Najlepsze rowerki trójkołowe do 500 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rowery i rowerki trójkołowe / Ranking 3-kołowych rowerków do 500 zł

Poszukujesz możliwie najlepszych 3-kołowych rowerków do 500 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na kwiecień 2024:

 • TOP10 3-kołowych rowerków do 500 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z rowerkami 3-kołowymi do 500 zł – pod względem ceny,
 • TOP5 chętnie wybieranych dziecięcych rowerów trójkołowych.

Ranking z najlepszymi rowerkami 3-kołowymi do 500 zł [Zainteresowanie] Top10 na kwiecień 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane rowerki trójkołowe do 500 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z rowerkami 3-kołowymi do 500 zł i ich opisem technicznym.

1 # Lionelo Rowerek trójkołowy kori red burgundy

Lionelo Rowerek trójkołowy kori red burgundy Najniższa Cena Online Rowerek trójkołowy Lionelo Kori Red Burgundy Dziecko jest coraz starsze, a Ty zastanawiasz się, jak urozmaicić Wasze wspólne spacery? To idealny moment na rowerek trójkołowy Lionelo Kori! posiada obrotowe siedzisko 360°, które pozwoli niewielkiemu odkrywcy na podróżowanie przodem albo tyłem do kierunku jazdy. W zależności od etapu rozwoju pojazdem może sterować rodzic albo dziecko. W ten sposób sprawdza się od 18. Miesiąca aż do 5. Roku życia (albo osiągnięcia wagi 25 kg). NAJWAŻNIEJSZE parametry certyfikaty: INTERTEK Przedział wiekowy: 1,5-5 lat Przedział wagowy: do 25 kg Regulacja: Oparcia, Kierunku siedziska, Rączki rodzaj kół: Bezobsługowe PU wymiary kół: Przód 25,4cm, tył 20,3cm Rączki: antypoślizgowe Blokada kierownicy: Tak Hamulec: Nożny, blokada tylnych kół Stopka: Nie wymiary: Szerokość: 55 cm, Długość: 80 cm, Wysokość kierownicy: 63 cm, kompozycja: Stop magnezu Materiał: 100% Poliester Waga towaru: 9 kg Bezpieczne przejażdżki Malucha przypniesz 3-punktowymi pasami, których miękkie osłonki będą trafne dla wrażliwej skóry, a dodatkowym zabezpieczeniem jest rozpinana barierka. Dzięki przeciwpoślizgowym nakładkom łatwiej jest utrzymać kierownicę. Z kolei odblaskowe części na budce rozszerzają widoczność po zmroku. Rowerek trójkołowy Lionelo Kori ma hamulce przy kołach, które stabilizują konstrukcję w czasie postoju. Jest on bezpieczny i zgodny z europejską normą EN 71, co potwierdziły testy w Intertek. Pojazd 2w1 — rowerek spacerowy i jeździk trójkołowy Wolne koło pozwala napędzać Lionelo Kori na dwa sposoby. Gdy dziecko nie dosięga do pedałów albo jest zmęczone aktywnością, masz pełną kontrolę nad pojazdem. Drugie rozwiązanie to napędzanie rowerka przez dziecko. W ten sposób przygotowuje się do jazdy – aż w końcu jest gotowe na samodzielną przejażdżkę. Wtedy możesz zdemontować budkę i rączkę do prowadzenia. Magnezowa rama i bezobsługowe koła Odlewana ciśnieniowo konstrukcja, ze specjalnego stopu magnezu, jest wytrzymała i choćby o 75% lżejsza od stalowej. Działa jak naturalny amortyzator, powiększając komfort przejażdżek. Nieprzebijalne koła z gumową warstwą PU sprawdzają się w każdym terenie i nie wymagają pompowania. Składany rowerek trójkołowy Lionelo Kori z akcesoriami łatwo złożysz go do kompaktowych wymiarów, by przechować lub spakować do bagażnika. Do konstrukcji nie Ci trzeba narzędzi. Dzwonek i dwa kosze na zabawki bez dwóch zdań spodobają się dziecku, a zamykana torba (przy uchwycie do prowadzenia) sprawdzi się na podręczne akcesoria. Podczas dłuższych spacerów docenisz uchwyt na butelkę lub kubek.
 • Producent Lionelo 

5 # Rowerek trójkołowy ASTON MALACHITE GREY Kinderkraft

Rowerek trójkołowy ASTON MALACHITE GREY Kinderkraft Najniższa Cena Online Rowerek trójkołowy ASTON MALACHITE GREY Główne atuty Od 9 miesięcy do około 5 latsporo możliwości konfiguracjiDwa kierunki jazdyszerokie, nieprzebijalne kołapraktyczne akcesoria Rowerek trójkołowy ASTON przedstawiamy ASTON - trójkołowy rowerek z kierownicą także dla rodzica. Na każdym etapie spaceru będziesz mógł kontrolować kierunek i szybkość jazdy malucha, a dzięki funkcji wolnego koła Twoje dziecko będzie mogło ćwiczyć pedałowanie bez napędzania rowerka. ASTON jest zaprojektowany dla dzieci już od 9 miesiąca życia - ma obracane siedzisko, które w połączeniu z budką, barierką i pasami czynią z tego rowerka nieprzeciętnego towrzysza wszelkich spacerów. A gdy malec podrośnie, łatwo obrócisz siedzisko i zdemontujesz poszczególne komponenty tak, aby dziecko mogło ćwiczyć samodzielną jazdę. Reguluj wysokość rączki i ułożenie siedziska, rozłóż komfortowy podnóżek lub odblokuj napęd w pedałach i obserwuj postępy malucha, wytwarzając niezapomniane chwile. Jeden rowerek - mnóstwo możliwości Spraw, żeby rowerek zawsze odpowiadał na błyskawicznie zmieniające się zapotrzebowania Twojego dziecka. ASTON może towarzyszyć Wam we wspólnych przygodach już od 9 miesiąca życia i być pierwszym rowerkiem z pedałami Twojego malucha. antypoślizgowe rączki Kierownica została zaprojektowana w taki sposób, aby ułatwić maluchom pierwsze próby prowadzenia. Przeciwpoślizgowe rączki zapewnią pewny chwyt, a dzwonek bez dwóch zdań umili maluchowi naukę. Pedały do nauki jazdy ASTON został wyposażony w pedały, które także scalisz do umiejętności swego dziecka. Młodsze maluchy mogą cieszyć się możliwością pedałowania bez napędzania rowerka, a starsze dzieci podejmować pierwsze próby jednoczesnego pedałowania oraz kierowania rowerkiem. Składane podnóżki Jeśli Twoje dziecko jeszcze nie sięga do pedałów, iż rozłożysz podnóżki, znajdujące się przy siedzisku. Możesz je złożyć i rozłożyć w każdej chwili: choćby podczas spaceru, gdy malec zmęczy się pedałowaniem. dostosowywana rączka rodzica Dzięki dostosowywanej rączce rodzica łatwiej będzie Ci prowadzić rowerek. Do regulacji nie Ci potrzeba żadnych narzędzi. regulowana budka Rowerek wyposażono w dużą, składaną budkę. Z łatwością ją wyregulujesz lub w razie potrzeby zdemontujesz. Ochroni ona malucha przed mżawką czy wiatrem i zapewni dziecku cień w trakcie spacerów w słońcu.
 • Producent Kinderkraft 


Ranking z najtańszymi rowerkami 3-kołowymi do 500 zł [Cena] Top5 na kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowerki trójkołowe do 500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na kwiecień 2024.

3 # Lionelo Rowerek trójkołowy kori red burgundy

Lionelo Rowerek trójkołowy kori red burgundy Najniższa Cena Online Rowerek trójkołowy Lionelo Kori Red Burgundy Dziecko jest coraz starsze, a Ty zastanawiasz się, jak urozmaicić Wasze wspólne spacery? To genialny moment na rowerek trójkołowy Lionelo Kori! posiada obrotowe siedzisko 360°, które pozwoli niedużemu odkrywcy na podróżowanie przodem lub tyłem do kierunku jazdy. W zależności od etapu rozwoju pojazdem może sterować rodzic albo dziecko. W ten sposób sprawdza się od 18. Miesiąca aż do 5. Roku życia (lub osiągnięcia wagi 25 kg). NAJWAŻNIEJSZE atrybuty certyfikaty: INTERTEK Przedział wiekowy: 1,5-5 lat Przedział wagowy: do 25 kg Regulacja: Oparcia, Kierunku siedziska, Rączki rodzaj kół: Bezobsługowe PU rozmiary kół: Przód 25,4cm, tył 20,3cm Rączki: antypoślizgowe Blokada kierownicy: Tak Hamulec: Nożny, blokada tylnych kół Stopka: Nie rozmiary: Szerokość: 55 cm, Długość: 80 cm, Wysokość kierownicy: 63 cm, konstrukcja: Stop magnezu Materiał: 100% Poliester Waga artykułu: 9 kg Bezpieczne przejażdżki Malucha przypniesz 3-punktowymi pasami, których miękkie osłonki będą stosowne dla wrażliwej skóry, a dodatkowym zabezpieczeniem jest rozpinana barierka. Dzięki antypoślizgowym nakładkom łatwiej jest utrzymać kierownicę. Z kolei odblaskowe części na budce zwiększają widoczność po zmroku. Rowerek trójkołowy Lionelo Kori posiada hamulce przy kołach, które stabilizują konstrukcję w czasie postoju. Jest on bezpieczny i zgodny z europejską normą EN 71, co potwierdziły testy w Intertek. Pojazd 2w1 — rowerek spacerowy i jeździk trójkołowy Wolne koło pozwala napędzać Lionelo Kori na dwa sposoby. Gdy dziecko nie dosięga do pedałów lub jest zmęczone aktywnością, masz całkowitą kontrolę nad pojazdem. Drugie rozwiązanie to napędzanie rowerka poprzez dziecko. W ten sposób przygotowuje się do jazdy – aż w końcu jest gotowe na samodzielną przejażdżkę. Wtedy możesz zdemontować budkę i rączkę do prowadzenia. Magnezowa rama i bezobsługowe koła Odlewana ciśnieniowo kompozycja, ze specjalnego stopu magnezu, jest wytrzymała i nawet o 75% lżejsza od stalowej. Działa jak naturalny amortyzator, powiększając komfort przejażdżek. Nieprzebijalne koła z gumową powłoką PU sprawdzają się w każdym terenie i nie wymagają pompowania. Składany rowerek trójkołowy Lionelo Kori z akcesoriami łatwo złożysz go do kompaktowych wymiarów, aby przechować lub spakować do bagażnika. Do montażu nie Ci potrzeba narzędzi. Dzwonek i dwa kosze na zabawki niewątpliwie spodobają się dziecku, a zamykana torba (przy uchwycie do prowadzenia) spełni oczekiwania na podręczne akcesoria. Podczas dłuższych spacerów docenisz uchwyt na butelkę lub kubek.
 • Producent Lionelo 

5 # Rowerek trójkołowy ASTON MALACHITE GREY Kinderkraft

Rowerek trójkołowy ASTON MALACHITE GREY Kinderkraft Najniższa Cena Online Rowerek trójkołowy ASTON MALACHITE GREY Główne zalety Od 9 miesięcy do około 5 latmnóstwo możliwości konfiguracjiDwa kierunki jazdywielkie, nieprzebijalne kołapraktyczne akcesoria Rowerek trójkołowy ASTON przedstawiamy ASTON - trójkołowy rowerek z kierownicą ponadto dla rodzica. Na każdym etapie spaceru będziesz mógł kontrolować kierunek i prędkość jazdy malucha, a dzięki funkcji wolnego koła Twoje dziecko będzie mogło ćwiczyć pedałowanie bez napędzania rowerka. ASTON jest zaprojektowany dla dzieci już od 9 miesiąca życia - ma obracane siedzisko, które w połączeniu z budką, barierką i pasami czynią z tego rowerka genialnego towrzysza wszystkich spacerów. A gdy malec podrośnie, prosto obrócisz siedzisko i zdemontujesz poszczególne elementy tak, aby dziecko mogło ćwiczyć samodzielną jazdę. Reguluj wysokość rączki i ułożenie siedziska, rozłóż komfortowy podnóżek lub odblokuj napęd w pedałach i obserwuj postępy malucha, wytwarzając niezapomniane chwile. Jeden rowerek - dużo możliwości Spraw, żeby rowerek zawsze odpowiadał na błyskawicznie zmieniające się potrzeby Twojego dziecka. ASTON może towarzyszyć Wam we wspólnych przygodach już od 9 miesiąca życia i być pierwszym rowerkiem z pedałami Twojego malucha. antypoślizgowe rączki Kierownica została zaprojektowana w taki sposób, by ułatwić maluchom pierwsze próby prowadzenia. Antypoślizgowe rączki zapewnią pewny chwyt, a dzwonek z całą pewnością umili maluchowi naukę. Pedały do nauki jazdy ASTON został wyposażony w pedały, które także zjednoczysz do umiejętności swojego dziecka. Młodsze maluchy mogą radować się możliwością pedałowania bez napędzania rowerka, a starsze dzieci podejmować pierwsze próby jednoczesnego pedałowania i kierowania rowerkiem. Składane podnóżki Jeśli Twoje dziecko jeszcze nie sięga do pedałów, że rozłożysz podnóżki, znajdujące się przy siedzisku. Możesz je złożyć i rozłożyć w każdej chwili: choćby podczas spaceru, gdy malec zmęczy się pedałowaniem. regulowana rączka rodzica Dzięki dostosowywanej rączce rodzica łatwiej będzie Ci prowadzić rowerek. Do regulacji nie Ci trzeba żadnych narzędzi. dostosowywana budka Rowerek zaopatrzono w dużą, składaną budkę. Z łatwością ją wyregulujesz albo w razie zapotrzebowania zdemontujesz. Ochroni ona malucha przed mżawką czy wiatrem oraz zapewni dziecku cień podczas spacerów w słońcu.
 • Producent Kinderkraft 


TOP7 Najlepsze rowerki 3-kołowe dla dzieci Ranking kwiecień 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich 3-kołowych rowerków do 500 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem chętnie wybieranych dziecięcych rowerów trójkołowych.Powiązania tematyczne:

 • jaki rower trójkołowy dziecięcy do 500 zł opinie,
 • dobre rowerki trójkołowe do 500 zł cena,
 • ranking najlepszych 3-kołowych rowerków do 500 zł.

Rowerowe zapytania internautów:

 • https://www nocnyrower com/najlepsze-rowerki-trojkolowe-do-500-zl-jakie-propozycje-w-top10-sprawdz-ranking/