Najlepsze rowery elektryczne do 4000 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rowery z napędem elektrycznym / Ranking elektrycznych rowerów do 4000 zł

Poszukujesz możliwie najlepszych elektrycznych rowerów do 4000 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na marzec 2023:

  • TOP10 elektrycznych rowerów do 4000 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
  • TOP5 z rowerami elektrycznymi do 4000 zł – pod względem ceny,
  • TOP5 często kupowanych rowerów z napędem elektrycznym.

Ranking z najlepszymi rowerami elektrycznymi do 4000 zł [Zainteresowanie] Top10 na marzec 2023

Nasze zestawienie zawiera proponowane rowery elektryczne do 4000 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z rowerami elektrycznymi do 4000 zł i ich opisem technicznym.

1 # Rower Elektromagnetyczny SCUD C4 Wres, 9276

Rower Elektromagnetyczny SCUD C4 Wres, 9276 Najniższa Cena Online SCUD U4 Wres to niezwykle cichy i stabilny poziomy rower stacjonarny z elektromagnetycznym systemem oporu.Rower treningowy wyposażony został w wielofunkcyjny komputer z pokaźnym wyświetlaczem, byś podczas treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne atrybuty jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualny puls.zaimplementowane w rowerku koło zamachowe o wadze aż 18 kg w połączeniu z konkretnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, iż nie tylko zaspokoi on wymagania początkujących ale także zaawansowanych użytkowników. Solidna kompozycja pozwala na użytkowanie z roweru osobom o wadze choćby do 150 kg .Oferowany poprzez nas sprzęt ma także dostosowywane siedzisko w poziomie, a także w pionie więc stanie na wysokości zadania on jednocześnie dla wysokich jak i niskich użytkowników.Rower także łatwo wypoziomujemy w pomieszczeniu z nierówną posadzką dzięki dostosowywanym tylnym stopkom. Chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały zaopatrzone w rolki transportowe.Najważniejsze dane: nowoczesny rower treningowy SCUD z kołem zamachowym, o wadze 18 kg dedykowany dla początkujących, jak i dla profesjonalistów Maksymalna waga użytkownika 150 kg Rower posiada wolnobieg Łatwy montaż Cicha praca
  • Producent SCUD 

6 # Energy Eco 28 Light Grey Rower elektryczny SKYMASTER

Energy Eco 28 Light Grey Rower elektryczny SKYMASTER Najniższa Cena Online rower elektryczny skymaster energy eco to wspaniałe rozwiązanie dla młodzieży czy starszych użytkowników, którzy lubią połączenie korzystnego designu z innowacyjną technologią. Wyekwipowany w stalową ramę, 28 calowe koła, system wspomagania elektrycznego z konkretnym silnikiem, wysokiej klasy przerzutki firmy shimano i wyjątkowo wytrzymałą baterię. Panel sterowania na kierownicy, nieprzeciętna jakość tworzyw to tylko niektóre aspekty linii rowerów elektrycznych firmy skymaster stworzonych w polsce. Korzyści: sercem energy eco jest silnik o mocy 250 w, który ma 3 biegi, uruchamia się gdy tylko zaczniemy pedałować i "wyczuwa" gdy nasz pojazd znajduje się na pochylni wspierając tylne koło dopełniającą mocą. Takie rozwiązanie w połączeniu z takim wsparciem to recepta na udaną podróż do pracy lub zwyczajną rekreacyjną trasę. Rower wyekwipowany jest w baterią litowo-jonową o objętości 6 ah i napięciu 24v, dzięki której jesteśmy w stanie przejechać do 35 km na jednym ładowaniu. Gdy bateria się wyładuje starczy około 6 godzin by znowu wyjechać na kolejną miejską wycieczkę. Ten miejski zawodnik został wyposażony w 28 calowe koła i konkretne hamulce saccon, które zagwarantują ci bezpieczne hamowanie. Dodatkowo przymocowana lampa led optymalnie oświetli przemierzaną trasę i zapewni tobie bezpieczeństwo. Energy eco został wyposażony w spore, miękkie i co z tego wynika - wygodne siodło, które pomieści jednocześnie mniejszych, jak i większych użytkowników. Wygoda to także komfort pod względem transportu rzeczy osobistych lub...zakupów! bagażnik znajdujący się tuż nad baterią spełni oczekiwania w tym zadaniu idealnie. Starczy przy pomocy zamontowanych mocnych gum bagażowych zabezpieczyć ekwipunek i... W drogę! zamontowany na lewej stronie kierownicy panel sterujący pomoże starannie kontrolować wszystkie atrybuty jazdy takie jak tryb jazdy czy stan naładowania baterii.
  • Producent SKYMASTER 

9 # Rower elektryczny SKYMASTER Energy V1 D20 28 cali damski Ciemnoszary

Rower elektryczny SKYMASTER Energy V1 D20 28 cali damski Ciemnoszary Najniższa Cena Online rower elektryczny skymaster energy trekking v1 dla dorosłych i starszych użytkowników to połączenie elegancji i innowacyjnej technologii. Zaopatrzony w stalową, niską ramę, 28 calowe koła, system wspomagania elektrycznego z konkretnym silnikiem, wysokiej klasy przerzutki marki shimano i wyjątkowo wydajną baterie. obszerny ekran na środku kierownicy, solidne wykonanie i amortyzacja na przód to tylko niektóre aspekty kolekcji rowerów elektrycznych producenta skymaster stworzonych w polsce.korzyści: sercem jest silnik o mocy 250 w, który uruchamia się gdy tylko zaczniemy pedałować i "wyczuwa" gdy nasz pojazd znajduje się na pochylni wspierając tylne koło dodatkową mocą. takie rozwiązanie w połączeniu z takim wsparciem to recepta na udaną podróż do pracy lub zwyczajną rekreacyjną trasę. Rower zaopatrzony jest w baterią litowo-jonową o obszerności 8 ah i napięciu 36v, dzięki której jesteśmy w stanie przejechać do 40 km na jednym ładowaniu. gdy bateria się wyładuje wystarczy około 4 godzin żeby znowu wyjechać na kolejną wycieczkę rowerową. Bateria została dyskretnie zaprojektowana tak, by nie zaburzyć uroku całego designu roweru, a przy tym jest demontowalna, dzięki temu możemy ją zabrać ze sobą w dowolne miejsce. ten miejski zawodnik został dopasowany na wszelkie ewentualności związane z podłożem, dlatego pomyślano o trafnej amortyzacji, żeby zapewnić najwyższy komfort użytkownikowi. W parze z 28 calowym kołem i amortyzatorem - świetnej jakości, solidnie umocowane tarczowe hamulce hydrauliczne shimano, które zagwarantują pewne hamowanie. mocna lampa led oświetli choćby najciemniejszą przemierzaną trasę i zapewni bezpieczeństwo. Energy trekking został wyposażony w obfite, miękkie i co za tym idzie - komfortowe siodło, które pomieści równocześnie mniejszych, jak i pokaźniejszych użytkowników. wygoda to także komfort pod względem transportu rzeczy osobistych albo...zakupów! bagażnik znajdujący się tuż nad baterią spełni oczekiwania w tym zadaniu nieprzeciętnie. Wystarczy przy pomocy zamontowanych mocnych
  • Producent SKYMASTER 


Ranking z najtańszymi rowerami elektrycznymi do 4000 zł [Cena] Top5 na marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery elektryczne do 4000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na marzec 2023.

2 # Rower Elektromagnetyczny SCUD C4 Wres, 9276

Rower Elektromagnetyczny SCUD C4 Wres, 9276 Najniższa Cena Online SCUD U4 Wres to szczególnie cichy i stabilny stopnie rower stacjonarny z elektromagnetycznym systemem oporu.Rower treningowy zaopatrzony został w wielofunkcyjny komputer z znacznym wyświetlaczem, byś w trakcie treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne parametry jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualny puls.zaimplementowane w rowerku koło zamachowe o wadze aż 18 kg w połączeniu z mocnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, iż nie tylko zaspokoi on kryteria początkujących ale także progresywnych użytkowników. Konkretna budowa umożliwia stosowanie z roweru osobom o wadze choćby do 150 kg .Oferowany poprzez nas sprzęt posiada także regulowane siedzisko w poziomie, a także w pionie więc spełni oczekiwania on zarówno dla wysokich jak i niskich użytkowników.Rower także z łatwością wypoziomujemy w pomieszczeniu z nierówną posadzką dzięki regulowanym tylnym stopkom. Chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyekwipowane w rolki transportowe.Najważniejsze dane: nowoczesny rower treningowy SCUD z kołem zamachowym, o wadze 18 kg asygnowany dla początkujących, jak i dla profesjonalistów Maksymalna waga użytkownika 150 kg Rower ma wolnobieg Łatwy montaż Cicha praca
  • Producent SCUD 


TOP7 Rekomendowane elektryczne rowery Ranking marzec 2023

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich elektrycznych rowerów do 4000 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem polecanych rowerów z napędem elektrycznym.Powiązania tematyczne:

  • jaki rower elektryczny do 4000 zł opinie,
  • dobre rowery elektryczne do 4000 zł cena,
  • ranking najlepszych elektrycznych rowerów do 4000 zł.