Najlepsze rowery elektryczne Blaupunkt. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rowery z napędem elektrycznym / Ranking elektrycznych rowerów Blaupunkt

Poszukujesz dobrych elektrycznych rowerów Blaupunkt? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na marzec 2023:

  • TOP10 elektrycznych rowerów Blaupunkt – pod względem zainteresowania konsumentów,
  • TOP5 z rowerami elektrycznymi Blaupunkt – pod względem ceny,
  • TOP5 chętnie wybieranych rowerów z napędem elektrycznym.

Ranking z najlepszymi rowerami elektrycznymi Blaupunkt [Zainteresowanie] Top10 na marzec 2023

Nasze zestawienie zawiera proponowane rowery elektryczne Blaupunkt, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z rowerami elektrycznymi Blaupunkt i ich opisem technicznym.

1 # Blaupunkt Clara 400 se rower elektryczny

Blaupunkt Clara 400 se rower elektryczny Najniższa Cena Online Rower elektryczny Blaupunkt Clara 400 SE do 100km komfortowa jazda Edycja specjalna modelu CLARA 400 to propozycja, która z całą pewnością przypadnie do gustu seniorom i wszystkim osobom, którym wsiadanie na rower z wysoką ramą powoduje trudność. Nowy model roweru elektrycznego Blaupunkt Clara 400 SE do 100km znamionuje bowiem niskoprofilowana rama, która niezaprzeczalnie upraszcza wsiadanie i zsiadanie z pojazdu. W razie zapotrzebowania rower momentalnie i prosto można złożyć, schować do bagażnika i wziąć ze sobą w dłuższą podróż. Komfort i bezpieczeństwo Rower elektryczny Blaupunkt Clara 400 SE do 100km wyposażony został w mocny silnik zamontowany w przednim kole ze zoptymalizowanym kontrolerem, moment obrotowy 50 Nm. 3-stopniowa przekładnia Shimano NEXUS z przerzutką Shimano Revo, hybrydowe opony i trzy hamulce rodzaju V, a także torpdeo wygodną, błogą i bezpieczną jazdę na każdej nawierzchni. potężne opony korzystną przyczepność na mokrych ulicach oraz nieutwardzonych drogach, dzięki czemu przejażdżka po lesie będzie prawdziwą przyjemnością. Wspomaganie do 25 km/h Rower elektryczny Blaupunkt Clara 400 SE do 100km również konkretne oświetlenie LED zapewniające prawidłową widoczność w nocy, a także komputer rowerowy LCD z 5-stopniowym wspomaganiem do 25 km/h. Komputer zaopatrzono w inteligentny system zarządzania akumulatorem, dzięki temu użytkownik jest na bieżąco informowany o stanie naładowania baterii, prędkości, pokonanym dystansie i czasie jazdy. Jazda rowerem nawet do 100km Nowy rower elektryczny Blaupunkt Clara 400 SE do 100km wyposażony został w wysokiej jakości wymienną baterię litowo-jonową LG o obszerności 14 Ah. Dystans jaki użytkownik może pokonać ze wsparciem na w pełni naładowanym akumulatorze wynosi do 100 km, co z całą pewnością starczy na rekreacyjną przejażdżkę po bliższej albo dalszej okolicy i na odwiedziny u wnuczka. pokrywa baterii zamykana jest na klucz, co zabezpiecza ją przed kradzieżą.
  • Producent Blaupunkt 


Ranking z najtańszymi rowerami elektrycznymi Blaupunkt [Cena] Top5 na marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery elektryczne Blaupunkt, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na marzec 2023.

1 # Blaupunkt Clara 400 se rower elektryczny

Blaupunkt Clara 400 se rower elektryczny Najniższa Cena Online Rower elektryczny Blaupunkt Clara 400 SE do 100km wygodna jazda Edycja specjalna modelu CLARA 400 to propozycja, która z pewnością przypadnie do gustu seniorom i wszystkim osobom, którym wsiadanie na rower z wysoką ramą sprawia trudność. Nowy model roweru elektrycznego Blaupunkt Clara 400 SE do 100km znamionuje bowiem niskoprofilowana rama, która niezaprzeczalnie ułatwia wsiadanie i zsiadanie z pojazdu. W razie zapotrzebowania rower szybko i z łatwością można złożyć, schować do bagażnika i wziąć ze sobą w dłuższą podróż. Komfort i bezpieczeństwo Rower elektryczny Blaupunkt Clara 400 SE do 100km zaopatrzony został w potężny silnik zamontowany w przednim kole ze zoptymalizowanym kontrolerem, moment obrotowy 50 Nm. 3-stopniowa przekładnia Shimano NEXUS z przerzutką Shimano Revo, hybrydowe opony i trzy hamulce rodzaju V, a także torpdeo komfortową, błogą i bezpieczną jazdę na każdej nawierzchni. potężne opony prawidłową przyczepność na mokrych ulicach, a także nieutwardzonych drogach, dzięki czemu przejażdżka po lesie będzie prawdziwą przyjemnością. Wspomaganie do 25 km/h Rower elektryczny Blaupunkt Clara 400 SE do 100km również konkretne oświetlenie LED gwarantujące korzystną widoczność w nocy, a także komputer rowerowy LCD z 5-stopniowym wspomaganiem do 25 km/h. Komputer wyposażono w inteligentny system zarządzania akumulatorem, dzięki czemu użytkownik jest na bieżąco informowany o stanie naładowania baterii, szybkości, pokonanym dystansie i czasie jazdy. Jazda rowerem choćby do 100km Nowy rower elektryczny Blaupunkt Clara 400 SE do 100km zaopatrzony został w wysokiej jakości wymienną baterię litowo-jonową LG o pojemności 14 Ah. Dystans jaki użytkownik może pokonać ze wsparciem na w pełni naładowanym akumulatorze wynosi do 100 km, co bez wątpienia wystarczy na rekreacyjną przejażdżkę po bliższej lub dalszej okolicy, a także na odwiedziny u wnuczka. pokrywa baterii zamykana jest na klucz, co zabezpiecza ją przed kradzieżą.
  • Producent Blaupunkt 


TOP7 Polecane elektryczne rowery Ranking marzec 2023

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich elektrycznych rowerów Blaupunkt, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem chętnie wybieranych rowerów z napędem elektrycznym.Powiązania tematyczne:

  • jaki rower elektryczny Blaupunkt opinie,
  • dobre rowery elektryczne Blaupunkt cena,
  • ranking najlepszych elektrycznych rowerów Blaupunkt.