Najlepsze rowery miejskie 28-calowe Zundapp. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rowery miejskie / Ranking miejskich rowerów 28″ Zundapp

Poszukujesz dobrych miejskich rowerów 28″ Zundapp? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na listopad 2022:

  • TOP10 miejskich rowerów 28″ Zundapp – pod względem zainteresowania konsumentów,
  • TOP5 z miejskich rowerach 28″ Zundapp – pod względem ceny,
  • TOP5 często kupowanych rowerów miejskich i rekreacyjnych 28-calowych.

Ranking z najlepszymi miejskich rowerach 28″ Zundapp [Zainteresowanie] Top10 na listopad 2022

Nasze zestawienie zawiera proponowane rowery miejskie 28-calowe Zundapp, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z miejskich rowerach 28″ Zundapp i ich opisem technicznym.

1 # Zündapp rower miejski z700, 28" (4250845938389)

Zündapp rower miejski z700, 28" (4250845938389) Najniższa Cena Online Opis produktuw pełni wyposażonystalowa, nisko opuszczona rama umożliwia komfortowe wsiadanie i zsiadanie także osobom o ograniczonej sprawności ruchowejz kierownicą wygiętą do tyłu sprzyja to wyprostowanej pozycji siedzącej, która pozwala na długą jazdę rowerem bez zmęczenia i ulepszoną widocznośćwygodne, spore siodełkoużyteczne uchwytyprosta i komfortowa zmiana biegówopony szosowe z odblaskowymi paskami na obu oponach, które rozszerzają widoczność w warunkach słabego oświetleniakosz mocowany przy pomocy zatrzasków, który można z łatwością i błyskawicznie zdjąć i zabrać ze sobąspecyfikacja techniczna: rodzaj rowera: miejski kobiecywymiary kół: ok. 28 caliwysokość ramy: ok. 46 cmmateriał ramy: stalzgodny z StVZO (niem. Rozporządzenie zezwalające na użytkowanie pojazdów w ruchu drogowym): takbłotniki: przednie i tylnestojak: takbagażnik: takdzwonek: takreflektory: takrower jest dostarczany w 85% w pełni zmontowany Zmiana biegów/przerzutekproducent: Shimanoilość przerzutek: 6typ: Tourneymanetka: Shimano RevoShift manetka obrotowaosłona łańcucha: takHamulecrodzaj hamulca: v- brakeukład hamulcowy: mechanicznyhamulec z przodu i z tyłu: takhamulec nożny: takOświetlenieoświetlenie przednie: LEDnatężenie oświetlenia: 15 luksówoświetlenie tylne: Basta SLIMreflektory przednie i tylne: takOgumienieszybkozamykacze do kół rowerowych: nieKierownicawariant kierownicy: city lenkerWidelec rowerowywariant widelca: widelec nieelastycznyblokada lockout: nieSiodełkofirma siodełka: Selle Royalkształt siodełka: comfortwypełnienie siodełka: piankaprędkie zapięcie siodełka: niezawieszenie siodełka: nieWagatowaru: ok. 17 kgużytkownika: maks. 120 kgInformacjaZ uwagi na aktualną dostępność towaru poszczególne komponenty mogą różnić się od tych przedstawionych na zdjęciu.
  • Producent Zündapp 


Ranking z najtańszymi miejskich rowerach 28″ Zundapp [Cena] Top5 na listopad 2022

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery miejskie 28-calowe Zundapp, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na listopad 2022.

1 # Zündapp rower miejski z700, 28" (4250845938389)

Zündapp rower miejski z700, 28" (4250845938389) Najniższa Cena Online Opis artykułuw pełni zaopatrzonystalowa, nisko opuszczona rama umożliwia wygodne wsiadanie i zsiadanie także osobom o ograniczonej skuteczności ruchowejz kierownicą wygiętą do tyłu sprzyja to wyprostowanej pozycji siedzącej, która pozwala na długą jazdę rowerem bez zmęczenia i ulepszoną widocznośćkomfortowe, duże siodełkofunkcjonalne uchwytyprosta i wygodna zmiana biegówopony szosowe z odblaskowymi paskami na obu oponach, które rozszerzają widoczność w warunkach słabego oświetleniakosz mocowany za pomocą zatrzasków, który można prosto i prędko zdjąć oraz wziąć ze sobąspecyfikacja techniczna: typ rowera: miejski żeńskirozmiary kół: ok. 28 caliwysokość ramy: ok. 46 cmmateriał ramy: stalzgodny z StVZO (niem. Rozporządzenie pozwalające na wykorzystywanie pojazdów w ruchu drogowym): takbłotniki: przednie i tylnestojak: takbagażnik: takdzwonek: takreflektory: takrower jest dostarczany w 85% w pełni zmontowany Zmiana biegów/przerzutekproducent: Shimanoliczba przerzutek: 6rodzaj: Tourneymanetka: Shimano RevoShift manetka obrotowaosłona łańcucha: takHamulectyp hamulca: v- brakeukład hamulcowy: mechanicznyhamulec z przodu i z tyłu: takhamulec nożny: takOświetlenieoświetlenie przednie: LEDnatężenie oświetlenia: 15 luksówoświetlenie tylne: Basta SLIMreflektory przednie i tylne: takOgumienieszybkozamykacze do kół rowerowych: nieKierownicatyp kierownicy: city lenkerWidelec rowerowyrodzaj widelca: widelec nieelastycznyblokada lockout: nieSiodełkoproducent siodełka: Selle Royalzarys siodełka: comfortwypełnienie siodełka: piankaszybkie zapięcie siodełka: niezawieszenie siodełka: nieWagatowaru: ok. 17 kgużytkownika: maks. 120 kgInformacjaZ uwagi na aktualną dostępność towaru poszczególne części mogą różnić się od tych przedstawionych na zdjęciu.
  • Producent Zündapp 


TOP7 Rekomendowane rowery miejskie 28″ Ranking listopad 2022

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich miejskich rowerów 28″ Zundapp, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem dobrych rowerów miejskich i rekreacyjnych 28-calowych.Powiązania tematyczne:

  • jaki rower miejski 28 cali Zundapp opinie,
  • dobre rowery miejskie 28-calowe Zundapp cena,
  • ranking najlepszych miejskich rowerów 28″ Zundapp.