Najlepsze rowery elektryczne Jeep. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rowery z napędem elektrycznym / Ranking elektrycznych rowerów Jeep

Poszukujesz dobrych elektrycznych rowerów Jeep? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na kwiecień 2024:

  • TOP10 elektrycznych rowerów Jeep – pod względem zainteresowania konsumentów,
  • TOP5 z rowerami elektrycznymi Jeep – pod względem ceny,
  • TOP5 chętnie wybieranych rowerów z napędem elektrycznym.

Ranking z najlepszymi rowerami elektrycznymi Jeep [Zainteresowanie] Top10 na kwiecień 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane rowery elektryczne Jeep, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z rowerami elektrycznymi Jeep i ich specyfikacją.

1 # Rower elektryczny je-28 d17 28 cali damski niebieski marki Jeep

Rower elektryczny je-28 d17 28 cali damski niebieski marki Jeep Najniższa Cena Online Rower elektryczny Jeep model JE-C28L Trekkingowy rower ze wspomaganiem elektrycznym dla pań. Silnik 250W i pokaźny akumulator 10Ah jak jeszcze mocna rama, błotniki i bagażnik pozwolą na użyteczne użytkowanie w rutynowych dojazdach do pracy czy na zakupy jak także weekendowe wycieczki poza miasto. Jeep C28L to rower tworzony specjalnie dla pań. podkreśla się solidną konstrukcją, ramą o tradycyjnym, miejsko-turystycznym profilu i przerzutką Shimano o 6-ciu biegach. Nowością jest napęd elektryczny – silnik o mocy 250W i pojemny akumulator 10Ah, które zapewnią nietrudne i przyjemne podróżowanie jednocześnie w ruchu miejskim jak i – w szczególności – w terenowych warunkach. Bagażnik, błotniki i oświetlenie uzupełniają funkcjonalność miejsko- rekreacyjnego wykorzystania. SPECYFIKACJA technicznA Model JE-C28L rozmiar ramy 44cm Średnica kół 28’’ wymiar opon 700C * 35 szybkość maksymalna 25 km/h (max szybkość ze wspomaganiem elektrycznym) Moc silnika 250 W w kole tylnym Bateria 10Ah Lithium rechargeable battery Moc baterii 360Wh Napięcie baterii 36V Czas ładowania baterii około 4-5 godzin Zasilanie AC 110V -240V (50 - 60Hz) Hamulec V-break przedni i tylny Przerzutka tylna Shimano 6-biegowa Wyposażenie standardowe oświetlenie, błotniki, bagażnik Masa około 25 kg
  • Producent JEEP 


Ranking z najtańszymi rowerami elektrycznymi Jeep [Cena] Top5 na kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery elektryczne Jeep, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na kwiecień 2024.

1 # Rower elektryczny je-28 d17 28 cali damski niebieski marki Jeep

Rower elektryczny je-28 d17 28 cali damski niebieski marki Jeep Najniższa Cena Online Rower elektryczny Jeep model JE-C28L Trekkingowy rower ze wspomaganiem elektrycznym dla pań. Silnik 250W i spory akumulator 10Ah jak dodatkowo solidna rama, błotniki i bagażnik pozwolą na ergonomiczne używanie w powszednich dojazdach do pracy czy na zakupy jak również weekendowe wycieczki poza miasto. Jeep C28L to rower wytwarzany specjalnie dla kobiet. akcentuje się potężną konstrukcją, ramą o klasycznym, miejsko-turystycznym profilu i przerzutką Shimano o 6-ciu biegach. Nowością jest napęd elektryczny – silnik o mocy 250W i pojemny akumulator 10Ah, które zapewnią nietrudne i przyjemne podróżowanie równocześnie w ruchu miejskim jak i – w szczególności – w terenowych warunkach. Bagażnik, błotniki i oświetlenie uzupełniają funkcjonalność miejsko- rekreacyjnego wykorzystania. SPECYFIKACJA technologicznA Model JE-C28L wymiar ramy 44cm Średnica kół 28’’ wymiar opon 700C * 35 szybkość maksymalna 25 km/h (max prędkość ze wspomaganiem elektrycznym) Moc silnika 250 W w kole tylnym Bateria 10Ah Lithium rechargeable battery Moc baterii 360Wh Napięcie baterii 36V Czas ładowania baterii około 4-5 godzin Zasilanie AC 110V -240V (50 - 60Hz) Hamulec V-break przedni i tylny Przerzutka tylna Shimano 6-biegowa Wyposażenie typowe oświetlenie, błotniki, bagażnik Masa około 25 kg
  • Producent JEEP 


TOP7 Dobre elektryczne rowery Ranking kwiecień 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich elektrycznych rowerów Jeep, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem rekomendowanych rowerów z napędem elektrycznym.Powiązania tematyczne:

  • jaki rower elektryczny Jeep opinie,
  • dobre rowery elektryczne Jeep cena,
  • ranking najlepszych elektrycznych rowerów Jeep.