Najlepsze zapięcia do roweru do 250 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rankingi zabezpieczeń do roweru / Ranking zapięć rowerowych do 250 zł

Poszukujesz dobrych zapięć rowerowych do 250 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na październik 2022:

  • TOP10 zapięć rowerowych do 250 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
  • TOP5 z zapięciami do roweru do 250 zł – pod względem ceny,
  • TOP5 często kupowanych rowerowych zabezpieczeń.

Ranking z najlepszymi zapięciami do roweru do 250 zł [Zainteresowanie] Top10 na październik 2022

Nasze zestawienie zawiera proponowane zapięcia do roweru do 250 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z zapięciami do roweru do 250 zł i ich opisem technicznym.

2 # Onguard, Zapięcie rowerowe, Mastiff 8020, 110 cm

Onguard, Zapięcie rowerowe, Mastiff 8020, 110 cm Najniższa Cena Online Zapięcie rowerowe ONGUARD MASTIFF 8020 ŁAŃCUCH 110cm*10mm - 5 x Klucze z kodem Łańcuch rowerowy zbudowany z 10 mm ogniw ze stali hartowanej, utwardzanych tytanem połączonych z mechanizmem blokującym X2P. Podwójnie gumowana powłoka zamka umożliwia wygodny uchwyt i ochronę przed uderzeniami i obtarciami. Mechanizm blokujący: X2P - Double Bolt - 2 zapadkowy, zagwarantuje najwyższą wytrzymałość na rozerwanie zapięcia Mechanizm bębenkowy: Z-Cylinder, wariant Europejski, wyprodukowany z ultra hartowanej stali gwarantującej najlepszą ochronę przed wierceniem, podważaniem i rozrywaniem Materiał: Ogniwa z hartowanej stali, utwardzane tytanem, odporne na cięcie lub podważanie Powłoki: Dwukrotnie gumowana warstwa zamka, a osłona łańcucha chroni farbę i wykończenie, haftowane logo nie odpadnie ani nie zetrze się Wpust: samoczynna ochrona przed skażeniami Klucze: 5 laserowo wycinanych kluczy z kodem, w tym 1 z małą lampką LED Poziom bezpieczeństwa: 70/100 Producent: Onguard Zapięcie serii: OG Długość: 110 cm Średnica ogniwa: 10mm Kolor: czarny Materiał: hartowana stal, utwardzana tytanem, tworzywo sztuczne Klucze: 5 szt, wycinane laserowo Waga: 3100 g Mechanizm blokujący: X2P - Double Bolt Mechanizm blokujący X2P Mechanizm X2P Double Bolt mocuje obie strony szekli do poprzeczki, zapewniając wysoką odporność na ciągnięcie, przeciskanie i podważanie. Z-Cylinder Z-Cylinder to mechanizm ochrony zamka, który zabezpiecza zamek przed atakiem typu BumpBlock™. Mechanizm zamka jest zamknięty w ultra-hartowanej stali dzięki czemu oprze się wierceniu czy ciągnięciu.
  • Producent ONGUARD 
  • Rodzaj łańcuch 


Ranking z najtańszymi zapięciami do roweru do 250 zł [Cena] Top10 na październik 2022

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze zapięcia do roweru do 250 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na październik 2022.TOP7 Rekomendowane zapięcia do roweru Ranking październik 2022

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich zapięć rowerowych do 250 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem dobrych rowerowych zabezpieczeń.Powiązania tematyczne:

  • jakie zabezpieczenie do roweru do 250 zł opinie,
  • dobre zapięcia do roweru do 250 zł cena,
  • ranking najlepszych zapięć rowerowych do 250 zł.