Najlepsze rowery górskie (mtb) trekkingowe. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rowery górskie (mtb) / Ranking trekkingowych rowerów górskich

Poszukujesz możliwie najlepszych trekkingowych rowerów górskich? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na marzec 2023:

 • TOP10 trekkingowych rowerów górskich – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z rowerami mtb trekkingowymi – pod względem ceny,
 • TOP5 chętnie wybieranych rowerów górskich.

Ranking z najlepszymi rowerami mtb trekkingowymi [Zainteresowanie] Top10 na marzec 2023

Nasze zestawienie zawiera proponowane rowery górskie (mtb) trekkingowe, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z rowerami mtb trekkingowymi i ich opisem technicznym.

3 # rower crossowy romet orkan 2d 2022, kolor turkusowy, rozmiar 19" (5907782798277)

rower crossowy romet orkan 2d 2022, kolor turkusowy, rozmiar 19" (5907782798277) Najniższa Cena Online Rower crossowy Romet Orkan 2 D 2022 Rower crossowy Orkan D asygnowany jest osobom, które szukają roweru do jazdy na co dzień ze sportowym zacięciem. Romet Orkan genialnie stanie na wysokości zadania też jako podstawowy środek do utrzymywania kondycji, zapewniając wygodną pozycję na rowerze. Rower posiada lekką aluminiową ramę i części Shimano, które bezusterkową jazdę w każdych warunkach. Ergonomiczna geometria ramy zezwala na pełne zastosowanie potencjału rowerzysty. Model Orkan D wyposażony został w: 24 rzędowy napęd oparty na przerzutkach Shimano Tourney, a także Acera hamulce rodzaju v-brake, które spiszą się w każdych warunkach, a także zapewnią bezproblemową eksploatację roweru amortyzowany przedni widelec rozszerzający komfort i bezpieczeństwo jazdy ramę produkowaną z lekkiego aluminium 6061 wpływającą na sztywność i lekkość konstrukcji potężne dwukomorowe obręcze stworzone z aluminium, które zapewnią stosowny poziom bezpieczeństwa podczas jazdy W razie potrzeby rower można także rozbudować o akcesoria turystyczne dzięki którym genialnie stanie na wysokości zadania podczas wycieczek za miasto. Wysoką jakość artykułu gwarantuje produkcja ram w Polsce, co potwierdza dożywotnia gwarancja producenta.
 • Producent Romet 
 • Przeznaczenie damski 
 • Rocznik 2022 

9 # rower crossowy romet orkan 2d 2022, kolor turkusowy, rozmiar 15" (5907782797928)

rower crossowy romet orkan 2d 2022, kolor turkusowy, rozmiar 15" (5907782797928) Najniższa Cena Online Rower crossowy Romet Orkan 2 D 2022 Rower crossowy Orkan D asygnowany jest osobom, które szukają roweru do jazdy na co dzień ze sportowym zacięciem. Romet Orkan doskonale sprawdzi się ponadto jako podstawowy środek do utrzymywania kondycji, gwarantując komfortową pozycję na rowerze. Rower ma lekką aluminiową ramę oraz elementy Shimano, które bezusterkową jazdę w każdych warunkach. Ergonomiczna geometria ramy umożliwia pełne zastosowanie potencjału rowerzysty. Model Orkan D zaopatrzony został w: 24 rzędowy napęd oparty na przerzutkach Shimano Tourney oraz Acera hamulce rodzaju v-brake, które spiszą się w każdych warunkach, a także zapewnią bezproblemową eksploatację roweru amortyzowany przedni widelec zwiększający komfort i bezpieczeństwo jazdy ramę wytworzoną z lekkiego aluminium 6061 wpływającą na sztywność i lekkość konstrukcji solidne dwukomorowe obręcze stworzone z aluminium, które zapewnią optymalny poziom bezpieczeństwa w trakcie jazdy W razie potrzeby rower można także rozbudować o akcesoria turystyczne dzięki którym doskonale spełni oczekiwania podczas wycieczek za miasto. Wysoką jakość towaru zapewnia produkcja ram w Polsce, co potwierdza dożywotnia gwarancja producenta.
 • Producent Romet 
 • Przeznaczenie damski 
 • Rocznik 2022 


Ranking z najtańszymi rowerami mtb trekkingowymi [Cena] Top5 na marzec 2023

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery górskie (mtb) trekkingowe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na marzec 2023.

1 # Rower fitness damski Romet Orkan 2D biały 2228346 2022 | (5907782797973)

Rower fitness damski Romet Orkan 2D biały 2228346 2022 | (5907782797973) Najniższa Cena Online Rower crossowy Romet Orkan 2 D 2022 Rower crossowy Orkan D dedykowany jest osobom, które szukają roweru do jazdy na co dzień ze sportowym zacięciem. Romet Orkan wyśmienicie stanie na wysokości zadania także jako podstawowy środek do utrzymywania kondycji, gwarantując wygodną pozycję na rowerze. Rower ma lekką aluminiową ramę, a także komponenty Shimano, które niezawodną jazdę w każdych warunkach. Poręczna geometria ramy umożliwia pełne wykorzystanie potencjału rowerzysty. Model Orkan D wyposażony został w: 24 rzędowy napęd oparty na przerzutkach Shimano Tourney oraz Acera hamulce rodzaju v-brake, które spiszą się w każdych warunkach i zapewnią bezproblemową eksploatację roweru amortyzowany przedni widelec powiększający komfort i bezpieczeństwo jazdy ramę produkowaną z lekkiego aluminium 6061 wpływającą na sztywność i lekkość konstrukcji potężne dwukomorowe obręcze wytwarzane z aluminium, które zapewnią optymalny poziom bezpieczeństwa w trakcie jazdy W razie potrzeby rower można też rozbudować o akcesoria turystyczne dzięki którym nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania w trakcie wycieczek za miasto. Wysoką jakość towaru zapewnia produkcja ram w Polsce, co potwierdza dożywotnia gwarancja producenta.
 • Producent Romet 
 • Przeznaczenie damski 
 • Rocznik 2022 

3 # rower crossowy romet orkan 2d 2022, kolor turkusowy, rozmiar 15" (5907782797928)

rower crossowy romet orkan 2d 2022, kolor turkusowy, rozmiar 15" (5907782797928) Najniższa Cena Online Rower crossowy Romet Orkan 2 D 2022 Rower crossowy Orkan D asygnowany jest osobom, które szukają roweru do jazdy na co dzień ze sportowym zacięciem. Romet Orkan świetnie spełni oczekiwania na dodatek jako podstawowy środek do utrzymywania kondycji, zapewniając wygodną pozycję na rowerze. Rower posiada lekką aluminiową ramę, a także komponenty Shimano, które niezawodną jazdę w każdych warunkach. Praktyczna geometria ramy umożliwia pełne użycie potencjału rowerzysty. Model Orkan D wyekwipowany został w: 24 rzędowy napęd oparty na przerzutkach Shimano Tourney, a także Acera hamulce typu v-brake, które spiszą się w każdych warunkach, a także zapewnią bezproblemową eksploatację roweru amortyzowany przedni widelec rozszerzający komfort i bezpieczeństwo jazdy ramę stworzoną z lekkiego aluminium 6061 wpływającą na sztywność i lekkość konstrukcji mocne dwukomorowe obręcze stworzone z aluminium, które zapewnią optymalny poziom bezpieczeństwa podczas jazdy W razie zapotrzebowania rower można też rozbudować o akcesoria turystyczne dzięki którym rewelacyjnie sprawdzi się w trakcie wycieczek za miasto. Wysoką jakość towaru zapewnia produkcja ram w Polsce, co potwierdza dożywotnia gwarancja producenta.
 • Producent Romet 
 • Przeznaczenie damski 
 • Rocznik 2022 

4 # rower crossowy romet orkan 2d 2022, kolor turkusowy, rozmiar 19" (5907782798277)

rower crossowy romet orkan 2d 2022, kolor turkusowy, rozmiar 19" (5907782798277) Najniższa Cena Online Rower crossowy Romet Orkan 2 D 2022 Rower crossowy Orkan D asygnowany jest osobom, które szukają roweru do jazdy na co dzień ze sportowym zacięciem. Romet Orkan perfekcyjnie sprawdzi się dodatkowo jako podstawowy środek do utrzymywania kondycji, gwarantując komfortową pozycję na rowerze. Rower posiada lekką aluminiową ramę oraz elementy Shimano, które bezusterkową jazdę w każdych warunkach. Ergonomiczna geometria ramy pozwala na pełne zastosowanie potencjału rowerzysty. Model Orkan D zaopatrzony został w: 24 rzędowy napęd oparty na przerzutkach Shimano Tourney, a także Acera hamulce rodzaju v-brake, które spiszą się w każdych warunkach oraz zapewnią bezproblemową eksploatację roweru amortyzowany przedni widelec powiększający komfort i bezpieczeństwo jazdy ramę stworzoną z lekkiego aluminium 6061 wpływającą na sztywność i lekkość konstrukcji mocne dwukomorowe obręcze tworzone z aluminium, które zapewnią optymalny poziom bezpieczeństwa w trakcie jazdy W razie potrzeby rower można także rozbudować o akcesoria turystyczne dzięki którym wspaniale sprawdzi się w trakcie wycieczek za miasto. Wysoką jakość artykułu gwarantuje produkcja ram w Polsce, co potwierdza dożywotnia gwarancja producenta.
 • Producent Romet 
 • Przeznaczenie damski 
 • Rocznik 2022 


TOP7 Polecane rowery mtb Ranking marzec 2023

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich trekkingowych rowerów górskich, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem rekomendowanych rowerów górskich.Powiązania tematyczne:

 • jaki rower górski mtb trek opinie,
 • dobre rowery górskie (mtb) trekkingowe cena,
 • ranking najlepszych trekkingowych rowerów górskich.