Najlepsze rękawiczki rowerowe w sklepie online Avans.pl do 50 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rękawiczki na rower / Ranking rowerowych rękawiczek w Avans.pl do 50 zł

Poszukujesz możliwie najlepszych rowerowych rękawiczek w Avans.pl do 50 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na luty 2024:

 • TOP10 rowerowych rękawiczek w Avans.pl do 50 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z rękawiczkami na rower w sklepach Avans.pl do 50 zł – pod względem ceny,
 • TOP5 chętnie wybieranych rękawiczek rowerowych w cenie do 50 zł.

Ranking z najlepszymi rękawiczkami na rower w sklepach Avans.pl do 50 zł [Zainteresowanie] Top10 na luty 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane rękawiczki rowerowe w sklepie online Avans.pl do 50 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z rękawiczkami na rower w sklepach Avans.pl do 50 zł i ich specyfikacją.

3 # Rękawiczki rowerowe SPOKEY Avare (rozmiar XL)

Rękawiczki rowerowe SPOKEY Avare (rozmiar XL) Najniższa Cena Online Rękawiczki rowerowe SPOKEY Avare zapewniają komfort trzymania kierownicy, uniemożliwiając nieprzyjemnym otarciom i odciskom, Rękawiczki amortyzują wstrząsy, odprowadzają wilgoć i świetnie przepuszczają powietrze. na dodatek są antypoślizgowe - maksymalizują kontrolę i wyczucie kierownicy. Rękawiczki rowerowe SPOKEY Avare zapobiegają odciskom i obtarciom, a także wchłaniają pot w trakcie aktywności. Umożliwiają pewny chwyt kierownicy i ograniczają ślizganie się rąk, co podciąga bezpieczeństwo jazdy. Spokey AVARE to model dla panów produkowany z trwałej, wielosekcyjnej skóry syntetycznej z odprowadzającą wilgoć, elastyczną wierzchnią powłoką, zwieńczoną siateczkowymi wstawkami, co równocześnie gwarantuje trafną przewiewność i wznosi komfort użytkowania. Męskie rękawiczki rowerowe Spokey AVARE trafnie dopasowują się do dłoni dzięki skrupulatnie wyselekcjonowanym materiałom. Regulowany pasek zamykający vectro utrzymuje je we właściwej pozycji, co udoskonaloną chwytność i przyczepność oraz maksymalizuje kontrolę i wyczucie kierownicy. Rękawice męskie są wygodne do zakładania i ściągania, gdyż mają specjalne zaczepy na palce. Rękawiczki rowerowe męskie AVARE mają poduszki żelowe absorbujące drgania i powiększające komfort w trakcie trzymania kierownicy. Ich wewnętrzna część została zwieńczona antypoślizgowymi nadrukami silikonowymi, które udoskonalają kontrolę nad rowerem! Rękawiczki zostały wyekwipowane w kciuk o specjalistycznym kroju, który uniemożliwia uciskom na skórze, wytworzony z pochłaniającego wilgoć materiału frotte, dlatego jest perfekcyjny do ocierania potu....
 • Producent SPOKEY 
 • Rodzaj rękawiczki 


Ranking z najtańszymi rękawiczkami na rower w sklepach Avans.pl do 50 zł [Cena] Top5 na luty 2024

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze rękawiczki rowerowe w sklepie online Avans.pl do 50 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na luty 2024.

1 # Rękawiczki rowerowe 1042589 (rozmiar m) marki Dunlop

Rękawiczki rowerowe 1042589 (rozmiar m) marki Dunlop Najniższa Cena Online Chcesz, by twoje ręce nie marzły i nie drętwiały na wietrze by nie były już więcej obolałe podczas długich wycieczek rowerowych? Obowiązkowo musisz zaopatrzyć się w RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP!przewiewny i lekki materiał na wierzchniej stronie odprowadza wilgoć i nie krępuje ruchówprzeciwpoślizgowa spodnia część upraszcza trafny chwyt kierownicykonkretny wszyty rzep umożliwia regulację szerokości i przypasowanie do dłonispecjalne wsparcie obszarów rąk odpowiedzialnych za moc uścisku polepsza chwytnośćanatomiczne przeszycia dobrane do kształtu dłoni uniemożliwiają uciskowi na żyłyłatwe w utrzymaniu czystości, można prać ręcznie w letniej wodziezapobiegają powstawaniu odcisków i przemarzaniu rąkpodwójnie wyściełany miękki materiał wewnętrzny zapewni komfort użytkowaniaKażdy zawodowy kolarz podczas startu, poza odpowiednim strojem, butami i kaskiem, ma na sobie rękawiczki, ponieważ poprawiają one komfort jazdy i pewność chwytu. Do tego chronią dłonie przed odgnieceniami, ślizganiem się na kierownicy i groźnymi urazami przy upadku. Przy wyborze rękawiczek na rower należy kierować rozmiarem dłoni, stylem jazdy i pogodą.Musisz wiedzieć,nawet latem taka forma ochrony dłoni to podstawa.RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP posiadają komfortową regulację szerokości w postaci wygodnego rzepa i wytwarzane są z odpowiednich tworzyw! Wierzchnia część to przewiewny, oddychający i rozciągliwy materiał niekrępujący ruchów, natomiast spodnia część jest antypoślizgowa ze specjalnymi przeszyciami dostosowującymi się do kształtu rąk. Wnętrze jest miękkie i miłe w dotyku w dodatku zwiększające komfort jazdy.Rękawiczki DUNLOP z odkrytymi palcami, gwarantują wszystko, co powinny posiadać korzystne rękawiczki na rower: maksymalną swobodę ruchów, perfekcyjną wentylację, udoskonalone panowanie nad kierownicą, a także ochronę dłoni i nadgarstka.atrybuty:wymiar rozłożonej na płasko rękawiczki z kciukiem: 13 x 14 cm (szer.x dł.)Szerokość rozłożonej na płasko rękawiczki bez kciuka: 10,5 cmWaga netto: 0,025 kgWaga brutto ok.: 0,030 kgMateriał: PoliesterKolor: Czarny, szarymarka: Dunlopwymiar: Mrozmiary opakowania: 22 x 12 x 2 cm (wys. X szer. X gr.)
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj rękawiczki 

2 # Rękawiczki rowerowe 2076898 (rozmiar xl) marki Dunlop

Rękawiczki rowerowe 2076898 (rozmiar xl) marki Dunlop Najniższa Cena Online Chcesz, aby twoje ręce nie marzły i nie drętwiały na wietrze aby nie były już więcej obolałe podczas długich wycieczek rowerowych? Obowiązkowo musisz zaopatrzyć się w RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP!przewiewny i lekki materiał na wierzchniej stronie odprowadza wilgoć i nie krępuje ruchówprzeciwpoślizgowa spodnia część usprawnia trafny chwyt kierownicykonkretny wszyty rzep zezwala na regulację szerokości i dostosowanie do rąkspecjalne wsparcie obszarów dłoni odpowiedzialnych za moc uścisku udoskonala chwytnośćanatomiczne przeszycia dopasowane do kształtu dłoni uniemożliwiają uciskowi na żyłyłatwe w utrzymaniu czystości, można prać ręcznie w letniej wodzieuniemożliwiają powstawaniu odcisków i przemarzaniu rąkpodwójnie wyściełany miękki materiał wewnętrzny zapewni komfort użytkowaniaKażdy zawodowy kolarz podczas startu, poza odpowiednim strojem, butami i kaskiem, ma na sobie rękawiczki, ponieważ udoskonalają one komfort jazdy i pewność chwytu. Do tego bronią dłonie przed odgnieceniami, ślizganiem się na kierownicy i groźnymi urazami przy upadku. Przy wyborze rękawiczek na rower należy kierować wymiarem dłoni, stylem jazdy i pogodą.Musisz wiedzieć,choćby latem taka forma ochrony dłoni to podstawa.RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP mają komfortową regulację szerokości w postaci wygodnego rzepa i tworzone są z trafnych tworzyw! Wierzchnia część to przewiewny, oddychający i elastyczny materiał niekrępujący ruchów, natomiast spodnia część jest przeciwpoślizgowa ze specjalnymi przeszyciami dostosowującymi się do kształtu rąk. Wnętrze jest miękkie i miłe w dotyku ponadto powiększające komfort jazdy.Rękawiczki DUNLOP z odkrytymi palcami, zapewniają wszystko, co powinny mieć korzystne rękawiczki na rower: maksymalną swobodę ruchów, nieprzeciętną wentylację, lepsze panowanie nad kierownicą, a także ochronę dłoni i nadgarstka.cechy:wymiar rozłożonej na płasko rękawiczki z kciukiem: 16,5 x 16 cm (szer. X dł.)Szerokość rozłożonej na płasko rękawiczki bez kciuka: 11,5 cmWaga netto ok.: 0,025 kgWaga brutto ok.: 0,030 kgMateriał: PoliesterKolor: Czarny, szaryproducent: Dunlopwymiar: XLwymiary opakowania: 16 x 12 x 2 cm (wys. X szer. X gr.)
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj rękawiczki 
 • Dla kogo unisex 

3 # Rękawiczki rowerowe 2076898 (rozmiar xl) marki Dunlop

Rękawiczki rowerowe 2076898 (rozmiar xl) marki Dunlop Najniższa Cena Online Chcesz, aby twoje ręce nie marzły i nie drętwiały na wietrze aby nie były już więcej obolałe podczas długich wycieczek rowerowych? Obowiązkowo musisz zaopatrzyć się w RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP!przewiewny i lekki materiał na wierzchniej stronie odprowadza wilgoć i nie krępuje ruchówprzeciwpoślizgowa spodnia część upraszcza optymalny chwyt kierownicymocny wszyty rzep zezwala na regulację szerokości i dobranie do rąkspecjalne wsparcie obszarów dłoni odpowiedzialnych za moc uścisku ulepsza chwytnośćanatomiczne przeszycia dobrane do kształtu rąk zapobiegają uciskowi na żyłyłatwe w utrzymaniu czystości, można prać ręcznie w letniej wodziezapobiegają powstawaniu odcisków i przemarzaniu rąkpodwójnie wyściełany miękki materiał wewnętrzny zapewni komfort wykorzystywaniaKażdy zawodowy kolarz w trakcie startu, poza odpowiednim strojem, butami i kaskiem, ma na sobie rękawiczki, ponieważ polepszają one komfort jazdy i pewność chwytu. Do tego chronią dłonie przed odgnieceniami, ślizganiem się na kierownicy i groźnymi urazami przy upadku. Przy wyborze rękawiczek na rower należy kierować rozmiarem rąk, stylem jazdy i pogodą.Musisz wiedzieć,choćby latem taka forma ochrony rąk to podstawa.RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP mają komfortową regulację szerokości w postaci wygodnego rzepa i stworzone są z adekwatnych tworzyw! Wierzchnia część to przewiewny, oddychający i elastyczny materiał niekrępujący ruchów, natomiast spodnia część jest przeciwpoślizgowa ze specjalnymi przeszyciami dostosowującymi się do kształtu rąk. Wnętrze jest miękkie i miłe w dotyku ponadto zwiększające komfort jazdy.Rękawiczki DUNLOP z odkrytymi palcami, gwarantują wszystko, co powinny posiadać prawidłowe rękawiczki na rower: maksymalną swobodę ruchów, idealną wentylację, lepsze panowanie nad kierownicą, a także ochronę rąk i nadgarstka.atrybuty:rozmiar rozłożonej na płasko rękawiczki z kciukiem: 16,5 x 16 cm (szer. X dł.)Szerokość rozłożonej na płasko rękawiczki bez kciuka: 11,5 cmWaga netto ok.: 0,025 kgWaga brutto ok.: 0,030 kgMateriał: PoliesterKolor: Czarny, czerwonyfirma: Dunloprozmiar:XLwymiary opakowania: 16 x 12 x 2 cm (wys. X szer. X gr.)
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj rękawiczki 
 • Dla kogo unisex 

4 # Rękawiczki rowerowe DUNLOP Senior (rozmiar L) (8711252076898)

Rękawiczki rowerowe DUNLOP Senior (rozmiar L) (8711252076898) Najniższa Cena Online Chcesz, by twoje ręce nie marzły i nie drętwiały na wietrze aby nie były już więcej obolałe w trakcie długich wycieczek rowerowych? Obowiązkowo musisz zaopatrzyć się w RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP! przewiewny i lekki materiał na wierzchniej stronie odprowadza wilgoć i nie krępuje ruchówantypoślizgowa spodnia część usprawnia stosowny chwyt kierownicymocny wszyty rzep pozwala na regulację szerokości i dopasowanie do dłonispecjalne wsparcie obszarów rąk odpowiedzialnych za moc uścisku polepsza chwytnośćanatomiczne przeszycia dopasowane do kształtu rąk zapobiegają uciskowi na żyłyłatwe w utrzymaniu czystości, można prać ręcznie w letniej wodziezapobiegają powstawaniu odcisków i przemarzaniu dłonipodwójnie wyściełany miękki materiał wewnętrzny zapewni komfort używania Każdy zawodowy kolarz w trakcie startu, poza odpowiednim strojem, butami i kaskiem, ma na sobie rękawiczki, ponieważ polepszają one komfort jazdy i pewność chwytu. Do tego bronią dłonie przed odgnieceniami, ślizganiem się na kierownicy i groźnymi urazami przy upadku. Przy wyborze rękawiczek na rower należy kierować rozmiarem dłoni, stylem jazdy i pogodą. Musisz wiedzieć,choćby latem taka forma ochrony rąk to podstawa. RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP mają wygodną regulację szerokości w postaci komfortowego rzepa i wyprodukowane są z stosownych tworzyw! Wierzchnia część to przewiewny, oddychający i elastyczny materiał niekrępujący ruchów, natomiast spodnia część jest antypoślizgowa ze specjalnymi przeszyciami dopasowującymi się do kształtu dłoni. Wnętrze jest miękkie i miłe w dotyku na dodatek rozszerzające komfort jazdy. Rękawiczki DUNLOP z odkrytymi palcami, gwarantują wszystko, co powinny mieć prawidłowe rękawiczki na rower: maksymalną swobodę ruchów, perfekcyjną wentylację, lepsze panowanie nad kierownicą i ochronę rąk i nadgarstka. atrybuty: wymiar rozłożonej na płasko rękawiczki z kciukiem: 15 x 15 cm (szer. Dł.)Szerokość rozłożonej na płasko rękawiczki bez kciuka: 11 cmWaga netto: 0,022 kgWaga brutto ok.: 0,030 kgMateriał: PoliesterKolor: Czarny, czerwonyfirma: Dunloprozmiar: Lrozmiary opakowania: 22 x 15 x 2 cm (wys. X szer. X gr.)
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj rękawiczki 

5 # Rękawiczki rowerowe senior (rozmiar m) marki Dunlop

Rękawiczki rowerowe senior (rozmiar m) marki Dunlop Najniższa Cena Online Chcesz, aby twoje ręce nie marzły i nie drętwiały na wietrze żeby nie były już więcej obolałe podczas długich wycieczek rowerowych? Obowiązkowo musisz zaopatrzyć się w RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP! przewiewny i lekki materiał na wierzchniej stronie odprowadza wilgoć i nie krępuje ruchówantypoślizgowa spodnia część usprawnia adekwatny chwyt kierownicykonkretny wszyty rzep umożliwia regulację szerokości i dobranie do dłonispecjalne wsparcie obszarów dłoni odpowiedzialnych za moc uścisku ulepsza chwytnośćanatomiczne przeszycia dostosowane do kształtu rąk zapobiegają uciskowi na żyłyłatwe w utrzymaniu czystości, można prać ręcznie w letniej wodzieuniemożliwiają powstawaniu odcisków i przemarzaniu dłonipodwójnie wyściełany miękki materiał wewnętrzny zapewni komfort stosowania Każdy zawodowy kolarz w trakcie startu, poza odpowiednim strojem, butami i kaskiem, ma na sobie rękawiczki, ponieważ poprawiają one komfort jazdy i pewność chwytu. Do tego bronią dłonie przed odgnieceniami, ślizganiem się na kierownicy i groźnymi urazami przy upadku. Przy wyborze rękawiczek na rower należy kierować wymiarem rąk, stylem jazdy i pogodą. Musisz wiedzieć,choćby latem taka forma ochrony rąk to podstawa. RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP posiadają wygodną regulację szerokości w postaci wygodnego rzepa i wyprodukowane są z optymalnych tworzyw! Wierzchnia część to przewiewny, oddychający i elastyczny materiał niekrępujący ruchów, natomiast spodnia część jest antypoślizgowa ze specjalnymi przeszyciami dostosowującymi się do kształtu dłoni. Wnętrze jest miękkie i miłe w dotyku na dodatek zwiększające komfort jazdy. Rękawiczki DUNLOP z odkrytymi palcami, zapewniają wszystko, co powinny posiadać prawidłowe rękawiczki na rower: maksymalną swobodę ruchów, wspaniałą wentylację, lepsze panowanie nad kierownicą, a także ochronę rąk i nadgarstka. cechy: rozmiar rozłożonej na płasko rękawiczki z kciukiem: 13 x 14 cm (szer.x dł.)Szerokość rozłożonej na płasko rękawiczki bez kciuka: 10,5 cmWaga netto: 0,025 kgWaga brutto ok.: 0,030 kgMateriał: PoliesterKolor: Czarny, czerwonymarka: Dunlopwymiar: Mwymiary opakowania: 22 x 15 x 2 cm (wys. X szer. X gr.)
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj rękawiczki 


TOP7 Najlepsze rękawiczki na rower do 50 zł Ranking luty 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych rękawiczek w Avans.pl do 50 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem polecanych rękawiczek rowerowych w cenie do 50 zł.Powiązania tematyczne:

 • jakie rękawiczki na rower w sklepie Avans.pl do 50 zł opinie,
 • dobre rękawiczki rowerowe w sklepie online Avans.pl do 50 zł cena,
 • ranking najlepszych rowerowych rękawiczek w Avans.pl do 50 zł.