Najlepsze spodenki rowerowe męskie do 500 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Spodenki na rower / Ranking rowerowych szortów dla mężczyzn do 500 zł

Poszukujesz możliwie najlepszych rowerowych szortów dla mężczyzn do 500 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na luty 2024:

 • TOP10 rowerowych szortów dla mężczyzn do 500 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z tanimi krótkimi męskimi spodenkami na rower do 500 zł – pod względem ceny,
 • TOP5 chętnie wybieranych rowerowych szortów dla mężczyzn.

Ranking z najlepszymi męskimi spodenkami na rower do 500 zł [Zainteresowanie] Top10 na luty 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane krótkie spodenki rowerowe męskie do 500 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi męskimi spodenkami na rower do 500 zł i ich specyfikacją.

1 # Spodenki rowerowe męskie Ale Cycling Strada

Spodenki rowerowe męskie Ale Cycling Strada Najniższa Cena Online Męskie spodenki rowerowe AleCycling Strada to niezwykłe połączenie klasycznego stylu, wygody i funkcjonalności. Rewelacyjne dostosowanie do ciała osiągnięto dzięki wyśmienitemu ułożeniu paneli, płaskim szwom i wysokiemu stanowi powyżej bioder. Zastosowany materiał Zaffiro gwarantuje nieszablonową sprężystość i kompresyjne wsparcie mięśni. Zastosowana w spodenkach specjalna męska wkładka 4HF posiada wzmocnienia w newralgicznych punktach, czyli w okolicach krocza i kości kulszowej. Dopasowuje się do anatomii ciała rowerzysty, dzięki ruchomym panelom bocznym. Panele w tylnej części szelek wytwarzane zostały z antystatycznej tkaniny Rap Dry Carbon, która jest połączeniem przędzy węglowej z włóknami poliestrowymi. Takie rozwiązanie przyspiesza odparowywanie wilgoci oraz pochłania i rozprasza ładunki elektrostatyczne, co zapewnia niesamowity komfort jazdy. Ochronę przeciw destrukcyjnemu działaniu promieni słonecznych w upalne dni gwarantuje filtr UV, a komponenty odblaskowe ulepszają bezpieczeństwo na drodze. AleCycling Strada to szczególnie sprawnenad wyraz lekkie spodenki rowerowe. Oprócz doskonałego wyglądu i dostosowaniarewelacyjnie oddychają, dzięki temu mamy pewność, że w ciepłe dni nie będzie uczucia przegrzania. Jest to genialny dobór na letnie wyprawy rowerowe.
 • Producent Ale Cycling 
 • Rodzaj spodenki 
 • Dla kogo dla mężczyzny 

2 # Spodenki rowerowe męskie strada marki Ale cycling

Spodenki rowerowe męskie strada marki Ale cycling Najniższa Cena Online Męskie spodenki rowerowe AleCycling Strada to niezwykłe połączenie klasycznego stylu, wygody i funkcjonalności. Perfekcyjne dobranie do ciała osiągnięto dzięki doskonałemu ułożeniu paneli, płaskim szwom i wysokiemu stanowi powyżej bioder. Zastosowany materiał Zaffiro zapewnia wyjątkową sprężystość i kompresyjne wsparcie mięśni. Zastosowana w spodenkach specjalna męska wkładka 4HF posiada wzmocnienia w newralgicznych punktach, czyli w okolicach krocza i kości kulszowej. Dopasowuje się do anatomii ciała rowerzysty, dzięki ruchomym panelom bocznym. Panele w tylnej części szelek wyprodukowane zostały z antystatycznej tkaniny Rap Dry Carbon, która jest połączeniem przędzy węglowej z włóknami poliestrowymi. Takie rozwiązanie przyspiesza odparowywanie wilgoci i pochłania i rozprasza ładunki elektrostatyczne, co gwarantuje niesamowity komfort jazdy. Ochronę przeciw krzywdzącemu działaniu promieni słonecznych w upalne dni zagwarantuje filtr UV, a części odblaskowe polepszają bezpieczeństwo na drodze. AleCycling Strada to szczególnie produktywneszczególnie lekkie spodenki rowerowe. Oprócz nieprzeciętnego wyglądu i przypasowaniaperfekcyjnie oddychają, dzięki czemu mamy pewność, iż w ciepłe dni nie będzie uczucia przegrzania. Jest to genialny wybór na letnie wyprawy rowerowe.
 • Producent Ale Cycling 
 • Rodzaj spodenki 
 • Dla kogo dla mężczyzny 


Ranking z najtańszymi męskimi spodenkami na rower do 500 zł [Cena] Top5 na luty 2024

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze krótkie spodenki rowerowe męskie do 500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na luty 2024.TOP7 Polecane spodenki na rower męskie Ranking luty 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych szortów dla mężczyzn do 500 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem polecanych rowerowych szortów dla mężczyzn.Powiązania tematyczne:

 • jakie spodenki na rower męskie do 500 zł opinie,
 • dobre spodenki rowerowe męskie do 500 zł cena,
 • ranking najlepszych krótkich rowerowych szortów dla mężczyzn do 500 zł.