Najlepsze torby rowerowe do 1000 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rankingi toreb rowerowych / Ranking toreb na rower do 1000 zł

Poszukujesz dobrych toreb na rower do 1000 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na kwiecień 2024:

  • TOP10 toreb na rower do 1000 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
  • TOP5 z torbami rowerowymi do 1000 zł – pod względem ceny,
  • TOP5 często kupowanych rowerowych toreb.

Ranking z najlepszymi torbami rowerowymi do 1000 zł [Zainteresowanie] Top10 na kwiecień 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane torby rowerowe do 1000 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z torbami rowerowymi do 1000 zł i ich specyfikacją.

1 # Torba na bagażnik Bontrager MIK Utility z sakwami 36 L

Torba na bagażnik Bontrager MIK Utility z sakwami 36 L Najniższa Cena Online Uniwersalną torbę na bagażnik z możliwością zwiększenia pojemności, przeznaczoną do przewozu różnych przedmiotów, można w szybki i bezpieczny sposób przymocować do zgodnych bagażników MIK. Wygoda na co dzień Torba na bagażnik MIK Utility z sakwami to proste i bezpieczne rozwiązanie, które można zainstalować i zdemontować bez użycia narzędzi. Wyposażona jest w sporo kieszeni pomagających spakować konieczne drobiazgi i zintegrowane sakwy zapewniające widocznie więcej miejsca. Produkowana jest z trwałych, odblaskowych tworzyw. Zastosowana osłona przeciwdeszczowa broni Ciebie i Twój sprzęt we wszelkich warunkach pogodowych. Detale produktu System mocowania MIK to bezpieczne, zintegrowane rozwiązanie przystępne w zgodnych bagażnikach zastosowane z przodu i z tyłu czarne komponenty odblaskowe poprawiają widoczność i tworzą unikalny styl wykończenia Zintegrowane sakwy dodatkowe miejsce, lecz można je w prosty sposób schować, jeśli nie są konieczne Wewnętrzna kieszeń z siatki oraz dwie kieszenie boczne, z których każda wyposażona jest w mniejszą kieszeń wewnętrzną, ułatwiają utrzymanie porządku Zamykana na zamek błyskawiczny kieszeń z miękką wyściółką to bezpieczne miejsce do przechowywania telefonu, przystępne od góry torby Zintegrowana torba przeciwdeszczowa schowana w kieszeni tylnej pomaga przygotować się nawet na najgorsze warunki atmosferyczne Dodatkowa pętla usprawnia montaż światła tylnego regulowany pasek sprawia, że torbę można komfortowo nosić po zdemontowaniu z roweru dane technologiczne objętość bagażowa: 36,1 l rodzaj: Tylne kufry rozmiary: 35cm (l) x 20cm (w) x 20cm (h) Załącznik: MIK Materiał: Tkany Masa: 980g
  • Producent Bontrager 
  • Rodzaj torba na bagażnik 


Ranking z najtańszymi torbami rowerowymi do 1000 zł [Cena] Top10 na kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze torby rowerowe do 1000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na kwiecień 2024.

1 # Torba na bagażnik Bontrager MIK Utility z sakwami 36 L

Torba na bagażnik Bontrager MIK Utility z sakwami 36 L Najniższa Cena Online Uniwersalną torbę na bagażnik z możliwością powiększenia obszerności, przeznaczoną do przewozu różnych przedmiotów, można w prędki i bezpieczny sposób przymocować do zgodnych bagażników MIK. Wygoda na co dzień Torba na bagażnik MIK Utility z sakwami to proste i bezpieczne rozwiązanie, które można zainstalować i zdemontować bez wykorzystania narzędzi. Wyposażona jest w dużo kieszeni pomagających spakować konieczne drobiazgi i zintegrowane sakwy zapewniające istotnie więcej miejsca. Wytwarzana jest z trwałych, odblaskowych materiałów. Zastosowana osłona przeciwdeszczowa broni Ciebie i Twój sprzęt we wszystkich warunkach pogodowych. Szczegóły produktu System mocowania MIK to bezpieczne, zintegrowane rozwiązanie dostępne w zgodnych bagażnikach zaimplementowane z przodu i z tyłu czarne elementy odblaskowe poprawiają widoczność i tworzą oryginalny fason wykończenia Zintegrowane sakwy dodatkowe miejsce, ale można je w prosty sposób schować, jeśli nie są konieczne Wewnętrzna kieszeń z siatki oraz dwie kieszenie boczne, z których każda zaopatrzona jest w mniejszą kieszeń wewnętrzną, usprawniają utrzymanie porządku Zamykana na zamek błyskawiczny kieszeń z miękką wyściółką to bezpieczne miejsce do przechowywania telefonu, przystępne od góry torby Zintegrowana torba przeciwdeszczowa schowana w kieszeni tylnej pomaga przygotować się nawet na najgorsze warunki atmosferyczne Dodatkowa pętla upraszcza montaż światła tylnego dostosowywany pasek sprawia, iż torbę można wygodnie nosić po zdemontowaniu z roweru dane technologiczne objętość bagażowa: 36,1 l typ: Tylne kufry rozmiary: 35cm (l) x 20cm (w) x 20cm (h) Załącznik: MIK Materiał: Tkany Masa: 980g
  • Producent Bontrager 
  • Rodzaj torba na bagażnik 


TOP7 Najlepsze torby na rower Ranking kwiecień 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich toreb na rower do 1000 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem chętnie wybieranych rowerowych toreb.Powiązania tematyczne:

  • jaka torba rowerowa do 1000 zł opinie,
  • dobre torby rowerowe do 1000 zł cena,
  • ranking najlepszych toreb na rower do 1000 zł.