Najlepsze rowery trekkingowe do 2000 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rowery trekkingowe / Ranking trekkingowych rowerów do 2000 zł

Poszukujesz możliwie najlepszych trekkingowych rowerów do 2000 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na marzec 2023:

 • TOP10 trekkingowych rowerów do 2000 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z rowerami trekkingowymi do 2000 zł – pod względem ceny,
 • TOP5 często kupowanych rowerów trekkingowych.

Ranking z najlepszymi rowerami trekkingowymi do 2000 zł [Zainteresowanie] Top10 na marzec 2023

Nasze zestawienie zawiera proponowane rowery trekkingowe do 2000 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z rowerami trekkingowymi do 2000 zł i ich specyfikacją.

3 # rower crossowy romet orkan 2d 2022, kolor turkusowy, rozmiar 19" (5907782798277)

rower crossowy romet orkan 2d 2022, kolor turkusowy, rozmiar 19" (5907782798277) Najniższa Cena Online Rower crossowy Romet Orkan 2 D 2022 Rower crossowy Orkan D dedykowany jest osobom, które szukają roweru do jazdy na co dzień ze sportowym zacięciem. Romet Orkan wyśmienicie spełni oczekiwania również jako podstawowy środek do utrzymywania kondycji, gwarantując komfortową pozycję na rowerze. Rower posiada lekką aluminiową ramę oraz komponenty Shimano, które bezusterkową jazdę w każdych warunkach. Poręczna geometria ramy pozwala na pełne użycie potencjału rowerzysty. Model Orkan D wyposażony został w: 24 rzędowy napęd oparty na przerzutkach Shimano Tourney i Acera hamulce rodzaju v-brake, które spiszą się w każdych warunkach i zapewnią bezproblemową eksploatację roweru amortyzowany przedni widelec rozszerzający komfort i bezpieczeństwo jazdy ramę tworzoną z lekkiego aluminium 6061 wpływającą na sztywność i lekkość konstrukcji solidne dwukomorowe obręcze wytworzone z aluminium, które zapewnią stosowny poziom bezpieczeństwa podczas jazdy W razie potrzeby rower można także rozbudować o akcesoria turystyczne dzięki którym nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania podczas wycieczek za miasto. Wysoką jakość produktu zapewnia produkcja ram w Polsce, co potwierdza dożywotnia gwarancja producenta.
 • Producent Romet 
 • Przeznaczenie damski 
 • Rocznik 2022 

8 # rower crossowy romet orkan 2d 2022, kolor turkusowy, rozmiar 15" (5907782797928)

rower crossowy romet orkan 2d 2022, kolor turkusowy, rozmiar 15" (5907782797928) Najniższa Cena Online Rower crossowy Romet Orkan 2 D 2022 Rower crossowy Orkan D dedykowany jest osobom, które szukają roweru do jazdy na co dzień ze sportowym zacięciem. Romet Orkan znakomicie spełni oczekiwania również jako podstawowy środek do utrzymywania kondycji, gwarantując wygodną pozycję na rowerze. Rower ma lekką aluminiową ramę oraz części Shimano, które bezusterkową jazdę w każdych warunkach. Funkcjonalna geometria ramy umożliwia pełne zastosowanie potencjału rowerzysty. Model Orkan D wyekwipowany został w: 24 rzędowy napęd oparty na przerzutkach Shimano Tourney i Acera hamulce rodzaju v-brake, które spiszą się w każdych warunkach, a także zapewnią bezproblemową eksploatację roweru amortyzowany przedni widelec rozszerzający komfort i bezpieczeństwo jazdy ramę wyprodukowaną z lekkiego aluminium 6061 wpływającą na sztywność i lekkość konstrukcji konkretne dwukomorowe obręcze stworzone z aluminium, które zapewnią trafny poziom bezpieczeństwa podczas jazdy W razie potrzeby rower można również rozbudować o akcesoria turystyczne dzięki którym rewelacyjnie spełni oczekiwania w trakcie wycieczek za miasto. Wysoką jakość towaru zagwarantuje produkcja ram w Polsce, co potwierdza dożywotnia gwarancja producenta.
 • Producent Romet 
 • Przeznaczenie damski 
 • Rocznik 2022 

10 # Rower crossowy orkan 2d 2022, kolor turkusowy, rozmiar 17" marki Romet

Rower crossowy orkan 2d 2022, kolor turkusowy, rozmiar 17" marki Romet Najniższa Cena Online Rower crossowy Romet Orkan 2 D 2022 Rower crossowy Orkan D dedykowany jest osobom, które szukają roweru do jazdy na co dzień ze sportowym zacięciem. Romet Orkan genialnie spełni oczekiwania dodatkowo jako podstawowy środek do utrzymywania kondycji, gwarantując wygodną pozycję na rowerze. Rower posiada lekką aluminiową ramę, a także komponenty Shimano, które bezusterkową jazdę w każdych warunkach. Użyteczna geometria ramy umożliwia pełne zastosowanie potencjału rowerzysty. Model Orkan D wyposażony został w: 24 rzędowy napęd oparty na przerzutkach Shimano Tourney i Acera hamulce typu v-brake, które spiszą się w każdych warunkach oraz zapewnią bezproblemową eksploatację roweru amortyzowany przedni widelec rozszerzający komfort i bezpieczeństwo jazdy ramę wytwarzaną z lekkiego aluminium 6061 wpływającą na sztywność i lekkość konstrukcji potężne dwukomorowe obręcze wyprodukowane z aluminium, które zapewnią odpowiedni poziom bezpieczeństwa w trakcie jazdy W razie zapotrzebowania rower można też rozbudować o akcesoria turystyczne dzięki którym doskonale sprawdzi się w trakcie wycieczek za miasto. Wysoką jakość artykułu zapewnia produkcja ram w Polsce, co potwierdza dożywotnia gwarancja producenta.
 • Producent Romet 
 • Przeznaczenie damski 
 • Rocznik 2022 


Ranking z najtańszymi rowerami trekkingowymi do 2000 zł [Cena] Top5 na marzec 2023

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery trekkingowe do 2000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na marzec 2023.

4 # Rower fitness damski Romet Orkan 2D biały 2228346 2022 | (5907782797973)

Rower fitness damski Romet Orkan 2D biały 2228346 2022 | (5907782797973) Najniższa Cena Online Rower crossowy Romet Orkan 2 D 2022 Rower crossowy Orkan D przeznaczony jest osobom, które szukają roweru do jazdy na co dzień ze sportowym zacięciem. Romet Orkan doskonale sprawdzi się również jako podstawowy środek do utrzymywania kondycji, gwarantując komfortową pozycję na rowerze. Rower posiada lekką aluminiową ramę i części Shimano, które bezusterkową jazdę w każdych warunkach. Praktyczna geometria ramy zezwala na pełne wykorzystanie potencjału rowerzysty. Model Orkan D wyposażony został w: 24 rzędowy napęd oparty na przerzutkach Shimano Tourney, a także Acera hamulce rodzaju v-brake, które spiszą się w każdych warunkach oraz zapewnią bezproblemową eksploatację roweru amortyzowany przedni widelec zwiększający komfort i bezpieczeństwo jazdy ramę wykonaną z lekkiego aluminium 6061 wpływającą na sztywność i lekkość konstrukcji solidne dwukomorowe obręcze produkowane z aluminium, które zapewnią trafny poziom bezpieczeństwa w trakcie jazdy W razie potrzeby rower można także rozbudować o akcesoria turystyczne dzięki którym wyśmienicie stanie na wysokości zadania w trakcie wycieczek za miasto. Wysoką jakość produktu zapewnia produkcja ram w Polsce, co potwierdza dożywotnia gwarancja producenta.
 • Producent Romet 
 • Przeznaczenie damski 
 • Rocznik 2022 

5 # Rower crossowy orkan 2d 2022, kolor turkusowy, rozmiar 17" marki Romet

Rower crossowy orkan 2d 2022, kolor turkusowy, rozmiar 17" marki Romet Najniższa Cena Online Rower crossowy Romet Orkan 2 D 2022 Rower crossowy Orkan D asygnowany jest osobom, które szukają roweru do jazdy na co dzień ze sportowym zacięciem. Romet Orkan wyśmienicie spełni oczekiwania także jako podstawowy środek do utrzymywania kondycji, gwarantując wygodną pozycję na rowerze. Rower ma lekką aluminiową ramę, a także elementy Shimano, które niezawodną jazdę w każdych warunkach. Użyteczna geometria ramy pozwala na pełne użycie potencjału rowerzysty. Model Orkan D wyekwipowany został w: 24 rzędowy napęd oparty na przerzutkach Shimano Tourney i Acera hamulce rodzaju v-brake, które spiszą się w każdych warunkach oraz zapewnią bezproblemową eksploatację roweru amortyzowany przedni widelec powiększający komfort i bezpieczeństwo jazdy ramę stworzoną z lekkiego aluminium 6061 wpływającą na sztywność i lekkość konstrukcji solidne dwukomorowe obręcze stworzone z aluminium, które zapewnią optymalny poziom bezpieczeństwa w trakcie jazdy W razie zapotrzebowania rower można również rozbudować o akcesoria turystyczne dzięki którym nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania w trakcie wycieczek za miasto. Wysoką jakość produktu zapewnia produkcja ram w Polsce, co potwierdza dożywotnia gwarancja producenta.
 • Producent Romet 
 • Przeznaczenie damski 
 • Rocznik 2022 


TOP7 Dobre trekkingowe rowery Ranking marzec 2023

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich trekkingowych rowerów do 2000 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem dobrych rowerów trekkingowych.Powiązania tematyczne:

 • jaki rower trekkingowy do 2000 zł opinie,
 • dobre rowery trekkingowe do 2000 zł cena,
 • ranking najlepszych trekkingowych rowerów do 2000 zł.