Najlepsze spodenki rowerowe męskie do 150 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Spodenki na rower / Ranking rowerowych szortów dla mężczyzn do 150 zł

Poszukujesz dobrych rowerowych szortów dla mężczyzn do 150 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na luty 2024:

 • TOP10 rowerowych szortów dla mężczyzn do 150 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z tanimi krótkimi męskimi spodenkami na rower do 150 zł – pod względem ceny,
 • TOP5 chętnie wybieranych rowerowych szortów dla mężczyzn.

Ranking z najlepszymi męskimi spodenkami na rower do 150 zł [Zainteresowanie] Top10 na luty 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane krótkie spodenki rowerowe męskie do 150 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi męskimi spodenkami na rower do 150 zł i ich opisem technicznym.

3 # Spodenki męskie Silvini Bottoms Inner Pro

Spodenki męskie Silvini Bottoms Inner Pro Najniższa Cena Online Wewnętrzne szorty rowerowe Silvini Inner to nadzwyczajne uzupełnienie stroju rowerowego, które powiększa komfort podczas długiej wycieczki na dwóch kołach. Funkcjonalna wkładka i techniczne materiały sprawiają, że ten model zabierzesz ze sobą w każdą rowerową podróż! Spodenki wytwarzane są z ultralekkiego i funkcyjnego materiału LightMesh o właściwościach antybakteryjnych, hamując tym samym powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Natomiast dzięki siateczkowej strukturze gwarantują też niezwykle prawidłową oddychalność. Takie połączenie powoduje, że szorty sprawdzają się nawet w trakcie intensywnej aktywności. Silvini Inner to także płaskie szwy, a także silikonowe taśmy antypoślizgowe zapobiegające podwijaniu się nogawek do góry w trakcie jazdy – wszystko po to,rozszerzyć Twój komfort. Inną zaletą szortów rowerowych Silvini jest bezszwowa, żelowa wkładka Coolmax o grubości 14 mm w części siedzenia, 10 mm we wnętrzu,, a także 2 mm na krawędzi. Natomiast jej poręczny kształt wyraźnie poprawia wygodę podczas jazdy na rowerze. Spodenki bezproblemowo zintegrujesz z zewnętrznymi szortami za sprawą pętli mocujących, umieszczonych na wysokości pasa. Silvini Inner stanowią wspaniałe połączenie szortami rowerowymi tej samej producenta – do kupienia osobno. Główne parametry: lekki i szybkoschnący materiał LightMesh; wkładka Coolmax o właściwościach antybakteryjnych; rowerowa wkładka Women MTB; użyteczny zarys wkładki; płaskie szwy; silikonowe taśmy przeciwpoślizgowe przy nogawkach; mocowanie do spodni zewnętrznych za pomocą pętli w pasie.
 • Producent Silvini 
 • Rodzaj spodenki 
 • Dla kogo dla mężczyzny 

4 # Spodenki męskie Silvini Bottoms Inner Pro

Spodenki męskie Silvini Bottoms Inner Pro Najniższa Cena Online Wewnętrzne szorty rowerowe Silvini Inner to doskonałe uzupełnienie stroju rowerowego, które zwiększa komfort podczas długiej wycieczki na dwóch kołach. Użyteczna wkładka, a także techniczne materiały powodują, iż ten model zabierzesz ze sobą w każdą rowerową podróż! Spodenki stworzone są z ultralekkiego i funkcyjnego materiału LightMesh o właściwościach antybakteryjnych, hamując tym samym powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Natomiast dzięki siateczkowej strukturze gwarantują też wyjątkowo dobrą oddychalność. Takie połączenie sprawia, że szorty sprawdzają się choćby w trakcie intensywnej aktywności. Silvini Inner to także płaskie szwy i silikonowe taśmy antypoślizgowe uniemożliwiające podwijaniu się nogawek do góry w trakcie jazdy – wszystko po to,rozszerzyć Twój komfort. Inną zaletą szortów rowerowych Silvini jest bezszwowa, żelowa wkładka Coolmax o grubości 14 mm w części siedzenia, 10 mm we wnętrzu,, a także 2 mm na krawędzi. Natomiast jej praktyczny kształt istotnie ulepsza wygodę w trakcie jazdy na rowerze. Spodenki bez problemu zintegrujesz z zewnętrznymi szortami za sprawą pętli mocujących, umieszczonych na wysokości pasa. Silvini Inner stanowią wyśmienite połączenie szortami rowerowymi tej samej producenta – do kupienia osobno. Główne atrybuty: lekki i szybkoschnący materiał LightMesh; wkładka Coolmax o właściwościach antybakteryjnych; rowerowa wkładka Women MTB; funkcjonalny zarys wkładki; płaskie szwy; silikonowe taśmy przeciwpoślizgowe przy nogawkach; mocowanie do spodni zewnętrznych przy pomocy pętli w pasie.
 • Producent Silvini 
 • Rodzaj spodenki 
 • Dla kogo dla mężczyzny 

5 # Spodenki męskie Silvini Bottoms Inner Pro

Spodenki męskie Silvini Bottoms Inner Pro Najniższa Cena Online Wewnętrzne szorty rowerowe Silvini Inner to nadzwyczajne uzupełnienie stroju rowerowego, które rozszerza komfort podczas długiej wycieczki na dwóch kołach. Ergonomiczna wkładka oraz techniczne materiały powodują, że ten model zabierzesz ze sobą w każdą rowerową podróż! Spodenki wykonane są z ultralekkiego i funkcyjnego materiału LightMesh o właściwościach antybakteryjnych, hamując tym samym powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Natomiast dzięki siateczkowej strukturze gwarantują też szczególnie prawidłową oddychalność. Takie połączenie powoduje, że szorty sprawdzają się nawet podczas intensywnej aktywności. Silvini Inner to także płaskie szwy i silikonowe taśmy przeciwpoślizgowe zapobiegające podwijaniu się nogawek do góry w trakcie jazdy – wszystko po to,zwiększyć Twój komfort. Inną zaletą szortów rowerowych Silvini jest bezszwowa, żelowa wkładka Coolmax o grubości 14 mm w części siedzenia, 10 mm w środku,, a także 2 mm na krawędzi. Natomiast jej praktyczny zarys znacznie polepsza wygodę w trakcie jazdy na rowerze. Spodenki bezproblemowo zjednoczysz z zewnętrznymi szortami za sprawą pętli mocujących, umieszczonych na wysokości pasa. Silvini Inner stanowią wspaniałe połączenie szortami rowerowymi tej samej producenta – do kupienia osobno. Główne cechy: lekki i szybkoschnący materiał LightMesh; wkładka Coolmax o właściwościach antybakteryjnych; rowerowa wkładka Women MTB; użyteczny zarys wkładki; płaskie szwy; silikonowe taśmy antypoślizgowe przy nogawkach; mocowanie do spodni zewnętrznych za pomocą pętli w pasie.
 • Producent Silvini 
 • Rodzaj spodenki 
 • Dla kogo dla mężczyzny 

6 # Silvini Spodenki męskie bottoms inner pro

Silvini Spodenki męskie bottoms inner pro Najniższa Cena Online Wewnętrzne szorty rowerowe Silvini Inner to doskonałe uzupełnienie stroju rowerowego, które zwiększa komfort podczas długiej wycieczki na dwóch kołach. Poręczna wkładka, a także techniczne materiały powodują, iż ten model zabierzesz ze sobą w każdą rowerową podróż! Spodenki wyprodukowane są z ultralekkiego i funkcyjnego materiału LightMesh o właściwościach antybakteryjnych, hamując tym samym powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Natomiast dzięki siateczkowej strukturze zapewniają też niezwykle dobrą oddychalność. Takie połączenie powoduje, że szorty sprawdzają się choćby w trakcie intensywnej aktywności. Silvini Inner to także płaskie szwy oraz silikonowe taśmy przeciwpoślizgowe uniemożliwiające podwijaniu się nogawek do góry podczas jazdy – wszystko po to,rozszerzyć Twój komfort. Inną zaletą szortów rowerowych Silvini jest bezszwowa, żelowa wkładka Coolmax o grubości 14 mm w części siedzenia, 10 mm w środku, oraz 2 mm na krawędzi. Natomiast jej poręczny kształt wyraźnie ulepsza wygodę podczas jazdy na rowerze. Spodenki bez problemu zwiążesz z zewnętrznymi szortami za sprawą pętli mocujących, umieszczonych na wysokości pasa. Silvini Inner stanowią świetne połączenie szortami rowerowymi tej samej producenta – do kupienia osobno. Główne właściwości: lekki i szybkoschnący materiał LightMesh; wkładka Coolmax o właściwościach antybakteryjnych; rowerowa wkładka Women MTB; funkcjonalny zarys wkładki; płaskie szwy; silikonowe taśmy przeciwpoślizgowe przy nogawkach; mocowanie do spodni zewnętrznych za pomocą pętli w pasie.
 • Producent Silvini 
 • Rodzaj spodenki 
 • Dla kogo dla mężczyzny 

7 # Spodenki męskie bottoms inner pro marki Silvini

Spodenki męskie bottoms inner pro marki Silvini Najniższa Cena Online Wewnętrzne szorty rowerowe Silvini Inner to rewelacyjne uzupełnienie stroju rowerowego, które zwiększa komfort w trakcie długiej wycieczki na dwóch kołach. Funkcjonalna wkładka oraz techniczne materiały sprawiają, że ten model zabierzesz ze sobą w każdą rowerową podróż! Spodenki tworzone są z ultralekkiego i funkcyjnego materiału LightMesh o właściwościach antybakteryjnych, hamując tym samym powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Natomiast dzięki siateczkowej strukturze zapewniają też bardzo dobrą oddychalność. Takie połączenie powoduje, iż szorty sprawdzają się choćby podczas intensywnej aktywności. Silvini Inner to także płaskie szwy, a także silikonowe taśmy antypoślizgowe zapobiegające podwijaniu się nogawek do góry w trakcie jazdy – wszystko po to,rozszerzyć Twój komfort. Inną zaletą szortów rowerowych Silvini jest bezszwowa, żelowa wkładka Coolmax o grubości 14 mm w części siedzenia, 10 mm we wnętrzu,, a także 2 mm na krawędzi. Natomiast jej poręczny zarys znacznie udoskonala wygodę podczas jazdy na rowerze. Spodenki bez problemu zbratasz z zewnętrznymi szortami za sprawą pętli mocujących, umieszczonych na wysokości pasa. Silvini Inner stanowią genialne połączenie szortami rowerowymi tej samej marki – do kupienia osobno. Główne parametry: lekki i szybkoschnący materiał LightMesh; wkładka Coolmax o właściwościach antybakteryjnych; rowerowa wkładka Women MTB; użyteczny kształt wkładki; płaskie szwy; silikonowe taśmy przeciwpoślizgowe przy nogawkach; mocowanie do spodni zewnętrznych przy pomocy pętli w pasie.
 • Producent Silvini 
 • Rodzaj spodenki 
 • Dla kogo dla mężczyzny 


Ranking z najtańszymi męskimi spodenkami na rower do 150 zł [Cena] Top5 na luty 2024

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze krótkie spodenki rowerowe męskie do 150 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na luty 2024.TOP7 Rekomendowane spodenki na rower męskie Ranking luty 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych szortów dla mężczyzn do 150 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem dobrych rowerowych szortów dla mężczyzn.Powiązania tematyczne:

 • jakie spodenki na rower męskie do 150 zł opinie,
 • dobre spodenki rowerowe męskie do 150 zł cena,
 • ranking najlepszych krótkich rowerowych szortów dla mężczyzn do 150 zł.