Najlepsze rowery trekkingowe damskie do 3000 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rowery trekkingowe / Ranking damskich rowerów trekkingowych do 3000 zł

Poszukujesz możliwie najlepszych damskich rowerów trekkingowych do 3000 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na marzec 2023:

 • TOP10 damskich rowerów trekkingowych do 3000 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z rowerami trekkingowymi damskimi do 3000 zł – pod względem ceny,
 • TOP5 często kupowanych damskich rowerów trekkingowych.

Ranking z najlepszymi rowerami trekkingowymi damskimi do 3000 zł [Zainteresowanie] Top10 na marzec 2023

Nasze zestawienie zawiera proponowane rowery trekkingowe damskie do 3000 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z rowerami trekkingowymi damskimi do 3000 zł i ich opisem technicznym.

1 # Rower trekkingowy gazela 3 2022, kolor biało-złoty, rozmiar 18" marki Romet

Rower trekkingowy gazela 3 2022, kolor biało-złoty, rozmiar 18" marki Romet Najniższa Cena Online Rower trekkingowy Romet Gazela 3 2022 Rower trekkingowy Romet Gazela 3 o sugestia dla osób, które potrzebują wysokiej jakości roweru optymalnego jednocześnie do codziennej jazdy po mieście jak i rekreacyjnej jazdy po relatywnie płaskim terenie, ścieżkach rowerowych, częstych wypadów na leśne dukty jak i pozamiejskie szutry. Podstawą sukcesu modelu Gazela 3 jest wyjątkowo potężna, lekka i sztywna aluminiowa rama oraz osprzęt firmy Shimano. Rower został wyekwipowany w: skrupulatny 21-biegowy napęd Shimano, który pozwoli optymalnie dobrać przełożenia podczas jazdy produktywny amortyzator polepszający komfort jazdy. Skutecznie niweluje on nierówności konkretne hamulce typu v-brake są sprawdzonym i lubianym rozwiązaniem. Ich prosta konstrukcja umożliwia długą i bezproblemową eksploatację konkretne dwukomorowe aluminiowe obręcze wyprodukowane w Polsce trafne bezpieczeństwo podczas jazdy wygodne siodło gwarantuje optymalny komfort jazdy, w trakcie rowerowych wycieczek Gazela 3 ma bogate wyposażenie uzupełniające obejmujące akcesoria takie jak: bagażnik błotniki podpórka regulowany mostek kierownicy oświetlenie zasilane z prądnicy osłona łańcucha zapewnia to gotowość roweru do jazdy w każdych warunkach.
 • Producent Romet 
 • Przeznaczenie damski 
 • Rocznik 2022 

2 # rower crossowy romet orkan 2d 2022, kolor turkusowy, rozmiar 19" (5907782798277)

rower crossowy romet orkan 2d 2022, kolor turkusowy, rozmiar 19" (5907782798277) Najniższa Cena Online Rower crossowy Romet Orkan 2 D 2022 Rower crossowy Orkan D asygnowany jest osobom, które szukają roweru do jazdy na co dzień ze sportowym zacięciem. Romet Orkan doskonale spełni oczekiwania również jako podstawowy środek do utrzymywania kondycji, zapewniając wygodną pozycję na rowerze. Rower ma lekką aluminiową ramę i części Shimano, które bezusterkową jazdę w każdych warunkach. Funkcjonalna geometria ramy umożliwia pełne wykorzystanie potencjału rowerzysty. Model Orkan D zaopatrzony został w: 24 rzędowy napęd oparty na przerzutkach Shimano Tourney oraz Acera hamulce typu v-brake, które spiszą się w każdych warunkach, a także zapewnią bezproblemową eksploatację roweru amortyzowany przedni widelec rozszerzający komfort i bezpieczeństwo jazdy ramę wytwarzaną z lekkiego aluminium 6061 wpływającą na sztywność i lekkość konstrukcji mocne dwukomorowe obręcze produkowane z aluminium, które zapewnią adekwatny poziom bezpieczeństwa podczas jazdy W razie zapotrzebowania rower można też rozbudować o akcesoria turystyczne dzięki którym idealnie stanie na wysokości zadania w trakcie wycieczek za miasto. Wysoką jakość artykułu zapewnia produkcja ram w Polsce, co potwierdza dożywotnia gwarancja producenta.
 • Producent Romet 
 • Przeznaczenie damski 
 • Rocznik 2022 


Ranking z najtańszymi rowerami trekkingowymi damskimi do 3000 zł [Cena] Top5 na marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery trekkingowe damskie do 3000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na marzec 2023.

1 # rower crossowy romet orkan 2d 2022, kolor turkusowy, rozmiar 15" (5907782797928)

rower crossowy romet orkan 2d 2022, kolor turkusowy, rozmiar 15" (5907782797928) Najniższa Cena Online Rower crossowy Romet Orkan 2 D 2022 Rower crossowy Orkan D dedykowany jest osobom, które szukają roweru do jazdy na co dzień ze sportowym zacięciem. Romet Orkan perfekcyjnie stanie na wysokości zadania ponadto jako podstawowy środek do utrzymywania kondycji, gwarantując wygodną pozycję na rowerze. Rower posiada lekką aluminiową ramę, a także części Shimano, które bezusterkową jazdę w każdych warunkach. Poręczna geometria ramy pozwala na pełne wykorzystanie potencjału rowerzysty. Model Orkan D wyposażony został w: 24 rzędowy napęd oparty na przerzutkach Shimano Tourney, a także Acera hamulce typu v-brake, które spiszą się w każdych warunkach, a także zapewnią bezproblemową eksploatację roweru amortyzowany przedni widelec zwiększający komfort i bezpieczeństwo jazdy ramę wykonaną z lekkiego aluminium 6061 wpływającą na sztywność i lekkość konstrukcji mocne dwukomorowe obręcze wytworzone z aluminium, które zapewnią stosowny poziom bezpieczeństwa w trakcie jazdy W razie potrzeby rower można też rozbudować o akcesoria turystyczne dzięki którym znakomicie spełni oczekiwania podczas wycieczek za miasto. Wysoką jakość towaru zagwarantuje produkcja ram w Polsce, co potwierdza dożywotnia gwarancja producenta.
 • Producent Romet 
 • Przeznaczenie damski 
 • Rocznik 2022 

2 # rower crossowy romet orkan 2d 2022, kolor biały-seledynowy, rozmiar 19" (5907782798260)

rower crossowy romet orkan 2d 2022, kolor biały-seledynowy, rozmiar 19" (5907782798260) Najniższa Cena Online Rower crossowy Romet Orkan 2 D 2022 Rower crossowy Orkan D asygnowany jest osobom, które szukają roweru do jazdy na co dzień ze sportowym zacięciem. Romet Orkan rewelacyjnie stanie na wysokości zadania jeszcze jako podstawowy środek do utrzymywania kondycji, zapewniając wygodną pozycję na rowerze. Rower posiada lekką aluminiową ramę i komponenty Shimano, które bezawaryjną jazdę w każdych warunkach. Ergonomiczna geometria ramy zezwala na pełne wykorzystanie potencjału rowerzysty. Model Orkan D wyposażony został w: 24 rzędowy napęd oparty na przerzutkach Shimano Tourney, a także Acera hamulce typu v-brake, które spiszą się w każdych warunkach i zapewnią bezproblemową eksploatację roweru amortyzowany przedni widelec zwiększający komfort i bezpieczeństwo jazdy ramę wytworzoną z lekkiego aluminium 6061 wpływającą na sztywność i lekkość konstrukcji solidne dwukomorowe obręcze stworzone z aluminium, które zapewnią trafny poziom bezpieczeństwa podczas jazdy W razie zapotrzebowania rower można też rozbudować o akcesoria turystyczne dzięki którym znakomicie spełni oczekiwania w trakcie wycieczek za miasto. Wysoką jakość produktu zagwarantuje produkcja ram w Polsce, co potwierdza dożywotnia gwarancja producenta.
 • Producent Romet 
 • Przeznaczenie damski 
 • Rocznik 2022 

3 # rower crossowy romet orkan 2d 2022, kolor turkusowy, rozmiar 19" (5907782798277)

rower crossowy romet orkan 2d 2022, kolor turkusowy, rozmiar 19" (5907782798277) Najniższa Cena Online Rower crossowy Romet Orkan 2 D 2022 Rower crossowy Orkan D dedykowany jest osobom, które szukają roweru do jazdy na co dzień ze sportowym zacięciem. Romet Orkan znakomicie spełni oczekiwania jeszcze jako podstawowy środek do utrzymywania kondycji, zapewniając komfortową pozycję na rowerze. Rower posiada lekką aluminiową ramę oraz elementy Shimano, które niezawodną jazdę w każdych warunkach. Praktyczna geometria ramy zezwala na pełne wykorzystanie potencjału rowerzysty. Model Orkan D wyposażony został w: 24 rzędowy napęd oparty na przerzutkach Shimano Tourney i Acera hamulce rodzaju v-brake, które spiszą się w każdych warunkach, a także zapewnią bezproblemową eksploatację roweru amortyzowany przedni widelec rozszerzający komfort i bezpieczeństwo jazdy ramę tworzoną z lekkiego aluminium 6061 wpływającą na sztywność i lekkość konstrukcji solidne dwukomorowe obręcze wytwarzane z aluminium, które zapewnią stosowny poziom bezpieczeństwa w trakcie jazdy W razie potrzeby rower można również rozbudować o akcesoria turystyczne dzięki którym wyśmienicie stanie na wysokości zadania w trakcie wycieczek za miasto. Wysoką jakość produktu gwarantuje produkcja ram w Polsce, co potwierdza dożywotnia gwarancja producenta.
 • Producent Romet 
 • Przeznaczenie damski 
 • Rocznik 2022 

5 # Rower fitness damski Romet Orkan 2D biały 2228346 2022 | (5907782797973)

Rower fitness damski Romet Orkan 2D biały 2228346 2022 | (5907782797973) Najniższa Cena Online Rower crossowy Romet Orkan 2 D 2022 Rower crossowy Orkan D asygnowany jest osobom, które szukają roweru do jazdy na co dzień ze sportowym zacięciem. Romet Orkan genialnie spełni oczekiwania też jako podstawowy środek do utrzymywania kondycji, gwarantując komfortową pozycję na rowerze. Rower ma lekką aluminiową ramę, a także komponenty Shimano, które bezawaryjną jazdę w każdych warunkach. Funkcjonalna geometria ramy zezwala na pełne wykorzystanie potencjału rowerzysty. Model Orkan D zaopatrzony został w: 24 rzędowy napęd oparty na przerzutkach Shimano Tourney i Acera hamulce rodzaju v-brake, które spiszą się w każdych warunkach oraz zapewnią bezproblemową eksploatację roweru amortyzowany przedni widelec rozszerzający komfort i bezpieczeństwo jazdy ramę wyprodukowaną z lekkiego aluminium 6061 wpływającą na sztywność i lekkość konstrukcji potężne dwukomorowe obręcze wytwarzane z aluminium, które zapewnią adekwatny poziom bezpieczeństwa w trakcie jazdy W razie zapotrzebowania rower można także rozbudować o akcesoria turystyczne dzięki którym znakomicie sprawdzi się podczas wycieczek za miasto. Wysoką jakość artykułu zagwarantuje produkcja ram w Polsce, co potwierdza dożywotnia gwarancja producenta.
 • Producent Romet 
 • Przeznaczenie damski 
 • Rocznik 2022 


TOP7 Polecane trekkingowe rowery damskie Ranking marzec 2023

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich damskich rowerów trekkingowych do 3000 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem polecanych damskich rowerów trekkingowych.Powiązania tematyczne:

 • jaki rower trekkingowy damski do 3000 zł opinie,
 • dobre rowery trekkingowe damskie do 3000 zł cena,
 • ranking najlepszych damskich rowerów trekkingowych do 3000 zł.