Najlepsze spodenki rowerowe w sklepie online Nike. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Spodenki na rower / Ranking rowerowych szortów w Nike

Poszukujesz możliwie najlepszych rowerowych szortów w Nike? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na kwiecień 2024:

 • TOP10 rowerowych szortów w Nike – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z tanimi krótkimi spodenkami na rower w sklepach Nike – pod względem ceny,
 • TOP5 chętnie wybieranych rowerowych szortów.

Ranking z najlepszymi spodenkami na rower w sklepach Nike [Zainteresowanie] Top10 na kwiecień 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane krótkie spodenki rowerowe w sklepie online Nike, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi spodenkami na rower w sklepach Nike i ich specyfikacją.

1 # Nike Damskie spodenki do jazdy na rowerze z wysokim stanem zapewniające delikatne wsparcie zenvy 20,5 cm - zieleń

Nike Damskie spodenki do jazdy na rowerze z wysokim stanem zapewniające delikatne wsparcie zenvy 20,5 cm - zieleń Najniższa Cena Online W naszych niewiarygodnie miękkich spodenkach Nike Zenvy możesz swobodnie poruszać się równocześnie w trakcie uprawiania jogi, jak i spacerów i jazdy na rowerze. Miękki materiał InfinaSoft jest lekki, lecz wyjątkowo wytrzymały na przysiady. Zapewnia on uczucie miękkości w trakcie każdego zgięcia, rozciągnięcia i zmiany pozycji. Mniejsza liczba kieszeni gwarantuje opływowy wygląd, lecz wpuszczana kieszeń na środku z tyłu jest wciąż na tyle obszerna, żeby pomieścić telefon. Co więcej, legginsy są trwałe, więc możesz w nich ćwiczyć, prać je i nosić bez końca. Zalety:nad wyraz obszerny pas ogranicza zwijanie, szczypanie i ślizganie, a także nadzwyczajnie utrzymuje się na miejscu i wygładza talię.technika Nike Dri-FIT odprowadza ze skóry wilgoć i umożliwia jej szybkie odparowanie, co zapewnia uczucie suchości i wygodę.,szczegóły produktu:Wewnętrzna długość nogawki: 20 cm.Pas z wysokim stanem.Część główna: 63% nylon, 37% spandex. Podszycie klina: 84% nylon, 16% spandex.Można prać w pralce.produkt importowany.produkt nie jest asygnowany do używania jako środek ochrony indywidualnej.,detale towaru:Wewnętrzna długość nogawki: 20 cm.Pas z wysokim stanem.Część główna: 63% nylon, 37% spandex. Podszewka klina: 84% nylon, 16% spandex.Można prać w pralce.artykuł importowany.produkt nie jest asygnowany do stosowania jako środki ochrony jednostkowej.
 • Producent Nike 
 • Rodzaj spodenki 
 • Dla kogo dla kobiety 

2 # Damskie spodenki do jazdy na rowerze z wysokim stanem zapewniające delikatne wsparcie Nike Zenvy 20,5 cm - Brązowy, DQ6003-237

Damskie spodenki do jazdy na rowerze z wysokim stanem zapewniające delikatne wsparcie Nike Zenvy 20,5 cm - Brązowy, DQ6003-237 Najniższa Cena Online W naszych niewiarygodnie miękkich spodenkach Nike Zenvy możesz swobodnie poruszać się jednocześnie podczas uprawiania jogi, jak i spacerów, a także jazdy na rowerze. Miękki materiał InfinaSoft jest lekki, lecz wyjątkowo wytrzymały na przysiady. zapewnia on uczucie miękkości podczas każdego zgięcia, rozciągnięcia i zmiany pozycji. Mniejsza ilość kieszeni zapewnia opływowy wygląd, lecz wpuszczana kieszeń na środku z tyłu jest wciąż na tyle duża, by pomieścić telefon. Co więcej, legginsy są trwałe, więc możesz w nich ćwiczyć, prać je i nosić bez końca. Atuty:nad wyraz obszerny pas ogranicza zwijanie, szczypanie i ślizganie i świetnie utrzymuje się na miejscu i wygładza talię.technika Nike Dri-FIT odprowadza ze skóry wilgoć i umożliwia jej szybkie odparowanie, co gwarantuje uczucie suchości i wygodę.,szczegóły towaru:Wewnętrzna długość nogawki: 20 cm.Pas z wysokim stanem.Część główna: 63% nylon, 37% spandex. podszycie klina: 84% nylon, 16% spandex.Można prać w pralce.artykuł importowany.towar nie jest przeznaczony do używania jako środek ochrony jednostkowej.,szczegóły artykułu:Wewnętrzna długość nogawki: 20 cm.Pas z wysokim stanem.Część główna: 63% nylon, 37% spandex. podszewka klina: 84% nylon, 16% spandex.Można prać w pralce.towar importowany.towar nie jest przeznaczony do użytkowania jako środki ochrony indywidualnej.
 • Producent Nike 
 • Rodzaj spodenki 
 • Dla kogo dla kobiety 

3 # Nike Damskie spodenki do jazdy na rowerze z wysokim stanem zapewniające delikatne wsparcie zenvy 20,5 cm - brązowy

Nike Damskie spodenki do jazdy na rowerze z wysokim stanem zapewniające delikatne wsparcie zenvy 20,5 cm - brązowy Najniższa Cena Online W naszych niewiarygodnie miękkich spodenkach Nike Zenvy możesz luźno poruszać się zarówno w trakcie uprawiania jogi, jak i spacerów i jazdy na rowerze. Miękki materiał InfinaSoft jest lekki, lecz wyjątkowo odporny na przysiady. zapewnia on uczucie miękkości podczas każdego zgięcia, rozciągnięcia i zmiany pozycji. Mniejsza liczba kieszeni zagwarantuje opływowy wygląd, lecz wpuszczana kieszeń na środku z tyłu jest wciąż na tyle obszerna, żeby pomieścić telefon. Co więcej, legginsy są trwałe, więc możesz w nich ćwiczyć, prać je i nosić bez końca. Zalety:bardzo pokaźny pas ogranicza zwijanie, szczypanie i ślizganie oraz rewelacyjnie utrzymuje się na miejscu i wygładza talię.technologia Nike Dri-FIT odprowadza ze skóry wilgoć i umożliwia jej szybkie odparowanie, co gwarantuje uczucie suchości i wygodę.,szczegóły produktu:Wewnętrzna długość nogawki: 20 cm.Pas z wysokim stanem.Część główna: 63% nylon, 37% spandex. podszewka klina: 84% nylon, 16% spandex.Można prać w pralce.artykuł importowany.produkt nie jest asygnowany do używania jako środek ochrony jednostkowej.,szczegóły produktu:Wewnętrzna długość nogawki: 20 cm.Pas z wysokim stanem.Część główna: 63% nylon, 37% spandex. podszycie klina: 84% nylon, 16% spandex.Można prać w pralce.towar importowany.artykuł nie jest przeznaczony do używania jako środki ochrony indywidualnej.
 • Producent Nike 
 • Rodzaj spodenki 
 • Dla kogo dla kobiety 

4 # Damskie spodenki do jazdy na rowerze z wysokim stanem zapewniające delikatne wsparcie Nike Zenvy 20,5 cm - Brązowy

Damskie spodenki do jazdy na rowerze z wysokim stanem zapewniające delikatne wsparcie Nike Zenvy 20,5 cm - Brązowy Najniższa Cena Online W naszych niewiarygodnie miękkich spodenkach Nike Zenvy możesz swobodnie poruszać się zarówno podczas uprawiania jogi, jak i spacerów, a także jazdy na rowerze. Miękki materiał InfinaSoft jest lekki, lecz wyjątkowo wytrzymały na przysiady. gwarantuje on uczucie miękkości podczas każdego zgięcia, rozciągnięcia i zmiany pozycji. Mniejsza liczba kieszeni zagwarantuje opływowy wygląd, ale wpuszczana kieszeń na środku z tyłu jest wciąż na tyle szeroka, by pomieścić telefon. Co więcej, legginsy są trwałe, więc możesz w nich ćwiczyć, prać je i nosić bez końca. Mocne strony:bardzo znaczny pas ogranicza zwijanie, szczypanie i ślizganie, a także znakomicie utrzymuje się na miejscu i wygładza talię.technologia Nike Dri-FIT odprowadza ze skóry wilgoć i zezwala na jej prędkie odparowanie, co zagwarantuje uczucie suchości i wygodę.,detale towaru:Wewnętrzna długość nogawki: 20 cm.Pas z wysokim stanem.Część główna: 63% nylon, 37% spandex. podszewka klina: 84% nylon, 16% spandex.Można prać w pralce.towar importowany.artykuł nie jest przeznaczony do stosowania jako środek ochrony jednostkowej.,szczegóły towaru:Wewnętrzna długość nogawki: 20 cm.Pas z wysokim stanem.Część główna: 63% nylon, 37% spandex. podszycie klina: 84% nylon, 16% spandex.Można prać w pralce.towar importowany.artykuł nie jest dedykowany do użytkowania jako środki ochrony jednostkowej.
 • Producent Nike 
 • Rodzaj spodenki 
 • Dla kogo dla kobiety 

5 # Damskie spodenki do jazdy na rowerze z wysokim stanem zapewniające delikatne wsparcie Nike Zenvy 20,5 cm - Brązowy

Damskie spodenki do jazdy na rowerze z wysokim stanem zapewniające delikatne wsparcie Nike Zenvy 20,5 cm - Brązowy Najniższa Cena Online W naszych niewiarygodnie miękkich spodenkach Nike Zenvy możesz swobodnie poruszać się zarówno w trakcie uprawiania jogi, jak i spacerów, a także jazdy na rowerze. Miękki materiał InfinaSoft jest lekki, ale wyjątkowo niepodatny na przysiady. zagwarantuje on uczucie miękkości podczas każdego zgięcia, rozciągnięcia i zmiany pozycji. Mniejsza liczba kieszeni zagwarantuje opływowy wygląd, lecz wpuszczana kieszeń na środku z tyłu jest wciąż na tyle obfita, żeby pomieścić telefon. Co więcej, legginsy są trwałe, więc możesz w nich ćwiczyć, prać je i nosić bez końca. Zalety:bardzo spory pas ogranicza zwijanie, szczypanie i ślizganie, a także genialnie utrzymuje się na miejscu i wygładza talię.technika Nike Dri-FIT odprowadza ze skóry wilgoć i umożliwia jej prędkie odparowanie, co gwarantuje uczucie suchości i wygodę.,detale towaru:Wewnętrzna długość nogawki: 20 cm.Pas z wysokim stanem.Część główna: 63% nylon, 37% spandex. podszycie klina: 84% nylon, 16% spandex.Można prać w pralce.towar importowany.towar nie jest przeznaczony do używania jako środek ochrony jednostkowej.,szczegóły artykułu:Wewnętrzna długość nogawki: 20 cm.Pas z wysokim stanem.Część główna: 63% nylon, 37% spandex. podszewka klina: 84% nylon, 16% spandex.Można prać w pralce.produkt importowany.towar nie jest asygnowany do użytkowania jako środki ochrony indywidualnej.
 • Producent Nike 
 • Rodzaj spodenki 
 • Dla kogo dla kobiety 

6 # Damskie spodenki do jazdy na rowerze z wysokim stanem zapewniające delikatne wsparcie zenvy 20,5 cm - niebieski marki Nike

Damskie spodenki do jazdy na rowerze z wysokim stanem zapewniające delikatne wsparcie zenvy 20,5 cm - niebieski marki Nike Najniższa Cena Online W naszych niewiarygodnie miękkich spodenkach Nike Zenvy możesz swobodnie poruszać się równocześnie w trakcie uprawiania jogi, jak i spacerów oraz jazdy na rowerze. Miękki materiał InfinaSoft jest lekki, lecz wyjątkowo oporny na przysiady. zapewnia on uczucie miękkości w trakcie każdego zgięcia, rozciągnięcia i zmiany pozycji. Mniejsza liczba kieszeni zapewnia opływowy wygląd, lecz wpuszczana kieszeń na środku z tyłu jest wciąż na tyle pokaźna, by pomieścić telefon. Co więcej, legginsy są trwałe, więc możesz w nich ćwiczyć, prać je i nosić bez końca. Zalety:bardzo wielki pas ogranicza zwijanie, szczypanie i ślizganie i doskonale utrzymuje się na miejscu i wygładza talię.technika Nike Dri-FIT odprowadza ze skóry wilgoć i zezwala na jej szybkie odparowanie, co gwarantuje uczucie suchości i wygodę.,szczegóły produktu:Wewnętrzna długość nogawki: 20 cm.Pas z wysokim stanem.Część główna: 63% nylon, 37% spandex. podszewka klina: 84% nylon, 16% spandex.Można prać w pralce.towar importowany.produkt nie jest dedykowany do wykorzystywania jako środek ochrony indywidualnej.,szczegóły artykułu:Wewnętrzna długość nogawki: 20 cm.Pas z wysokim stanem.Część główna: 63% nylon, 37% spandex. podszewka klina: 84% nylon, 16% spandex.Można prać w pralce.towar importowany.artykuł nie jest dedykowany do używania jako środki ochrony jednostkowej.
 • Producent Nike 
 • Rodzaj spodenki 
 • Dla kogo dla kobiety 


Ranking z najtańszymi spodenkami na rower w sklepach Nike [Cena] Top5 na kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze krótkie spodenki rowerowe w sklepie online Nike, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na kwiecień 2024.TOP7 Najlepsze spodenki na rower Ranking kwiecień 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych szortów w Nike, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem dobrych rowerowych szortów.Powiązania tematyczne:

 • jakie spodenki na rower w sklepie Nike opinie,
 • dobre spodenki rowerowe w sklepie online Nike cena,
 • ranking najlepszych krótkich rowerowych szortów w Nike.