Najlepsze rękawiczki rowerowe w sklepie online Addnature do 50 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rękawiczki na rower / Ranking rowerowych rękawiczek w Addnature do 50 zł

Poszukujesz dobrych rowerowych rękawiczek w Addnature do 50 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na luty 2024:

 • TOP10 rowerowych rękawiczek w Addnature do 50 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z rękawiczkami na rower w sklepach Addnature do 50 zł – pod względem ceny,
 • TOP5 chętnie wybieranych rękawiczek rowerowych w cenie do 50 zł.

Ranking z najlepszymi rękawiczkami na rower w sklepach Addnature do 50 zł [Zainteresowanie] Top10 na luty 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane rękawiczki rowerowe w sklepie online Addnature do 50 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z rękawiczkami na rower w sklepach Addnature do 50 zł i ich specyfikacją.

7 # Rękawiczki rowerowe SPOKEY Avare (rozmiar XL)

Rękawiczki rowerowe SPOKEY Avare (rozmiar XL) Najniższa Cena Online Rękawiczki rowerowe SPOKEY Avare gwarantują komfort trzymania kierownicy, zapobiegając nieprzyjemnym otarciom i odciskom, Rękawiczki amortyzują wstrząsy, odprowadzają wilgoć i perfekcyjnie przepuszczają powietrze. ponadto są przeciwpoślizgowe - maksymalizują kontrolę i wyczucie kierownicy. Rękawiczki rowerowe SPOKEY Avare zapobiegają odciskom i obtarciom, a także wchłaniają pot w trakcie aktywności. Umożliwiają pewny chwyt kierownicy i ograniczają ślizganie się rąk, co podciąga bezpieczeństwo jazdy. Spokey AVARE to model dla mężczyzn wytworzony z trwałej, wielosekcyjnej skóry plastikowej z odprowadzającą wilgoć, rozciągliwą wierzchnią warstwą, zwieńczoną siateczkowymi wstawkami, co jednocześnie zagwarantuje adekwatną przewiewność i unosi komfort użytkowania. Męskie rękawiczki rowerowe Spokey AVARE stosownie dopasowują się do rąk dzięki dokładnie wyselekcjonowanym materiałom. Regulowany pasek zamykający vectro utrzymuje je we właściwej pozycji, co ulepszoną chwytność i przyczepność i maksymalizuje kontrolę i wyczucie kierownicy. Rękawice męskie są wygodne do zakładania i ściągania, gdyż mają specjalne zaczepy na palce. Rękawiczki rowerowe męskie AVARE mają poduszki żelowe absorbujące drgania i zwiększające komfort podczas trzymania kierownicy. Ich wewnętrzna część została zwieńczona antypoślizgowymi nadrukami silikonowymi, które ulepszają kontrolę nad rowerem! Rękawiczki zostały wyekwipowane w kciuk o specjalistycznym kroju, który zapobiega uciskom na skórze, wytwarzany z pochłaniającego wilgoć materiału frotte, dlatego jest rewelacyjny do ocierania potu....
 • Producent SPOKEY 
 • Rodzaj rękawiczki 


Ranking z najtańszymi rękawiczkami na rower w sklepach Addnature do 50 zł [Cena] Top5 na luty 2024

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rękawiczki rowerowe w sklepie online Addnature do 50 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na luty 2024.

1 # Rękawiczki rowerowe 1042589 (rozmiar m) marki Dunlop

Rękawiczki rowerowe 1042589 (rozmiar m) marki Dunlop Najniższa Cena Online Chcesz, żeby twoje ręce nie marzły i nie drętwiały na wietrze by nie były już więcej obolałe podczas długich wycieczek rowerowych? Obowiązkowo musisz zaopatrzyć się w RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP!przewiewny i lekki materiał na wierzchniej stronie odprowadza wilgoć i nie krępuje ruchówantypoślizgowa spodnia część ułatwia stosowny chwyt kierownicykonkretny wszyty rzep pozwala na regulację szerokości i przypasowanie do dłonispecjalne wsparcie obszarów rąk odpowiedzialnych za moc uścisku poprawia chwytnośćanatomiczne przeszycia dostosowane do kształtu rąk uniemożliwiają uciskowi na żyłyłatwe w utrzymaniu czystości, można prać ręcznie w letniej wodziezapobiegają powstawaniu odcisków i przemarzaniu dłonipodwójnie wyściełany miękki materiał wewnętrzny zapewni komfort stosowaniaKażdy zawodowy kolarz podczas startu, poza odpowiednim strojem, butami i kaskiem, ma na sobie rękawiczki, ponieważ udoskonalają one komfort jazdy i pewność chwytu. Do tego chronią dłonie przed odgnieceniami, ślizganiem się na kierownicy i groźnymi urazami przy upadku. Przy wyborze rękawiczek na rower należy kierować rozmiarem rąk, stylem jazdy i pogodą.Musisz wiedzieć,nawet latem taka forma ochrony rąk to podstawa.RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP posiadają komfortową regulację szerokości w postaci komfortowego rzepa i wyprodukowane są z trafnych tworzyw! Wierzchnia część to przewiewny, oddychający i rozciągliwy materiał niekrępujący ruchów, natomiast spodnia część jest antypoślizgowa ze specjalnymi przeszyciami dopasowującymi się do kształtu rąk. Wnętrze jest miękkie i miłe w dotyku dodatkowo powiększające komfort jazdy.Rękawiczki DUNLOP z odkrytymi palcami, gwarantują wszystko, co powinny mieć dobre rękawiczki na rower: maksymalną swobodę ruchów, doskonałą wentylację, udoskonalone panowanie nad kierownicą i ochronę dłoni i nadgarstka.atrybuty:rozmiar rozłożonej na płasko rękawiczki z kciukiem: 13 x 14 cm (szer.x dł.)Szerokość rozłożonej na płasko rękawiczki bez kciuka: 10,5 cmWaga netto: 0,025 kgWaga brutto ok.: 0,030 kgMateriał: PoliesterKolor: Czarny, szaryfirma: Dunloprozmiar: Mrozmiary opakowania: 22 x 12 x 2 cm (wys. X szer. X gr.)
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj rękawiczki 

2 # Rękawiczki rowerowe 2076898 (rozmiar xl) marki Dunlop

Rękawiczki rowerowe 2076898 (rozmiar xl) marki Dunlop Najniższa Cena Online Chcesz, żeby twoje ręce nie marzły i nie drętwiały na wietrze by nie były już więcej obolałe podczas długich wycieczek rowerowych? Obowiązkowo musisz zaopatrzyć się w RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP!przewiewny i lekki materiał na wierzchniej stronie odprowadza wilgoć i nie krępuje ruchówprzeciwpoślizgowa spodnia część usprawnia odpowiedni chwyt kierownicykonkretny wszyty rzep zezwala na regulację szerokości i dobranie do rąkspecjalne wsparcie obszarów rąk odpowiedzialnych za moc uścisku polepsza chwytnośćanatomiczne przeszycia dostosowane do kształtu rąk zapobiegają uciskowi na żyłyłatwe w utrzymaniu czystości, można prać ręcznie w letniej wodziezapobiegają powstawaniu odcisków i przemarzaniu dłonipodwójnie wyściełany miękki materiał wewnętrzny zapewni komfort wykorzystywaniaKażdy zawodowy kolarz w trakcie startu, poza odpowiednim strojem, butami i kaskiem, ma na sobie rękawiczki, ponieważ polepszają one komfort jazdy i pewność chwytu. Do tego chronią dłonie przed odgnieceniami, ślizganiem się na kierownicy i groźnymi urazami przy upadku. Przy wyborze rękawiczek na rower należy kierować wymiarem dłoni, stylem jazdy i pogodą.Musisz wiedzieć,choćby latem taka forma ochrony rąk to podstawa.RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP posiadają wygodną regulację szerokości w postaci komfortowego rzepa i wytwarzane są z odpowiednich materiałów! Wierzchnia część to przewiewny, oddychający i elastyczny materiał niekrępujący ruchów, natomiast spodnia część jest przeciwpoślizgowa ze specjalnymi przeszyciami dostosowującymi się do kształtu rąk. Wnętrze jest miękkie i miłe w dotyku na dodatek zwiększające komfort jazdy.Rękawiczki DUNLOP z odkrytymi palcami, gwarantują wszystko, co powinny mieć korzystne rękawiczki na rower: maksymalną swobodę ruchów, wyśmienitą wentylację, lepsze panowanie nad kierownicą oraz ochronę rąk i nadgarstka.atrybuty:wymiar rozłożonej na płasko rękawiczki z kciukiem: 16,5 x 16 cm (szer. X dł.)Szerokość rozłożonej na płasko rękawiczki bez kciuka: 11,5 cmWaga netto ok.: 0,025 kgWaga brutto ok.: 0,030 kgMateriał: PoliesterKolor: Czarny, szarymarka: Dunlopwymiar: XLwymiary opakowania: 16 x 12 x 2 cm (wys. X szer. X gr.)
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj rękawiczki 
 • Dla kogo unisex 

3 # Rękawiczki rowerowe 2076898 (rozmiar xl) marki Dunlop

Rękawiczki rowerowe 2076898 (rozmiar xl) marki Dunlop Najniższa Cena Online Chcesz, żeby twoje ręce nie marzły i nie drętwiały na wietrze by nie były już więcej obolałe w trakcie długich wycieczek rowerowych? Obowiązkowo musisz zaopatrzyć się w RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP!przewiewny i lekki materiał na wierzchniej stronie odprowadza wilgoć i nie krępuje ruchówantypoślizgowa spodnia część usprawnia odpowiedni chwyt kierownicymocny wszyty rzep umożliwia regulację szerokości i przypasowanie do rąkspecjalne wsparcie obszarów dłoni odpowiedzialnych za moc uścisku udoskonala chwytnośćanatomiczne przeszycia dobrane do kształtu dłoni uniemożliwiają uciskowi na żyłyłatwe w utrzymaniu czystości, można prać ręcznie w letniej wodziezapobiegają powstawaniu odcisków i przemarzaniu dłonipodwójnie wyściełany miękki materiał wewnętrzny zapewni komfort użytkowaniaKażdy zawodowy kolarz podczas startu, poza odpowiednim strojem, butami i kaskiem, ma na sobie rękawiczki, ponieważ ulepszają one komfort jazdy i pewność chwytu. Do tego bronią dłonie przed odgnieceniami, ślizganiem się na kierownicy i groźnymi urazami przy upadku. Przy wyborze rękawiczek na rower należy kierować wymiarem rąk, stylem jazdy i pogodą.Musisz wiedzieć,nawet latem taka forma ochrony rąk to podstawa.RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP posiadają komfortową regulację szerokości w postaci komfortowego rzepa i wyprodukowane są z stosownych materiałów! Wierzchnia część to przewiewny, oddychający i elastyczny materiał niekrępujący ruchów, natomiast spodnia część jest antypoślizgowa ze specjalnymi przeszyciami dopasowującymi się do kształtu dłoni. Wnętrze jest miękkie i miłe w dotyku w dodatku zwiększające komfort jazdy.Rękawiczki DUNLOP z odkrytymi palcami, zapewniają wszystko, co powinny posiadać korzystne rękawiczki na rower: maksymalną swobodę ruchów, znakomitą wentylację, udoskonalone panowanie nad kierownicą oraz ochronę rąk i nadgarstka.parametry:wymiar rozłożonej na płasko rękawiczki z kciukiem: 16,5 x 16 cm (szer. X dł.)Szerokość rozłożonej na płasko rękawiczki bez kciuka: 11,5 cmWaga netto ok.: 0,025 kgWaga brutto ok.: 0,030 kgMateriał: PoliesterKolor: Czarny, czerwonyproducent: Dunlopwymiar:XLrozmiary opakowania: 16 x 12 x 2 cm (wys. X szer. X gr.)
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj rękawiczki 
 • Dla kogo unisex 

4 # Rękawiczki rowerowe DUNLOP Senior (rozmiar L) (8711252076898)

Rękawiczki rowerowe DUNLOP Senior (rozmiar L) (8711252076898) Najniższa Cena Online Chcesz, aby twoje ręce nie marzły i nie drętwiały na wietrze żeby nie były już więcej obolałe w trakcie długich wycieczek rowerowych? Obowiązkowo musisz zaopatrzyć się w RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP! przewiewny i lekki materiał na wierzchniej stronie odprowadza wilgoć i nie krępuje ruchówantypoślizgowa spodnia część usprawnia trafny chwyt kierownicysolidny wszyty rzep umożliwia regulację szerokości i dobranie do rąkspecjalne wsparcie obszarów rąk odpowiedzialnych za moc uścisku poprawia chwytnośćanatomiczne przeszycia dobrane do kształtu dłoni uniemożliwiają uciskowi na żyłyłatwe w utrzymaniu czystości, można prać ręcznie w letniej wodzieuniemożliwiają powstawaniu odcisków i przemarzaniu dłonipodwójnie wyściełany miękki materiał wewnętrzny zapewni komfort użytkowania Każdy zawodowy kolarz w trakcie startu, poza odpowiednim strojem, butami i kaskiem, ma na sobie rękawiczki, ponieważ ulepszają one komfort jazdy i pewność chwytu. Do tego chronią dłonie przed odgnieceniami, ślizganiem się na kierownicy i groźnymi urazami przy upadku. Przy wyborze rękawiczek na rower należy kierować wymiarem dłoni, stylem jazdy i pogodą. Musisz wiedzieć,choćby latem taka forma ochrony dłoni to podstawa. RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP mają komfortową regulację szerokości w postaci komfortowego rzepa i stworzone są z adekwatnych materiałów! Wierzchnia część to przewiewny, oddychający i rozciągliwy materiał niekrępujący ruchów, natomiast spodnia część jest antypoślizgowa ze specjalnymi przeszyciami dostosowującymi się do kształtu rąk. Wnętrze jest miękkie i miłe w dotyku ponadto rozszerzające komfort jazdy. Rękawiczki DUNLOP z odkrytymi palcami, zapewniają wszystko, co powinny mieć korzystne rękawiczki na rower: maksymalną swobodę ruchów, rewelacyjną wentylację, lepsze panowanie nad kierownicą i ochronę dłoni i nadgarstka. parametry: wymiar rozłożonej na płasko rękawiczki z kciukiem: 15 x 15 cm (szer. Dł.)Szerokość rozłożonej na płasko rękawiczki bez kciuka: 11 cmWaga netto: 0,022 kgWaga brutto ok.: 0,030 kgMateriał: PoliesterKolor: Czarny, czerwonyfirma: Dunloprozmiar: Lrozmiary opakowania: 22 x 15 x 2 cm (wys. X szer. X gr.)
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj rękawiczki 

5 # Rękawiczki rowerowe senior (rozmiar m) marki Dunlop

Rękawiczki rowerowe senior (rozmiar m) marki Dunlop Najniższa Cena Online Chcesz, by twoje ręce nie marzły i nie drętwiały na wietrze aby nie były już więcej obolałe w trakcie długich wycieczek rowerowych? Obowiązkowo musisz zaopatrzyć się w RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP! przewiewny i lekki materiał na wierzchniej stronie odprowadza wilgoć i nie krępuje ruchówantypoślizgowa spodnia część upraszcza trafny chwyt kierownicymocny wszyty rzep pozwala na regulację szerokości i dobranie do rąkspecjalne wsparcie obszarów rąk odpowiedzialnych za moc uścisku poprawia chwytnośćanatomiczne przeszycia dobrane do kształtu dłoni zapobiegają uciskowi na żyłyłatwe w utrzymaniu czystości, można prać ręcznie w letniej wodziezapobiegają powstawaniu odcisków i przemarzaniu dłonipodwójnie wyściełany miękki materiał wewnętrzny zapewni komfort stosowania Każdy zawodowy kolarz w trakcie startu, poza odpowiednim strojem, butami i kaskiem, ma na sobie rękawiczki, ponieważ poprawiają one komfort jazdy i pewność chwytu. Do tego chronią dłonie przed odgnieceniami, ślizganiem się na kierownicy i groźnymi urazami przy upadku. Przy wyborze rękawiczek na rower należy kierować rozmiarem rąk, stylem jazdy i pogodą. Musisz wiedzieć,choćby latem taka forma ochrony rąk to podstawa. RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP mają komfortową regulację szerokości w postaci komfortowego rzepa i produkowane są z odpowiednich tworzyw! Wierzchnia część to przewiewny, oddychający i sprężysty materiał niekrępujący ruchów, natomiast spodnia część jest antypoślizgowa ze specjalnymi przeszyciami dopasowującymi się do kształtu rąk. Wnętrze jest miękkie i miłe w dotyku na dodatek powiększające komfort jazdy. Rękawiczki DUNLOP z odkrytymi palcami, zapewniają wszystko, co powinny mieć korzystne rękawiczki na rower: maksymalną swobodę ruchów, rewelacyjną wentylację, ulepszone panowanie nad kierownicą oraz ochronę dłoni i nadgarstka. parametry: rozmiar rozłożonej na płasko rękawiczki z kciukiem: 13 x 14 cm (szer.x dł.)Szerokość rozłożonej na płasko rękawiczki bez kciuka: 10,5 cmWaga netto: 0,025 kgWaga brutto ok.: 0,030 kgMateriał: PoliesterKolor: Czarny, czerwonyfirma: Dunloprozmiar: Mrozmiary opakowania: 22 x 15 x 2 cm (wys. X szer. X gr.)
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj rękawiczki 


TOP7 Dobre rękawiczki na rower do 50 zł Ranking luty 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych rękawiczek w Addnature do 50 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem polecanych rękawiczek rowerowych w cenie do 50 zł.Powiązania tematyczne:

 • jakie rękawiczki na rower w sklepie Addnature do 50 zł opinie,
 • dobre rękawiczki rowerowe w sklepie online Addnature do 50 zł cena,
 • ranking najlepszych rowerowych rękawiczek w Addnature do 50 zł.