Najlepsze spodenki rowerowe damskie. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Spodenki na rower / Ranking rowerowych szortów dla kobiet

Poszukujesz dobrych rowerowych szortów dla kobiet? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na kwiecień 2024:

 • TOP10 rowerowych szortów dla kobiet – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z tanimi krótkimi damskimi spodenkami na rower – pod względem ceny,
 • TOP5 często kupowanych rowerowych szortów dla kobiet.

Ranking z najlepszymi damskimi spodenkami na rower [Zainteresowanie] Top10 na kwiecień 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane krótkie spodenki rowerowe damskie, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi damskimi spodenkami na rower i ich specyfikacją.Ranking z najtańszymi damskimi spodenkami na rower [Cena] Top5 na kwiecień 2024

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze krótkie spodenki rowerowe damskie, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na kwiecień 2024.

1 # CRIVIT Spodenki rowerowe damskie (M (40/42), Czarny), kolor czarny

CRIVIT Spodenki rowerowe damskie (M (40/42), Czarny), kolor czarny Najniższa Cena Online CRIVIT Spodenki rowerowe żeńskie Opis towarustworzono z materiału pochodzącego z recyklingucertyfikat zgodny z Global Recycled kanontworzono w 64% z materiałów pochodzących z recyklingubezszwowe – bez przeszkadzających szwów bocznych 1. Miękki, komfortowy pas2. Strefy wentylacyjne: strefy dziane z otwartymi oczkami ulepszają cyrkulację powietrza3. FlexFitRibs: obszerniejszą rozciągliwość tam, gdzie jest ona niezbędna4. Easy Motion: bezszwowa technika zapewniająca komfortowe noszenie i zoptymalizowaną swobodę ruchów5. Komfortowe zakończenie nogawek6. Wygodna nakładka na siedzisko ze strefami wentylacyjnymi i pianka komfortowa z tekstylną podszewką7. Miękki i niezwykle błogi materiał – jak druga skóra8. Z DryAct™: nowoczesna, innowacyjna technologicznie mieszanka przędzy pochłania wilgoć ze skóry i odprowadza ją na zewnątrz. Dzięki temu pomaga skórze zachować suchość, chroni ciało przed wychłodzeniem i zwiększa komfort trafne przypasowanie i stabilność formy dzięki marce LYCRA®kolory: czarnyparametry artykułu Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°C (program do tkanin delikatnych)nie wybielaćnie suszyć w suszarce bębnowejnie prasowaćnie czyścić chemicznierozmiaryXS ( 32/34) – L (44/46)Znajdź swój wymiar wystarczy skorzystać z Kalkulatora rozmiarów. Wybierz kategorię, określ wariant odzieży, wprowadź trafne właściwości i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój wymiar zostanie wyświetlony.< OEKO-TEX® kanon 100 Przetestowano na obecność substancji zgubnychNumer dokumentu: 21CX00016 CENTROCOT kanon 100 firmy OEKO-TEX® to najszczególniej znany na świecie, niezależny dokument dla wszelkiego typu wyrobów ubraniowych i skórzanych, które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji krzywdzących – od przędzy i dzianin po artykuły gotowe do wykorzystania. Etykieta potwierdza, iż wyrób ubraniowy lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji krzywdzących.GRS – Global Recycled kanon użycie 64% lub więcej tworzyw pochodzących z recyklinguNumer atestu: CU 851646 Ze starego świeże: Ponowne zastosowanie już wcześniej użytych tworzyw pozwala zaoszczędzić cenne zasoby. GRS zezwala na ustalenie i pełną identyfikowalność materiałów pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Oprócz całego łańcucha dostaw z punktu zbiórki do sklepową półkę, przedmiotem kontroli są też kryteria społeczne i naturalne.Hohenstein pasuje genialnie Instytut Badawczy HOHENSTEIN od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu rozmiarów ciała. Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele wymiarów.
 • Producent CRIVIT 
 • Kolor czarny 

2 # CRIVIT Spodenki rowerowe damskie (XS (32/34), Czarny)

CRIVIT Spodenki rowerowe damskie (XS (32/34), Czarny) Najniższa Cena Online CRIVIT Spodenki rowerowe żeńskie Opis towaruprodukowano z materiału pochodzącego z recyklinguatest zgodny z Global Recycled standardwytworzono w 64% z tworzyw pochodzących z recyklingubezszwowe – bez przeszkadzających szwów bocznych 1. Miękki, komfortowy pas2. Strefy wentylacyjne: strefy dziane z otwartymi oczkami poprawiają cyrkulację powietrza3. FlexFitRibs: pokaźniejszą sprężystość tam, gdzie jest ona niezbędna4. Easy Motion: bezszwowa technika zapewniająca wygodne noszenie i zoptymalizowaną swobodę ruchów5. Wygodne zakończenie nogawek6. Komfortowa nakładka na siedzisko ze strefami wentylacyjnymi i pianka komfortowa z tekstylną podszewką7. Miękki i nad wyraz przyjemny materiał – jak druga skóra8. Z DryAct™: nowoczesna, progresywna technologicznie mieszanka przędzy pochłania wilgoć ze skóry i odprowadza ją na zewnątrz. Dzięki czemu pomaga skórze zachować suchość, chroni ciało przed wychłodzeniem i rozszerza komfort stosowne dostosowanie i stabilność formy dzięki marce LYCRA®barwy: czarnywłaściwości towaru Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°C (program do tkanin delikatnych)nie wybielaćnie suszyć w suszarce bębnowejnie prasowaćnie czyścić chemicznierozmiaryXS ( 32/34) – L (44/46)Znajdź swój wymiar wystarczy skorzystać z Kalkulatora wymiarów. Wybierz kategorię, określ typ odzieży, wprowadź stosowne cechy i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój wymiar zostanie wyświetlony.< OEKO-TEX® standard 100 Przetestowano na występowanie substancji destrukcyjnychNumer atestu: 21CX00016 CENTROCOT standard 100 firmy OEKO-TEX® to najbardziej znany na świecie, niezależny atest dla wszelkiego rodzaju wyrobów odzieżowych i skórzanych, które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji zgubnych – od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do użycia. Etykieta potwierdza, że wyrób konfekcyjny albo skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji destrukcyjnych.GRS – Global Recycled kanon zastosowanie 64% lub więcej materiałów pochodzących z recyklinguNumer certyfikatu: CU 851646 Ze starego świeże: Ponowne użycie już wcześniej użytych tworzyw pozwala zaoszczędzić cenne zasoby. GRS zezwala na ustalenie i całkowitą identyfikowalność materiałów pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Oprócz całego łańcucha dostaw z punktu zbiórki do sklepową półkę, przedmiotem kontroli są w dodatku kryteria społeczne i organiczne.Hohenstein nadaje się nieprzeciętnie Instytut Badawczy HOHENSTEIN od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu rozmiarów ciała. Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.
 • Producent CRIVIT 
 • Kolor czarny 

3 # CRIVIT Spodenki rowerowe damskie (L (44/46), Czarny), kolor czarny

CRIVIT Spodenki rowerowe damskie (L (44/46), Czarny), kolor czarny Najniższa Cena Online CRIVIT Spodenki rowerowe kobiece Opis towaruwytworzono z materiału pochodzącego z recyklinguatest zgodny z Global Recycled standardwytworzono w 64% z materiałów pochodzących z recyklingubezszwowe – bez przeszkadzających szwów bocznych 1. Miękki, komfortowy pas2. Strefy wentylacyjne: strefy dziane z otwartymi oczkami polepszają cyrkulację powietrza3. FlexFitRibs: pokaźniejszą sprężystość tam, gdzie jest ona niezbędna4. Easy Motion: bezszwowa technika gwarantująca wygodne noszenie i zoptymalizowaną swobodę ruchów5. Wygodne zakończenie nogawek6. Wygodna nakładka na siedzisko ze strefami wentylacyjnymi i pianka wygodna z tekstylną podszewką7. Miękki i wyjątkowo miły materiał – jak druga skóra8. Z DryAct™: nowoczesna, progresywna technologicznie mieszanka przędzy pochłania wilgoć ze skóry i odprowadza ją na zewnątrz. Dzięki temu pomaga skórze zachować suchość, chroni ciało przed wychłodzeniem i powiększa komfort stosowne dostosowanie i stabilność formy dzięki marce LYCRA®barwy: czarnyparametry produktu Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°C (program do dzianin delikatnych)nie wybielaćnie osuszać w suszarce bębnowejnie prasowaćnie czyścić chemiczniewymiaryXS ( 32/34) – L (44/46)Znajdź swój rozmiar starczy skorzystać z Kalkulatora rozmiarów. Wybierz kategorię, określ typ odzieży, wprowadź adekwatne atrybuty i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój wymiar zostanie wyświetlony.< OEKO-TEX® standard 100 Przetestowano na występowanie substancji krzywdzącychNumer certyfikatu: 21CX00016 CENTROCOT standard 100 marki OEKO-TEX® to najistotniej znany na świecie, niezależny certyfikat dla wszelkiego rodzaju wyrobów włókienniczych i skórzanych, które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji szkodliwych – od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do użycia. Etykieta potwierdza, iż wyrób ubraniowy lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji zgubnych.GRS – Global Recycled kanon użycie 64% lub więcej materiałów pochodzących z recyklinguNumer certyfikatu: CU 851646 Ze starego nowe: Ponowne zastosowanie już wcześniej użytych materiałów pozwala zaoszczędzić cenne zasoby. GRS zezwala na ustalenie i pełną identyfikowalność tworzyw pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Oprócz całego łańcucha dostaw z punktu zbiórki do sklepową półkę, przedmiotem kontroli są dodatkowo kryteria społeczne i organiczne.Hohenstein nadaje się znakomicie Instytut Badawczy HOHENSTEIN od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała. Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.
 • Producent CRIVIT 
 • Kolor czarny 

4 # spodenki rowerowe damskie (s (36/38), czarny), Crivit

spodenki rowerowe damskie (s (36/38), czarny), Crivit Najniższa Cena Online CRIVIT Spodenki rowerowe kobiece Opis artykułutworzono z materiału pochodzącego z recyklingudokument zgodny z Global Recycled kanonprodukowano w 64% z materiałów pochodzących z recyklingubezszwowe – bez przeszkadzających szwów bocznych 1. Miękki, komfortowy pas2. Strefy wentylacyjne: strefy dziane z otwartymi oczkami polepszają cyrkulację powietrza3. FlexFitRibs: pokaźniejszą rozciągliwość tam, gdzie jest ona potrzebna4. Easy Motion: bezszwowa technologia gwarantująca komfortowe noszenie i zoptymalizowaną swobodę ruchów5. Wygodne zakończenie nogawek6. Wygodna nakładka na siedzisko ze strefami wentylacyjnymi i pianka komfortowa z tekstylną podszewką7. Miękki i nad wyraz miły materiał – jak druga skóra8. Z DryAct™: innowacyjna, nowoczesna technicznie mieszanka przędzy pochłania wilgoć ze skóry i odprowadza ją na zewnątrz. Dzięki czemu pomaga skórze zachować suchość, chroni ciało przed wychłodzeniem i rozszerza komfort stosowne dostosowanie i stabilność formy dzięki marce LYCRA®barwy: czarnycechy towaru Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°C (program do tkanin delikatnych)nie wybielaćnie osuszać w suszarce bębnowejnie prasowaćnie czyścić chemicznierozmiaryXS ( 32/34) – L (44/46)Znajdź swój wymiar starczy skorzystać z Kalkulatora wymiarów. Wybierz kategorię, określ wariant odzieży, wprowadź adekwatne cechy i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój wymiar zostanie wyświetlony.< OEKO-TEX® kanon 100 Przetestowano na występowanie substancji zgubnychNumer dokumentu: 21CX00016 CENTROCOT standard 100 marki OEKO-TEX® to najmocniej znany na świecie, niezależny certyfikat dla wszelkiego typu wyrobów tekstylnych i skórzanych, które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji zgubnych – od przędzy i dzianin po artykuły gotowe do użycia. Etykieta potwierdza, że wyrób włókienniczy albo skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji zgubnych.GRS – Global Recycled kanon użycie 64% lub więcej tworzyw pochodzących z recyklinguNumer atestu: CU 851646 Ze starego świeże: Ponowne użycie już wcześniej użytych materiałów pozwala zaoszczędzić cenne zasoby. GRS zezwala na ustalenie i całkowitą identyfikowalność materiałów pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Oprócz całego łańcucha dostaw z punktu zbiórki do sklepową półkę, przedmiotem kontroli są również kryteria społeczne i organiczne.Hohenstein nadaje się znakomicie Instytut Badawczy HOHENSTEIN od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu rozmiarów ciała. Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.
 • Producent CRIVIT 
 • Kolor czarny 


TOP7 Dobre spodenki na rower damskie Ranking kwiecień 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych szortów dla kobiet, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem rekomendowanych rowerowych szortów dla kobiet.Powiązania tematyczne:

 • jakie spodenki na rower damskie opinie,
 • dobre spodenki rowerowe damskie cena,
 • ranking najlepszych krótkich rowerowych szortów dla kobiet.