Najlepsze rowery trekkingowe do 2500 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rowery trekkingowe / Ranking trekkingowych rowerów do 2500 zł

Poszukujesz możliwie najlepszych trekkingowych rowerów do 2500 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na kwiecień 2024:

  • TOP10 trekkingowych rowerów do 2500 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
  • TOP5 z rowerami trekkingowymi do 2500 zł – pod względem ceny,
  • TOP5 chętnie wybieranych rowerów trekkingowych.

Ranking z najlepszymi rowerami trekkingowymi do 2500 zł [Zainteresowanie] Top10 na kwiecień 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane rowery trekkingowe do 2500 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z rowerami trekkingowymi do 2500 zł i ich specyfikacją.

1 # trans 2.0 (shimano) damski czarny - szary połysk marki Kross

trans 2.0 (shimano) damski czarny - szary połysk marki Kross Najniższa Cena Online KROSS TRANS 2.0 2021 – bogate wyposażenie i szerokie możliwościpokaźniejszą część tygodnia spędzasz w mieście, a w weekend pozwalasz sobie na dłuższe, rowerowe wycieczki? W takim razie potrzebny Ci jest KROSS TRANS 2.0, czyli model łączący parametry miejskich jednośladów i pojazdów dedykowanych do przejażdżek leśnymi ścieżkami. Bogate wyposażenie, elementy pochodzące od producentów o ugruntowanej pozycji na rynku, przemyślany projekt i skrupulatne wykończenie sprawiają,błyskawicznie docenisz ten rower!KROSS TRANS 2.0 przypadnie Ci do gustu, jeśli:lubisz być przygotowany na każde warunki, jakie mogą panować na drodze – nad kołami roweru znajdują się błotniki, dlatego nie musisz martwić się o swoją odzież, przemierzając kałuże czy błotniste ścieżki. W dodatku zintegrowane z pojazdem oświetlenie zapewni Ci bezpieczeństwo na drodze, kiedy zrobi się ciemnoszukasz poręcznego, uniwersalnego roweru – model ten ma specjalnie umocniony bagażnik, dzięki czemu przewieziesz na nim nieco cięższy bagaż. Właśnie dlatego perfekcyjnie spisze się on w miejskiej dżungli i w trakcie weekendowego wypadu na piknikcenisz sobie komfort jazdy – zapewniają to płynnie działające przerzutki i hamulce V-brake, które zatrzymają pojazd równocześnie na piaszczystej ścieżce, jak i na asfaltowej drodze.KROSS TRANS 2.0 został wytwarzany z aluminium performance, czyli lekkiego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne materiału – dlatego model ten to wybór na długie lata. Postaw na rower, którym dojdziesz, gdzie tylko chcesz!
  • Producent KROSS 
  • Ilość biegów 21 
  • Przeznaczenie damski 
  • Rocznik 2021 


Ranking z najtańszymi rowerami trekkingowymi do 2500 zł [Cena] Top5 na kwiecień 2024

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery trekkingowe do 2500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na kwiecień 2024.TOP7 Najlepsze trekkingowe rowery Ranking kwiecień 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich trekkingowych rowerów do 2500 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem chętnie wybieranych rowerów trekkingowych.Powiązania tematyczne:

  • jaki rower trekkingowy do 2500 zł opinie,
  • dobre rowery trekkingowe do 2500 zł cena,
  • ranking najlepszych trekkingowych rowerów do 2500 zł.