Najlepsze zapięcia do roweru Dunlop. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rankingi zabezpieczeń do roweru / Ranking zapięć rowerowych Dunlop

Poszukujesz możliwie najlepszych zapięć rowerowych Dunlop? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na wrzesień 2022:

 • TOP10 zapięć rowerowych Dunlop – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z zapięciami do roweru Dunlop – pod względem ceny,
 • TOP5 chętnie wybieranych rowerowych zabezpieczeń.

Ranking z najlepszymi zapięciami do roweru Dunlop [Zainteresowanie] Top10 na wrzesień 2022

Nasze zestawienie zawiera proponowane zapięcia do roweru Dunlop, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z zapięciami do roweru Dunlop i ich specyfikacją.

3 # Zapięcie rowerowe 1042848 łańcuch niebieski marki Dunlop

Zapięcie rowerowe 1042848 łańcuch niebieski marki Dunlop Najniższa Cena Online Szukasz dobrego, solidnego zapięcia rowerowego? ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP korzystnie zabezpieczy twój rower przed kradzieżą, a jego wygląd sprawi, że będzie to Twój jeden z ulubionych gadżetów rowerowych! zapięcie w formie łańcucha ukrytego w mocnym kolorowym materiale należycie zabezpieczy pojazd przed kradzieżąnad wyraz konkretne i wytrzymałe dzięki znacznym ogniwompokrowiec z dzianiny zabezpieczy przed zarysowaniami i wilgociągenialne do wszelkiego rodzaju jednośladówzaopatrzone w samoczynny cylinder i dwa płaskie klucze ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP produkowane zostało z potężnej i wytrzymałej stali, którą ponadto pokryto materiałem niepodatnym na przetarcia w celu zabezpieczenia ramy przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Długość łańcucha wynosi aż 120 cm, dzięki temu bez problemu przypniesz go do stałych elementów infrastruktury, na przykład poręczy albo stojaka na rowery. Grubość ogniwa to 3 mm, szerokość 15 mm, a długość 33 mm, dzięki czemu stanowi on świetną ochronę przed kradzieżą. Zamykanie im otwieranie blokady jest nad wyraz proste i odbywa się przekręceniu połączeniu kluczyka w zamku. Zabezpiecz swój rower przed kradzieżą zakup ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP parametry: rozmiary łańcucha zapiętego rozłożonego na płasko: 58 x 9 x 2,8 cm (dł. X szer. X wys.)Długość kompletna: 120 cmSzerokość materiały z łańcuchem w środku: 3,5 cmGrubość ogniwa: 3 mmwymiar ogniwa: 1,5 x 3,3 cm (szer. X dł.)Materiał: stal i materiałowe poszycieWaga netto ok.: 0,270 kgWaga brutto ok.; 0,300 kgrodzaj zamknięcia: na klucz (2 w pakiecie)firma: DunlopKolor: niebieskirozmiary opakowania: 26 x 12 x 4 cm (dł. Szer. X wys.) Dunlop jest jednym z wiodących na świecie producentów opon, znamionują się nad wyraz wysokimi osiągami i korzystająca z najnowszych technologii.
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj łańcuch 

5 # Dunlop Zapięcie rowerowe 1042503 linka niebieski (5902431042503)

Dunlop Zapięcie rowerowe 1042503 linka niebieski (5902431042503) Najniższa Cena Online Szukasz korzystnego, mocnego zapięcia rowerowego? ZAPIĘCIE ROWEROWE DUNLOP LINKA SZYFR 1.0X65CM zabezpieczy twój rower przed kradzieżą! zapięcie w formie kolorowej linki, zabezpieczy twój jednoślad przed kradzieżąnad wyraz potężne i wytrzymałe dzięki grubości linki 1 cmplastikowa powłoka linki zabezpiecza rower przed zarysowaniemidealny do wszystkiego rodzaju jednośladówwyposażone w numeryczny zamek kodowy z 4-cyfrową kombinacją ZAPIĘCIE ROWEROWE DUNLOP Z LINKĄ SZYFREM wykonane zostało z solidnej i wytrzymałej stali, którą w dodatku pokryto plastikowym materiałem odpornym na przetarcia w celu zabezpieczenia ramy przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Długość linki wynosi 65 cm, dzięki czemu bezproblemowo przypniesz go do stałych komponentów infrastruktury, na przykład poręczy albo stojaka na rowery. Średnica linki to 10 mm, dzięki temu stanowi on perfekcyjną ochronę przed kradzieżą. Zamykanie i otwieranie blokady jest niezwykle proste, odbywa się przez wpisanie wcześniej ustalonego przez Ciebie 4 cyfrowego kodu. Zabezpiecz swój rower przed kradzieżą dokonaj zakupu ZAPIĘCIE ROWEROWE DUNLOP LINKĘ Z SZYFREM 1.0X65CM cechy: rozmiary łańcucha zapiętego rozłożonego na płasko: 31 x 11 x 2 cm (dł. X szer. X wys.) Długość całkowita: 65 cmŚrednica linki: 10 mmMateriał: stal, tworzywo sztuczneWaga netto ok.: 0,157 kgWaga brutto ok.: 0,167 kgwariant zamknięcia: zamek z 4 cyfrowym kodemfirma: DunlopKolor: niebieski Dunlop jest jednym z wiodących na świecie producentów opon, cechują się wyjątkowo wysokimi osiągami i korzystająca z najnowszych technice.
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj linka 

9 # Dunlop Zapięcie rowerowe 1042862 łańcuch zielony

Dunlop Zapięcie rowerowe 1042862 łańcuch zielony Najniższa Cena Online Szukasz prawidłowego, potężnego zapięcia rowerowego? ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP poprawnie zabezpieczy twój rower przed kradzieżą, a jego wygląd sprawi, iż będzie to Twój jeden z ulubionych gadżetów rowerowych! zapięcie w formie łańcucha ukrytego w potężnym barwnym materiale korzystnie zabezpieczy pojazd przed kradzieżąwyjątkowo potężne i wytrzymałe dzięki wielkim ogniwompokrowiec z dzianiny zabezpieczy przed zarysowaniami i wilgociądoskonałe do wszystkiego rodzaju jednośladówzaopatrzone w samoczynny cylinder i dwa płaskie klucze ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP produkowane zostało z mocnej i wytrzymałej stali, którą w dodatku pokryto materiałem wytrzymałym na przetarcia w celu zabezpieczenia ramy przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Długość łańcucha wynosi aż 120 cm, dzięki temu bezproblemowo przypniesz go do stałych części infrastruktury, na przykład poręczy albo stojaka na rowery. Grubość ogniwa to 3 mm, szerokość 15 mm, a długość 33 mm, dzięki temu stanowi on wspaniałą ochronę przed kradzieżą. Zamykanie im otwieranie blokady jest bardzo proste i odbywa się przekręceniu połączeniu kluczyka w zamku. Zabezpiecz swój rower przed kradzieżą zakup ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP parametry: rozmiary łańcucha zapiętego rozłożonego na płasko: 58 x 9 x 2,8 cm (dł. X szer. X wys.)Długość pełna: 120 cmSzerokość materiały z łańcuchem wewnątrz: 3,5 cmGrubość ogniwa: 3 mmrozmiar ogniwa: 1,5 x 3,3 cm (szer. X dł.)Materiał: stal i materiałowe poszycieWaga netto ok.: 0,270 kgWaga brutto ok.; 0,300 kgtyp zamknięcia: na klucz (2 w komplecie)producent: DunlopKolor: Zielonyrozmiary opakowania: 26 x 12 x 4 cm (dł. Szer. X wys.) Dunlop jest jednym z wiodących na świecie producentów opon, cechują się niezwykle wysokimi osiągami i korzystająca z najnowszych technice.
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj łańcuch 

10 # Dunlop Zapięcie rowerowe 1042855 łańcuch pomarańczowy

Dunlop Zapięcie rowerowe 1042855 łańcuch pomarańczowy Najniższa Cena Online Szukasz prawidłowego, potężnego zapięcia rowerowego? ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP korzystnie zabezpieczy twój rower przed kradzieżą, a jego wygląd sprawi, iż będzie to Twój jeden z ulubionych gadżetów rowerowych! zapięcie w formie łańcucha ukrytego w konkretnym barwnym materiale korzystnie zabezpieczy pojazd przed kradzieżąnad wyraz solidne i wytrzymałe dzięki znacznym ogniwompokrowiec z dzianiny zabezpieczy przed zarysowaniami i wilgociądoskonałe do wszelkiego rodzaju jednośladówwyposażone w samoczynny cylinder i dwa płaskie klucze ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP wyprodukowane zostało z mocnej i wytrzymałej stali, którą na dodatek pokryto materiałem opornym na przetarcia w celu zabezpieczenia ramy przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Długość łańcucha wynosi aż 120 cm, dzięki temu bezproblemowo przypniesz go do stałych elementów infrastruktury, na przykład poręczy lub stojaka na rowery. Grubość ogniwa to 3 mm, szerokość 15 mm, a długość 33 mm, dzięki czemu stanowi on wyśmienitą ochronę przed kradzieżą. Zamykanie im otwieranie blokady jest niezwykle proste i odbywa się przekręceniu połączeniu kluczyka w zamku. Zabezpiecz swój rower przed kradzieżą dokonaj zakupu ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP atrybuty: wymiary łańcucha zapiętego rozłożonego na płasko: 58 x 9 x 2,8 cm (dł. X szer. X wys.)Długość całkowita: 120 cmSzerokość materiały z łańcuchem we wnętrzu: 3,5 cmGrubość ogniwa: 3 mmrozmiar ogniwa: 1,5 x 3,3 cm (szer. X dł.)Materiał: stal i materiałowe poszycieWaga netto ok.: 0,270 kgWaga brutto ok.; 0,300 kgrodzaj zamknięcia: na klucz (2 w zestawie)firma: DunlopKolor: pomarańczowywymiary opakowania: 26 x 12 x 4 cm (dł. Szer. X wys.) Dunlop jest jednym z wiodących na świecie producentów opon, charakteryzują się bardzo wysokimi osiągami i korzystająca z najnowszych technice.
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj łańcuch 


Ranking z najtańszymi zapięciami do roweru Dunlop [Cena] Top10 na wrzesień 2022

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze zapięcia do roweru Dunlop, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na wrzesień 2022.

4 # Zapięcie rowerowe 1043043 linka czerwony marki Dunlop

Zapięcie rowerowe 1043043 linka czerwony marki Dunlop Najniższa Cena Online Szukasz prawidłowego, potężnego zapięcia rowerowego ZAPIĘCIE ROWEROWE DUNLOP SPIRALNE NA KLUCZ 0,8X150CM poprawnie zabezpieczy twój rower przed kradzieżą, a jego wygląd sprawi, iż będzie to Twój jeden z ulubionych gadżetów rowerowych! zapięcie w formie grubej linki zabezpieczy twój jednoślad przed kradzieżąniezwykle mocne i wytrzymałe dzięki średnicy 8 mmplastikowa warstwa zabezpiecza rower przed zarysowaniemświetny do wszelkiego rodzaju jednośladówzamykane za zamek za pomocą kluczyka ZAPIĘCIE ROWEROWE DUNLOP SPIRALNE NA KLUCZ 0,8X150CM to wyjątkowo poręczny składnik wyposażenia Twojego roweru. Stanie na wysokości zadania jednocześnie podczas krótkich, jak i długich wycieczek rowerowych poza miasto. Ograniczy nie tylko ryzyko kradzieży roweru, skutera lecz pozwoli także zamknąć każdą bramkę. Jego kształt przypomina spiralę, która zwija się i w trakcie przechowywania zajmuje naprawdę mało miejsca. Z kolei jego serce to stalowa linka pokryta miękkim tworzywem sztucznym, które ma uniemożliwiać powstawaniu ewentualnych zarysowań ramy roweru. pełna długość zapięcia wynosi aż 150 cm, dzięki temu bezproblemowo przypniesz go do stałych składników infrastruktury, na przykład poręczy albo stojaka na rowery. Średnica linki to 8 mm, dzięki czemu stanowi on świetną ochronę przed kradzieżą. Zamykanie i otwieranie blokady jest nad wyraz proste, odbywa się poprzez odpięcia albo zapięcie zamka przy pomocy kluczyka. Zabezpiecz się przed kradzieżą zakup ZAPIĘCIE ROWEROWE DUNLOP SPIRALNE NA KLUCZ 0,8X150CM! atrybuty: wymiary łańcucha zapiętego rozciągniętego na płasko ok: 75 x 10 x 2 cm (dł. X szer. X wys.) Długość kompletna: 150 cmGrubość ogniwa: 8 mmMateriał: linka - stal, tworzywo nienaturalne, główka stop cynku i tworzywo sztuczneWaga netto ok.: 0,195 kgWaga brutto ok.: 0,210 kgtyp zamknięcia: automatyczny cylinder (zapięcie) na kluczykZapasowy kluczyk: takmarka: DunlopKolor: czerwonywymiary opakowania (folia): 21 x 12 x 3 cm (dł. Szer. X wys.) Dunlop jest jednym z wiodących na świecie producentów opon, charakteryzują się niezwykle wysokimi osiągami i korzystająca z najnowszych technologii.
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj linka 

5 # Dunlop Zapięcie rowerowe 1042503 linka niebieski (5902431042503)

Dunlop Zapięcie rowerowe 1042503 linka niebieski (5902431042503) Najniższa Cena Online Szukasz dobrego, konkretnego zapięcia rowerowego? ZAPIĘCIE ROWEROWE DUNLOP LINKA SZYFR 1.0X65CM zabezpieczy twój rower przed kradzieżą! zapięcie w formie kolorowej linki, zabezpieczy twój jednoślad przed kradzieżąwyjątkowo konkretne i wytrzymałe dzięki grubości linki 1 cmplastikowa powłoka linki zabezpiecza rower przed zarysowaniemperfekcyjny do wszelkiego typu jednośladówwyposażone w numeryczny zamek kodowy z 4-cyfrową kombinacją ZAPIĘCIE ROWEROWE DUNLOP Z LINKĄ SZYFREM stworzone zostało z solidnej i wytrzymałej stali, którą dodatkowo pokryto plastikowym materiałem niepodatnym na przetarcia w celu zabezpieczenia ramy przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Długość linki wynosi 65 cm, dzięki temu bezproblemowo przypniesz go do stałych części infrastruktury, na przykład poręczy albo stojaka na rowery. Średnica linki to 10 mm, dzięki temu stanowi on świetną ochronę przed kradzieżą. Zamykanie i otwieranie blokady jest szczególnie proste, odbywa się poprzez wpisanie wcześniej ustalonego przez Ciebie 4 cyfrowego kodu. Zabezpiecz swój rower przed kradzieżą zakup ZAPIĘCIE ROWEROWE DUNLOP LINKĘ Z SZYFREM 1.0X65CM parametry: rozmiary łańcucha zapiętego rozłożonego na płasko: 31 x 11 x 2 cm (dł. X szer. X wys.) Długość kompletna: 65 cmŚrednica linki: 10 mmMateriał: stal, tworzywo sztuczneWaga netto ok.: 0,157 kgWaga brutto ok.: 0,167 kgwariant zamknięcia: zamek z 4 cyfrowym kodemmarka: DunlopKolor: niebieski Dunlop jest jednym z wiodących na świecie producentów opon, znamionują się niezwykle wysokimi osiągami i korzystająca z najnowszych technice.
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj linka 


TOP7 Rekomendowane zapięcia do roweru Ranking wrzesień 2022

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich zapięć rowerowych Dunlop, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem dobrych rowerowych zabezpieczeń.Powiązania tematyczne:

 • jakie zabezpieczenie do roweru Dunlop opinie,
 • dobre zapięcia do roweru Dunlop cena,
 • ranking najlepszych zapięć rowerowych Dunlop.