Najlepsze rowery damskie 28 cali w sklepie online Avans.pl. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rowery damskie / Ranking rowerów dla kobiet 28″ w Avans.pl

Poszukujesz dobrych rowerów dla kobiet 28″ w Avans.pl? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na luty 2024:

  • TOP10 rowerów dla kobiet 28″ w Avans.pl – pod względem zainteresowania konsumentów,
  • TOP5 z damskimi rowerami 28-calowymi w sklepach Avans.pl – pod względem ceny,
  • TOP5 często kupowanych damskich rowerów z kołami 28″.

Ranking z najlepszymi damskimi rowerami 28-calowymi w sklepach Avans.pl [Zainteresowanie] Top10 na luty 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane rowery damskie 28 cali w sklepie online Avans.pl, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z damskimi rowerami 28-calowymi w sklepach Avans.pl i ich opisem technicznym.

1 # Skymaster Energy trekking v2 pro dark grey rower elektryczny (4000953603026)

Skymaster Energy trekking v2 pro dark grey rower elektryczny (4000953603026) Najniższa Cena Online rower elektryczny skymaster energy trekking v2 pro dla dorosłych i starszych użytkowników to połączenie elegancji i postępowej technologii. Wyekwipowany w aluminiową, niską ramę, 28 calowe koła, system wspomagania elektrycznego z solidnym silnikiem, wysokiej klasy przerzutki marki shimano i nad wyraz skuteczną baterie. Duży ekran na środku kierownicy, mocne wykonanie i amortyzacja na przód to tylko niektóre aspekty serii rowerów elektrycznych producenta skymaster stworzonych w polsce. Korzyści: sercem jest silnik o mocy 250 w, który uruchamia się gdy tylko zaczniemy pedałować i "wyczuwa" gdy nasz pojazd znajduje się na pochylni wspierając tylne koło dodatkową mocą. Takie rozwiązanie w połączeniu z takim wsparciem to recepta na udaną podróż do pracy lub zwyczajną rekreacyjną trasę. Rower wyekwipowany jest w baterią litowo-jonową o pojemności 10 ah i napięciu 36v, dzięki której jesteśmy w stanie przejechać 50-70 km na jednym ładowaniu. Ten "zawodnik" został przystosowany na wszelkie ewentualności związane z podłożem, dlatego pomyślano o optymalnej amortyzacji, aby zapewnić najwyższy komfort użytkownikowi. W parze z 28 calowym kołem i amortyzatorem - doskonałej jakości, mocno umocowane tarczowe hamulce hydrauliczne shimano, które zagwarantują pewne hamowanie. Energy trekking został wyekwipowany w spore, miękkie i co za tym idzie - wygodne siodło, które pomieści zarówno mniejszych, jak i większych użytkowników.
  • Producent SKYMASTER 

9 # Skymaster Energy trekking v2 pro light grey rower elektryczny

Skymaster Energy trekking v2 pro light grey rower elektryczny Najniższa Cena Online rower elektryczny skymaster energy trekking v2 pro dla dorosłych i starszych użytkowników to połączenie elegancji i postępowej technice. Wyposażony w aluminiową, niską ramę, 28 calowe koła, system wspomagania elektrycznego z konkretnym silnikiem, wysokiej klasy przerzutki firmy shimano i niezwykle efektywną baterie. Wielki ekran na środku kierownicy, mocne wykonanie i amortyzacja na przód to tylko niektóre aspekty kolekcji rowerów elektrycznych marki skymaster wyprodukowanych w polsce. Korzyści: sercem jest silnik o mocy 250 w, który uruchamia się gdy tylko zapoczątkujemy pedałować i "wyczuwa" gdy nasz pojazd znajduje się na pochylni wspierając tylne koło uzupełniającą mocą. Takie rozwiązanie w połączeniu z takim wsparciem to recepta na udaną podróż do pracy albo zwyczajną rekreacyjną trasę. Rower wyekwipowany jest w baterią litowo-jonową o pojemności 10 ah i napięciu 36v, dzięki której jesteśmy w stanie przejechać od 50-70 km na jednym ładowaniu. Ten "zawodnik" został dostosowany na wszelkie ewentualności związane z podłożem, dlatego pomyślano o stosownej amortyzacji, aby zapewnić najwyższy komfort użytkownikowi. W parze z 28 calowym kołem i amortyzatorem - nadzwyczajnej jakości, konkretnie umocowane tarczowe hamulce hydrauliczne shimano, które zagwarantują pewne hamowanie. Energy trekking został wyekwipowany w obszerne, miękkie i co z tego wynika - komfortowe siodło, które pomieści jednocześnie mniejszych, jak i pokaźniejszych użytkowników.
  • Producent SKYMASTER 


Ranking z najtańszymi damskimi rowerami 28-calowymi w sklepach Avans.pl [Cena] Top5 na luty 2024

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery damskie 28 cali w sklepie online Avans.pl, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na luty 2024.TOP7 Rekomendowane rowery dla kobiet 28 cali Ranking luty 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerów dla kobiet 28″ w Avans.pl, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem dobrych damskich rowerów z kołami 28″.Powiązania tematyczne:

  • jaki rower damski 28-calowy w sklepie Avans.pl opinie,
  • dobre rowery damskie 28 cali w sklepie online Avans.pl cena,
  • ranking najlepszych rowerów dla kobiet 28″ w Avans.pl.