Najlepsze spodenki rowerowe damskie w sklepie online Addnature. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Spodenki na rower / Ranking rowerowych szortów dla kobiet w Addnature

Poszukujesz możliwie najlepszych rowerowych szortów dla kobiet w Addnature? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na lipiec 2024:

 • TOP10 rowerowych szortów dla kobiet w Addnature – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z tanimi krótkimi damskimi spodenkami na rower w sklepach Addnature – pod względem ceny,
 • TOP5 często kupowanych rowerowych szortów dla kobiet.

Ranking z najlepszymi damskimi spodenkami na rower w sklepach Addnature [Zainteresowanie] Top10 na lipiec 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane krótkie spodenki rowerowe damskie w sklepie online Addnature, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi damskimi spodenkami na rower w sklepach Addnature i ich opisem technicznym.

2 # Nike Damskie spodenki do jazdy na rowerze z wysokim stanem zapewniające delikatne wsparcie zenvy 20,5 cm - niebieski

Nike Damskie spodenki do jazdy na rowerze z wysokim stanem zapewniające delikatne wsparcie zenvy 20,5 cm - niebieski Najniższa Cena Online W naszych niewiarygodnie miękkich spodenkach Nike Zenvy możesz luźno poruszać się jednocześnie podczas uprawiania jogi, jak i spacerów i jazdy na rowerze. Miękki materiał InfinaSoft jest lekki, lecz wyjątkowo oporny na przysiady. zagwarantuje on uczucie miękkości w trakcie każdego zgięcia, rozciągnięcia i zmiany pozycji. Mniejsza ilość kieszeni gwarantuje opływowy wygląd, lecz wpuszczana kieszeń na środku z tyłu jest wciąż na tyle obszerna, by pomieścić telefon. Co więcej, legginsy są trwałe, więc możesz w nich ćwiczyć, prać je i nosić bez końca. Mocne strony:nad wyraz znaczny pas ogranicza zwijanie, szczypanie i ślizganie i doskonale utrzymuje się na miejscu i wygładza talię.technologia Nike Dri-FIT odprowadza ze skóry wilgoć i pozwala na jej prędkie odparowanie, co gwarantuje uczucie suchości i wygodę.,detale towaru:Wewnętrzna długość nogawki: 20 cm.Pas z wysokim stanem.Część główna: 63% nylon, 37% spandex. podszycie klina: 84% nylon, 16% spandex.Można prać w pralce.artykuł importowany.towar nie jest dedykowany do wykorzystywania jako środek ochrony jednostkowej.,szczegóły produktu:Wewnętrzna długość nogawki: 20 cm.Pas z wysokim stanem.Część główna: 63% nylon, 37% spandex. podszewka klina: 84% nylon, 16% spandex.Można prać w pralce.towar importowany.produkt nie jest dedykowany do wykorzystywania jako środki ochrony indywidualnej.
 • Producent Nike 
 • Rodzaj spodenki 
 • Dla kogo dla kobiety 

3 # Nike Damskie spodenki do jazdy na rowerze z wysokim stanem zapewniające delikatne wsparcie zenvy 20,5 cm - niebieski

Nike Damskie spodenki do jazdy na rowerze z wysokim stanem zapewniające delikatne wsparcie zenvy 20,5 cm - niebieski Najniższa Cena Online W naszych niewiarygodnie miękkich spodenkach Nike Zenvy możesz luźno poruszać się jednocześnie podczas uprawiania jogi, jak i spacerów i jazdy na rowerze. Miękki materiał InfinaSoft jest lekki, ale wyjątkowo oporny na przysiady. zagwarantuje on uczucie miękkości podczas każdego zgięcia, rozciągnięcia i zmiany pozycji. Mniejsza liczba kieszeni zagwarantuje opływowy wygląd, lecz wpuszczana kieszeń na środku z tyłu jest wciąż na tyle obfita, by pomieścić telefon. Co więcej, legginsy są trwałe, więc możesz w nich ćwiczyć, prać je i nosić bez końca. Mocne strony:nad wyraz pokaźny pas ogranicza zwijanie, szczypanie i ślizganie, a także wspaniale utrzymuje się na miejscu i wygładza talię.technika Nike Dri-FIT odprowadza ze skóry wilgoć i umożliwia jej prędkie odparowanie, co gwarantuje uczucie suchości i wygodę.,szczegóły artykułu:Wewnętrzna długość nogawki: 20 cm.Pas z wysokim stanem.Część główna: 63% nylon, 37% spandex. podszewka klina: 84% nylon, 16% spandex.Można prać w pralce.towar importowany.artykuł nie jest asygnowany do stosowania jako środek ochrony jednostkowej.,detale towaru:Wewnętrzna długość nogawki: 20 cm.Pas z wysokim stanem.Część główna: 63% nylon, 37% spandex. podszewka klina: 84% nylon, 16% spandex.Można prać w pralce.artykuł importowany.towar nie jest dedykowany do używania jako środki ochrony jednostkowej.
 • Producent Nike 
 • Rodzaj spodenki 
 • Dla kogo dla kobiety 


Ranking z najtańszymi damskimi spodenkami na rower w sklepach Addnature [Cena] Top5 na lipiec 2024

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze krótkie spodenki rowerowe damskie w sklepie online Addnature, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na lipiec 2024.

1 # CRIVIT Damskie spodenki funkcyjne rowerowe, bezszwowe (S (36/38), Zielony) (4335747053726)

CRIVIT Damskie spodenki funkcyjne rowerowe, bezszwowe (S (36/38), Zielony) (4335747053726) Najniższa Cena Online Crivit damskie spodenki funkcyjne rowerowe, bezszwowe Opis artykułu stworzono z materiału pochodzącego z recyklingu atest zgodny z Global Recycled kanon stworzono w 91% z materiału pochodzącego z recyklingu seamless – bez kłopotliwych szwów bocznych popularny materiał prążkowany słuszne dopasowanie i stabilność formy dzięki marce Lycra® parametry produktu table odcienie: zielony, różowy; czarny parametry: materiał prążkowany Funkcja: bezszwowe, odprowadzające wilgoć Materiał: 91% poliamid (z recyklingu), 9% elastan (Lycra®) Pielęgnacja: prać w temperaturze maks. 40°C (program do tkanin delikatnych) nie wybielać nie osuszać w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie rozmiary: XS (32/34) – L (44/46) Oeko-Tex® standard 100 Przetestowano na występowanie substancji krzywdzących Numer certyfikatu: Sh020 194917 Testex standard 100 firmy Oeko-Tex® to najbardziej znany na świecie, niezależny certyfikat dla wszelkiego rodzaju wyrobów włókienniczych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji krzywdzących – od przędzy i dzianin po artykuły gotowe do zastosowania. Etykieta potwierdza, że wyrób ubraniowy albo skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji krzywdzących. GRS – Global Recycled kanon użycie 91% lub więcej materiałów pochodzących z recyklingu Numer certyfikatu: CU 851646 Ze starego świeże: Ponowne wykorzystanie już wcześniej użytych materiałów pozwala zaoszczędzić cenne zasoby. GRS zezwala na ustalenie i pełną identyfikowalność tworzyw pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Oprócz całego łańcucha dostaw od punktu zbiórki do sklepu, sprawdzane są ponadto kryteria społeczne i organiczne. Hohenstein pasuje nieprzeciętnie Instytut Badawczy Hohenstein od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała. Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele wymiarów.
 • Producent CRIVIT 
 • Kolor zielony 
 • Rozmiar 36, 38 

2 # damskie spodenki funkcyjne rowerowe, bezszwowe marki Crivit

damskie spodenki funkcyjne rowerowe, bezszwowe marki Crivit Najniższa Cena Online Crivit żeńskie spodenki funkcyjne rowerowe, bezszwowe Opis produktu wytwarzano z materiału pochodzącego z recyklingu dokument zgodny z Global Recycled kanon tworzono w 91% z materiału pochodzącego z recyklingu seamless – bez kłopotliwych szwów bocznych modny materiał prążkowany słuszne dostosowanie i stabilność formy dzięki marce Lycra® parametry produktu table odcienie: zielony, różowy; czarny cechy: materiał prążkowany Funkcja: bezszwowe, odprowadzające wilgoć Materiał: 91% poliamid (z recyklingu), 9% elastan (Lycra®) Pielęgnacja: prać w temperaturze maks. 40°C (program do tkanin delikatnych) nie wybielać nie osuszać w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie rozmiary: XS (32/34) – L (44/46) Oeko-Tex® standard 100 Przetestowano na obecność substancji krzywdzących Numer certyfikatu: Sh020 194917 Testex standard 100 producenta Oeko-Tex® to najszczególniej znany na świecie, niezależny certyfikat dla wszelkiego typu wyrobów odzieżowych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji destrukcyjnych – od przędzy i dzianin po artykuły gotowe do zastosowania. Etykieta potwierdza, że wyrób włókienniczy albo skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji zgubnych. GRS – Global Recycled kanon użycie 91% lub więcej tworzyw pochodzących z recyklingu Numer certyfikatu: CU 851646 Ze starego świeże: Ponowne zastosowanie już wcześniej użytych tworzyw pozwala zaoszczędzić cenne zasoby. GRS zezwala na ustalenie i całkowitą identyfikowalność tworzyw pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Oprócz całego łańcucha dostaw od punktu zbiórki do sklepu, sprawdzane są również kryteria społeczne i organiczne. Hohenstein pasuje świetnie Instytut Badawczy Hohenstein od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała. Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.
 • Producent CRIVIT 
 • Kolor zielony 
 • Rozmiar 38, 40, 42 

3 # CRIVIT Damskie spodenki rowerowe chłodzące (M (40/42), Czarny) (4335633048157)

CRIVIT Damskie spodenki rowerowe chłodzące (M (40/42), Czarny) (4335633048157) Najniższa Cena Online Crivit żeńskie spodenki rowerowe chłodzące Opis produktu efekt shapingu – funkcja modelująca technika dynamicznego chłodzenia zapewni optymalny komfort szybkoschnący i odprowadzający wilgoć materiał adekwatne dostosowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien gatunkowego elastanu Lycra® parametry artykułu table kolory: różowy; czarny właściwości: niezwykle wysoki i obfity pas Funkcja: technologia dynamicznego chłodzenia, efekt shapingu, szybkoschnący i odprowadzający wilgoć materiał Długość: niedługie Materiał: 83% poliamid (25% z recyklingu); 17% elastan (Lycra®) Pielęgnacja: prać w temperaturze maks. 40°C (program do dzianin delikatnych) nie wybielać nie suszyć w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie wymiary: XS (32/34) - L (44/46) Oeko-Tex® kanon 100 Przetestowano na występowanie substancji destrukcyjnych Numer dokumentu: S21 3106 Hohenstein Htti kanon 100 producenta Oeko-Tex® to najbardziej znany na świecie, niezależny certyfikat dla wszelkiego typu wyrobów włókienniczych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji destrukcyjnych – od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do wykorzystania. Etykieta potwierdza, że wyrób tekstylny albo skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji zgubnych. RCS – Recycled Claim standard użycie 25% lub więcej tworzyw pochodzących z recyklingu Numer certyfikatu: CU 851646 Ze starego nowe: Ponowne zastosowanie już wcześniej użytych tworzyw pozwala zaoszczędzić cenne zasoby. RCS umożliwia ustalenie i pełną identyfikowalność tworzyw pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Hohenstein nadaje się znakomicie Instytut Badawczy Hohenstein od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu rozmiarów ciała. Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.
 • Producent CRIVIT 
 • Kolor czarny 
 • Rozmiar 38, 40, 42 

4 # CRIVIT Damskie spodenki rowerowe chłodzące (S (36/38), Różowy), kolor różowy

CRIVIT Damskie spodenki rowerowe chłodzące (S (36/38), Różowy), kolor różowy Najniższa Cena Online Crivit damskie spodenki rowerowe chłodzące Opis produktu efekt shapingu – funkcja formująca technologia dynamicznego chłodzenia zapewni stosowny komfort szybkoschnący i odprowadzający wilgoć materiał adekwatne dopasowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokogatunkowego elastanu Lycra® parametry produktu table kolory: różowy; czarny właściwości: wyjątkowo wysoki i wielki pas Funkcja: technika dynamicznego chłodzenia, efekt shapingu, szybkoschnący i odprowadzający wilgoć materiał Długość: niedługie Materiał: 83% poliamid (25% z recyklingu); 17% elastan (Lycra®) Pielęgnacja: prać w temperaturze maks. 40°C (program do dzianin delikatnych) nie wybielać nie osuszać w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie wymiary: XS (32/34) - L (44/46) Oeko-Tex® standard 100 Przetestowano na występowanie substancji szkodliwych Numer dokumentu: S21 3106 Hohenstein Htti standard 100 firmy Oeko-Tex® to najmocniej znany na świecie, niezależny certyfikat dla wszystkiego rodzaju wyrobów odzieżowych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji zgubnych – od przędzy i dzianin po artykuły gotowe do zastosowania. Etykieta potwierdza, że wyrób odzieżowy lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji zgubnych. RCS – Recycled Claim kanon zastosowanie 25% lub więcej tworzyw pochodzących z recyklingu Numer dokumentu: CU 851646 Ze starego świeże: Ponowne zastosowanie już wcześniej użytych tworzyw pozwala zaoszczędzić cenne zasoby. RCS umożliwia ustalenie i pełną identyfikowalność materiałów pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Hohenstein nadaje się rewelacyjnie Instytut Badawczy Hohenstein od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu rozmiarów ciała. Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele wymiarów.
 • Producent CRIVIT 
 • Kolor różowy 
 • Rozmiar 36, 38 

5 # damskie spodenki rowerowe chłodzące (s (36/38), czarny), Crivit, 36-38

damskie spodenki rowerowe chłodzące (s (36/38), czarny), Crivit, 36-38 Najniższa Cena Online Crivit kobiece spodenki rowerowe chłodzące Opis produktu efekt shapingu – funkcja formująca technologia dynamicznego chłodzenia zapewni słuszny komfort szybkoschnący i odprowadzający wilgoć materiał adekwatne dopasowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokojakościowego elastanu Lycra® cechy produktu table kolory: różowy; czarny właściwości: szczególnie wysoki i obfity pas Funkcja: technika dynamicznego chłodzenia, efekt shapingu, szybkoschnący i odprowadzający wilgoć materiał Długość: niedługie Materiał: 83% poliamid (25% z recyklingu); 17% elastan (Lycra®) Pielęgnacja: prać w temperaturze maks. 40°C (program do dzianin delikatnych) nie wybielać nie suszyć w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie wymiary: XS (32/34) - L (44/46) Oeko-Tex® standard 100 Przetestowano na obecność substancji zgubnych Numer certyfikatu: S21 3106 Hohenstein Htti kanon 100 producenta Oeko-Tex® to najistotniej znany na świecie, niezależny certyfikat dla wszelkiego rodzaju wyrobów tekstylnych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji destrukcyjnych – od przędzy i dzianin po artykuły gotowe do zastosowania. Etykieta potwierdza, iż wyrób konfekcyjny albo skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji szkodliwych. RCS – Recycled Claim standard zastosowanie 25% lub więcej tworzyw pochodzących z recyklingu Numer atestu: CU 851646 Ze starego świeże: Ponowne użycie już wcześniej użytych materiałów pozwala zaoszczędzić cenne zasoby. RCS pozwala na ustalenie i pełną identyfikowalność tworzyw pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Hohenstein pasuje perfekcyjnie Instytut Badawczy Hohenstein od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała. Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.
 • Producent CRIVIT 
 • Kolor czarny 
 • Rozmiar 36, 38 


TOP7 Rekomendowane spodenki na rower damskie Ranking lipiec 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych szortów dla kobiet w Addnature, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem polecanych rowerowych szortów dla kobiet.Powiązania tematyczne:

 • jakie spodenki na rower damskie w sklepie Addnature opinie,
 • dobre spodenki rowerowe damskie w sklepie online Addnature cena,
 • ranking najlepszych krótkich rowerowych szortów dla kobiet w Addnature.