Najlepsze torby rowerowe do 500 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rankingi toreb rowerowych / Ranking toreb na rower do 500 zł

Poszukujesz możliwie najlepszych toreb na rower do 500 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na październik 2022:

  • TOP10 toreb na rower do 500 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
  • TOP5 z torbami rowerowymi do 500 zł – pod względem ceny,
  • TOP5 często kupowanych rowerowych toreb.

Ranking z najlepszymi torbami rowerowymi do 500 zł [Zainteresowanie] Top10 na październik 2022

Nasze zestawienie zawiera proponowane torby rowerowe do 500 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z torbami rowerowymi do 500 zł i ich specyfikacją.Ranking z najtańszymi torbami rowerowymi do 500 zł [Cena] Top10 na październik 2022

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze torby rowerowe do 500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na październik 2022.

2 # sakwa mtx trunk bag exp marki Topeak

sakwa mtx trunk bag exp marki Topeak Najniższa Cena Online znaczna objętość sakwy TOPEAK MTX TrunkBag EXP z jedną główną komorą, dwoma zwiększalnymi bocznymi panelami bocznymi i tylnym uchwytem na bidon. U nikalny proces budowy zagwarantuje sztywność i wodoodporność. Kompatybilny ze wszystkimi bagażnikami w systemie MTX QuickTrack ™ z dołączonymi ramami bocznymi. dopełniające ramki MTX DualSide Frames są niezbędne do korzystania z sakw bocznych na bagażnikach montowanych na wspornik siodła z kolekcji MTX BeamRacks. parametry: dzielona, główna komora z wyściółką zapinana na zamek błyskawicznydodatkowa kieszonka na gumce po wewnętrznej stronie pokrywyrozciągliwa guma do przypięcia/zabezpieczenia dodatkowego bagażu oraz siatkowa kieszonka na górze sakwyumocnione boki sakwy są wodoodporne (nie wodoszczelne)2 kieszenie boczne zewnętrzne na zamek o objętości pełnych sakw bocznych po rozłożeniutylna kieszonka na bidonodblaski w technice 3M ™ z każdej strony sakwy dla udoskonalonej widocznościuchwyt w tylnej części z możliwością przypięcia oświetlenia albo uzupełniającego odblaskuz przodu sakwy specjalny klips do samoczynnego zamocowania zatrzaskowego do przedniej części bagażnikamożliwość użycia pokrowca przeciwdeszczowego TOPEAK TRC006 (brak w zestawie)kompatybilna ze wszystkimi bagażnikami w systemie TOPEAK MTX QuickTrack™pasek na ramię do przenoszenia sakwyuchwyt do ręcznego transportuobjętość: 16,6 litraizolacja: nieelastyczna pianka EVAmateriał: 600 Denier poliestermocowanie: MTX QuickTrack™ MAX występujące w bagażnikach TOPEAK (sakwa wymaga wersji z dołączanymi ramkami bocznymi)nośność: maksymalna nośność bagażnikarozmiar: (dł. X szer. X wys.) 36 x 25 x 21,5 cmwaga: 1195 g
  • Producent TOPEAK 
  • Rodzaj torba na bagażnik 


TOP7 Najlepsze torby na rower Ranking październik 2022

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich toreb na rower do 500 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem chętnie wybieranych rowerowych toreb.Powiązania tematyczne:

  • jaka torba rowerowa do 500 zł opinie,
  • dobre torby rowerowe do 500 zł cena,
  • ranking najlepszych toreb na rower do 500 zł.