Najlepsze rękawiczki rowerowe w sklepie online Media Expert. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rękawiczki na rower / Ranking rowerowych rękawiczek w Media Expert

Poszukujesz możliwie najlepszych rowerowych rękawiczek w Media Expert? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na luty 2024:

 • TOP10 rowerowych rękawiczek w Media Expert – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z rękawiczkami na rower w sklepach Media Expert – pod względem ceny,
 • TOP5 często kupowanych rękawiczek rowerowych.

Ranking z najlepszymi rękawiczkami na rower w sklepach Media Expert [Zainteresowanie] Top10 na luty 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane rękawiczki rowerowe w sklepie online Media Expert, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z rękawiczkami na rower w sklepach Media Expert i ich opisem technicznym.

5 # Rękawiczki rowerowe SPOKEY Avare (rozmiar XL)

Rękawiczki rowerowe SPOKEY Avare (rozmiar XL) Najniższa Cena Online Rękawiczki rowerowe SPOKEY Avare zapewniają komfort trzymania kierownicy, uniemożliwiając nieprzyjemnym otarciom i odciskom, Rękawiczki amortyzują wstrząsy, odprowadzają wilgoć i genialnie przepuszczają powietrze. w dodatku są przeciwpoślizgowe - maksymalizują kontrolę i wyczucie kierownicy. Rękawiczki rowerowe SPOKEY Avare uniemożliwiają odciskom i obtarciom, a także wchłaniają pot podczas aktywności. Pozwalają na pewny chwyt kierownicy i ograniczają ślizganie się rąk, co wznosi bezpieczeństwo jazdy. Spokey AVARE to model dla panów wytwarzany z trwałej, wielosekcyjnej skóry plastikowej z odprowadzającą wilgoć, rozciągliwą wierzchnią warstwą, zwieńczoną siateczkowymi wstawkami, co równocześnie gwarantuje słuszną przewiewność i unosi komfort wykorzystywania. Męskie rękawiczki rowerowe Spokey AVARE trafnie dopasowują się do rąk dzięki precyzyjnie wyselekcjonowanym materiałom. Regulowany pasek zamykający vectro utrzymuje je we właściwej pozycji, co lepszą chwytność i przyczepność i maksymalizuje kontrolę i wyczucie kierownicy. Rękawice męskie są wygodne do zakładania i ściągania, gdyż mają specjalne zaczepy na palce. Rękawiczki rowerowe męskie AVARE posiadają poduszki żelowe absorbujące drgania i powiększające komfort podczas trzymania kierownicy. Ich wewnętrzna część została zwieńczona antypoślizgowymi nadrukami silikonowymi, które ulepszają kontrolę nad rowerem! Rękawiczki zostały wyekwipowane w kciuk o specjalistycznym kroju, który zapobiega uciskom na skórze, wykonany z pochłaniającego wilgoć materiału frotte, dlatego jest świetny do ocierania potu....
 • Producent SPOKEY 
 • Rodzaj rękawiczki 


Ranking z najtańszymi rękawiczkami na rower w sklepach Media Expert [Cena] Top5 na luty 2024

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rękawiczki rowerowe w sklepie online Media Expert, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na luty 2024.

1 # Rękawiczki rowerowe 1042589 (rozmiar m) marki Dunlop

Rękawiczki rowerowe 1042589 (rozmiar m) marki Dunlop Najniższa Cena Online Chcesz, by twoje ręce nie marzły i nie drętwiały na wietrze aby nie były już więcej obolałe w trakcie długich wycieczek rowerowych? Obowiązkowo musisz zaopatrzyć się w RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP!przewiewny i lekki materiał na wierzchniej stronie odprowadza wilgoć i nie krępuje ruchówprzeciwpoślizgowa spodnia część usprawnia optymalny chwyt kierownicykonkretny wszyty rzep zezwala na regulację szerokości i dobranie do rąkspecjalne wsparcie obszarów rąk odpowiedzialnych za moc uścisku poprawia chwytnośćanatomiczne przeszycia dostosowane do kształtu dłoni zapobiegają uciskowi na żyłyłatwe w utrzymaniu czystości, można prać ręcznie w letniej wodzieuniemożliwiają powstawaniu odcisków i przemarzaniu dłonipodwójnie wyściełany miękki materiał wewnętrzny zapewni komfort wykorzystywaniaKażdy zawodowy kolarz w trakcie startu, poza odpowiednim strojem, butami i kaskiem, ma na sobie rękawiczki, ponieważ polepszają one komfort jazdy i pewność chwytu. Do tego chronią dłonie przed odgnieceniami, ślizganiem się na kierownicy i groźnymi urazami przy upadku. Przy wyborze rękawiczek na rower należy kierować rozmiarem rąk, stylem jazdy i pogodą.Musisz wiedzieć,choćby latem taka forma ochrony dłoni to podstawa.RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP mają wygodną regulację szerokości w postaci komfortowego rzepa i wykonane są z optymalnych tworzyw! Wierzchnia część to przewiewny, oddychający i rozciągliwy materiał niekrępujący ruchów, natomiast spodnia część jest antypoślizgowa ze specjalnymi przeszyciami dostosowującymi się do kształtu rąk. Wnętrze jest miękkie i miłe w dotyku w dodatku rozszerzające komfort jazdy.Rękawiczki DUNLOP z odkrytymi palcami, gwarantują wszystko, co powinny mieć korzystne rękawiczki na rower: maksymalną swobodę ruchów, doskonałą wentylację, lepsze panowanie nad kierownicą oraz ochronę rąk i nadgarstka.cechy:rozmiar rozłożonej na płasko rękawiczki z kciukiem: 13 x 14 cm (szer.x dł.)Szerokość rozłożonej na płasko rękawiczki bez kciuka: 10,5 cmWaga netto: 0,025 kgWaga brutto ok.: 0,030 kgMateriał: PoliesterKolor: Czarny, szaryproducent: Dunlopwymiar: Mrozmiary opakowania: 22 x 12 x 2 cm (wys. X szer. X gr.)
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj rękawiczki 

2 # Rękawiczki rowerowe 2076898 (rozmiar xl) marki Dunlop

Rękawiczki rowerowe 2076898 (rozmiar xl) marki Dunlop Najniższa Cena Online Chcesz, żeby twoje ręce nie marzły i nie drętwiały na wietrze by nie były już więcej obolałe podczas długich wycieczek rowerowych? Obowiązkowo musisz zaopatrzyć się w RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP!przewiewny i lekki materiał na wierzchniej stronie odprowadza wilgoć i nie krępuje ruchówantypoślizgowa spodnia część ułatwia optymalny chwyt kierownicypotężny wszyty rzep umożliwia regulację szerokości i dopasowanie do dłonispecjalne wsparcie obszarów dłoni odpowiedzialnych za moc uścisku udoskonala chwytnośćanatomiczne przeszycia dopasowane do kształtu rąk uniemożliwiają uciskowi na żyłyłatwe w utrzymaniu czystości, można prać ręcznie w letniej wodzieuniemożliwiają powstawaniu odcisków i przemarzaniu rąkpodwójnie wyściełany miękki materiał wewnętrzny zapewni komfort użytkowaniaKażdy zawodowy kolarz w trakcie startu, poza odpowiednim strojem, butami i kaskiem, ma na sobie rękawiczki, ponieważ ulepszają one komfort jazdy i pewność chwytu. Do tego chronią dłonie przed odgnieceniami, ślizganiem się na kierownicy i groźnymi urazami przy upadku. Przy wyborze rękawiczek na rower należy kierować wymiarem rąk, stylem jazdy i pogodą.Musisz wiedzieć,nawet latem taka forma ochrony rąk to podstawa.RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP posiadają komfortową regulację szerokości w postaci wygodnego rzepa i stworzone są z optymalnych materiałów! Wierzchnia część to przewiewny, oddychający i rozciągliwy materiał niekrępujący ruchów, natomiast spodnia część jest przeciwpoślizgowa ze specjalnymi przeszyciami dostosowującymi się do kształtu dłoni. Wnętrze jest miękkie i miłe w dotyku na dodatek zwiększające komfort jazdy.Rękawiczki DUNLOP z odkrytymi palcami, zapewniają wszystko, co powinny mieć prawidłowe rękawiczki na rower: maksymalną swobodę ruchów, genialną wentylację, lepsze panowanie nad kierownicą i ochronę dłoni i nadgarstka.właściwości:rozmiar rozłożonej na płasko rękawiczki z kciukiem: 16,5 x 16 cm (szer. X dł.)Szerokość rozłożonej na płasko rękawiczki bez kciuka: 11,5 cmWaga netto ok.: 0,025 kgWaga brutto ok.: 0,030 kgMateriał: PoliesterKolor: Czarny, szarymarka: Dunlopwymiar: XLwymiary opakowania: 16 x 12 x 2 cm (wys. X szer. X gr.)
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj rękawiczki 
 • Dla kogo unisex 

3 # Rękawiczki rowerowe 2076898 (rozmiar xl) marki Dunlop

Rękawiczki rowerowe 2076898 (rozmiar xl) marki Dunlop Najniższa Cena Online Chcesz, by twoje ręce nie marzły i nie drętwiały na wietrze by nie były już więcej obolałe w trakcie długich wycieczek rowerowych? Obowiązkowo musisz zaopatrzyć się w RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP!przewiewny i lekki materiał na wierzchniej stronie odprowadza wilgoć i nie krępuje ruchówantypoślizgowa spodnia część upraszcza odpowiedni chwyt kierownicykonkretny wszyty rzep umożliwia regulację szerokości i dopasowanie do dłonispecjalne wsparcie obszarów rąk odpowiedzialnych za moc uścisku poprawia chwytnośćanatomiczne przeszycia dostosowane do kształtu rąk zapobiegają uciskowi na żyłyłatwe w utrzymaniu czystości, można prać ręcznie w letniej wodzieuniemożliwiają powstawaniu odcisków i przemarzaniu dłonipodwójnie wyściełany miękki materiał wewnętrzny zapewni komfort wykorzystywaniaKażdy zawodowy kolarz podczas startu, poza odpowiednim strojem, butami i kaskiem, ma na sobie rękawiczki, ponieważ ulepszają one komfort jazdy i pewność chwytu. Do tego bronią dłonie przed odgnieceniami, ślizganiem się na kierownicy i groźnymi urazami przy upadku. Przy wyborze rękawiczek na rower należy kierować wymiarem rąk, stylem jazdy i pogodą.Musisz wiedzieć,nawet latem taka forma ochrony dłoni to podstawa.RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP posiadają wygodną regulację szerokości w postaci komfortowego rzepa i stworzone są z optymalnych materiałów! Wierzchnia część to przewiewny, oddychający i sprężysty materiał niekrępujący ruchów, natomiast spodnia część jest przeciwpoślizgowa ze specjalnymi przeszyciami dostosowującymi się do kształtu rąk. Wnętrze jest miękkie i miłe w dotyku ponadto zwiększające komfort jazdy.Rękawiczki DUNLOP z odkrytymi palcami, gwarantują wszystko, co powinny mieć prawidłowe rękawiczki na rower: maksymalną swobodę ruchów, znakomitą wentylację, udoskonalone panowanie nad kierownicą oraz ochronę rąk i nadgarstka.parametry:rozmiar rozłożonej na płasko rękawiczki z kciukiem: 16,5 x 16 cm (szer. X dł.)Szerokość rozłożonej na płasko rękawiczki bez kciuka: 11,5 cmWaga netto ok.: 0,025 kgWaga brutto ok.: 0,030 kgMateriał: PoliesterKolor: Czarny, czerwonyfirma: Dunloprozmiar:XLwymiary opakowania: 16 x 12 x 2 cm (wys. X szer. X gr.)
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj rękawiczki 
 • Dla kogo unisex 

4 # Rękawiczki rowerowe DUNLOP Senior (rozmiar L) (8711252076898)

Rękawiczki rowerowe DUNLOP Senior (rozmiar L) (8711252076898) Najniższa Cena Online Chcesz, żeby twoje ręce nie marzły i nie drętwiały na wietrze żeby nie były już więcej obolałe podczas długich wycieczek rowerowych? Obowiązkowo musisz zaopatrzyć się w RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP! przewiewny i lekki materiał na wierzchniej stronie odprowadza wilgoć i nie krępuje ruchówantypoślizgowa spodnia część usprawnia stosowny chwyt kierownicymocny wszyty rzep pozwala na regulację szerokości i dobranie do dłonispecjalne wsparcie obszarów rąk odpowiedzialnych za moc uścisku ulepsza chwytnośćanatomiczne przeszycia przypasowane do kształtu dłoni zapobiegają uciskowi na żyłyłatwe w utrzymaniu czystości, można prać ręcznie w letniej wodziezapobiegają powstawaniu odcisków i przemarzaniu rąkpodwójnie wyściełany miękki materiał wewnętrzny zapewni komfort wykorzystywania Każdy zawodowy kolarz w trakcie startu, poza odpowiednim strojem, butami i kaskiem, ma na sobie rękawiczki, ponieważ udoskonalają one komfort jazdy i pewność chwytu. Do tego bronią dłonie przed odgnieceniami, ślizganiem się na kierownicy i groźnymi urazami przy upadku. Przy wyborze rękawiczek na rower należy kierować wymiarem rąk, stylem jazdy i pogodą. Musisz wiedzieć,choćby latem taka forma ochrony dłoni to podstawa. RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP mają komfortową regulację szerokości w postaci komfortowego rzepa i wykonane są z trafnych tworzyw! Wierzchnia część to przewiewny, oddychający i sprężysty materiał niekrępujący ruchów, natomiast spodnia część jest przeciwpoślizgowa ze specjalnymi przeszyciami dopasowującymi się do kształtu dłoni. Wnętrze jest miękkie i miłe w dotyku na dodatek zwiększające komfort jazdy. Rękawiczki DUNLOP z odkrytymi palcami, zapewniają wszystko, co powinny mieć korzystne rękawiczki na rower: maksymalną swobodę ruchów, doskonałą wentylację, udoskonalone panowanie nad kierownicą oraz ochronę rąk i nadgarstka. właściwości: rozmiar rozłożonej na płasko rękawiczki z kciukiem: 15 x 15 cm (szer. Dł.)Szerokość rozłożonej na płasko rękawiczki bez kciuka: 11 cmWaga netto: 0,022 kgWaga brutto ok.: 0,030 kgMateriał: PoliesterKolor: Czarny, czerwonyfirma: Dunlopwymiar: Lrozmiary opakowania: 22 x 15 x 2 cm (wys. X szer. X gr.)
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj rękawiczki 

5 # Rękawiczki rowerowe senior (rozmiar s) marki Dunlop

Rękawiczki rowerowe senior (rozmiar s) marki Dunlop Najniższa Cena Online Chcesz, żeby twoje ręce nie marzły i nie drętwiały na wietrze by nie były już więcej obolałe w trakcie długich wycieczek rowerowych? Obowiązkowo musisz zaopatrzyć się w RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP!przewiewny i lekki materiał na wierzchniej stronie odprowadza wilgoć i nie krępuje ruchówantypoślizgowa spodnia część upraszcza stosowny chwyt kierownicypotężny wszyty rzep pozwala na regulację szerokości i dobranie do dłonispecjalne wsparcie obszarów dłoni odpowiedzialnych za moc uścisku polepsza chwytnośćanatomiczne przeszycia dostosowane do kształtu rąk uniemożliwiają uciskowi na żyłyłatwe w utrzymaniu czystości, można prać ręcznie w letniej wodziezapobiegają powstawaniu odcisków i przemarzaniu dłonipodwójnie wyściełany miękki materiał wewnętrzny zapewni komfort stosowaniaKażdy zawodowy kolarz w trakcie startu, poza odpowiednim strojem, butami i kaskiem, ma na sobie rękawiczki, ponieważ ulepszają one komfort jazdy i pewność chwytu. Do tego bronią dłonie przed odgnieceniami, ślizganiem się na kierownicy i groźnymi urazami przy upadku. Przy wyborze rękawiczek na rower należy kierować wymiarem rąk, stylem jazdy i pogodą.Musisz wiedzieć,choćby latem taka forma ochrony dłoni to podstawa.RĘKAWICZKI ROWEROWE DUNLOP posiadają komfortową regulację szerokości w postaci wygodnego rzepa i tworzone są z odpowiednich materiałów! Wierzchnia część to przewiewny, oddychający i rozciągliwy materiał niekrępujący ruchów, natomiast spodnia część jest antypoślizgowa ze specjalnymi przeszyciami dostosowującymi się do kształtu dłoni. Wnętrze jest miękkie i miłe w dotyku w dodatku zwiększające komfort jazdy.Rękawiczki DUNLOP z odkrytymi palcami, zapewniają wszystko, co powinny mieć korzystne rękawiczki na rower: maksymalną swobodę ruchów, idealną wentylację, udoskonalone panowanie nad kierownicą i ochronę rąk i nadgarstka.parametry:rozmiar rozłożonej na płasko rękawiczki z kciukiem: 12,5 x 13 cm (szer. X dł.)Szerokość rozłożonej na płasko rękawiczki bez kciuka: 9,5 cmWaga netto: 0,020 kgWaga brutto ok.: 0,027 kgMateriał: PoliesterKolor: Czarny, czerwonyfirma: Dunlopwymiar: Srozmiary opakowania: 22 x 12 x 2 cm (wys. X szer. X gr.)
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj rękawiczki 
 • Dla kogo unisex 


TOP7 Najlepsze rękawiczki na rower Ranking luty 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych rękawiczek w Media Expert, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem polecanych rękawiczek rowerowych.Powiązania tematyczne:

 • jakie rękawiczki na rower w sklepie Media Expert opinie,
 • dobre rękawiczki rowerowe w sklepie online Media Expert cena,
 • ranking najlepszych rowerowych rękawiczek w Media Expert.