Najlepsze rowery miejskie w sklepie online Lidl. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rowery miejskie / Ranking miejskich rowerów w Lidl

Poszukujesz dobrych miejskich rowerów w Lidl? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na grudzień 2022:

  • TOP10 miejskich rowerów w Lidl – pod względem zainteresowania konsumentów,
  • TOP5 z rowerami miejskimi w sklepie internetowym Lidl – pod względem ceny,
  • TOP5 chętnie wybieranych rowerów miejskich i rekreacyjnych.

Ranking z najlepszymi rowerami miejskimi w sklepie internetowym Lidl [Zainteresowanie] Top10 na grudzień 2022

Nasze zestawienie zawiera proponowane rowery miejskie w sklepie online Lidl, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z rowerami miejskimi w sklepie internetowym Lidl i ich opisem technicznym.

1 # Zündapp rower miejski z700, 28" (4250845938389)

Zündapp rower miejski z700, 28" (4250845938389) Najniższa Cena Online Opis towaruw pełni zaopatrzonystalowa, nisko opuszczona rama umożliwia wygodne wsiadanie i zsiadanie także osobom o ograniczonej produktywności ruchowejz kierownicą wygiętą do tyłu sprzyja to wyprostowanej pozycji siedzącej, która pozwala na długą jazdę rowerem bez zmęczenia i ulepszoną widocznośćkomfortowe, wielkie siodełkoergonomiczne uchwytyprosta i wygodna zmiana biegówopony szosowe z odblaskowymi paskami na obu oponach, które rozszerzają widoczność w warunkach słabego oświetleniakosz mocowany za pomocą zatrzasków, który można prosto i błyskawicznie zdjąć oraz zabrać ze sobąspecyfikacja techniczna: wariant rowera: miejski żeńskirozmiary kół: ok. 28 caliwysokość ramy: ok. 46 cmmateriał ramy: stalzgodny z StVZO (niem. Rozporządzenie pozwalające na użytkowanie pojazdów w ruchu drogowym): takbłotniki: przednie i tylnestojak: takbagażnik: takdzwonek: takreflektory: takrower jest dostarczany w 85% w pełni zmontowany Zmiana biegów/przerzutekproducent: Shimanoliczba przerzutek: 6wariant: Tourneymanetka: Shimano RevoShift manetka obrotowaosłona łańcucha: takHamulecrodzaj hamulca: v- brakeukład hamulcowy: mechanicznyhamulec z przodu i z tyłu: takhamulec nożny: takOświetlenieoświetlenie przednie: LEDnatężenie oświetlenia: 15 luksówoświetlenie tylne: Basta SLIMreflektory przednie i tylne: takOgumienieszybkozamykacze do kół rowerowych: nieKierownicarodzaj kierownicy: city lenkerWidelec rowerowyrodzaj widelca: widelec sztywnyblokada lockout: nieSiodełkofirma siodełka: Selle Royalzarys siodełka: comfortwypełnienie siodełka: piankaszybkie zapięcie siodełka: niezawieszenie siodełka: nieWagatowaru: ok. 17 kgużytkownika: maks. 120 kgInformacjaZ uwagi na aktualną dostępność towaru poszczególne elementy mogą różnić się od tych przedstawionych na zdjęciu.
  • Producent Zündapp 


Ranking z najtańszymi rowerami miejskimi w sklepie internetowym Lidl [Cena] Top5 na grudzień 2022

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery miejskie w sklepie online Lidl, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na grudzień 2022.

1 # Zündapp rower miejski z700, 28" (4250845938389)

Zündapp rower miejski z700, 28" (4250845938389) Najniższa Cena Online Opis produktuw pełni wyekwipowanystalowa, nisko opuszczona rama umożliwia komfortowe wsiadanie i zsiadanie także osobom o ograniczonej sprawności ruchowejz kierownicą wygiętą do tyłu sprzyja to wyprostowanej pozycji siedzącej, która zezwala na długą jazdę rowerem bez zmęczenia i udoskonaloną widocznośćkomfortowe, szerokie siodełkoporęczne uchwytyprosta i wygodna zmiana biegówopony szosowe z odblaskowymi paskami na obu oponach, które zwiększają widoczność w warunkach słabego oświetleniakosz mocowany za pomocą zatrzasków, który można łatwo i błyskawicznie zdjąć oraz wziąć ze sobąspecyfikacja technologiczna: rodzaj rowera: miejski damskirozmiary kół: ok. 28 caliwysokość ramy: ok. 46 cmmateriał ramy: stalzgodny z StVZO (niem. Rozporządzenie zezwalające na używanie pojazdów w ruchu drogowym): takbłotniki: przednie i tylnestojak: takbagażnik: takdzwonek: takreflektory: takrower jest dostarczany w 85% w pełni zmontowany Zmiana biegów/przerzutekmarka: Shimanoilość przerzutek: 6typ: Tourneymanetka: Shimano RevoShift manetka obrotowaosłona łańcucha: takHamulecwariant hamulca: v- brakeukład hamulcowy: mechanicznyhamulec z przodu i z tyłu: takhamulec nożny: takOświetlenieoświetlenie przednie: LEDnatężenie oświetlenia: 15 luksówoświetlenie tylne: Basta SLIMreflektory przednie i tylne: takOgumienieszybkozamykacze do kół rowerowych: nieKierownicatyp kierownicy: city lenkerWidelec rowerowywariant widelca: widelec sztywnyblokada lockout: nieSiodełkoproducent siodełka: Selle Royalkształt siodełka: comfortwypełnienie siodełka: piankaszybkie zapięcie siodełka: niezawieszenie siodełka: nieWagatowaru: ok. 17 kgużytkownika: maks. 120 kgInformacjaZ uwagi na aktualną przystępność towaru poszczególne komponenty mogą różnić się od tych przedstawionych na zdjęciu.
  • Producent Zündapp 


TOP7 Rekomendowane rowery miejskie Ranking grudzień 2022

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich miejskich rowerów w Lidl, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem chętnie wybieranych rowerów miejskich i rekreacyjnych.



Powiązania tematyczne:

  • jaki rower miejski w sklepie Lidl opinie,
  • dobre rowery miejskie w sklepie online Lidl cena,
  • ranking najlepszych miejskich rowerów w Lidl.