok.: 0,030 kgMateriał: PoliesterKolor: Czarny, szaryproducent: Dunloprozmiar: Mwymiary opakowania: 22 x 12 x 2 cm (wys. X szer. X gr.)
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj rękawiczki 

10 # Rękawiczki rowerowe senior (rozmiar l) marki Dunlop

Rękawiczki rowerowe senior (rozmiar l) marki Dunlop Najniższa Cena Online Chcesz, by twoje ręce nie marzły i nie drętwiały na wietrze by nie były już więcej obolałe podczas długich wycieczek rowerowych? Obowiązkowo musisz zaopatrzyć się w RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP!przewiewny i lekki materiał na wierzchniej stronie odprowadza wilgoć i nie krępuje ruchówprzeciwpoślizgowa spodnia część upraszcza optymalny chwyt kierownicykonkretny wszyty rzep umożliwia regulację szerokości i dopasowanie do dłonispecjalne wsparcie obszarów dłoni odpowiedzialnych za moc uścisku polepsza chwytnośćanatomiczne przeszycia dostosowane do kształtu rąk uniemożliwiają uciskowi na żyłyłatwe w utrzymaniu czystości, można prać ręcznie w letniej wodzieuniemożliwiają powstawaniu odcisków i przemarzaniu dłonipodwójnie wyściełany miękki materiał wewnętrzny zapewni komfort używaniaKażdy zawodowy kolarz podczas startu, poza odpowiednim strojem, butami i kaskiem, ma na sobie rękawiczki, ponieważ polepszają one komfort jazdy i pewność chwytu. Do tego bronią dłonie przed odgnieceniami, ślizganiem się na kierownicy i groźnymi urazami przy upadku. Przy wyborze rękawiczek na rower należy kierować rozmiarem dłoni, stylem jazdy i pogodą.Musisz wiedzieć,choćby latem taka forma ochrony rąk to podstawa.RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP mają wygodną regulację szerokości w postaci komfortowego rzepa i wytwarzane są z odpowiednich tworzyw! Wierzchnia część to przewiewny, oddychający i sprężysty materiał niekrępujący ruchów, natomiast spodnia część jest przeciwpoślizgowa ze specjalnymi przeszyciami dopasowującymi się do kształtu rąk. Wnętrze jest miękkie i miłe w dotyku w dodatku zwiększające komfort jazdy.Rękawiczki DUNLOP z odkrytymi palcami, zapewniają wszystko, co powinny mieć korzystne rękawiczki na rower: maksymalną swobodę ruchów, genialną wentylację, ulepszone panowanie nad kierownicą i ochronę dłoni i nadgarstka.parametry:rozmiar rozłożonej na płasko rękawiczki z kciukiem: 15 x 15 cm (szer. X dł.)Szerokość rozłożonej na płasko rękawiczki bez kciuka: 11 cmWaga netto: 0,022 kgWaga brutto ok.: 0,030 kgMateriał: PoliesterKolor: Szary, czarnyproducent: Dunlopwymiar: Lrozmiary opakowania (folia): 22 x 12 x 2 cm (wys. X szer. X gr.)
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj rękawiczki 


Ranking z najtańszymi rękawiczkami na rower Dunlop [Cena] Top5 na luty 2024

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rękawiczki rowerowe Dunlop, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na luty 2024.

1 # Rękawiczki rowerowe 2076898 (rozmiar xl) marki Dunlop

Rękawiczki rowerowe 2076898 (rozmiar xl) marki Dunlop Najniższa Cena Online Chcesz, żeby twoje ręce nie marzły i nie drętwiały na wietrze by nie były już więcej obolałe w trakcie długich wycieczek rowerowych? Obowiązkowo musisz zaopatrzyć się w RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP!przewiewny i lekki materiał na wierzchniej stronie odprowadza wilgoć i nie krępuje ruchówprzeciwpoślizgowa spodnia część upraszcza trafny chwyt kierownicypotężny wszyty rzep umożliwia regulację szerokości i przypasowanie do rąkspecjalne wsparcie obszarów rąk odpowiedzialnych za moc uścisku ulepsza chwytnośćanatomiczne przeszycia dopasowane do kształtu dłoni uniemożliwiają uciskowi na żyłyłatwe w utrzymaniu czystości, można prać ręcznie w letniej wodzieuniemożliwiają powstawaniu odcisków i przemarzaniu rąkpodwójnie wyściełany miękki materiał wewnętrzny zapewni komfort używaniaKażdy zawodowy kolarz w trakcie startu, poza odpowiednim strojem, butami i kaskiem, ma na sobie rękawiczki, ponieważ ulepszają one komfort jazdy i pewność chwytu. Do tego bronią dłonie przed odgnieceniami, ślizganiem się na kierownicy i groźnymi urazami przy upadku. Przy wyborze rękawiczek na rower należy kierować rozmiarem dłoni, stylem jazdy i pogodą.Musisz wiedzieć,choćby latem taka forma ochrony dłoni to podstawa.RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP posiadają wygodną regulację szerokości w postaci wygodnego rzepa i wytworzone są z stosownych tworzyw! Wierzchnia część to przewiewny, oddychający i elastyczny materiał niekrępujący ruchów, natomiast spodnia część jest antypoślizgowa ze specjalnymi przeszyciami dopasowującymi się do kształtu rąk. Wnętrze jest miękkie i miłe w dotyku na dodatek zwiększające komfort jazdy.Rękawiczki DUNLOP z odkrytymi palcami, zapewniają wszystko, co powinny mieć korzystne rękawiczki na rower: maksymalną swobodę ruchów, nadzwyczajną wentylację, lepsze panowanie nad kierownicą oraz ochronę dłoni i nadgarstka.atrybuty:rozmiar rozłożonej na płasko rękawiczki z kciukiem: 16,5 x 16 cm (szer. X dł.)Szerokość rozłożonej na płasko rękawiczki bez kciuka: 11,5 cmWaga netto ok.: 0,025 kgWaga brutto ok.: 0,030 kgMateriał: PoliesterKolor: Czarny, czerwonyfirma: Dunlopwymiar:XLrozmiary opakowania: 16 x 12 x 2 cm (wys. X szer. X gr.)
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj rękawiczki 
 • Dla kogo unisex 

2 # Rękawiczki rowerowe DUNLOP Senior (rozmiar L) (8711252076898)

Rękawiczki rowerowe DUNLOP Senior (rozmiar L) (8711252076898) Najniższa Cena Online Chcesz, aby twoje ręce nie marzły i nie drętwiały na wietrze by nie były już więcej obolałe podczas długich wycieczek rowerowych? Obowiązkowo musisz zaopatrzyć się w RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP! przewiewny i lekki materiał na wierzchniej stronie odprowadza wilgoć i nie krępuje ruchówantypoślizgowa spodnia część ułatwia odpowiedni chwyt kierownicysolidny wszyty rzep pozwala na regulację szerokości i przypasowanie do dłonispecjalne wsparcie obszarów rąk odpowiedzialnych za moc uścisku polepsza chwytnośćanatomiczne przeszycia dopasowane do kształtu dłoni zapobiegają uciskowi na żyłyłatwe w utrzymaniu czystości, można prać ręcznie w letniej wodzieuniemożliwiają powstawaniu odcisków i przemarzaniu dłonipodwójnie wyściełany miękki materiał wewnętrzny zapewni komfort użytkowania Każdy zawodowy kolarz podczas startu, poza odpowiednim strojem, butami i kaskiem, ma na sobie rękawiczki, ponieważ polepszają one komfort jazdy i pewność chwytu. Do tego bronią dłonie przed odgnieceniami, ślizganiem się na kierownicy i groźnymi urazami przy upadku. Przy wyborze rękawiczek na rower należy kierować rozmiarem dłoni, stylem jazdy i pogodą. Musisz wiedzieć,choćby latem taka forma ochrony rąk to podstawa. RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP mają wygodną regulację szerokości w postaci wygodnego rzepa i wytworzone są z adekwatnych tworzyw! Wierzchnia część to przewiewny, oddychający i rozciągliwy materiał niekrępujący ruchów, natomiast spodnia część jest antypoślizgowa ze specjalnymi przeszyciami dostosowującymi się do kształtu dłoni. Wnętrze jest miękkie i miłe w dotyku w dodatku rozszerzające komfort jazdy. Rękawiczki DUNLOP z odkrytymi palcami, gwarantują wszystko, co powinny mieć korzystne rękawiczki na rower: maksymalną swobodę ruchów, nadzwyczajną wentylację, ulepszone panowanie nad kierownicą, a także ochronę rąk i nadgarstka. parametry: wymiar rozłożonej na płasko rękawiczki z kciukiem: 15 x 15 cm (szer. Dł.)Szerokość rozłożonej na płasko rękawiczki bez kciuka: 11 cmWaga netto: 0,022 kgWaga brutto ok.: 0,030 kgMateriał: PoliesterKolor: Czarny, czerwonymarka: Dunloprozmiar: Lwymiary opakowania: 22 x 15 x 2 cm (wys. X szer. X gr.)
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj rękawiczki 

3 # Rękawiczki rowerowe senior (rozmiar s) marki Dunlop

Rękawiczki rowerowe senior (rozmiar s) marki Dunlop Najniższa Cena Online Chcesz, aby twoje ręce nie marzły i nie drętwiały na wietrze by nie były już więcej obolałe w trakcie długich wycieczek rowerowych? Obowiązkowo musisz zaopatrzyć się w RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP!przewiewny i lekki materiał na wierzchniej stronie odprowadza wilgoć i nie krępuje ruchówantypoślizgowa spodnia część upraszcza stosowny chwyt kierownicykonkretny wszyty rzep pozwala na regulację szerokości i dopasowanie do dłonispecjalne wsparcie obszarów rąk odpowiedzialnych za moc uścisku udoskonala chwytnośćanatomiczne przeszycia dobrane do kształtu rąk zapobiegają uciskowi na żyłyłatwe w utrzymaniu czystości, można prać ręcznie w letniej wodzieuniemożliwiają powstawaniu odcisków i przemarzaniu dłonipodwójnie wyściełany miękki materiał wewnętrzny zapewni komfort użytkowaniaKażdy zawodowy kolarz w trakcie startu, poza odpowiednim strojem, butami i kaskiem, ma na sobie rękawiczki, ponieważ poprawiają one komfort jazdy i pewność chwytu. Do tego bronią dłonie przed odgnieceniami, ślizganiem się na kierownicy i groźnymi urazami przy upadku. Przy wyborze rękawiczek na rower należy kierować wymiarem dłoni, stylem jazdy i pogodą.Musisz wiedzieć,nawet latem taka forma ochrony rąk to podstawa.RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP posiadają wygodną regulację szerokości w postaci komfortowego rzepa i wyprodukowane są z stosownych materiałów! Wierzchnia część to przewiewny, oddychający i elastyczny materiał niekrępujący ruchów, natomiast spodnia część jest antypoślizgowa ze specjalnymi przeszyciami dopasowującymi się do kształtu dłoni. Wnętrze jest miękkie i miłe w dotyku ponadto zwiększające komfort jazdy.Rękawiczki DUNLOP z odkrytymi palcami, zapewniają wszystko, co powinny posiadać korzystne rękawiczki na rower: maksymalną swobodę ruchów, perfekcyjną wentylację, lepsze panowanie nad kierownicą oraz ochronę rąk i nadgarstka.parametry:wymiar rozłożonej na płasko rękawiczki z kciukiem: 12,5 x 13 cm (szer. X dł.)Szerokość rozłożonej na płasko rękawiczki bez kciuka: 9,5 cmWaga netto: 0,020 kgWaga brutto ok.: 0,027 kgMateriał: PoliesterKolor: Czarny, czerwonyfirma: Dunlopwymiar: Srozmiary opakowania: 22 x 12 x 2 cm (wys. X szer. X gr.)
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj rękawiczki 
 • Dla kogo unisex 

4 # Rękawiczki rowerowe 2076898 (rozmiar xl) marki Dunlop

Rękawiczki rowerowe 2076898 (rozmiar xl) marki Dunlop Najniższa Cena Online Chcesz, by twoje ręce nie marzły i nie drętwiały na wietrze aby nie były już więcej obolałe podczas długich wycieczek rowerowych? Obowiązkowo musisz zaopatrzyć się w RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP!przewiewny i lekki materiał na wierzchniej stronie odprowadza wilgoć i nie krępuje ruchówantypoślizgowa spodnia część ułatwia trafny chwyt kierownicykonkretny wszyty rzep zezwala na regulację szerokości i dobranie do dłonispecjalne wsparcie obszarów rąk odpowiedzialnych za moc uścisku ulepsza chwytnośćanatomiczne przeszycia dopasowane do kształtu rąk zapobiegają uciskowi na żyłyłatwe w utrzymaniu czystości, można prać ręcznie w letniej wodziezapobiegają powstawaniu odcisków i przemarzaniu rąkpodwójnie wyściełany miękki materiał wewnętrzny zapewni komfort używaniaKażdy zawodowy kolarz podczas startu, poza odpowiednim strojem, butami i kaskiem, ma na sobie rękawiczki, ponieważ poprawiają one komfort jazdy i pewność chwytu. Do tego bronią dłonie przed odgnieceniami, ślizganiem się na kierownicy i groźnymi urazami przy upadku. Przy wyborze rękawiczek na rower należy kierować rozmiarem dłoni, stylem jazdy i pogodą.Musisz wiedzieć,choćby latem taka forma ochrony rąk to podstawa.RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP posiadają komfortową regulację szerokości w postaci wygodnego rzepa i wyprodukowane są z trafnych tworzyw! Wierzchnia część to przewiewny, oddychający i elastyczny materiał niekrępujący ruchów, natomiast spodnia część jest przeciwpoślizgowa ze specjalnymi przeszyciami dostosowującymi się do kształtu dłoni. Wnętrze jest miękkie i miłe w dotyku na dodatek rozszerzające komfort jazdy.Rękawiczki DUNLOP z odkrytymi palcami, gwarantują wszystko, co powinny posiadać dobre rękawiczki na rower: maksymalną swobodę ruchów, wspaniałą wentylację, udoskonalone panowanie nad kierownicą i ochronę dłoni i nadgarstka.parametry:rozmiar rozłożonej na płasko rękawiczki z kciukiem: 16,5 x 16 cm (szer. X dł.)Szerokość rozłożonej na płasko rękawiczki bez kciuka: 11,5 cmWaga netto ok.: 0,025 kgWaga brutto ok.: 0,030 kgMateriał: PoliesterKolor: Czarny, szaryproducent: Dunlopwymiar: XLrozmiary opakowania: 16 x 12 x 2 cm (wys. X szer. X gr.)
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj rękawiczki 
 • Dla kogo unisex 

5 # Rękawiczki rowerowe 1042589 (rozmiar m) marki Dunlop

Rękawiczki rowerowe 1042589 (rozmiar m) marki Dunlop Najniższa Cena Online Chcesz, żeby twoje ręce nie marzły i nie drętwiały na wietrze żeby nie były już więcej obolałe w trakcie długich wycieczek rowerowych? Obowiązkowo musisz zaopatrzyć się w RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP!przewiewny i lekki materiał na wierzchniej stronie odprowadza wilgoć i nie krępuje ruchówantypoślizgowa spodnia część ułatwia odpowiedni chwyt kierownicysolidny wszyty rzep pozwala na regulację szerokości i przypasowanie do dłonispecjalne wsparcie obszarów rąk odpowiedzialnych za moc uścisku polepsza chwytnośćanatomiczne przeszycia dopasowane do kształtu rąk uniemożliwiają uciskowi na żyłyłatwe w utrzymaniu czystości, można prać ręcznie w letniej wodziezapobiegają powstawaniu odcisków i przemarzaniu dłonipodwójnie wyściełany miękki materiał wewnętrzny zapewni komfort używaniaKażdy zawodowy kolarz w trakcie startu, poza odpowiednim strojem, butami i kaskiem, ma na sobie rękawiczki, ponieważ polepszają one komfort jazdy i pewność chwytu. Do tego chronią dłonie przed odgnieceniami, ślizganiem się na kierownicy i groźnymi urazami przy upadku. Przy wyborze rękawiczek na rower należy kierować wymiarem rąk, stylem jazdy i pogodą.Musisz wiedzieć,choćby latem taka forma ochrony rąk to podstawa.RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP posiadają wygodną regulację szerokości w postaci wygodnego rzepa i produkowane są z trafnych tworzyw! Wierzchnia część to przewiewny, oddychający i elastyczny materiał niekrępujący ruchów, natomiast spodnia część jest antypoślizgowa ze specjalnymi przeszyciami dostosowującymi się do kształtu dłoni. Wnętrze jest miękkie i miłe w dotyku na dodatek powiększające komfort jazdy.Rękawiczki DUNLOP z odkrytymi palcami, zapewniają wszystko, co powinny mieć dobre rękawiczki na rower: maksymalną swobodę ruchów, wyśmienitą wentylację, udoskonalone panowanie nad kierownicą i ochronę rąk i nadgarstka.cechy:rozmiar rozłożonej na płasko rękawiczki z kciukiem: 13 x 14 cm (szer.x dł.)Szerokość rozłożonej na płasko rękawiczki bez kciuka: 10,5 cmWaga netto: 0,025 kgWaga brutto ok.: 0,030 kgMateriał: PoliesterKolor: Czarny, szaryfirma: Dunlopwymiar: Mrozmiary opakowania: 22 x 12 x 2 cm (wys. X szer. X gr.)
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj rękawiczki 


TOP7 Najlepsze rękawiczki na rower Ranking luty 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych rękawiczek Dunlop, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem chętnie wybieranych rękawiczek rowerowych.Powiązania tematyczne:

 • jakie rękawiczki na rower Dunlop opinie,
 • dobre rękawiczki rowerowe Dunlop cena,
 • ranking najlepszych rowerowych rękawiczek Dunlop.