Najlepsze tanie rowery elektryczne damskie. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Tanie Rowery / Ranking tanich rowerów elektrycznych damskich

Poszukujesz dobrych tanich rowerów elektrycznych damskich? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na luty 2024:

  • TOP10 tanich rowerów elektrycznych damskich – pod względem zainteresowania konsumentów,
  • TOP5 z tanimi rowerami elektrycznymi damskimi – pod względem ceny,
  • TOP5 chętnie wybieranych tanich rowerów elektrycznych.

Ranking z najlepszymi tanimi rowerami elektrycznymi damskimi [Zainteresowanie] Top10 na luty 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane tanie rowery elektryczne damskie, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z tanimi rowerami elektrycznymi damskimi i ich opisem technicznym.

1 # Skymaster Energy trekking v2 pro dark grey rower elektryczny (4000953603026)

Skymaster Energy trekking v2 pro dark grey rower elektryczny (4000953603026) Najniższa Cena Online rower elektryczny skymaster energy trekking v2 pro dla dorosłych i starszych użytkowników to połączenie elegancji i postępowej technice. Zaopatrzony w aluminiową, niską ramę, 28 calowe koła, system wspomagania elektrycznego z potężnym silnikiem, wysokiej klasy przerzutki marki shimano i niezwykle efektywną baterie. Obfity ekran na środku kierownicy, konkretne wykonanie i amortyzacja na przód to tylko niektóre aspekty serii rowerów elektrycznych firmy skymaster wytwarzanych w polsce. Korzyści: sercem jest silnik o mocy 250 w, który uruchamia się gdy tylko zainicjujemy pedałować i "wyczuwa" gdy nasz pojazd znajduje się na pochylni wspierając tylne koło dopełniającą mocą. Takie rozwiązanie w połączeniu z takim wsparciem to recepta na udaną podróż do pracy albo zwyczajną rekreacyjną trasę. Rower wyekwipowany jest w baterią litowo-jonową o pojemności 10 ah i napięciu 36v, dzięki której jesteśmy w stanie przejechać 50-70 km na jednym ładowaniu. Ten "zawodnik" został dostosowany na wszelkie ewentualności związane z podłożem, dlatego pomyślano o odpowiedniej amortyzacji, żeby zapewnić najwyższy komfort użytkownikowi. W parze z 28 calowym kołem i amortyzatorem - rewelacyjnej jakości, potężnie umocowane tarczowe hamulce hydrauliczne shimano, które zagwarantują pewne hamowanie. Energy trekking został wyposażony w pokaźne, miękkie i co za tym idzie - wygodne siodło, które pomieści jednocześnie mniejszych, jak i obszerniejszych użytkowników.
  • Producent SKYMASTER 

3 # Skymaster Energy trekking v2 pro light grey rower elektryczny

Skymaster Energy trekking v2 pro light grey rower elektryczny Najniższa Cena Online rower elektryczny skymaster energy trekking v2 pro dla dorosłych i starszych użytkowników to połączenie elegancji i nowoczesnej technice. Wyposażony w aluminiową, niską ramę, 28 calowe koła, system wspomagania elektrycznego z potężnym silnikiem, wysokiej klasy przerzutki producenta shimano i szczególnie efektywną baterie. Wielki wyświetlacz na środku kierownicy, mocne wykonanie i amortyzacja na przód to tylko niektóre aspekty serii rowerów elektrycznych firmy skymaster wytwarzanych w polsce. Korzyści: sercem jest silnik o mocy 250 w, który uruchamia się gdy tylko zainicjujemy pedałować i "wyczuwa" gdy nasz pojazd znajduje się na pochylni wspierając tylne koło dopełniającą mocą. Takie rozwiązanie w połączeniu z takim wsparciem to recepta na udaną podróż do pracy lub zwyczajną rekreacyjną trasę. Rower zaopatrzony jest w baterią litowo-jonową o obszerności 10 ah i napięciu 36v, dzięki której jesteśmy w stanie przejechać od 50-70 km na jednym ładowaniu. Ten "zawodnik" został dopasowany na wszelkie ewentualności związane z podłożem, dlatego pomyślano o optymalnej amortyzacji, aby zapewnić najwyższy komfort użytkownikowi. W parze z 28 calowym kołem i amortyzatorem - perfekcyjnej jakości, solidnie umocowane tarczowe hamulce hydrauliczne shimano, które zagwarantują pewne hamowanie. Energy trekking został wyposażony w pokaźne, miękkie i co z tego wynika - komfortowe siodło, które pomieści równocześnie mniejszych, jak i pokaźniejszych użytkowników.
  • Producent SKYMASTER 

6 # rower elektryczny miejski damski green 3.7 e-bike 700c, antracytowy (26 cali) marki Zündapp

rower elektryczny miejski damski green 3.7 e-bike 700c, antracytowy (26 cali) marki Zündapp Najniższa Cena Online Zündapp Rower elektryczny miejski żeński Green 3.7 E-Bike 700c, antracytowy Opis towarurodzaj roweru: elektryczny, miejskiwymiary kół: ok. 28/26"wysokość ramy: ok. 48/46 cmmateriał ramy: aluminiumwyposażenie zgodne z niemieckim Prawem o Ruchu Drogowych (StVZO): takpodpórka: takstopień zmontowania przy dostawie: 98%Akumulatorlitowo-jonowy, montaż na ramie podsiodłowejprąd: 10,4 Ahnapięcie: 36 Vmoc: 374,4 Watogodzinynapęd: w piaście przedniego koławsparcie startu: niezasięg: 30 - 115 km w zależności od stylu jazdyczas ładowania: 6 - 7 hOsprzętproducent: Shimano Nexusilość przerzutek: 7przełączanie biegów: przerzutkiHamulecmarka: Promaxtyp: hamulec v-brakesystem hamulcowy: mechanicznyhamulec z przodu: takhamulec z tyłu: takhamulec nożny: nieOgumieniefirma opon: Kendaszerokośc opon: 1,75"prędkie mocowanie opon: nieWidelecmarka: Zoomtyp: z zawieszeniemfunkcja blokady: takSiodełkoproducent: Selle Royalrodzaj: komfortwypełnienie: piankaszybkozamykacz siodełka: niesiodełko zawieszone: nieKierownicarodzaj: miejskadzwonek: takWagaok. 25,1 kgdopuszczalna waga pełna: ok. 120 kgZawartość zestawu1 rowerreflektorydzwonekbagażnikpodpórka bocznabłotnikioświetlenietorbaładowarkainstrukcja obsługiOstrzeżeniaNie należy narażać baterii na zbyt wysokie albo zbyt niskie temperatury. Najkorzystniejsza temperatura przechowywania to 5 do 15 °C, żeby zminimalizować samorozładowanie. Jeśli akumulator nie jest stosowany przez dłuższy czas, należy go ładować co 2 miesiące, żeby zapobiec głębokiemu rozładowaniu.
  • Producent Zündapp 


Ranking z najtańszymi tanimi rowerami elektrycznymi damskimi [Cena] Top5 na luty 2024

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze tanie rowery elektryczne damskie, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na luty 2024.

2 # Rower elektryczny energy v1 d20 28 cali damski jasnoszary marki Skymaster

Rower elektryczny energy v1 d20 28 cali damski jasnoszary marki Skymaster Najniższa Cena Online rower elektryczny skymaster energy trekking v1 dla dorosłych i starszych użytkowników to połączenie elegancji i progresywnej technice. Wyekwipowany w stalową, niską ramę, 28 calowe koła, system wspomagania elektrycznego z mocnym silnikiem, wysokiej klasy przerzutki producenta shimano i wyjątkowo wydajną baterie. znaczny ekran na środku kierownicy, konkretne wykonanie i amortyzacja na przód to tylko niektóre aspekty serii rowerów elektrycznych firmy skymaster wykonanych w polsce. Korzyści: sercem jest silnik o mocy 250 w, który uruchamia się gdy tylko zaczniemy pedałować i "wyczuwa" gdy nasz pojazd znajduje się na pochylni wspierając tylne koło dopełniającą mocą. takie rozwiązanie w połączeniu z takim wsparciem to recepta na udaną podróż do pracy albo zwyczajną rekreacyjną trasę. Rower zaopatrzony jest w baterią litowo-jonową o obszerności 8 ah i napięciu 36v, dzięki której jesteśmy w stanie przejechać do 40 km na jednym ładowaniu. gdy bateria się wyładuje wystarczy około 4 godzin by znowu wyjechać na kolejną wycieczkę rowerową. Bateria została dyskretnie zaprojektowana tak, żeby nie zaburzyć uroku całego designu roweru, a przy tym jest demontowalna, dzięki czemu możemy ją zabrać ze sobą w dowolne miejsce. ten miejski zawodnik został przystosowany na wszelkie ewentualności związane z podłożem, dlatego pomyślano o adekwatnej amortyzacji, by zapewnić najwyższy komfort użytkownikowi. W parze z 28 calowym kołem i amortyzatorem - perfekcyjnej jakości, mocno umocowane tarczowe hamulce hydrauliczne shimano, które zagwarantują pewne hamowanie. solidna lampa led oświetli choćby najciemniejszą przemierzaną trasę i zapewni bezpieczeństwo. Energy trekking został wyposażony w pokaźne, miękkie i co z tego wynika - komfortowe siodło, które pomieści równocześnie mniejszych, jak i większych użytkowników. wygoda to także komfort pod względem transportu rzeczy osobistych lub...zakupów! bagażnik znajdujący się tuż nad baterią sprawdzi się w tym zadaniu idealnie. Starczy za pomocą zamontowanych konkretnyc
  • Producent SKYMASTER 


TOP7 Dobre tanie rowery elektryczne Ranking luty 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich tanich rowerów elektrycznych damskich, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem dobrych tanich rowerów elektrycznych.Powiązania tematyczne:

  • jaki tani rower elektryczny damski opinie,
  • dobre tanie rowery elektryczne damskie cena,
  • ranking najlepszych tanich rowerów elektrycznych damskich.