Najlepsze rowery męskie 29-calowe do 20000 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rowery męskie / Ranking rowerów dla mężczyzn 29″ do 20000 zł

Poszukujesz możliwie najlepszych rowerów dla mężczyzn 29″ do 20000 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na maj 2023:

 • TOP10 rowerów dla mężczyzn 29″ do 20000 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z Rowery męskie Discovery – pod względem ceny,
 • TOP5 często kupowanych rowery dla mężczyzn 29-calowe.

Ranking z najlepszymi Rowery męskie Discovery [Zainteresowanie] Top10 na maj 2023

Nasze zestawienie zawiera proponowane rowery męskie 29-calowe do 20000 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z Rowery męskie Discovery i ich specyfikacją.

2 # Zagęszczarka rewersyjna Wacker Neuson BPU 2540A, 3229-35600

Zagęszczarka rewersyjna Wacker Neuson BPU 2540A, 3229-35600 Najniższa Cena Online Zagęszczarka rewersyjna Wacker Neuson BPU 2540A to urządzenie, które znajduje pokaźne użycie w różnorodnych branżach, takich jak ogrodnictwo, budownictwo, pielęgnacja terenów zielonych i utrzymanie dróg, ciągów komunikacyjnych i parkingów. Dzięki kompaktowej budowie i znacznej zwrotności, zagęszczarka doskonale pasuje do zagęszczania rowów, ciągów pieszych, a także innych wąskich miejsc. Jest to unikatowe na rynku urządzenie, które zapewnia całkowitą mobilność w trakcie prac budowlanych. Zagęszczarka rewersyjna Wacker Neuson BPU 2540A mnóstwo zalet. Wliczają się do nich: Zintegrowany system jezdny powoduje,nawet gorący asfalt i wysokie krawężniki nie mogą zaszkodzić kołom.Płyta dolna wykonana z GJS-700 jest nad wyraz trwała nawet przy ekstremalnym obciążeniu.Amortyzacja uchwytu, a także możliwość prowadzenia bocznego staranne ruchy oraz redukują zmęczenie operatora.samoczynny mechanizm blokady dyszla prowadzącego zapewnia bezpieczny transport. Jak widać zagęszczarka BPU 2540A to nadzwyczajne urządzenie do mistrzowskiego i ciągłego wykorzystania. Zadzwoń pod 531 555 161 i zapytaj naszego eksperta o wszystkie detale. parametry techniczne zagęszczarki to: spalinowy silnik benzynowy firmy Honda GX 160 o pojemności zbiornika paliwa 3,7 l, zużycie paliwa 0,8 l/h, częstotliwość 90 Hz, objętość skokowa 163 cm³, siła odśrodkowa 25 kN, szybkość robocza 21 m/min (w zależności od gruntu i od czynników zewnętrznych), maksymalna sprawność powierzchniowa 504 m²/h, moc 4 kW, ciężar 145 kg, szerokość robocza 400 mm, długość płyty roboczej 703 mm, wysokość ramy ochronnej 666 mm, grubość płyty roboczej 10 mm. Nasz przedstawiciel chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania. Zadzwoń pod numer 531 555 161 i dowiedz się więcej.
 • Producent Wacker Neuson 
 • Rodzaj rewersyjna 

4 # Antano Schodołaz osobowy kroczący krzesełkowy (lg 2020 160kg udźwigu)

Antano Schodołaz osobowy kroczący krzesełkowy (lg 2020 160kg udźwigu) Najniższa Cena Online Schodołaz kroczący krzesełkowy dla osób niepełnosprawnych LG 2020 (160kg udźwigu) SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA NA SCHODOŁAZ OSOBOWY do 95% wartości (LIKWIDACJA BARIER ARCHITEKTONICZNYCH) Schodołaz krzesełkowy LG 2020 wiodącej na rynku marki Antano Group, to urządzenie spełniające wszystkie potrzeby i oczekiwania klientów. Są nimi zwykle osoby niepełnosprawne, poruszające się na wózkach inwalidzkich czy podpierające się laską. Schodołaz kroczący LG 2020 nabywają także seniorzy, którzy z racji wieku i dolegliwości nie mogą już pokonywać schodów o własnych siłach. Mogą być one używane jednocześnie w otoczeniu miejskim, jak i w prywatnych domach. Kupowane są ponadto do ośrodków zajmujących się opieką nad seniorami. Schodołaz kroczący LG 2020 W szerokiej ofercie marki Antanto schodołaz kroczący LG 2020 zajmuje swe widoczne miejsce, ponieważ jest istotnie poręczny, zwrotny i zrównoważony, zapewniający bezpieczeństwo. Co ważne, odznacza się także niewielką wagą, mimo wielkich możliwości udźwigu, ponieważ jego nośność to aż 160 kilogramów. Należy więc do modeli, które bardzo korzystnie sprzedają się na rynku. Wszystkie schodołazy są wyposażane w akumulatory przewidziane na 4-7 lat bezproblemowego używania, co jest sercem każdego tego typu urządzenia. Pracują bez przerwy pokonując kilkadziesiąt pięter dziennie. Schodołaz osobowy LG 2020 – zastosowanie Schodołazy LG Antano z pewnością zasługują na wspaniałe recenzje ze względu na szereg użytecznych, ale też estetycznych walorów. Wszystkie produkty tej włoskiej marki, jak sprzęt rehabilitacyjny, łóżka, materace czy akcesoria do łazienki, został nadzwyczajnie przemyślany, stąd znamionuje się oczekiwaną funkcjonalnością. Spełnia wszystkie zapotrzebowania osób o ograniczonej ruchliwości i możliwościach poruszania się. Schodołazy LG Antano sprawdzają się więc w otoczeniu miejskim, gdzie pozwalają pokonać schody, ale także w domach i mieszkaniach. Ich obsługa nie powoduje żadnych problemów opiekunom oraz operatorom, a co najważniejsze, nie zmusza ich do używania znacznej siły czy obszerniejszego zaangażowania podczas sterowania urządzeniem. Schodołaz kroczący krzesełkowy LG 2020 jest więc pojazdem do szerokiego użytku. ZASTOWOWANIE SCHODOŁAZÓW OSOBOWYCH ELEKTRYCZNYCH (zobacz więcej)
 • Producent Antano 

6 # Podnośnik do adaptacji samochodu CARLIFT

Podnośnik do adaptacji samochodu CARLIFT Najniższa Cena Online Podnośnik dla niepełnosprawnych do samochodu CARLIFT (udźwig do 110kg) SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA NA PODNOŚNIK do 95% wartości sprzętu pionierskim rozwiązaniem na rynku polskim upraszczającym funkcjonowanie osób niepełnosprawnych jest podnośnik dla niepełnosprawnych do samochodu CARLIFT. To przystępny i prędki sposób umożliwiający transport osoby niepełnosprawnej z wózka inwalidzkiego bezpośrednio na fotel samochodowy po stronie pasażera, a w niektórych przypadkach także kierowcy. Podnośnik do adaptacji samochodu CARLIFT to stalowe ramię, które w razie potrzeby montuje się do zainstalowanego wcześniej zaczepu między kokpitem a fotelem. Ramię podnosi się wraz z osobą niepełnosprawną w kierunku siedzenia pojazdu. Mechanizm obsługiwany jest automatycznie, dzięki temu cała operacja przeprowadzana jest bez wysiłku opiekuna przy zachowaniu pełnego komfortu pacjenta. Podnośnik dla osoby niepełnosprawnej CARLIFT charakteryzacje się maksymalnym udźwigiem 110 kg i ładowane jest 12V przy pomocy kabla bezpośrednio z akumulatora samochodowego. Ramię montuje się w razie zapotrzebowania, a nieużywane przewożone jest np. W bagażniku auta. Podnośniki działają samoczynnie na pilota, zaopatrzone w wysokiej jakości siłowniki LINAK gwarantują płynne i bezproblemowe działanie użycie podnośnika samochodowego pacjenta CARLIFT: Podnośnik pacjenta dla osób niepełnosprawnych zaprojektowano z myślą o przenoszeniu pacjenta. Podnośnik samochodowy CARLIFT jest zaprojektowany do transportu jednej osoby. Podnośnik CARLIFT dostosowany do użytku w samochodzie. Pacjenta na podnośniku powinien podnosić opiekun.
 • Producent CARLIFT 

8 # Tgr Schodołaz gąsienicowy dla niepełnosprawnych (jolly 150 plus)

Tgr Schodołaz gąsienicowy dla niepełnosprawnych (jolly 150 plus) Najniższa Cena Online Schodołaz gąsienicowy dla osób niepełnosprawnych Jolly 150 Plus SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA NA SCHODOŁAZ OSOBOWY do 95% wartości (LIKWIDACJA BARIER ARCHITEKTONICZNYCH) nadzwyczajny schodołaz do wózków inwalidzkich TGR 150 Jolly to schodołaz do wózków inwalidzkich zdolny poradzić sobie z udźwigiem do 150kg. Jest to masa łączna osoby transportowanej oraz wózka inwalidzkiego. Ten schodołaz gąsienicowy osobowy dedykowany jest do transportu osób niepełnosprawnych o pokaźniejszej wadze posiadających cięższy wózek inwalidzki. przenośny schodołaz z wózkiem zamiast windy kompletna waga urządzenia to zaledwie 52 kg. Jest to mobilny i praktyczny schodołaz gąsienicowy, zdolny poradzić sobie nawet w niewielkich przestrzeniach. Ten schodołaz z wózkiem pokona zakręty równocześnie pod kątem prostym, jak i w kącie półpełnym na spocznikach o wymiarach 97 na 97cm, a także 97 na 200 cm. Schodołaz gąsienicowy TGR Jolly to urządzenie w pełni mobilne. Z tego powodu ten schodołaz z wózkiem nie wymaga żadnej instalacji. Ponadto, marka przewidział transport tego urządzenia między rozmaitymi lokacjami. Zmyślna konstrukcja pozwala łatwo rozmontować ten schodołaz osobowy na dwie części, czemu prosto zmieści się w bagażniku, choćby mniejszego samochodu. Bezobsługowy akumulator wielokrotnego ładowania o obszerności 12 V 24 Ah umożliwia pokonanie choćby do 50 pięter na jednym ładowaniu. Kompozycja, jaką ma ten elektryczny schodołaz gąsienicowy to połączenie wytrzymałości, zwrotności, a także lekkiej wagi. Cały schodołaz dla osób niepełnosprawnych waży zaledwie 52 kg. Na dodatek, marka wyposażył ten elektryczny transporter schodowy w podzespoły odpowiadające za bezpieczeństwo. Nie zabraknie więc tutaj przycisku STOP, negatywnego elektromagnetycznego hamulca 12V, gąsienic pokrytych antypoślizgową gumą oraz rączek wykończonych antypoślizgowym materiałem. najkorzystniejszy schodołaz do wąskiej klatki schodowej Schodołaz do bloku TGR 150 Jolly Plus to rozwiązanie dla wszystkich osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunów, na co dzień zmagających się ciasnymi pomieszczeniami i z wąskimi klatkami schodowymi. Urządzenie sprawnie rozprawia się z problemem, jakim jest wychodzenie osoby niepełnosprawnej z domu. Efektywny silnik elektryczny zezwala na pokonanie 24 stopni na minutę. Wnoszenie, znoszenie osób niepełnosprawnych po schodach To po prostu sprawdzony schodołaz z wózkiem ze powiększonym udźwigiem do 150kg, o wysokiej zwrotności i możliwości pokonywania zakrętów, zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie - zarówno osób niepełnosprawnych, jak i ich opiekunów. Używając ten schodołaz do wózków T.G.R. przekonasz się, iż transport osób niepełnosprawnych po schodach i pokonywanie poprzez nich architektonicznych nie musi być niezwykle wymagającą i stresujące czynnością. ZASTOWOWANIA SCHODOŁAZÓW OSOBOWYCH ELEKTRYCZNYCH (sprawdź więcej)
 • Producent TGR 

10 # Schodołaz gąsienicowy dla niepełnosprawnych (JOLLY 170kg)

Schodołaz gąsienicowy dla niepełnosprawnych (JOLLY 170kg) Najniższa Cena Online Schodołaz gąsienicowy dla ciężkich osób TGR Jolly 170kg udźwigu SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA NA SCHODOŁAZ OSOBOWY do 95% wartości (LIKWIDACJA BARIER ARCHITEKTONICZNYCH) znakomity schodołaz dla ludzi otyłych TGR Jolly 170 to schodołaz do wózków inwalidzkich zdolny poradzić sobie z udźwigiem do 170kg. Jest to masa łączna osoby transportowanej, a także wózka inwalidzkiego. Ten schodołaz gąsienicowy osobowy przeznaczony jest do transportu osób niepełnosprawnych o większej wadze posiadających cięższy wózek inwalidzki. Schodołaz bariatryczny - 170kg udźwigu całkowita waga urządzenia to zaledwie 52 kg. Jest to przenośny i funkcjonalny schodołaz gąsienicowy, zdolny poradzić sobie choćby w niewielkich przestrzeniach. Ten schodołaz z wózkiem pokona zakręty równocześnie pod kątem prostym, jak i w kącie półpełnym na spocznikach o wymiarach 97 na 97cm oraz 97 na 200 cm. Schodołaz gąsienicowy TGR Jolly 170kg udźwigu to urządzenie w pełni przenośne. Z tego powodu ten schodołaz z wózkiem nie wymaga żadnej instalacji. Ponadto, producent przewidział transport tego urządzenia pomiędzy zróżnicowanymi lokacjami. Zmyślna konstrukcja pozwala z łatwością rozmontować ten schodołaz osobowy na dwie części, czemu z łatwością zmieści się w bagażniku, nawet mniejszego samochodu. Bezobsługowy akumulator wielokrotnego ładowania o obszerności 12 V 24 Ah pozwala na pokonanie nawet do 50 pięter na jednym ładowaniu. Kompozycja, jaką ma ten elektryczny schodołaz gąsienicowy dla ciężkich osób to połączenie wytrzymałości, zwrotności i lekkiej wagi. Cały schodołaz dla osób niepełnosprawnych waży zaledwie 52 kg. Na dodatek, producent wyposażył ten elektryczny transporter schodowy w podzespoły odpowiadające za bezpieczeństwo. Nie zabraknie więc tutaj przycisku STOP, negatywnego elektromagnetycznego hamulca 12V, gąsienic pokrytych antypoślizgową gumą, a także rączek dopracowanych antypoślizgowym materiałem. Wnoszenie, znoszenie osób ciężkich po schodach To po prostu sprawdzony schodołaz z wózkiem ze powiększonym udźwigiem do 170kg, o wysokiej zwrotności i możliwości pokonywania zakrętów, zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie - równocześnie osób niepełnosprawnych, jak i ich opiekunów. Używając ten schodołaz do wózków T.G.R. przekonasz się, iż transport osób niepełnosprawnych po schodach i pokonywanie poprzez nich architektonicznych nie musi być wyjątkowo wymagającą i stresujące czynnością. ZASTOWOWANIA SCHODOŁAZÓW OSOBOWYCH ELEKTRYCZNYCH (zobacz więcej)
 • Producent TGR 


Ranking z najtańszymi Rowery męskie Discovery [Cena] Top5 na maj 2023

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery męskie 29-calowe do 20000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na maj 2023.

1 # Podnośnik samochodowy nożycowy vl7532b marki Falco sollevatori

Podnośnik samochodowy nożycowy vl7532b marki Falco sollevatori Najniższa Cena Online Podnośnik samochodowy nożycowy VL7532B, w układzie master-slave, 3200 kg 400 V. W pełni automatyczny podnośnik nożycowy / podnośnik do czyszczenia samochodów /podnośnik nożycowy o przeciętnej wysokości podnoszenia. Wysokiej jakości pojedynczy podnośnik nożycowy Falco Sollevatori, asygnowany do stosowania mistrzowskiego. W podnośnikach Falco na pierwszym miejscu stoją jakość konstrukcji i wykonania. Podnośnik jest zaopatrzony w aż cztery cylindry hydrauliczne (dwa na platformę), pracuje w układzie master-slave i ma system blokujący. W rezultacie podnośnik jest bezpieczny w każdej pozycji i nie trzeba go opuszczać przed wykonaniem pracy przy samochodzie. Nie trzeba też najpierw go unieść w celu zwolnienia blokady, dzięki czemu jest bezspornie komfortowojszy w użyciu i ma więcej zastosowań niżeli podnośniki z blokadą mechaniczną. Prezentowany podnośnik nożycowy ma konkretną, dopracowaną konstrukcję, standardowo charakteryzującą się poniższymi praktycznymi cechami: Platforma o długości 1460 mmDługość pełna wraz z platformami - 1995 mmInstalacja hydrauliczna w układzie master-slaveElektro-hydrauliczna podwójna pompa4 silne cylindry hydrauliczne8 hydraulicznych zaworów odcinających, zapewniających maksymalne bezpieczeństwoautomatyczne odpowietrzanie przy pomocy przycisku odpowietrzającegoHydrauliczna synchronizacjaFotokomórka zabezpieczająca pomiędzy 2 pomostamiautomatyczne zabezpieczenie przed przeciążeniemZawór sterujący do regulacji szybkości opuszczaniaCzujniki krańcowe maksymalnej wysokości podnoszenia i małej wysokości bezpiecznejSterowanie czuwakowe podczas podnoszenia i opuszczaniaOchrona stóp, w tym akustyczny sygnał ostrzegawczyOdległość między platformami podnośnika regulowana odpowiednio do potrzebInstrukcja obsługi w języku niderlandzkim, zawierająca protokół konserwacji i dokument CE 2006/42/ECZgodny z normą bezpieczeństwa NEN-EN1493
 • Producent Falco Sollevatori 

2 # Monitor interaktywny Vivitek NovoTouch EK653i

Monitor interaktywny Vivitek NovoTouch EK653i Najniższa Cena Online Panel dotykowy do pracy zespołowej NovoTouch All-in-One jest asygnowany zarówno dla użytkowników biznesowych,jak i edukacyjnych.NovoTouch to najwyższej klasy panel dotykowy All-inOne, który łączy rozdzielczość 4K UHD, współpracębezprzewodową, wideokonferencje, tablicę cyfrową i Digital Signage. Zaprojektowany, by przenieśćspotkania biznesowe albo sesje edukacyjne na nowy poziom współpracy i interakcji. Dzięki zastosowanemurozwiązaniu NovoConnect uczestnicy spotkań mogą powiększyć wyświetlacz notebooka na płaski panel i porównywać , a także współpracować ze sobą. Funkcja moderatora pozwala na zachowanie kontroli nad spotkaniem, a adnotacje na ekranie umożliwiająwspółpracę w czasie rzeczywistym. NovoTouch jest w pełni kompatybilny z popularną praktyką BYOD.Tymczasem spotkania hybrydowe z uczestnikami na miejscu i uczestnikami zdalnymi są ułatwione dzięki możliwościom wideokonferencji, które obejmują zainstalowane wstępnie aplikacje Zoom, Teams lub Skype for Business. Dodatkowo panel NovoTouch możnaprzełączać pomiędzy spotkaniami z trybu współpracy na tryb Digital Signage, żeby przekształcić nieaktywneekrany w cyfrowe tablice ogłoszeń.Funkcje Rozdzielczość 4K-UHD (3840 2160)Panel wykorzystujący technikę In-Plane Switching (IPS-ADS) w celu zapewnienia wyjątkowego poziomu szczegółów, fantastycznych efektów wizualnych, a także szerokiego kąta widzeniaBezbłędna adnotacja dotykowa zapewnia wysoką staranność, szybki czas reakcji i płynne rozpoznawanie gestówAntyodblaskowa i trwała powierzchnia chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniami ekranuAndroid 8.0 i Google G-suite oraz sporo innych aplikacji są zainstalowane fabrycznie.Narzędzie Remote Manager do centralnego zarządzania urządzeniami Współpraca bezprzewodowa Zinformatyzowane rozwiązanie audiowizualne - prosta, bezpieczna współpraca bezprzewodowaMożna zespolić do 64 uczestników, a równocześnie 4 może udostępniać swój ekranMożliwość dynamicznego przełączania się pomiędzy ekranami uczestnikówKomentuj i podkreślaj punkty do omówienia w czasie rzeczywistymDuplikowanie ekranu w wielu miejscach poprzez siećSklep z aplikacjami NT umożliwia dostęp do wstępnie wybranych aplikacji, dopełniające aplikacje są przystępne do pobrania osobnoFunkcja wideokonferencji kompatybilna z zainstalowanymi wcześniej modnymi aplikacjami do prowadzenia wideokonferencjiPołącz się bezprzewodowo za pomocą przeglądarki internetowej, aplikacji, oprogramowania albo opcjonalnego narzędzia USB LauncherPlus Digital Signage zaimplementowane rozwiązanie Digital Signage NovoDS przeobrazi wyświetlacz NovoDisplay w tablicę ogłoszeńDekodowanie wideo z dwóch źródeł w oryginalnej rozdzielczości 4KProjekt, publikacja, zarządzanie trzy proste kroki do przygotowania Digital SignageOpcjonalne rozwiązanie NovoDS Cloud pozwala na dostęp do list odtwarzania materiałów oznakowania i zarządzanie nimi przy użyciuinterfejsu sieciowego na komputerze albo urządzeniach przenośnych informacje techniczne
 • Producent Vivitek 

5 # Nagrzewnica olejowa z odprowadzaniem spalin EC 55 kW + termostat gratis - gwarancja najniższej ceny - PROMOCJA

Nagrzewnica olejowa z odprowadzaniem spalin EC 55 kW + termostat gratis - gwarancja najniższej ceny - PROMOCJA Najniższa Cena Online mobilne urządzenia nadmuchowe z odprowadzaniem spalin. Ciepło w czystej postaci. Piece nadmuchowe ARCOTHERM z linii EC gwarantują oszczędne źródło natychmiastowego i czystego ogrzewania o niezwykle szerokim zastosowaniu. zaopatrzone są w wymiennik ciepła z odprowadzeniem spalin i osiągają produktywność ponad 80%. Znajdują wielkie wykorzystanie w magazynach, przy uprawach roślin, produkcji zwierzęcej, w sektorze budowlanym do suszenia obiektów, rozmrażania, ogrzewania. W pomieszczeniach zamkniętych do urządzenia podłączamy przewód odprowadzający spaliny na zewnątrz. Urządzenia posiadają wszechstronne wykorzystanie, są trwałe i niezawodne, proste w obsłudze i bezpieczne dzięki zastosowaniu odpowiednich składników zapewniających wyłączenie urządzenia w sytuacji awarii. Piece w wersji EC/S mają ramę umożliwiającą podwieszenie pieca i w tej wersji nie posiadają zbiornika paliwa. Znajdują duże zastosowanie w szklarniach i tunelach foliowych i przy hodowli zwierząt. Takie rozwiązanie pozwala na instalację kilku urządzeń zasilanych paliwem z jednego zewnętrznego zbiornika. Charakterystyka nagrzewnicy olejowej: automatyczny palnik olejowy (pompa paliwowa Danfoss) Elektroniczna kontrola płomienia Termostat bezpieczeństwa Możliwość podłączenia termostatu lub higrostatu przewód elektryczny z wtyczką Komora spalania wyprodukowana ze stali nierdzewnej Wymiennik ciepła z odprowadzeniem spalin Dwuwarstwowa komora spalania zapewnia niski poziom hałasu i bezpieczną temperaturę powierzchni zewnętrznej samoczynne schładzanie urządzenia przed całkowitym wyłączeniem się Zbiornik paliwa (EC) Uchwyty transportowe (EC) Rama do podwieszenia urządzenia (EC/S) informacje technologiczne: Moc cieplna: 55 [kW] Wydaność wentylatora: 2500 [m3/h] Przyrost temperatury: 66 [oC] Zużycie paliwa: 4,64 [kg/h] Średnica wylotu spalin: 150 [mm] Średnica wylotu powietrza 1x: 350 [mm] Średnica wylotu powietrza 2x: 300 [mm] Zasilanie elektryczne: 230 [W], 50 [Hz] Moc elektryczna: 850 [W] pojemność zbiornika: 65 [l]
 • Producent Biemmedue 


TOP7 Rekomendowane rowery/produkt: Ranking maj 2023

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerów dla mężczyzn 29″ do 20000 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem polecanych rowery dla mężczyzn 29-calowe.Powiązania tematyczne:

 • jaki rower męski 29 cali do 20000 zł opinie,
 • dobre rowery męskie 29-calowe do 20000 zł cena,
 • ranking najlepszych rowerów dla mężczyzn 29″ do 20000 zł.