Najlepsze rowery miejskie Zundapp. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rowery miejskie / Ranking miejskich rowerów Zundapp

Poszukujesz dobrych miejskich rowerów Zundapp? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na listopad 2022:

  • TOP10 miejskich rowerów Zundapp – pod względem zainteresowania konsumentów,
  • TOP5 z rowerami miejskimi Zundapp – pod względem ceny,
  • TOP5 chętnie wybieranych rowerów miejskich i rekreacyjnych.

Ranking z najlepszymi rowerami miejskimi Zundapp [Zainteresowanie] Top10 na listopad 2022

Nasze zestawienie zawiera proponowane rowery miejskie Zundapp, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z rowerami miejskimi Zundapp i ich opisem technicznym.

1 # Zündapp rower miejski z700, 28" (4250845938389)

Zündapp rower miejski z700, 28" (4250845938389) Najniższa Cena Online Opis produktuw pełni wyekwipowanystalowa, nisko opuszczona rama zezwala na wygodne wsiadanie i zsiadanie także osobom o ograniczonej produktywności ruchowejz kierownicą wygiętą do tyłu sprzyja to wyprostowanej pozycji siedzącej, która pozwala na długą jazdę rowerem bez zmęczenia i udoskonaloną widocznośćwygodne, spore siodełkofunkcjonalne uchwytyprosta i wygodna zmiana biegówopony szosowe z odblaskowymi paskami na obu oponach, które rozszerzają widoczność w warunkach słabego oświetleniakosz mocowany przy pomocy zatrzasków, który można prosto i błyskawicznie zdjąć, a także wziąć ze sobąspecyfikacja technologiczna: typ rowera: miejski żeńskirozmiary kół: ok. 28 caliwysokość ramy: ok. 46 cmmateriał ramy: stalzgodny z StVZO (niem. Rozporządzenie zezwalające na używanie pojazdów w ruchu drogowym): takbłotniki: przednie i tylnestojak: takbagażnik: takdzwonek: takreflektory: takrower jest dostarczany w 85% w pełni zmontowany Zmiana biegów/przerzutekproducent: Shimanoilość przerzutek: 6typ: Tourneymanetka: Shimano RevoShift manetka obrotowaosłona łańcucha: takHamulecrodzaj hamulca: v- brakeukład hamulcowy: mechanicznyhamulec z przodu i z tyłu: takhamulec nożny: takOświetlenieoświetlenie przednie: LEDnatężenie oświetlenia: 15 luksówoświetlenie tylne: Basta SLIMreflektory przednie i tylne: takOgumienieszybkozamykacze do kół rowerowych: nieKierownicatyp kierownicy: city lenkerWidelec rowerowytyp widelca: widelec nieelastycznyblokada lockout: nieSiodełkoproducent siodełka: Selle Royalkształt siodełka: comfortwypełnienie siodełka: piankaprędkie zapięcie siodełka: niezawieszenie siodełka: nieWagaproduktu: ok. 17 kgużytkownika: maks. 120 kgInformacjaZ uwagi na aktualną dostępność towaru poszczególne komponenty mogą różnić się od tych przedstawionych na zdjęciu.
  • Producent Zündapp 


Ranking z najtańszymi rowerami miejskimi Zundapp [Cena] Top5 na listopad 2022

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery miejskie Zundapp, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na listopad 2022.

1 # Zündapp rower miejski z700, 28" (4250845938389)

Zündapp rower miejski z700, 28" (4250845938389) Najniższa Cena Online Opis artykułuw pełni wyposażonystalowa, nisko opuszczona rama umożliwia komfortowe wsiadanie i zsiadanie także osobom o ograniczonej wydajności ruchowejz kierownicą wygiętą do tyłu sprzyja to wyprostowanej pozycji siedzącej, która zezwala na długą jazdę rowerem bez zmęczenia i lepszą widocznośćkomfortowe, obfite siodełkoużyteczne uchwytyprosta i wygodna zmiana biegówopony szosowe z odblaskowymi paskami na obu oponach, które zwiększają widoczność w warunkach słabego oświetleniakosz mocowany przy pomocy zatrzasków, który można z łatwością i prędko zdjąć oraz wziąć ze sobąspecyfikacja techniczna: rodzaj rowera: miejski żeńskirozmiary kół: ok. 28 caliwysokość ramy: ok. 46 cmmateriał ramy: stalzgodny z StVZO (niem. Rozporządzenie zezwalające na użytkowanie pojazdów w ruchu drogowym): takbłotniki: przednie i tylnestojak: takbagażnik: takdzwonek: takreflektory: takrower jest dostarczany w 85% w pełni zmontowany Zmiana biegów/przerzutekfirma: Shimanoilość przerzutek: 6typ: Tourneymanetka: Shimano RevoShift manetka obrotowaosłona łańcucha: takHamulectyp hamulca: v- brakeukład hamulcowy: mechanicznyhamulec z przodu i z tyłu: takhamulec nożny: takOświetlenieoświetlenie przednie: LEDnatężenie oświetlenia: 15 luksówoświetlenie tylne: Basta SLIMreflektory przednie i tylne: takOgumienieszybkozamykacze do kół rowerowych: nieKierownicarodzaj kierownicy: city lenkerWidelec rowerowyrodzaj widelca: widelec nieelastycznyblokada lockout: nieSiodełkofirma siodełka: Selle Royalkształt siodełka: comfortwypełnienie siodełka: piankaszybkie zapięcie siodełka: niezawieszenie siodełka: nieWagaartykułu: ok. 17 kgużytkownika: maks. 120 kgInformacjaZ uwagi na aktualną przystępność towaru poszczególne części mogą różnić się od tych przedstawionych na zdjęciu.
  • Producent Zündapp 


TOP7 Polecane rowery miejskie Ranking listopad 2022

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich miejskich rowerów Zundapp, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem rekomendowanych rowerów miejskich i rekreacyjnych.Powiązania tematyczne:

  • jaki rower miejski Zundapp opinie,
  • dobre rowery miejskie Zundapp cena,
  • ranking najlepszych miejskich rowerów Zundapp.