Najlepsze rowery górskie (mtb) czarne do 10000 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rowery górskie (mtb) / Ranking czarnych rowerów górskich do 10000 zł

Poszukujesz dobrych czarnych rowerów górskich do 10000 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na kwiecień 2024:

  • TOP10 czarnych rowerów górskich do 10000 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
  • TOP5 z rowerami mtb czarnymi do 10000 zł – pod względem ceny,
  • TOP5 chętnie wybieranych rowerów górskich w cenie do 10000 zł.

Ranking z najlepszymi rowerami mtb czarnymi do 10000 zł [Zainteresowanie] Top10 na kwiecień 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane rowery górskie (mtb) czarne do 10000 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z rowerami mtb czarnymi do 10000 zł i ich opisem technicznym.

1 # Rower górski mtb f900 m16 s czarny marki Fondriest

Rower górski mtb f900 m16 s czarny marki Fondriest Najniższa Cena Online Wyścigi kolarskie takie jak Tour de France czy Giro d'Italia to prawdziwe wyzwania dla ludzkiego organizmu i hartu ducha. Jedną z legend tego sportu jest Maurizio Fondriest, mistrz świata w 1988 roku oraz tak zwany "łowca klasyków". W 1991 roku Maurizio postanowił zastosować swoje doświadczenie i kolarską wrażliwość, wytwarzając razem z bratem firmę Fondriest, która momentalnie stała się czempionem na rynku rowerów szosowych. Każdy rower zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło, pedały. Części te należy złożyć samodzielnie. W niektórych egzemplarzach może być potrzebnie wykonanie niektórych podstawowych regulacji, które opisuje instrukcja obsługi. Rower Górski Rama 16'' rozmiar Koła Tarczowe hydrauliczne liczba biegów Produkcja 2019 Rama 16'' Rama karbonowa zbudowana ze specjalnie ułożonych włókien węglowych ma na celu zmniejszenie masy roweru, przy zachowaniu perfekcyjnej wytrzymałości i sztywności bocznej. Dzięki nim tłumione są w dodatku drgania o najwyższej częstotliwości. Jest to rama rodzaju ''monokok'', która gwarantuje trafny stosunek wagi do sztywności. Linki są wpuszczone w ramę, co zapewnia estetyczny wygląd i jest ergonomiczne. Widelce amortyzowane Widelce amortyzowane marki RockShox wybierane są poprzez wielu rowerzystów do jazdy górskiej, enduro albo downhill. Stworzone poprzez zwolenników motocrossu są specjalistycznym i konkretnie innowacyjnym sprzętem dla profesjonalistów. Dzięki nim pokonasz najtrudniejsze trasy, ponieważ i mają wpływ na bezpieczeństwo jazdy na rowerze. Amortyzatory powietrzne 30 Silver w rowerze górskim to konieczność, ponieważ są lżejsze i zezwalają na łatwą regulację do wagi każdego użytkownika. Manetka blokuje skok amortyzatora w kierownicy, dzięki temu zablokujesz go jednym ruchem bez zatrzymywania się. To znaczna wygoda! Przerzutka przednia i tylna Przerzutka przednia i tylna Shimano Deore XT to dobór dla profesjonalistów oraz jest idealna dla górskich. Zapewnia płynną i szybką zmianę biegów. Jest wytrzymała i użyteczna. W trakcie pokonywania nierówności masz pewność, że łańcuch trzyma się pewnie. Asygnowana dla rowerów z napędami 3x11. Hamulce tarczowe hydrauliczne wydajne hamowanie to podstawa bezpieczeństwa. Przednie i tylne hamulce tarczowe hydrauliczne dadzą Ci pewność, iż będą działać już przy lekkim naciśnięciu w każdych warunkach pogodowych! Będą równie sprawne w trakcie długiego zjazdu. Hamulce firmy Shimano łączą technologię z wyższej grupy z większą przystępnością. Nazywany szosowym, służy od lat równocześnie zawodowcom, jak i średniozaawansowanym kolarzom. Dzięki niemu nie tylko będziesz posiadać pokaźniejszą kontrolę nad rowerem, ale także lepszy komfort jazdy. Dźwignia hamulca hydraulicznego BL-MT400 to jednostajna siła hamowania, dobrana do użytkowników rowerów górskich nieskomplikowany i czysty montaż. Jej zasięg jest dobrany do osób...
  • Producent Fondriest 


Ranking z najtańszymi rowerami mtb czarnymi do 10000 zł [Cena] Top5 na kwiecień 2024

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery górskie (mtb) czarne do 10000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na kwiecień 2024.

4 # Rower górski mtb f900 m16 s czarny marki Fondriest

Rower górski mtb f900 m16 s czarny marki Fondriest Najniższa Cena Online Wyścigi kolarskie takie jak Tour de France czy Giro d'Italia to prawdziwe wyzwania dla ludzkiego organizmu i hartu ducha. Jedną z legend tego sportu jest Maurizio Fondriest, mistrz świata w 1988 roku oraz tak zwany "łowca klasyków". W 1991 roku Maurizio postanowił zastosować swoje doświadczenie i kolarską wrażliwość, stwarzając razem z bratem producenta Fondriest, która ekspresowo stała się czempionem na rynku rowerów szosowych. Każdy rower zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło, pedały. Części te należy złożyć samodzielnie. W niektórych egzemplarzach może być potrzebnie wykonanie niektórych podstawowych regulacji, które opisuje instrukcja obsługi. Rower Górski Rama 16'' wymiar Koła Tarczowe hydrauliczne ilość biegów Produkcja 2019 Rama 16'' Rama karbonowa zbudowana ze specjalnie ułożonych włókien węglowych ma na celu zmniejszenie masy roweru, przy zachowaniu znakomitej wytrzymałości i sztywności bocznej. Dzięki nim tłumione są dodatkowo drgania o najwyższej częstotliwości. Jest to rama typu ''monokok'', która zagwarantuje trafny stosunek wagi do sztywności. Linki są wpuszczone w ramę, co zapewnia estetyczny wygląd i jest ergonomiczne. Widelce amortyzowane Widelce amortyzowane firmy RockShox wybierane są poprzez wielu rowerzystów do jazdy górskiej, enduro albo downhill. Wytworzone przez sympatyków motocrossu są specjalistycznym i potężnie zaawansowanym sprzętem dla profesjonalistów. Dzięki nim pokonasz najtrudniejsze trasy, ponieważ i mają wpływ na bezpieczeństwo jazdy na rowerze. Amortyzatory powietrzne 30 Silver w rowerze górskim to konieczność, ponieważ są lżejsze i pozwalają na łatwą regulację do wagi każdego użytkownika. Manetka blokuje skok amortyzatora w kierownicy, dzięki temu zablokujesz go jednym ruchem bez zatrzymywania się. To znaczna wygoda! Przerzutka przednia i tylna Przerzutka przednia i tylna Shimano Deore XT to wybór dla profesjonalistów i jest nieprzeciętna dla górskich. Zagwarantuje płynną i szybką zmianę biegów. Jest wytrzymała i użyteczna. W trakcie pokonywania nierówności masz pewność, iż łańcuch trzyma się pewnie. Przeznaczona dla rowerów z napędami 3x11. Hamulce tarczowe hydrauliczne wydajne hamowanie to podstawa bezpieczeństwa. Przednie i tylne hamulce tarczowe hydrauliczne dadzą Ci pewność, że będą działać już przy lekkim naciśnięciu w każdych warunkach pogodowych! Będą równie produktywne podczas długiego zjazdu. Hamulce producenta Shimano łączą technikę z wyższej grupy z pokaźniejszą dostępnością. Nazywany szosowym, służy od lat jednocześnie zawodowcom, jak i przeciętniezaawansowanym kolarzom. Dzięki niemu nie tylko będziesz mieć obszerniejszą kontrolę nad rowerem, ale także ulepszony komfort jazdy. Dźwignia hamulca hydraulicznego BL-MT400 to zrównoważona siła hamowania, przypasowana do użytkowników rowerów górskich nietrudny i czysty montaż. Jej zasięg jest dobrany do osób...
  • Producent Fondriest 


TOP7 Najlepsze rowery mtb do 10000 zł Ranking kwiecień 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich czarnych rowerów górskich do 10000 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem rekomendowanych rowerów górskich w cenie do 10000 zł.Powiązania tematyczne:

  • jaki rower górski mtb czarny do 10000 zł opinie,
  • dobre rowery górskie (mtb) czarne do 10000 zł cena,
  • ranking najlepszych czarnych rowerów górskich do 10000 zł.