Najlepsze torby rowerowe pod siodełko do 100 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rankingi toreb rowerowych / Ranking podsiodłowych toreb na rower do 100 zł

Poszukujesz dobrych podsiodłowych toreb na rower do 100 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na luty 2024:

  • TOP10 podsiodłowych toreb na rower do 100 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
  • TOP5 z podsiodłowymi torbami rowerowymi do 100 zł – pod względem ceny,
  • TOP5 chętnie wybieranych rowerowych toreb podsiodłowych.

Ranking z najlepszymi podsiodłowymi torbami rowerowymi do 100 zł [Zainteresowanie] Top10 na luty 2024

Nasze zestawienie zawiera proponowane torby rowerowe pod siodełko do 100 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z podsiodłowymi torbami rowerowymi do 100 zł i ich opisem technicznym.

10 # Topeak torba podsiodłowa wedge pack ii z pokrowcem medium (4712511826715)

Topeak torba podsiodłowa wedge pack ii z pokrowcem medium (4712511826715) Najniższa Cena Online Torba podsiodłowa Topeak Wedge Pack II Medium Torba podsiodłowa Wedge Pack II firmy Topeak w rozmiarze M.produkowana ze wzmacnianego teflonem włókna nylonowego o grubości 1000 den.najmocniej newralgiczne powierzchnie w dodatku pokryte zostały wodoodpornym materiałem.To wszystko sprawia, że torba jest istotnie wytrzymała.Podsiodłowy Wedge Pack II wyprodukowany został z myślą o przewożeniu zapasowej dętki, batonów energetycznych, narzędzi, czy innych mniejszych przedmiotów.Montowany na rowerze za pomocą uchwytu Fixer F25, do prętów siodełka.Dodatkowy przedni pasek z rzepem, przytwierdzany do sztycy siodła sprawi, że torba za każdym razem będzie na swym miejscu.Pasek odblaskowy marki 3M gwarantuje obszerniejsze bezpieczeństwo, a dodatkowa szlufka (ok 20 mm szerokości) umożliwia montaż oświetlenia na klips.System QuickClick pozwala ekspresowo wyswobodzić torbę i wziąć ją ze sobą.Dwa zamki niezwłoczne opasają torebkę. Jeden skrywa komorę główną, drugi pozwala powiększyć torbę i zwiększyć jej pojemność z 0.95do około 1.25 L.W komplecie z torbą znajduje się pokrowiec przeciwdeszczowy w kolorze żółtym. Producent: TopeakModel: Wedge Pack II wymiar: MediumMateriał: Nylon 1000 den powlekany teflonemSystem mocowania: uchwyt podsiodłowy z systemem QuickClickOdblaski: 3Mwłaściwości dopełniające: szlufka na lampkępojemność: ~ 0.95-1.25 LWaga: ~ 160 g TOPEAK jest to amerykańska marka produkująca postępowe akcesoria dla rowerzystów. Ich produkty to dopracowane dzieła inżynierii, oparte na doświadczeniach zawodników i pasjonatów, które zapewniają komfort używania rowerzystom o ponadprzeciętnych wymogich. TOPEAK w swoich produktach stawia na szczegóły. Świetne jest wszystko - od detali produktu po projekt opakowania.
  • Producent TOPEAK 
  • Rodzaj torba podsiodłowa 


Ranking z najtańszymi podsiodłowymi torbami rowerowymi do 100 zł [Cena] Top10 na luty 2024

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze torby rowerowe pod siodełko do 100 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na luty 2024.

4 # Torebka podsiodłowa aero wedge pack small marki Topeak

Torebka podsiodłowa aero wedge pack small marki Topeak Najniższa Cena Online Torba podsiodłowa Topeak Aero Wedge Pack z klasycznym systemem mocowania. Dzięki zaimplementowaniu wysokiej jakości tworzyw jest szczególnie wytrzymała i wytrzymała na rozdarcia czy uszkodzenia. Też specjalną, asygnowaną szlufkę na lampkę żeby była ona adekwatnie widoczna po zmroku. Pasek odblaskowy 3M™ ponadto poprawia bezpieczeństwo. Zamykana na konwencjonalny suwak, łatwy dostęp do wnętrza gdzie zmieszczą się konieczne części wyposażenia. W środku znajduje się kieszonka z siatki. Torba jest usztywniana dlatego nie wygina się w trakcie otwierania. Montowana do sztycy paskiem z rzepem, a do siodła dwoma paskami z klipsami z regulacją. Rozmiary medium i large ponadto posiadają możliwość powiększenia pojemności przez otwarcie drugiego suwaka. Topeak Aero Wedge Pack to idealne rozwiązanie dla każdego rowerzysty, które niezbędny ekwipunek lubi posiadać stosownie zabezpieczony i za każdym razem pod ręką. Parametry: materiał: 1200 Denier powlekany teflonem średnica sztycy: ø27.2 - ø34.9 mm system mocowania: Nylonowe paski z zatrzaskami i pasek z rzepem odblaski: taśma 3M™ atrybuty: szlufka na lampkę, zwiększana pojemność (M,L) Micro: rozmiary: 16 x 8 x 7.5 cm objętość: 0.41 L waga: 85g Small: wymiary: 18 x 8.5 x 11 cm objętość: 0.66 L waga: 100g Medium: wymiary: 20 x 11 x 12 cm objętość: 0.98-1.31 L waga: 130g Large: rozmiary: 23 x 13 x 14 cm pojemność: 1.48-1.97 L waga: 165g
  • Producent Topeak 
  • Rodzaj torba podsiodłowa 


TOP7 Rekomendowane torby pod siodełko rowerowe Ranking luty 2024

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich podsiodłowych toreb na rower do 100 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem polecanych rowerowych toreb podsiodłowych.Powiązania tematyczne:

  • jaka torba rowerowa podsiodłowa do 100 zł opinie,
  • dobre torby rowerowe pod siodełko do 100 zł cena,
  • ranking najlepszych podsiodłowych toreb na rower do 100 zł.