Najlepsze rowery elektryczne dla dziewczynek. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rowery z napędem elektrycznym / Ranking elektrycznych rowerów dla dziewczynek

Poszukujesz dobrych elektrycznych rowerów dla dziewczynek? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na kwiecień 2024:

  • TOP10 elektrycznych rowerów dla dziewczynek – pod względem zainteresowania konsumentów,
  • TOP5 z rowerami elektrycznymi dla dziewczynek – pod względem ceny,
  • TOP5 często kupowanych rowerów z napędem elektrycznym.

Ranking z najlepszymi rowerami elektrycznymi dla dziewczynek [Zainteresowanie] Top10 na kwiecień 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane rowery elektryczne dla dziewczynek, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z rowerami elektrycznymi dla dziewczynek i ich opisem technicznym.

6 # Rower elektryczny je-28 d17 28 cali damski niebieski marki Jeep

Rower elektryczny je-28 d17 28 cali damski niebieski marki Jeep Najniższa Cena Online Rower elektryczny Jeep model JE-C28L Trekkingowy rower ze wspomaganiem elektrycznym dla pań. Silnik 250W i duży akumulator 10Ah jak w dodatku potężna rama, błotniki i bagażnik pozwolą na poręczne stosowanie w codziennych dojazdach do pracy czy na zakupy jak ponadto weekendowe wycieczki poza miasto. Jeep C28L to rower wykonany specjalnie dla kobiet. akcentuje się solidną konstrukcją, ramą o konwencjonalnym, miejsko-turystycznym profilu i przerzutką Shimano o 6-ciu biegach. Nowością jest napęd elektryczny – silnik o mocy 250W i pojemny akumulator 10Ah, które zapewnią przystępne i przyjemne podróżowanie jednocześnie w ruchu miejskim jak i – w szczególności – w terenowych warunkach. Bagażnik, błotniki i oświetlenie uzupełniają funkcjonalność miejsko- rekreacyjnego wykorzystania. SPECYFIKACJA technicznA Model JE-C28L wymiar ramy 44cm Średnica kół 28’’ rozmiar opon 700C * 35 szybkość maksymalna 25 km/h (max prędkość ze wspomaganiem elektrycznym) Moc silnika 250 W w kole tylnym Bateria 10Ah Lithium rechargeable battery Moc baterii 360Wh Napięcie baterii 36V Czas ładowania baterii około 4-5 godzin Zasilanie AC 110V -240V (50 - 60Hz) Hamulec V-break przedni i tylny Przerzutka tylna Shimano 6-biegowa Wyposażenie charakterystyczne oświetlenie, błotniki, bagażnik Masa około 25 kg
  • Producent JEEP 


Ranking z najtańszymi rowerami elektrycznymi dla dziewczynek [Cena] Top5 na kwiecień 2024

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery elektryczne dla dziewczynek, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na kwiecień 2024.

3 # Rower elektryczny je-28 d17 28 cali damski niebieski marki Jeep

Rower elektryczny je-28 d17 28 cali damski niebieski marki Jeep Najniższa Cena Online Rower elektryczny Jeep model JE-C28L Trekkingowy rower ze wspomaganiem elektrycznym dla pań. Silnik 250W i obfity akumulator 10Ah jak jeszcze mocna rama, błotniki i bagażnik pozwolą na praktyczne użytkowanie w rutynowych dojazdach do pracy czy na zakupy jak jeszcze weekendowe wycieczki poza miasto. Jeep C28L to rower wytwarzany specjalnie dla pań. wyróżnia się solidną konstrukcją, ramą o klasycznym, miejsko-turystycznym profilu i przerzutką Shimano o 6-ciu biegach. Nowością jest napęd elektryczny – silnik o mocy 250W i pojemny akumulator 10Ah, które zapewnią łatwe i przyjemne podróżowanie jednocześnie w ruchu miejskim jak i – w szczególności – w terenowych warunkach. Bagażnik, błotniki i oświetlenie uzupełniają funkcjonalność miejsko- rekreacyjnego zastosowania. SPECYFIKACJA technologicznA Model JE-C28L wymiar ramy 44cm Średnica kół 28’’ wymiar opon 700C * 35 prędkość maksymalna 25 km/h (max prędkość ze wspomaganiem elektrycznym) Moc silnika 250 W w kole tylnym Bateria 10Ah Lithium rechargeable battery Moc baterii 360Wh Napięcie baterii 36V Czas ładowania baterii około 4-5 godzin Zasilanie AC 110V -240V (50 - 60Hz) Hamulec V-break przedni i tylny Przerzutka tylna Shimano 6-biegowa Wyposażenie charakterystyczne oświetlenie, błotniki, bagażnik Masa około 25 kg
  • Producent JEEP 


TOP7 Rekomendowane elektryczne rowery Ranking kwiecień 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich elektrycznych rowerów dla dziewczynek, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem polecanych rowerów z napędem elektrycznym.Powiązania tematyczne:

  • jaki rower elektryczny dla dziewczynki opinie,
  • dobre rowery elektryczne dla dziewczynek cena,
  • ranking najlepszych elektrycznych rowerów dla dziewczynek.