Najlepsze spodnie rowerowe do 50 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Spodnie na rower / Ranking rowerowych spodni do 50 zł

Poszukujesz dobrych rowerowych spodni do 50 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na kwiecień 2024:

 • TOP10 rowerowych spodni do 50 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z długimi spodniami na rower do 50 zł – pod względem ceny,
 • TOP5 często kupowanych spodni rowerowych.

Ranking z najlepszymi długimi spodniami na rower do 50 zł [Zainteresowanie] Top10 na kwiecień 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane spodnie rowerowe do 50 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z długimi spodniami na rower do 50 zł i ich opisem technicznym.

1 # esmara® Spodnie rowerowe damskie (S (36/38), Beżowy) (4335747002724)

esmara® Spodnie rowerowe damskie (S (36/38), Beżowy) (4335747002724) Najniższa Cena Online esmara® Spodnie rowerowe damskie Opis artykułuwspieramy zrównoważoną uprawę bawełny w Afrycekomfortowy, elastyczny pasnormalna wysokość taliioptymalne przypasowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokogatunkowego elastanu LYCRA®beżowy: z bawełnączarny: błogi komfort noszenia dzięki wysokiej zawartości bawełnycechy towaru Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°Cnie wybielaćnie osuszać w suszarce bębnowejprasować w temperaturze do 110°C (poziom 1) nie prasować z zastosowaniem parynie czyścić na suchorozmiaryXS (32/34) – XL (48/50)Znajdź swój rozmiar starczy skorzystać z Kalkulatora wymiarów. Wybierz kategorię, określ rodzaj odzieży, wprowadź odpowiednie parametry i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój wymiar zostanie wyświetlony. OEKO-TEX® kanon 100 Przetestowano na występowanie substancji krzywdzącychNumer atestu: 09.HBD.70779 Hohenstein HTTI standard 100 firmy OEKO-TEX® to najistotniej znany na świecie, niezależny dokument dla wszelkiego typu wyrobów włókienniczych i skórzanych, które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji krzywdzących-od przędzy i dzianin po artykuły gotowe do użycia. Etykieta potwierdza, iż wyrób włókienniczy albo skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji szkodliwych.Cotton made in Africa (bawełna wykonana w Afryce). Wspieramy stabilną uprawę bawełny w Afryce. Inicjatywa Cotton made in Africa w znaczny sposób przyczynia się do ograniczenia ubóstwa w Afryce i do ochrony środowiska naturalnego.podczas szkoleń organizowanych na miejscu rolnicy uczą się produktywnych i stabilnych metod uprawy, które pomagają im osiągać lepsze plony oraz bronić środowisko i zdrowie. Jest to osiągalne dzięki zaangażowaniu świadomych odpowiedzialności firm włókienniczych jako partnerów inicjatywy Cotton made in Africa.Inicjatywa Aid żeby Trade Foundation.Więcej na stronie: www.cottonmadeinafrica.orgHohenstein nadaje się nieprzeciętnie Instytut Badawczy HOHENSTEIN od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu rozmiarów ciała. Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.
 • Producent esmara® 
 • Kolor beżowy 

2 # spodnie rowerowe ciążowe z bawełną organiczną, 2 pary (m (40/42), czarny/szary), Esmara®

spodnie rowerowe ciążowe z bawełną organiczną, 2 pary (m (40/42), czarny/szary), Esmara® Najniższa Cena Online esmara® Spodnie rowerowe ciążowe z bawełną organiczną, 2 pary Opis produktunaturalny komfort noszenia dzięki wysokiej zawartości bawełny ekologicznejnad wyraz wysoki krój z miękkim, elastycznym ściągaczemoptymalne dopasowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien gatunkowego elastanu LYCRA®2 pary cechy produktu Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°Cnie wybielaćnie suszyć w suszarce bębnowejprasować w temperaturze do 110°C (poziom 1) nie prasować z wykorzystaniem parynie czyścić chemicznie wymiaryXS (32/34) – XL (48/50)Znajdź swój wymiar wystarczy skorzystać z Kalkulatora rozmiarów. Wybierz kategorię, określ wariant odzieży, wprowadź adekwatne właściwości i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój wymiar zostanie wyświetlony. OEKO-TEX® standard 100 Przetestowano na występowanie substancji destrukcyjnychNumer dokumentu: 21.HLK.52815 Hohenstein HTTI kanon 100 firmy OEKO-TEX® to najmocniej znany na świecie, niezależny certyfikat dla wszystkiego typu wyrobów tekstylnych i skórzanych, które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji zgubnych – od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do zastosowania. Etykieta potwierdza, że wyrób odzieżowy albo skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji szkodliwych.GOTS – Global Organic Textile standard użycie od 70% do 94% bawełny ekologicznejNumer certyfikatu: CU 851646Znak świadczący o jednostajnej produkcji tekstyliówBawełna naturalna ze znakiem GOTS gwarantuje produkcję zgodną z kryteriami naturalnymi w całym łańcuchu dostaw tekstyliów.To oznacza: tworzone włókna naturalne są uprawiane w warunkach kontrolowanych ekologicznie i tworzone w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego.Społecznie odpowiedzialne standardy są sprawdzane podczas przetwarzania, a pochodzenie produktów końcowych jest korzystnie oznakowane.mocne strony:nie mieści substancji krzywdzącychoszczędność zasobówbezkompromisowce godne zaufaniaHohenstein pasuje wyśmienicie Instytut Badawczy HOHENSTEIN od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu rozmiarów ciała. Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.
 • Producent esmara® 
 • Kolor czarny 

3 # spodnie rowerowe ciążowe z bawełną organiczną, 2 pary (xl (48/50), czarny) marki Esmara®

spodnie rowerowe ciążowe z bawełną organiczną, 2 pary (xl (48/50), czarny) marki Esmara® Najniższa Cena Online esmara® Spodnie rowerowe ciążowe z bawełną organiczną, 2 pary Opis towarunaturalny komfort noszenia dzięki wysokiej zawartości bawełny ekologicznejnad wyraz wysoki krój z miękkim, rozciągliwym ściągaczemstosowne przypasowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokogatunkowego elastanu LYCRA®2 pary parametry artykułu Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°Cnie wybielaćnie suszyć w suszarce bębnowejprasować w temperaturze do 110°C (poziom 1) nie prasować z zastosowaniem parynie czyścić chemicznie rozmiaryXS (32/34) – XL (48/50)Znajdź swój wymiar wystarczy skorzystać z Kalkulatora rozmiarów. Wybierz kategorię, określ rodzaj odzieży, wprowadź stosowne atrybuty i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój wymiar zostanie wyświetlony. OEKO-TEX® kanon 100 Przetestowano na obecność substancji destrukcyjnychNumer certyfikatu: 21.HLK.52815 Hohenstein HTTI standard 100 producenta OEKO-TEX® to najistotniej znany na świecie, niezależny dokument dla wszelkiego typu wyrobów tekstylnych i skórzanych, które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji krzywdzących – od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do użycia. Etykieta potwierdza, iż wyrób odzieżowy lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji krzywdzących.GOTS – Global Organic Textile standard użycie od 70% do 94% bawełny ekologicznejNumer certyfikatu: CU 851646Znak świadczący o zrównoważonej produkcji tekstyliówBawełna ekologiczna ze znakiem GOTS zagwarantuje produkcję zgodną z kryteriami ekologicznymi w całym łańcuchu dostaw tekstyliów.To oznacza: wytwarzane włókna naturalne są uprawiane w warunkach kontrolowanych organicznie i stworzone w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego.Społecznie odpowiedzialne standardy są sprawdzane w trakcie przetwarzania, a pochodzenie produktów końcowych jest korzystnie oznakowane.zalety:nie mieści substancji szkodliwychoszczędność zasobówbezkompromisowce godne zaufaniaHohenstein nadaje się rewelacyjnie Instytut Badawczy HOHENSTEIN od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu rozmiarów ciała. Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele wymiarów.
 • Producent esmara® 
 • Kolor czarny 

4 # spodnie rowerowe ciążowe z bawełną organiczną, 2 pary (s (36/38), czarny/szary), Esmara®

spodnie rowerowe ciążowe z bawełną organiczną, 2 pary (s (36/38), czarny/szary), Esmara® Najniższa Cena Online esmara® Spodnie rowerowe ciążowe z bawełną organiczną, 2 pary Opis artykułunaturalny komfort noszenia dzięki wysokiej zawartości bawełny ekologicznejbardzo wysoki krój z miękkim, elastycznym ściągaczemadekwatne dopasowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokojakościowego elastanu LYCRA®2 pary atrybuty towaru Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°Cnie wybielaćnie suszyć w suszarce bębnowejprasować w temperaturze do 110°C (poziom 1) nie prasować z wykorzystaniem parynie czyścić chemicznie wymiaryXS (32/34) – XL (48/50)Znajdź swój wymiar wystarczy skorzystać z Kalkulatora rozmiarów. Wybierz kategorię, określ rodzaj odzieży, wprowadź trafne właściwości i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój rozmiar zostanie wyświetlony. OEKO-TEX® standard 100 Przetestowano na obecność substancji destrukcyjnychNumer certyfikatu: 21.HLK.52815 Hohenstein HTTI standard 100 firmy OEKO-TEX® to najmocniej znany na świecie, niezależny dokument dla wszystkiego rodzaju wyrobów ubraniowych i skórzanych, które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji destrukcyjnych – od przędzy i dzianin po artykuły gotowe do zastosowania. Etykieta potwierdza, iż wyrób tekstylny lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji zgubnych.GOTS – Global Organic Textile kanon użycie od 70% do 94% bawełny naturalnejNumer dokumentu: CU 851646Znak świadczący o jednostajnej produkcji tekstyliówBawełna organiczna ze znakiem GOTS gwarantuje produkcję zgodną z kryteriami ekologicznymi w całym łańcuchu dostaw tekstyliów.To oznacza: wyprodukowane włókna naturalne są uprawiane w warunkach kontrolowanych ekologicznie i stworzone w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego.Społecznie odpowiedzialne standardy są sprawdzane podczas przetwarzania, a pochodzenie produktów końcowych jest prawidłowo oznakowane.zalety:nie posiada substancji krzywdzącychoszczędność zasobówascetycznce godne zaufaniaHohenstein nadaje się nieprzeciętnie Instytut Badawczy HOHENSTEIN od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała. Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele wymiarów.
 • Producent esmara® 
 • Kolor czarny 

5 # spodnie rowerowe ciążowe z bawełną organiczną, 2 pary (xl (48/50), czarny/szary), Esmara®

spodnie rowerowe ciążowe z bawełną organiczną, 2 pary (xl (48/50), czarny/szary), Esmara® Najniższa Cena Online esmara® Spodnie rowerowe ciążowe z bawełną ekologiczną, 2 pary Opis towarunaturalny komfort noszenia dzięki wysokiej zawartości bawełny ekologicznejbardzo wysoki fason z miękkim, sprężystym ściągaczemsłuszne dopasowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokojakościowego elastanu LYCRA®2 pary parametry artykułu Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°Cnie wybielaćnie osuszać w suszarce bębnowejprasować w temperaturze do 110°C (poziom 1) nie prasować z zastosowaniem parynie czyścić chemicznie rozmiaryXS (32/34) – XL (48/50)Znajdź swój rozmiar starczy skorzystać z Kalkulatora wymiarów. Wybierz kategorię, określ typ odzieży, wprowadź adekwatne cechy i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój wymiar zostanie wyświetlony. OEKO-TEX® kanon 100 Przetestowano na występowanie substancji szkodliwychNumer dokumentu: 21.HLK.52815 Hohenstein HTTI kanon 100 producenta OEKO-TEX® to najszczególniej znany na świecie, niezależny certyfikat dla wszystkiego rodzaju wyrobów ubraniowych i skórzanych, które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji zgubnych – od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do wykorzystania. Etykieta potwierdza, że wyrób włókienniczy lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji destrukcyjnych.GOTS – Global Organic Textile standard zastosowanie od 70% do 94% bawełny naturalnejNumer dokumentu: CU 851646Znak świadczący o jednostajnej produkcji tekstyliówBawełna naturalna ze znakiem GOTS gwarantuje produkcję zgodną z kryteriami naturalnymi w całym łańcuchu dostaw tekstyliów.To oznacza: wytwarzane włókna naturalne są uprawiane w warunkach kontrolowanych naturalnie i wyprodukowane w sposób przychylny dla środowiska naturalnego.Społecznie odpowiedzialne standardy są sprawdzane podczas przetwarzania, a pochodzenie produktów końcowych jest prawidłowo oznakowane.atuty:nie mieści substancji destrukcyjnychoszczędność zasobówbezkompromisowce godne zaufaniaHohenstein pasuje doskonale Instytut Badawczy HOHENSTEIN od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała. Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.
 • Producent esmara® 
 • Kolor czarny 

6 # spodnie rowerowe damskie (s (36/38), czarny), Esmara®

spodnie rowerowe damskie (s (36/38), czarny), Esmara® Najniższa Cena Online esmara® Spodnie rowerowe żeńskie Opis towaruwspieramy stabilną uprawę bawełny w Afrycewygodny, sprężysty pasnormalna wysokość taliistosowne przypasowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien gatunkowego elastanu LYCRA®beżowy: z bawełnączarny: przyjemny komfort noszenia dzięki wysokiej zawartości bawełnywłaściwości produktu Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°Cnie wybielaćnie osuszać w suszarce bębnowejprasować w temperaturze do 110°C (poziom 1) nie prasować z zastosowaniem parynie czyścić na suchorozmiaryXS (32/34) – XL (48/50)Znajdź swój wymiar starczy skorzystać z Kalkulatora wymiarów. Wybierz kategorię, określ typ odzieży, wprowadź trafne właściwości i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój rozmiar zostanie wyświetlony. OEKO-TEX® standard 100 Przetestowano na występowanie substancji zgubnychNumer certyfikatu: 09.HBD.70779 Hohenstein HTTI standard 100 marki OEKO-TEX® to najbardziej znany na świecie, niezależny dokument dla wszelkiego rodzaju wyrobów ubraniowych i skórzanych, które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji destrukcyjnych-od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do wykorzystania. Etykieta potwierdza, że wyrób konfekcyjny lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji destrukcyjnych.Cotton made in Africa (bawełna wykonana w Afryce). Wspieramy zrównoważoną uprawę bawełny w Afryce. Inicjatywa Cotton made in Africa w znaczny sposób przyczynia się do ograniczenia ubóstwa w Afryce i do ochrony środowiska naturalnego.w trakcie szkoleń organizowanych na miejscu rolnicy uczą się sprawnych i zrównoważonych metod uprawy, które pomagają im osiągać lepsze plony, a także bronić środowisko i zdrowie. Jest to realne dzięki zaangażowaniu świadomych odpowiedzialności firm konfekcyjnych jako partnerów inicjatywy Cotton made in Africa.Inicjatywa Aid by Trade Foundation.Więcej na stronie: www.cottonmadeinafrica.orgHohenstein nadaje się nadzwyczajnie Instytut Badawczy HOHENSTEIN od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała. Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.
 • Producent esmara® 
 • Kolor czarny 

7 # spodnie rowerowe damskie (xs (32/34), czarny) marki Esmara®

spodnie rowerowe damskie (xs (32/34), czarny) marki Esmara® Najniższa Cena Online esmara® Spodnie rowerowe żeńskie Opis produktuwspieramy stabilną uprawę bawełny w Afrycekomfortowy, sprężysty pasnormalna wysokość taliiadekwatne dopasowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokojakościowego elastanu LYCRA®beżowy: z bawełnączarny: przyjemny komfort noszenia dzięki wysokiej zawartości bawełnyatrybuty produktu Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°Cnie wybielaćnie suszyć w suszarce bębnowejprasować w temperaturze do 110°C (poziom 1) nie prasować z użyciem parynie czyścić na suchorozmiaryXS (32/34) – XL (48/50)Znajdź swój rozmiar wystarczy skorzystać z Kalkulatora rozmiarów. Wybierz kategorię, określ rodzaj odzieży, wprowadź stosowne atrybuty i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój wymiar zostanie wyświetlony. OEKO-TEX® standard 100 Przetestowano na obecność substancji destrukcyjnychNumer dokumentu: 09.HBD.70779 Hohenstein HTTI kanon 100 marki OEKO-TEX® to najistotniej znany na świecie, niezależny certyfikat dla wszelkiego rodzaju wyrobów konfekcyjnych i skórzanych, które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji destrukcyjnych-od przędzy i dzianin po artykuły gotowe do wykorzystania. Etykieta potwierdza, iż wyrób ubraniowy lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji zgubnych.Cotton made in Africa (bawełna wykonana w Afryce). Wspieramy zrównoważoną uprawę bawełny w Afryce. Inicjatywa Cotton made in Africa w znaczny sposób przyczynia się do ograniczenia ubóstwa w Afryce i do ochrony środowiska naturalnego.podczas szkoleń organizowanych na miejscu rolnicy uczą się wydajnych i stabilnych metod uprawy, które pomagają im osiągać lepsze plony, a także bronić środowisko i zdrowie. Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu świadomych odpowiedzialności firm włókienniczych jako partnerów inicjatywy Cotton made in Africa.Inicjatywa Aid żeby Trade Foundation.Więcej na stronie: www.cottonmadeinafrica.orgHohenstein pasuje wspaniale Instytut Badawczy HOHENSTEIN od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała. Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.
 • Producent esmara® 
 • Kolor czarny 

8 # esmara® Spodnie rowerowe damskie (XS (32/34), Beżowy), kolor beżowy

esmara® Spodnie rowerowe damskie (XS (32/34), Beżowy), kolor beżowy Najniższa Cena Online esmara® Spodnie rowerowe damskie Opis produktuwspieramy zrównoważoną uprawę bawełny w Afrycekomfortowy, elastyczny pasnormalna wysokość taliistosowne dostosowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokojakościowego elastanu LYCRA®beżowy: z bawełnączarny: przyjemny komfort noszenia dzięki wysokiej zawartości bawełnyatrybuty artykułu Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°Cnie wybielaćnie suszyć w suszarce bębnowejprasować w temperaturze do 110°C (poziom 1) nie prasować z wykorzystaniem parynie czyścić na suchowymiaryXS (32/34) – XL (48/50)Znajdź swój rozmiar starczy skorzystać z Kalkulatora wymiarów. Wybierz kategorię, określ rodzaj odzieży, wprowadź trafne cechy i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój wymiar zostanie wyświetlony. OEKO-TEX® kanon 100 Przetestowano na występowanie substancji szkodliwychNumer dokumentu: 09.HBD.70779 Hohenstein HTTI kanon 100 producenta OEKO-TEX® to najbardziej znany na świecie, niezależny dokument dla wszelkiego typu wyrobów włókienniczych i skórzanych, które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji krzywdzących-od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do użycia. Etykieta potwierdza, że wyrób ubraniowy lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji szkodliwych.Cotton made in Africa (bawełna stworzona w Afryce). Wspieramy jednostajną uprawę bawełny w Afryce. Inicjatywa Cotton made in Africa w istotny sposób przyczynia się do ograniczenia ubóstwa w Afryce i do ochrony środowiska naturalnego.w trakcie szkoleń organizowanych na miejscu rolnicy uczą się produktywnych i stabilnych metod uprawy, które pomagają im osiągać udoskonalone plony, a także chronić środowisko i zdrowie. Jest to osiągalne dzięki zaangażowaniu świadomych odpowiedzialności firm włókienniczych jako partnerów inicjatywy Cotton made in Africa.Inicjatywa Aid by Trade Foundation.Więcej na stronie: www.cottonmadeinafrica.orgHohenstein nadaje się doskonale Instytut Badawczy HOHENSTEIN od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu rozmiarów ciała. Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.
 • Producent esmara® 
 • Kolor beżowy 

9 # spodnie rowerowe ciążowe z bawełną organiczną, 2 pary (s (36/38), czarny), Esmara®

spodnie rowerowe ciążowe z bawełną organiczną, 2 pary (s (36/38), czarny), Esmara® Najniższa Cena Online esmara® Spodnie rowerowe ciążowe z bawełną ekologiczną, 2 pary Opis artykułunaturalny komfort noszenia dzięki wysokiej zawartości bawełny naturalnejszczególnie wysoki fason z miękkim, sprężystym ściągaczemsłuszne dopasowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokojakościowego elastanu LYCRA®2 pary parametry artykułu Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°Cnie wybielaćnie suszyć w suszarce bębnowejprasować w temperaturze do 110°C (poziom 1) nie prasować z zastosowaniem parynie czyścić chemicznie rozmiaryXS (32/34) – XL (48/50)Znajdź swój wymiar starczy skorzystać z Kalkulatora rozmiarów. Wybierz kategorię, określ rodzaj odzieży, wprowadź trafne właściwości i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój rozmiar zostanie wyświetlony. OEKO-TEX® kanon 100 Przetestowano na obecność substancji szkodliwychNumer dokumentu: 21.HLK.52815 Hohenstein HTTI standard 100 marki OEKO-TEX® to najszczególniej znany na świecie, niezależny atest dla wszystkiego rodzaju wyrobów odzieżowych i skórzanych, które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji szkodliwych – od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do zastosowania. Etykieta potwierdza, że wyrób tekstylny albo skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji destrukcyjnych.GOTS – Global Organic Textile kanon wykorzystanie od 70% do 94% bawełny ekologicznejNumer certyfikatu: CU 851646Znak świadczący o zrównoważonej produkcji tekstyliówBawełna naturalna ze znakiem GOTS zagwarantuje produkcję zgodną z kryteriami naturalnymi w całym łańcuchu dostaw tekstyliów.To oznacza: wykonane włókna naturalne są uprawiane w warunkach kontrolowanych organicznie i wytworzone w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego.Społecznie odpowiedzialne standardy są sprawdzane podczas przetwarzania, a pochodzenie produktów końcowych jest należycie oznakowane.zalety:nie gromadzi substancji destrukcyjnychoszczędność zasobówsurowce godne zaufaniaHohenstein nadaje się genialnie Instytut Badawczy HOHENSTEIN od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu rozmiarów ciała. Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele wymiarów.
 • Producent esmara® 
 • Kolor czarny 

10 # Esmara® spodnie rowerowe damskie (l (44/46), beżowy)

Esmara® spodnie rowerowe damskie (l (44/46), beżowy) Najniższa Cena Online esmara® Spodnie rowerowe kobiece Opis towaruwspieramy zrównoważoną uprawę bawełny w Afrycewygodny, sprężysty pasnormalna wysokość taliioptymalne przypasowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokogatunkowego elastanu LYCRA®beżowy: z bawełnączarny: przyjemny komfort noszenia dzięki wysokiej zawartości bawełnyatrybuty artykułu Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°Cnie wybielaćnie suszyć w suszarce bębnowejprasować w temperaturze do 110°C (poziom 1) nie prasować z użyciem parynie czyścić na suchorozmiaryXS (32/34) – XL (48/50)Znajdź swój wymiar wystarczy skorzystać z Kalkulatora wymiarów. Wybierz kategorię, określ wariant odzieży, wprowadź odpowiednie parametry i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój wymiar zostanie wyświetlony. OEKO-TEX® standard 100 Przetestowano na obecność substancji krzywdzącychNumer dokumentu: 09.HBD.70779 Hohenstein HTTI kanon 100 marki OEKO-TEX® to najszczególniej znany na świecie, niezależny certyfikat dla wszystkiego rodzaju wyrobów tekstylnych i skórzanych, które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji krzywdzących-od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do użycia. Etykieta potwierdza, że wyrób ubraniowy lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji krzywdzących.Cotton made in Africa (bawełna stworzona w Afryce). Wspieramy stabilną uprawę bawełny w Afryce. Inicjatywa Cotton made in Africa w znaczny sposób przyczynia się do ograniczenia ubóstwa w Afryce i do ochrony środowiska naturalnego.w trakcie szkoleń organizowanych na miejscu rolnicy uczą się produktywnych i zrównoważonych metod uprawy, które pomagają im osiągać udoskonalone plony i bronić środowisko i zdrowie. Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu świadomych odpowiedzialności firm włókienniczych jako partnerów inicjatywy Cotton made in Africa.Inicjatywa Aid żeby Trade Foundation.Więcej na stronie: www.cottonmadeinafrica.orgHohenstein nadaje się świetnie Instytut Badawczy HOHENSTEIN od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała. Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele wymiarów.
 • Producent esmara® 
 • Kolor beżowy 


Ranking z najtańszymi długimi spodniami na rower do 50 zł [Cena] Top5 na kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze spodnie rowerowe do 50 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na kwiecień 2024.

1 # esmara® Spodnie rowerowe damskie (S (36/38), Beżowy) (4335747002724)

esmara® Spodnie rowerowe damskie (S (36/38), Beżowy) (4335747002724) Najniższa Cena Online esmara® Spodnie rowerowe żeńskie Opis towaruwspieramy jednostajną uprawę bawełny w Afrycewygodny, elastyczny pasnormalna wysokość taliisłuszne dopasowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokojakościowego elastanu LYCRA®beżowy: z bawełnączarny: błogi komfort noszenia dzięki wysokiej zawartości bawełnyatrybuty towaru Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°Cnie wybielaćnie osuszać w suszarce bębnowejprasować w temperaturze do 110°C (poziom 1) nie prasować z zastosowaniem parynie czyścić na suchowymiaryXS (32/34) – XL (48/50)Znajdź swój wymiar starczy skorzystać z Kalkulatora wymiarów. Wybierz kategorię, określ wariant odzieży, wprowadź trafne parametry i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój rozmiar zostanie wyświetlony. OEKO-TEX® standard 100 Przetestowano na występowanie substancji zgubnychNumer certyfikatu: 09.HBD.70779 Hohenstein HTTI kanon 100 producenta OEKO-TEX® to najistotniej znany na świecie, niezależny certyfikat dla wszelkiego typu wyrobów odzieżowych i skórzanych, które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji zgubnych-od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do użycia. Etykieta potwierdza, iż wyrób ubraniowy lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji destrukcyjnych.Cotton made in Africa (bawełna produkowana w Afryce). Wspieramy zrównoważoną uprawę bawełny w Afryce. Inicjatywa Cotton made in Africa w pokaźny sposób przyczynia się do ograniczenia ubóstwa w Afryce i do ochrony środowiska naturalnego.podczas szkoleń organizowanych na miejscu rolnicy uczą się efektywnych i jednostajnych metod uprawy, które pomagają im osiągać lepsze plony, a także bronić środowisko i zdrowie. Jest to osiągalne dzięki zaangażowaniu świadomych odpowiedzialności firm ubraniowych jako partnerów inicjatywy Cotton made in Africa.Inicjatywa Aid żeby Trade Foundation.Więcej na stronie: www.cottonmadeinafrica.orgHohenstein nadaje się genialnie Instytut Badawczy HOHENSTEIN od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała. Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.
 • Producent esmara® 
 • Kolor beżowy 

2 # spodnie rowerowe damskie (s (36/38), czarny), Esmara®

spodnie rowerowe damskie (s (36/38), czarny), Esmara® Najniższa Cena Online esmara® Spodnie rowerowe damskie Opis towaruwspieramy zrównoważoną uprawę bawełny w Afrycewygodny, elastyczny pasnormalna wysokość taliistosowne przypasowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien gatunkowego elastanu LYCRA®beżowy: z bawełnączarny: miły komfort noszenia dzięki wysokiej zawartości bawełnywłaściwości towaru Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°Cnie wybielaćnie osuszać w suszarce bębnowejprasować w temperaturze do 110°C (poziom 1) nie prasować z zastosowaniem parynie czyścić na suchowymiaryXS (32/34) – XL (48/50)Znajdź swój wymiar wystarczy skorzystać z Kalkulatora rozmiarów. Wybierz kategorię, określ typ odzieży, wprowadź optymalne cechy i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój rozmiar zostanie wyświetlony. OEKO-TEX® standard 100 Przetestowano na obecność substancji krzywdzącychNumer atestu: 09.HBD.70779 Hohenstein HTTI standard 100 firmy OEKO-TEX® to najmocniej znany na świecie, niezależny dokument dla wszystkiego rodzaju wyrobów tekstylnych i skórzanych, które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji szkodliwych-od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do użycia. Etykieta potwierdza, iż wyrób konfekcyjny albo skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji zgubnych.Cotton made in Africa (bawełna wytworzona w Afryce). Wspieramy stabilną uprawę bawełny w Afryce. Inicjatywa Cotton made in Africa w pokaźny sposób przyczynia się do ograniczenia ubóstwa w Afryce i do ochrony środowiska naturalnego.w trakcie szkoleń organizowanych na miejscu rolnicy uczą się produktywnych i zrównoważonych metod uprawy, które pomagają im osiągać lepsze plony oraz bronić środowisko i zdrowie. Jest to osiągalne dzięki zaangażowaniu świadomych odpowiedzialności firm tekstylnych jako partnerów inicjatywy Cotton made in Africa.Inicjatywa Aid by Trade Foundation.Więcej na stronie: www.cottonmadeinafrica.orgHohenstein pasuje genialnie Instytut Badawczy HOHENSTEIN od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu rozmiarów ciała. Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.
 • Producent esmara® 
 • Kolor czarny 

3 # spodnie rowerowe damskie (xs (32/34), czarny) marki Esmara®

spodnie rowerowe damskie (xs (32/34), czarny) marki Esmara® Najniższa Cena Online esmara® Spodnie rowerowe żeńskie Opis produktuwspieramy stabilną uprawę bawełny w Afrycewygodny, elastyczny pasnormalna wysokość taliistosowne dobranie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien gatunkowego elastanu LYCRA®beżowy: z bawełnączarny: błogi komfort noszenia dzięki wysokiej zawartości bawełnyparametry towaru Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°Cnie wybielaćnie suszyć w suszarce bębnowejprasować w temperaturze do 110°C (poziom 1) nie prasować z wykorzystaniem parynie czyścić na suchowymiaryXS (32/34) – XL (48/50)Znajdź swój wymiar wystarczy skorzystać z Kalkulatora wymiarów. Wybierz kategorię, określ rodzaj odzieży, wprowadź stosowne cechy i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój wymiar zostanie wyświetlony. OEKO-TEX® standard 100 Przetestowano na obecność substancji zgubnychNumer certyfikatu: 09.HBD.70779 Hohenstein HTTI standard 100 producenta OEKO-TEX® to najmocniej znany na świecie, niezależny dokument dla wszelkiego typu wyrobów tekstylnych i skórzanych, które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji szkodliwych-od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do wykorzystania. Etykieta potwierdza, iż wyrób ubraniowy albo skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji krzywdzących.Cotton made in Africa (bawełna wytworzona w Afryce). Wspieramy zrównoważoną uprawę bawełny w Afryce. Inicjatywa Cotton made in Africa w pokaźny sposób przyczynia się do ograniczenia ubóstwa w Afryce i do ochrony środowiska naturalnego.w trakcie szkoleń organizowanych na miejscu rolnicy uczą się sprawnych i stabilnych metod uprawy, które pomagają im osiągać ulepszone plony, a także chronić środowisko i zdrowie. Jest to osiągalne dzięki zaangażowaniu świadomych odpowiedzialności firm odzieżowych jako partnerów inicjatywy Cotton made in Africa.Inicjatywa Aid aby Trade Foundation.Więcej na stronie: www.cottonmadeinafrica.orgHohenstein nadaje się idealnie Instytut Badawczy HOHENSTEIN od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała. Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele wymiarów.
 • Producent esmara® 
 • Kolor czarny 

4 # esmara® Spodnie rowerowe damskie (XS (32/34), Beżowy), kolor beżowy

esmara® Spodnie rowerowe damskie (XS (32/34), Beżowy), kolor beżowy Najniższa Cena Online esmara® Spodnie rowerowe damskie Opis artykułuwspieramy zrównoważoną uprawę bawełny w Afrycewygodny, sprężysty pasnormalna wysokość taliiadekwatne dostosowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokogatunkowego elastanu LYCRA®beżowy: z bawełnączarny: miły komfort noszenia dzięki wysokiej zawartości bawełnyparametry artykułu Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°Cnie wybielaćnie osuszać w suszarce bębnowejprasować w temperaturze do 110°C (poziom 1) nie prasować z użyciem parynie czyścić na suchowymiaryXS (32/34) – XL (48/50)Znajdź swój wymiar wystarczy skorzystać z Kalkulatora wymiarów. Wybierz kategorię, określ typ odzieży, wprowadź optymalne cechy i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój wymiar zostanie wyświetlony. OEKO-TEX® standard 100 Przetestowano na obecność substancji zgubnychNumer atestu: 09.HBD.70779 Hohenstein HTTI standard 100 marki OEKO-TEX® to najistotniej znany na świecie, niezależny dokument dla wszelkiego rodzaju wyrobów tekstylnych i skórzanych, które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji krzywdzących-od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do wykorzystania. Etykieta potwierdza, że wyrób ubraniowy albo skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji destrukcyjnych.Cotton made in Africa (bawełna wytworzona w Afryce). Wspieramy stabilną uprawę bawełny w Afryce. Inicjatywa Cotton made in Africa w istotny sposób przyczynia się do ograniczenia ubóstwa w Afryce i do ochrony środowiska naturalnego.podczas szkoleń organizowanych na miejscu rolnicy uczą się produktywnych i stabilnych metod uprawy, które pomagają im osiągać udoskonalone plony, a także chronić środowisko i zdrowie. Jest to realne dzięki zaangażowaniu świadomych odpowiedzialności firm ubraniowych jako partnerów inicjatywy Cotton made in Africa.Inicjatywa Aid żeby Trade Foundation.Więcej na stronie: www.cottonmadeinafrica.orgHohenstein nadaje się idealnie Instytut Badawczy HOHENSTEIN od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała. Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.
 • Producent esmara® 
 • Kolor beżowy 

5 # Esmara® spodnie rowerowe damskie (l (44/46), beżowy)

Esmara® spodnie rowerowe damskie (l (44/46), beżowy) Najniższa Cena Online esmara® Spodnie rowerowe kobiece Opis produktuwspieramy jednostajną uprawę bawełny w Afrycekomfortowy, elastyczny pasnormalna wysokość taliisłuszne dopasowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokogatunkowego elastanu LYCRA®beżowy: z bawełnączarny: przyjemny komfort noszenia dzięki wysokiej zawartości bawełnywłaściwości produktu Pielęgnacjaprać w temperaturze maks. 40°Cnie wybielaćnie osuszać w suszarce bębnowejprasować w temperaturze do 110°C (poziom 1) nie prasować z wykorzystaniem parynie czyścić na suchowymiaryXS (32/34) – XL (48/50)Znajdź swój rozmiar starczy skorzystać z Kalkulatora rozmiarów. Wybierz kategorię, określ rodzaj odzieży, wprowadź adekwatne cechy i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój rozmiar zostanie wyświetlony. OEKO-TEX® kanon 100 Przetestowano na obecność substancji szkodliwychNumer dokumentu: 09.HBD.70779 Hohenstein HTTI standard 100 firmy OEKO-TEX® to najszczególniej znany na świecie, niezależny certyfikat dla wszystkiego typu wyrobów konfekcyjnych i skórzanych, które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji destrukcyjnych-od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do wykorzystania. Etykieta potwierdza, że wyrób konfekcyjny lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji destrukcyjnych.Cotton made in Africa (bawełna tworzona w Afryce). Wspieramy zrównoważoną uprawę bawełny w Afryce. Inicjatywa Cotton made in Africa w znaczny sposób przyczynia się do ograniczenia ubóstwa w Afryce i do ochrony środowiska naturalnego.w trakcie szkoleń organizowanych na miejscu rolnicy uczą się skutecznych i zrównoważonych metod uprawy, które pomagają im osiągać udoskonalone plony oraz bronić środowisko i zdrowie. Jest to osiągalne dzięki zaangażowaniu świadomych odpowiedzialności firm konfekcyjnych jako partnerów inicjatywy Cotton made in Africa.Inicjatywa Aid by Trade Foundation.Więcej na stronie: www.cottonmadeinafrica.orgHohenstein pasuje rewelacyjnie Instytut Badawczy HOHENSTEIN od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu rozmiarów ciała. Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele wymiarów.
 • Producent esmara® 
 • Kolor beżowy 


TOP7 Dobre spodnie na rower Ranking kwiecień 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich rowerowych spodni do 50 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem rekomendowanych spodni rowerowych.Powiązania tematyczne:

 • jakie spodnie na rower długie do 50 zł opinie,
 • dobre spodnie rowerowe do 50 zł cena,
 • ranking najlepszych rowerowych spodni do 50 zł.