Najlepsze zapięcia do roweru. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!


Poszukujesz dobrych zapięć rowerowych? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na październik 2022:

 • TOP10 zapięć rowerowych – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z zapięciami do roweru – pod względem ceny,
 • TOP5 często kupowanych rowerowych zabezpieczeń.

Ranking z najlepszymi zapięciami do roweru [Zainteresowanie] Top10 na październik 2022

Nasze zestawienie zawiera proponowane zapięcia do roweru, jakie są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z zapięciami do roweru i ich opisem technicznym.

1 # Onguard Zapięcie rowerowe link plate lock k9 combo składane 8115 - 88,5cm - szyfr (7290001282151)

Onguard Zapięcie rowerowe link plate lock k9 combo składane 8115 - 88,5cm - szyfr (7290001282151) Najniższa Cena Online Zapięcie rowerowe ONGUARD Link Plate Lock K9 COMBO SKŁADANE 8115 - 88,5cm - SZYFR solidne zapięcie rowerowe szanowanej firmy Onguard specjalizującej się tworzeniem zabezpieczeń nie tylko do rowerów, ale także do skuterów czy motocykli. Zamki, które tworzy ONGUARD zostały przetestowane, zatwierdzone i certyfikowane przez najważniejsze europejskie organizacje. Ta oryginalna blokada łączy w sobie bezpieczeństwo u-locka prosto wykorzystania i wszechstronnością linki. niezwykle kompaktowe zapięcie K-9 jest wykonane z hartowanych stalowych płytek. Blokada otrzymała ocenę ( ultimate security ) 70 na 100 w skali firmy Onguard. Po rozłożeniu tego zapięcia uzyskujemy sześć połączonych ze sobą części - hartowanych płytek pokrytych materiałem- każda mająca długość 15,3 cm. Płytki połączone są ze sobą wzajemnie, z łatwością można je formować, a wszystkie łączy centralny zamek na szyfr. Po rozłożeniu zapięcie ma odpowiednią długość do zabezpieczenia ramy i koła do słupa albo innego stałego obiektu. Sama konstrukcja linki przypomina drewnianą miarkę składaną wykorzystywaną w budownictwie. W zestawie upraszczający transport zapięcia uchwyt do zamocowania do ramy roweru dzięki dwóm silnym paskom na rzepy. W uchwycie widoczne są także dwa otwory wskazujące na możliwość przymocowania pokrywy przy pomocy śrub w miejscu koszyka na bidon. Gumowy uchwyt ułatwia przewożenie zapięcia, a jakość wykonania nie pozwoli na jego wypadanie - zabezpieczone na klips od góry. Zamek szyfrowy posiada aż 100 000 osiągalnych kombinacji. producent: Onguard Model: K9 Link Plate Lock Combo 8115Długość: 88,5 cm Poziom bezpieczeństwa: 70/100 wariant zapięcia: na szyfr Materiał płytek: hartowana stal Materiał zamka: ultra-hartowana stal Waga: ~ 754 gram wraz z uchwytemW pakiecie: zapięcie, uchwyt do roweru, 2 paski na rzep
 • Producent ONGUARD 
 • Rodzaj zapięcie składane 

3 # akita 8036 zapięcie rowerowe 185 cm Ø20 mm czarny 2018 linki rowerowe marki Onguard

akita 8036 zapięcie rowerowe 185 cm Ø20 mm czarny 2018 linki rowerowe marki Onguard Najniższa Cena Online Stalowa, pleciona linka odporna na przecięcia i piłowanie. Osłona winylowa chroni poprzez zadrapaniami. Lżejsze i łatwiejsze w transporie niżeli łańcuchy rowerowe. Długość: 184 cm. Średnica: 20 mm. Mechanizm blokujący: X2P - Double Bolt - 2 zapadkowy Mechanizm bębenkowy: Z-Cylinder, typ Europejski Materiał: Stalowa skręcana linka z osłoną winylową Powłoki: Dwukrotnie gumowana powłoka zamka Klucze: 5 laserowo wycinanych kluczy z kodem, w tym 1 z małą lampką LED Poziom bezpieczeństwa: 50/100 Zapięcia linii: AKITA Lekkie i nieskomplikowane w transporcie zapięcia linkowe, dostępne z zamkiem na klucz lub na szyfr. Proponują rowerzystom prędkie oraz komfortowe zabezpieczenie w przypadku o niskim i średnim stopniu zagrożenia. Wysokiej jakości skręcana stalowa linka jest potężnie przytwierdzona do mechanizmu blokującego. Osłona z grubego winylu rozszerza bezpieczeństwo, a także broni przed upadkami i obtarciami. niezwykle wytrzymała samozwijająca się stalowa linka Osłona winylowa kolor i wykończenie Linka konkretnie przytwierdzona do mechanizmu blokującego Mechanizm blokady X2P gwarantuje najwyższą wytrzymałość na rozerwanie zapięcia Z-Cylinder z ultra hartowanej stali zagwarantuje najkorzystniejszą ochronę przed wierceniem, podważaniem i rozrywaniem Pasek na rzep utrzymujący zwoje zapięcia w celu nieskomplikowanego transportowania NOWOŚĆ - podwójnie gumowana warstwa zamka umożliwia komfortowy uchwyt, ochronę przed uderzeniami i obtarciami
 • Producent Onguard 
 • Rodzaj linka 

8 # Zapięcie rowerowe akita 185/10 czarny marki Onguard

Zapięcie rowerowe akita 185/10 czarny marki Onguard Najniższa Cena Online Zapięcie rowerowe ONGUARD Akita 8042 Linka - 10mm x 185cm - szyfr Wysokiej jakości skręcana stalowa linka, niepodatna na przecięcia i piłowanie, mocno przytwierdzona do mechanizmu blokującego. Akita oferuje rowerzystom prędkie, a także wygodne zabezpieczenie w przypadku o niskim i średnim stopniu zagrożenia.Zapięcie wyekwipowane w solidną blokadę z szyfrem. Osłona z grubego winylu powiększa bezpieczeństwo i broni przed upadkami i obtarciami. Osłania ona na dodatek linkę przed warunkami zewnętrznymi i nie pozwala na rysowanie się ramy roweru. Zapięcie niezwykle użyteczne i nietrudne w użyciu, a do tego lżejsze od łańcuchów rowerowych. Transportowanie ułatwiają samo zwijające się zwoje linki i pasek na rzep. cechy produktu: Mechanizm blokujący: SBC (Steel Ball Combo) - zapewnia najwyższą odporność na rozerwanie i podważanie zapięciaMateriał: Stalowa skręcana linka z osłoną winylową Powłoki: Dwukrotnie gumowana warstwa zamka Poziom bezpieczeństwa: 35/100 Pasek na rzep utrzymujący zwoje zapięcia w celu łatwego transportowaniaPodwójnie gumowana powłoka zamka umożliwia wygodny uchwyt, ochronę przed uderzeniami i obtarciami Producent: Onguard Zapięcie linii: Akitawariant zamka: szyfr Długość: 185 cm Średnica: 10 mm Kolor: czarno żółty Materiał: stalowa skręcana linka z osłoną winylowa chroniącą przed zadrapaniami Waga: 450 g Mechanizm blokujący SBC Blokady kablowe z mechanizmami SBC wykorzystują płynnie działający, stalowy system zatrzasków kulkowych, który jest niepodatny na podważanie i ciągnięcie.
 • Producent ONGUARD 
 • Rodzaj linka 


Ranking z najtańszymi zapięciami do roweru [Cena] Top10 na październik 2022

Poniższa tabela TOP5 zawiera najtańsze zapięcia do roweru, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na październik 2022.

4 # Zapięcie rowerowe 1043043 linka czerwony marki Dunlop

Zapięcie rowerowe 1043043 linka czerwony marki Dunlop Najniższa Cena Online Szukasz korzystnego, potężnego zapięcia rowerowego ZAPIĘCIE ROWEROWE DUNLOP SPIRALNE NA KLUCZ 0,8X150CM korzystnie zabezpieczy twój rower przed kradzieżą, a jego wygląd sprawi, że będzie to Twój jeden z ulubionych gadżetów rowerowych! zapięcie w formie grubej linki zabezpieczy twój jednoślad przed kradzieżąnad wyraz potężne i wytrzymałe dzięki średnicy 8 mmplastikowa powłoka zabezpiecza rower przed zarysowaniemidealny do wszystkiego rodzaju jednośladówzamykane za zamek za pomocą kluczyka ZAPIĘCIE ROWEROWE DUNLOP SPIRALNE NA KLUCZ 0,8X150CM to szczególnie użyteczny element wyposażenia Twojego roweru. Stanie na wysokości zadania zarówno podczas niedługich, jak i długich wycieczek rowerowych poza miasto. Ograniczy nie tylko ryzyko kradzieży roweru, skutera ale pozwoli także zamknąć każdą bramkę. Jego zarys przypomina spiralę, która zwija się i w trakcie przechowywania zajmuje naprawdę niewiele miejsca. Z kolei jego serce to stalowa linka pokryta miękkim tworzywem nienaturalnym, które ma zapobiegać powstawaniu ewentualnych zarysowań ramy roweru. całkowita długość zapięcia wynosi aż 150 cm, dzięki czemu bez problemu przypniesz go do stałych elementów infrastruktury, na przykład poręczy lub stojaka na rowery. Średnica linki to 8 mm, dzięki czemu stanowi on genialną ochronę przed kradzieżą. Zamykanie i otwieranie blokady jest wyjątkowo proste, odbywa się poprzez odpięcia albo zapięcie zamka przy pomocy kluczyka. Zabezpiecz się przed kradzieżą zakup ZAPIĘCIE ROWEROWE DUNLOP SPIRALNE NA KLUCZ 0,8X150CM! parametry: wymiary łańcucha zapiętego rozciągniętego na płasko ok: 75 x 10 x 2 cm (dł. X szer. X wys.) Długość całkowita: 150 cmGrubość ogniwa: 8 mmMateriał: linka - stal, tworzywo nienaturalne, główka stop cynku i tworzywo nienaturalneWaga netto ok.: 0,195 kgWaga brutto ok.: 0,210 kgrodzaj zamknięcia: samoczynny cylinder (zapięcie) na kluczykZapasowy kluczyk: takmarka: DunlopKolor: czerwonywymiary opakowania (folia): 21 x 12 x 3 cm (dł. Szer. X wys.) Dunlop jest jednym z wiodących na świecie producentów opon, znamionują się niezwykle wysokimi osiągami i korzystająca z najnowszych technologii.
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj linka 


TOP7 Najlepsze zapięcia do roweru Ranking październik 2022

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich zapięć rowerowych, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem rekomendowanych rowerowych zabezpieczeń.Powiązania tematyczne:

 • jakie zabezpieczenie do roweru opinie,
 • dobre zapięcia do roweru cena,
 • ranking najlepszych zapięć rowerowych.