Najlepsze rowerki trójkołowe z pedałami Smoby. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rowery i rowerki trójkołowe / Ranking 3-kołowych rowerków z pedałami Smoby

Poszukujesz dobrych 3-kołowych rowerków z pedałami Smoby? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na kwiecień 2024:

  • TOP10 3-kołowych rowerków z pedałami Smoby – pod względem zainteresowania konsumentów,
  • TOP5 z rowerkami 3-kołowymi z pedałami Smoby – pod względem ceny,
  • TOP5 często kupowanych dziecięcych rowerów trójkołowych z pedałami.

Ranking z najlepszymi rowerkami 3-kołowymi z pedałami Smoby [Zainteresowanie] Top10 na kwiecień 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane rowerki trójkołowe z pedałami Smoby, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z rowerkami 3-kołowymi z pedałami Smoby i ich specyfikacją.

1 # SMOBY Rowerek trójkołowy 3 w 1 "Baby Driver Plus" (3032167415028)

SMOBY Rowerek trójkołowy 3 w 1 "Baby Driver Plus" (3032167415028) Najniższa Cena Online SMOBY Rowerek trójkołowy 3 w 1 "Baby Driver Plus" 3 w 1: Rowerek trójkołowy Smoby Baby Driver Plus to idealny, wszechstronny pojazd dla najmłodszych. Korzystnie zaprojektowany pojazd dla niemowląt i drobnych dzieci rośnie wraz z rozwojem motorycznym dziecka dzięki stopniowej konwersji.Od ok. 10 miesięcy: Rodzic może używać pchacza do instynktownego sterowania. Kierownicę trójkołowca można przełączyć w tryb wolnobiegu. Dzięki pałąkowi bezpieczeństwa, siedzisku z komfortowym zagłówkiem, zmywalnemu pokryciu siedziska i szelkom bezpieczeństwa, a także szerokim podnóżkom, dziecko siedzi komfortowo i jest należycie chronione.Od ok. 15 miesięcy: Pałąk zabezpieczający i przedłużone oparcie można zdemontować, gdy tylko dziecko będzie w stanie samodzielnie siedzieć.Od ok. 30 miesięcy: Dziecko może dzisiaj samodzielnie kierować i jeździć na trójkołowcu, a drążek do pchania można zdemontować. Ograniczenie skrętu kierownicy uniemożliwia nadmiernemu obracaniu się kierownicy.atrybuty produktuwyposażenie Premium: metalowa ramazdejmowane podnóżkiwolne koło kierownicyograniczenie sterowaniazdejmowana torbazdejmowany daszek przeciwsłonecznyuchwyt na butelkę i wywrotka barwy: szarywiek: stosowny dla dzieci od 10 miesiąca życiamaksymalny udźwig: 50 kgprzeciwpoślizgowe i bezobsługowe koła Whisper Comfortzdejmowany pałąk dla rodzica z funkcją sterowania, zdejmowany pałąk bezpieczeństwa z funkcją zabawysiedzisko kubełkowe z pokrowcem z dzianiny, który można praćszelki bezpieczeństwa i zdejmowany zagłówekprzełączany pedał wolnego koła3-kierunkowa regulacja siedziskaMateriałmetal, tworzywo sztuczne, materiał konfekcyjny rozmiaryok. 68 x 52 x 101 cmwysokość siodełka: ok. 31 cmWaga6.410 gOstrzeżeniaUWAGA! Nigdy nie pozwalaj dziecku bawić się produktem bez nadzoru osoby dorosłej.
  • Producent SMOBY 


Ranking z najtańszymi rowerkami 3-kołowymi z pedałami Smoby [Cena] Top5 na kwiecień 2024

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze rowerki trójkołowe z pedałami Smoby, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na kwiecień 2024.

1 # SMOBY Rowerek trójkołowy 3 w 1 "Baby Driver Plus" (3032167415028)

SMOBY Rowerek trójkołowy 3 w 1 "Baby Driver Plus" (3032167415028) Najniższa Cena Online SMOBY Rowerek trójkołowy 3 w 1 "Baby Driver Plus" 3 w 1: Rowerek trójkołowy Smoby Baby Driver Plus to nieprzeciętny, wszechstronny pojazd dla najmłodszych. Dobrze zaprojektowany pojazd dla niemowląt i śladowych dzieci rośnie wraz z rozwojem motorycznym dziecka dzięki stopniowej konwersji.Od ok. 10 miesięcy: Rodzic może używać pchacza do instynktownego sterowania. Kierownicę trójkołowca można przełączyć w tryb wolnobiegu. Dzięki pałąkowi bezpieczeństwa, siedzisku z wygodnym zagłówkiem, zmywalnemu pokryciu siedziska i szelkom bezpieczeństwa oraz szerokim podnóżkom, dziecko siedzi wygodnie i jest korzystnie bronione.Od ok. 15 miesięcy: Pałąk zabezpieczający i przedłużone oparcie można zdemontować, gdy tylko dziecko będzie w stanie samodzielnie siedzieć.Od ok. 30 miesięcy: Dziecko może dzisiaj samodzielnie kierować i jeździć na trójkołowcu, a drążek do pchania można zdemontować. Ograniczenie skrętu kierownicy uniemożliwia nadmiernemu obracaniu się kierownicy.parametry produktuwyposażenie Premium: metalowa ramazdejmowane podnóżkiwolne koło kierownicyograniczenie sterowaniazdejmowana torbazdejmowany daszek przeciwsłonecznyuchwyt na butelkę i wywrotka odcienie: szarywiek: optymalny dla dzieci od 10 miesiąca życiamaksymalny udźwig: 50 kgprzeciwpoślizgowe i bezobsługowe koła Whisper Comfortzdejmowany pałąk dla rodzica z funkcją sterowania, zdejmowany pałąk bezpieczeństwa z funkcją zabawysiedzisko kubełkowe z pokrowcem z dzianiny, który można praćszelki bezpieczeństwa i zdejmowany zagłówekprzełączany pedał wolnego koła3-kierunkowa regulacja siedziskaMateriałmetal, tworzywo nienaturalne, materiał odzieżowy wymiaryok. 68 x 52 x 101 cmwysokość siodełka: ok. 31 cmWaga6.410 gOstrzeżeniaUWAGA! Nigdy nie pozwalaj dziecku bawić się produktem bez nadzoru osoby dorosłej.
  • Producent SMOBY 


TOP7 Polecane rowerki 3-kołowe z pedałami dla dzieci Ranking kwiecień 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich 3-kołowych rowerków z pedałami Smoby, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem rekomendowanych dziecięcych rowerów trójkołowych z pedałami.Powiązania tematyczne:

  • jaki rower trójkołowy dziecięcy z pedałami Smoby opinie,
  • dobre rowerki trójkołowe z pedałami Smoby cena,
  • ranking najlepszych 3-kołowych rowerków z pedałami Smoby.