Najlepsze torby rowerowe pod siodełko Topeak. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rankingi toreb rowerowych / Ranking podsiodłowych toreb na rower Topeak

Poszukujesz dobrych podsiodłowych toreb na rower Topeak? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na wrzesień 2022:

 • TOP10 podsiodłowych toreb na rower Topeak – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z podsiodłowymi torbami rowerowymi Topeak – pod względem ceny,
 • TOP5 często kupowanych rowerowych toreb podsiodłowych.

Ranking z najlepszymi podsiodłowymi torbami rowerowymi Topeak [Zainteresowanie] Top10 na wrzesień 2022

Nasze zestawienie zawiera proponowane torby rowerowe pod siodełko Topeak, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z podsiodłowymi torbami rowerowymi Topeak i ich specyfikacją.

1 # Topeak BackLoader Torba rowerowa 6l, green 2020 Torebki na sztycę (4710069687857)

Topeak BackLoader Torba rowerowa 6l, green 2020 Torebki na sztycę (4710069687857) Najniższa Cena Online Sakwa (torba) podsiodłowa Topeak Loader Backloader, zielona, 6L Posłuchaj swego wewnętrznego głosu.Spakuj ekwipunek i ruszaj na szlak.BackLoader jest znacznej objętości torbą mocowaną pod siodłem specjalnie zaprojektowaną, aby w uproszczony sposób przewozić sprzęt bez potrzeby konstrukcji tylnego bagażnika.stworzona z wytrzymałych i trwałych tworzyw jest lekka i wodoodporna nieskomplikowana w montażu.ulepszony system konstrukcji w połączeniu z paskami zaciskowymi obniża efekt wahadła związany z dużym ładunkiem i zagwarantuje wygodną jazdę poprzez dużo kilometrów.Łatwy dostęp do wewnętrznego, wodoodpornego worka pozwala, żeby zawartość pozostała w całości sucha.zastosowany zawór uwalniania powietrza pozwala bez problemu zamknąć torbę. Producent: TopeakModel: BackloaderMateriał: Nylon / Polietylen System mocowania: paski na rzepwłaściwości uzupełniające: szlufka na lampkępojemność: ~ 6 Lrozmiary: 50(max) x 16 x 15 cmKolor: zielony (khaki)Waga: ~ 445 g TOPEAK jest to amerykańska marka produkująca innowacyjne akcesoria dla rowerzystów. Ich produkty to dopracowane dzieła inżynierii, oparte na doświadczeniach zawodników i pasjonatów, które zapewniają komfort stosowania rowerzystom o ponadprzeciętnych wymogich. TOPEAK w swych produktach stawia na detale. Doskonałe jest wszystko - od detali towaru po projekt opakowania.
 • Producent Topeak 
 • Rodzaj torba podsiodłowa 

9 # Topeak BackLoader Torba na sztycę podsiodłową 10l, green 2021 Torby na bagażnik

Topeak BackLoader Torba na sztycę podsiodłową 10l, green 2021 Torby na bagażnik Najniższa Cena Online Torba podsiodłowa TOPEAK LOADER BACKLOADER 10 Litrów Posłuchaj swojego wewnętrznego głosu, spakuj ekwipunek i ruszaj na szlak.BackLoader jest dużej objętości torbą mocowaną pod siodłem specjalnie zaprojektowaną, aby w uproszczony sposób przewozić sprzęt bez zapotrzebowania konstrukcji tylnego bagażnika.wyprodukowana z niepodatnych i trwałych materiałów jest lekka i wodoodporna nietrudna w montażu.lepszy system konstrukcji w połączeniu z paskami zaciskowymi obniża efekt wahadła związany z dużym ładunkiem i zapewnia wygodną jazdę przez mnóstwo kilometrów.Łatwy dostęp do wewnętrznego, wodoodpornego worka pozwala, aby zawartość pozostała w pełni sucha.Torba dodatkowo zaopatrzona została w szlufkę do mocowania tylej lampki oraz zawór do spuszczania powietrza podczas zwijania torby.Ładowność została określona na 5 kg / 10 litrów. Producent: TopeakModel: T-TBP-BL2GMontaż: do sztycy, paski na rzepMateriał: Polietylen / nylonwymiary: 60 (max) x 20 x 18 cmKolor: zielony Waga: ~ 459 g TOPEAK jest to amerykańska producent produkująca innowacyjne akcesoria dla rowerzystów. Ich produkty to dopracowane dzieła inżynierii, oparte na doświadczeniach zawodników i pasjonatów, które gwarantują komfort stosowania rowerzystom o ponadprzeciętnych kryteriach. TOPEAK w swoich produktach stawia na detale. Świetne jest wszystko - od detali towaru po projekt opakowania.
 • Producent Topeak 
 • Rodzaj torba podsiodłowa 

10 # Topeak wedge pack 2 (4712511826708)

Topeak wedge pack 2 (4712511826708) Najniższa Cena Online Torba podsiodłowa Topeak Wedge Pack II Large Torba podsiodłowa firmy Topeak w rozmiarze L.wykonana ze wzmacnianego teflonem włókna nylonowego o grubości 1000 den.dzięki czemu torba jest wyjątkowo wytrzymała.najbardziej newralgiczne powierzchnie na dodatek powlekane są wodoodpornym materiałem.wytwarzana do przewożenia zapasowej dętki, batonów energetycznych, narzędzi, czy innych mniejszych przedmiotów.Tył torby wyposażony jest w pasek odblaskowy firmy 3M i uzupełniającą szlufkę (ok 20 mm szerokości) do konstrukcji oświetlenia na klips.Uchwyt mocowany do siodełka z systemem QuickClick pozwala błyskawicznie wyswobodzić torbę i zabrać ją ze sobą.Dodatkowy przedni rzep do sztycy siodła sprawi, że torba za każdym razem będzie na swym miejscu.Drugi zamek pozwal rozszerzyć pojemność torby do około 1.65 L.W komplecie z torbą znajduje się pokrowiec przeciwdeszczowy w odcieniu żółtym. Producent: TopeakModel: Wedge Pack II rozmiar: LargeMateriał: Nylon 1000 den powlekany teflonemSystem mocowania: uchwyt podsiodłowy z systemem QuickClickOdblaski: 3Matrybuty uzupełniające: szlufka na lampkępojemność: ~ 1,25-1,55 LWaga: ~ 190 g TOPEAK jest to amerykańska producent produkująca nowoczesne akcesoria dla rowerzystów. Ich produkty to dopracowane dzieła inżynierii, oparte na doświadczeniach zawodników i pasjonatów, które zapewniają komfort wykorzystywania rowerzystom o ponadprzeciętnych wymogich. TOPEAK w swych produktach stawia na detale. Wyśmienite jest wszystko - od detali artykułu po projekt opakowania.
 • Producent Topeak 
 • Rodzaj torba podsiodłowa 


Ranking z najtańszymi podsiodłowymi torbami rowerowymi Topeak [Cena] Top10 na wrzesień 2022

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze torby rowerowe pod siodełko Topeak, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na wrzesień 2022.

1 # Torebka podsiodłowa aero wedge pack small marki Topeak

Torebka podsiodłowa aero wedge pack small marki Topeak Najniższa Cena Online Torba podsiodłowa Topeak Aero Wedge Pack z konwencjonalnym systemem mocowania. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów jest niezwykle wytrzymała i wytrzymała na rozdarcia czy uszkodzenia. Również specjalną, przeznaczoną szlufkę na lampkę by była ona optymalnie widoczna po zmroku. Pasek odblaskowy 3M™ ponadto polepsza bezpieczeństwo. Zamykana na tradycyjny suwak, prosty dostęp do wnętrza gdzie zmieszczą się niezbędne elementy wyposażenia. W środku znajduje się kieszonka z siatki. Torba jest usztywniana dlatego nie wygina się podczas otwierania. Montowana do sztycy paskiem z rzepem, a do siodła dwoma paskami z klipsami z regulacją. Rozmiary medium i large ponadto posiadają możliwość rozszerzenia pojemności przez otwarcie drugiego suwaka. Topeak Aero Wedge Pack to perfekcyjne rozwiązanie dla każdego rowerzysty, które potrzebny ekwipunek lubi mieć optymalnie zabezpieczony i zawsze pod ręką. Właściwości: materiał: 1200 Denier powlekany teflonem średnica sztycy: ø27.2 - ø34.9 mm system mocowania: Nylonowe paski z zatrzaskami oraz pasek z rzepem odblaski: taśma 3M™ cechy: szlufka na lampkę, zwiększana objętość (M,L) Micro: rozmiary: 16 x 8 x 7.5 cm objętość: 0.41 L waga: 85g Small: rozmiary: 18 x 8.5 x 11 cm pojemność: 0.66 L waga: 100g Medium: rozmiary: 20 x 11 x 12 cm pojemność: 0.98-1.31 L waga: 130g Large: wymiary: 23 x 13 x 14 cm objętość: 1.48-1.97 L waga: 165g
 • Producent Topeak 
 • Rodzaj torba podsiodłowa 

2 # Topeak strap aero wedge pack torebka podsiodłowa medium 2020 torby na bagażnik (4712511825893)

Topeak strap aero wedge pack torebka podsiodłowa medium 2020 torby na bagażnik (4712511825893) Najniższa Cena Online Torba podsiodłowa Topeak Aero Wedge Pack z klasycznym systemem mocowania. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów jest nad wyraz wytrzymała i odporna na rozdarcia czy uszkodzenia. Jeszcze specjalną, dedykowaną szlufkę na lampkę aby była ona trafnie widoczna po zmroku. Pasek odblaskowy 3M™ dodatkowo ulepsza bezpieczeństwo. Zamykana na klasyczny suwak, przystępny dostęp do wnętrza gdzie zmieszczą się konieczne części wyposażenia. We wnętrzu znajduje się kieszonka z siatki. Torba jest usztywniana dlatego nie wygina się w trakcie otwierania. Montowana do sztycy paskiem z rzepem, a do siodła dwoma paskami z klipsami z regulacją. Wymiary medium i large ponadto posiadają możliwość powiększenia objętości przez otwarcie drugiego suwaka. Topeak Aero Wedge Pack to znakomite rozwiązanie dla każdego rowerzysty, które niezbędny ekwipunek lubi mieć optymalnie zabezpieczony i za każdym razem pod ręką. Właściwości: materiał: 1200 Denier powlekany teflonem średnica sztycy: ø27.2 - ø34.9 mm system mocowania: Nylonowe paski z zatrzaskami i pasek z rzepem odblaski: taśma 3M™ cechy: szlufka na lampkę, powiększana objętość (M,L) Micro: wymiary: 16 x 8 x 7.5 cm pojemność: 0.41 L waga: 85g Small: wymiary: 18 x 8.5 x 11 cm objętość: 0.66 L waga: 100g Medium: rozmiary: 20 x 11 x 12 cm pojemność: 0.98-1.31 L waga: 130g Large: rozmiary: 23 x 13 x 14 cm pojemność: 1.48-1.97 L waga: 165g
 • Producent Topeak 
 • Rodzaj torba podsiodłowa 

3 # Topeak Wedge Pack 2 Torebka podsiodłowa small 2020 Torebki na sztycę

Topeak Wedge Pack 2 Torebka podsiodłowa small 2020 Torebki na sztycę Najniższa Cena Online Torba podsiodłowa Topeak Wedge Pack II Small Torba podsiodłowa producenta Topeak w wymiarze S.wytworzona ze wzmacnianego teflonem włókna nylonowego o grubości 1000 den.dzięki temu torba jest stanowczo wytrzymała.najbardziej newralgiczne powierzchnie na dodatek powlekane są wodoodpornym tworzywem.produkowana do przewożenia zapasowej dętki, batonów energetycznych, narzędzi, czy innych mniejszych przedmiotów.Tył torby zaopatrzony jest w pasek odblaskowy firmy 3M oraz dodatkową szlufkę (ok 20 mm szerokości) do montażu oświetlenia na klips.Uchwyt mocowany do siodełka z systemem QuickClick pozwala momentalnie wyswobodzić torbę i zabrać ją ze sobą.Dodatkowy przedni rzep do sztycy siodła sprawi, iż torba za każdym razem będzie na swoim miejscu.W komplecie z torbą znajduje się pokrowiec przeciwdeszczowy w odcieniu żółtym. Producent: TopeakModel: Wedge Pack II wymiar: SmallMateriał: Nylon 1000 den powlekany teflonemSystem mocowania: uchwyt podsiodłowy z systemem QuickClickOdblaski: 3Mparametry dodatkowe: szlufka na lampkępojemność: ~ 0,8 LWaga: ~ 145 g TOPEAK jest to amerykańska firma produkująca innowacyjne akcesoria dla rowerzystów. Ich produkty to dopracowane dzieła inżynierii, oparte na doświadczeniach zawodników i pasjonatów, które zapewniają komfort stosowania rowerzystom o ponadprzeciętnych wymogich. TOPEAK w swoich produktach stawia na detale. Świetne jest wszystko - od detali produktu po projekt opakowania.
 • Producent Topeak 
 • Rodzaj torba podsiodłowa 

4 # Torebka podsiodłowa Topeak Aero Wedge Pack Large, T-TC2262B

Torebka podsiodłowa Topeak Aero Wedge Pack Large, T-TC2262B Najniższa Cena Online Torba podsiodłowa Topeak Aero Wedge Pack z klasycznym systemem mocowania. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tworzyw jest wyjątkowo wytrzymała i oporna na rozdarcia czy uszkodzenia. Dodatkowo specjalną, przeznaczoną szlufkę na lampkę by była ona odpowiednio widoczna po zmroku. Pasek odblaskowy 3M™ ponadto ulepsza bezpieczeństwo. Zamykana na konwencjonalny zamek błyskawiczny, nieskomplikowany dostęp do wnętrza gdzie zmieszczą się konieczne komponenty wyposażenia. We wnętrzu znajduje się kieszonka z siatki. Torba jest usztywniana dlatego nie wygina się w trakcie otwierania. Montowana do sztycy paskiem z rzepem, a do siodła dwoma paskami z klipsami z regulacją. Wymiary medium i large dodatkowo posiadają możliwość powiększenia pojemności poprzez otwarcie drugiego suwaka. Topeak Aero Wedge Pack to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego rowerzysty, które konieczny ekwipunek lubi posiadać adekwatnie zabezpieczony i zawsze pod ręką. Atrybuty: materiał: 1200 Denier powlekany teflonem średnica sztycy: ø27.2 - ø34.9 mm system mocowania: Nylonowe paski z zatrzaskami i pasek z rzepem odblaski: taśma 3M™ parametry: szlufka na lampkę, rozszerzana pojemność (M,L) Micro: wymiary: 16 x 8 x 7.5 cm pojemność: 0.41 L waga: 85g Small: rozmiary: 18 x 8.5 x 11 cm pojemność: 0.66 L waga: 100g Medium: rozmiary: 20 x 11 x 12 cm objętość: 0.98-1.31 L waga: 130g Large: rozmiary: 23 x 13 x 14 cm objętość: 1.48-1.97 L waga: 165g
 • Producent Topeak 
 • Rodzaj torba podsiodłowa 

5 # Topeak torba podsiodłowa wedge pack ii z pokrowcem medium (4712511826715)

Topeak torba podsiodłowa wedge pack ii z pokrowcem medium (4712511826715) Najniższa Cena Online Torba podsiodłowa Topeak Wedge Pack II Medium Torba podsiodłowa producenta Topeak w rozmiarze M.wytworzona ze wzmacnianego teflonem włókna nylonowego o grubości 1000 den.dzięki czemu torba jest bardzo wytrzymała.najszczególniej newralgiczne powierzchnie dodatkowo powlekane są wodoodpornym materiałem.wyprodukowana do przewożenia zapasowej dętki, batonów energetycznych, narzędzi, czy innych mniejszych przedmiotów.Tył torby wyekwipowany jest w pasek odblaskowy firmy 3M, a także dopełniającą szlufkę (ok 20 mm szerokości) do konstrukcji oświetlenia na klips.Uchwyt mocowany do siodełka z systemem QuickClick pozwala błyskawicznie wyswobodzić torbę i wziąć ją ze sobą.Dodatkowy przedni rzep do sztycy siodła sprawi, iż torba zawsze będzie na swoim miejscu.Drugi zamek pozwal rozszerzyć pojemność torby do około 1.25 L.W pakiecie z torbą znajduje się pokrowiec przeciwdeszczowy w odcieniu żółtym. Producent: TopeakModel: Wedge Pack II wymiar: MediumMateriał: Nylon 1000 den powlekany teflonemSystem mocowania: uchwyt podsiodłowy z systemem QuickClickOdblaski: 3Mparametry uzupełniające: szlufka na lampkęobjętość: ~ 0,95-1,25 LWaga: ~ 160 g TOPEAK jest to amerykańska firma produkująca progresywne akcesoria dla rowerzystów. Ich produkty to dopracowane dzieła inżynierii, oparte na doświadczeniach zawodników i pasjonatów, które gwarantują komfort wykorzystywania rowerzystom o ponadprzeciętnych kryteriach. TOPEAK w swoich produktach stawia na detale. Perfekcyjne jest wszystko - od detali towaru po projekt opakowania.
 • Producent TOPEAK 
 • Rodzaj torba podsiodłowa 


TOP7 Najlepsze torby pod siodełko rowerowe Ranking wrzesień 2022

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich podsiodłowych toreb na rower Topeak, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem dobrych rowerowych toreb podsiodłowych.Powiązania tematyczne:

 • jaka torba rowerowa podsiodłowa Topeak opinie,
 • dobre torby rowerowe pod siodełko Topeak cena,
 • ranking najlepszych podsiodłowych toreb na rower Topeak.