Najlepsze rowery dziecięce dla 3 latka do 500 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rowery dla dzieci / Ranking rowerów dla 3-letniego dziecka do 500 zł

Poszukujesz możliwie najlepszych rowerów dla 3-letniego dziecka do 500 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na czerwiec 2023:

 • TOP10 rowerów dla 3-letniego dziecka do 500 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z rowerkami dziecięcymi dla 3-latka do 500 zł – pod względem ceny,
 • TOP5 chętnie wybieranych dziecięcych rowerów dla 3-latka.

Ranking z najlepszymi rowerkami dziecięcymi dla 3-latka do 500 zł [Zainteresowanie] Top10 na czerwiec 2023

Nasze zestawienie zawiera proponowane rowery dziecięce dla 3 latka do 500 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z rowerkami dziecięcymi dla 3-latka do 500 zł i ich specyfikacją.

1 # Rower dla dzieci 12" BIKESTAR GERMANY classic różowy

Rower dla dzieci 12" BIKESTAR GERMANY classic różowy Najniższa Cena Online Markowy ROWER niemieckiej marki "BIKE STAR" model tradycyjny z kołami 12 cali (30,5 cm) kolor różowo-biały z ciekawą kwiatową grafiką model polecany dla dziewczynek w wieku 3 - 4 lat Rower wyekwipowany w hamulec nożny, który jest zalecany do rowerów tej wielkości, ponieważ jest nietrudnym w użyciu i bardzo bezpiecznym wariantem hamowania. dodatkowe bezpieczeństwo gwarantują przednie i tylne światła odblaskowe, a także na pedałach i szprychach. Pełna osłona łańcucha! dane technologiczne rowerka Bike Star z kołami 12 cali: rekomendowany dla dzieci w wieku 3 - 4 lat (wysokość 95 cm) wysokość siodełka: ok. 47 - 55 cm wysokość kierownicy: ok. 60 - 68 cm bardzo stabilna rama ze stali z odporną na uderzenia farbą srebrną światła odblaskowe z przodu i z tyłu, oraz na pedałach i felgach hamulec tylny typu coaster - absolutna konieczność dla każdego roweru tej wielkości przyjazny dla dzieci uchwyt hamulca przedniego z komfortową funkcją regulacji łożyskowany układ kierowniczy z kierownicą z regulacją wysokości i kąta pochylenia w pełni zamknięta osłona łańcucha i suport z łożyskiem kulkowym naturalne certyfikowane nietoksyczne bezpieczne uchwyty kierownicy przychylny dla dzieci uchwyt hamulca przedniego koła z komfortową funkcją regulacji wyposażony w nóżkę, odblaski, bagażnik i dzwonek wygodne pompowane koła 30,5 cm (12 cali), opony na felgach aluminiowych wysokiej jakości metaliczna powłoka lakiernicza szczególnie komfortowe, wyprofilowane, miękkie siodełko dziecięce z regulacją wysokości i kąta pochylenia waga ok. 8 kg znak CE wg. EN 71-1, spełnia najwyższe standardy jakości i spełnia wszystkie standardy i wymagania UE i USA (ISO 8098). rowerek stworzony na rynek niemiecki, wyjątkowo potężna jakość wykonania! Rower nowy, w oryginalnym opakowaniu
 • Producent BikeStar 
 • Rodzaj dziecięcy 
 • Rozmiar koła 12 "


Ranking z najtańszymi rowerkami dziecięcymi dla 3-latka do 500 zł [Cena] Top5 na czerwiec 2023

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery dziecięce dla 3 latka do 500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na czerwiec 2023.

1 # Rower dla dzieci 12" BIKESTAR GERMANY classic różowy

Rower dla dzieci 12" BIKESTAR GERMANY classic różowy Najniższa Cena Online Markowy ROWER niemieckiej marki "BIKE STAR" model konwencjonalny z kołami 12 cali (30,5 cm) kolor różowo-biały z ciekawą kwiatową grafiką model sugerowany dla dziewczynek w wieku 3 - 4 lat Rower zaopatrzony w hamulec nożny, który jest zalecany do rowerów tej wielkości, ponieważ jest nieskomplikowanym w użyciu i nad wyraz bezpiecznym wariantem hamowania. dodatkowe bezpieczeństwo zapewniają przednie i tylne światła odblaskowe, a także na pedałach i szprychach. Pełna osłona łańcucha! dane techniczne rowerka Bike Star z kołami 12 cali: polecany dla dzieci w wieku 3 - 4 lat (wysokość 95 cm) wysokość siodełka: ok. 47 - 55 cm wysokość kierownicy: ok. 60 - 68 cm nad wyraz stabilna rama ze stali z odporną na uderzenia farbą metaliczną światła odblaskowe z przodu i z tyłu, oraz na pedałach i felgach hamulec tylny typu coaster - absolutna konieczność dla każdego roweru tej wielkości przychylny dla dzieci uchwyt hamulca przedniego z wygodną funkcją regulacji łożyskowany układ kierowniczy z kierownicą z regulacją wysokości oraz kąta pochylenia w pełni zamknięta osłona łańcucha i suport z łożyskiem kulkowym naturalne certyfikowane nietoksyczne bezpieczne uchwyty kierownicy przychylny dla dzieci uchwyt hamulca przedniego koła z komfortową funkcją regulacji zaopatrzony w nóżkę, odblaski, bagażnik i dzwonek komfortowe pompowane koła 30,5 cm (12 cali), opony na felgach aluminiowych wysokiej jakości metaliczna warstwa lakiernicza bardzo komfortowe, wyprofilowane, miękkie siodełko dziecięce z regulacją wysokości i kąta pochylenia waga ok. 8 kg znak CE wg. EN 71-1, spełnia najwyższe standardy jakości i spełnia wszystkie standardy i oczekiwania UE oraz USA (ISO 8098). rowerek wytwarzany na rynek niemiecki, nad wyraz potężna jakość wykonania! Rower nowy, w oryginalnym opakowaniu
 • Producent BikeStar 
 • Rodzaj dziecięcy 
 • Rozmiar koła 12 "


TOP7 Najlepsze rowerki dla 3-letniego dziecka Ranking czerwiec 2023

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerów dla 3-letniego dziecka do 500 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem polecanych dziecięcych rowerów dla 3-latka.Powiązania tematyczne:

 • jaki rowerek dziecięcy dla 3-latka do 500 zł opinie,
 • dobre rowery dziecięce dla 3 latka do 500 zł cena,
 • ranking najlepszych rowerów dla 3-letniego dziecka do 500 zł.