Najlepsze zapięcia łańcuchowe do roweru do 30 zł. Jakie propozycje w TOP10? Sprawdź RANKING!

NocnyRower.com / Rankingi rowerowe / Rankingi zabezpieczeń do roweru / Ranking zapięć rowerowych łańcuchów do 30 zł

Poszukujesz możliwie najlepszych zapięć rowerowych łańcuchów do 30 zł? Polecamy poniższe rankingi z aktualizacją na listopad 2023:

 • TOP10 zapięć rowerowych łańcuchów do 30 zł – pod względem zainteresowania konsumentów,
 • TOP5 z zapięciami łańcuchowymi do roweru do 30 zł – pod względem ceny,
 • TOP5 chętnie wybieranych rowerowych zabezpieczeń łańcuchowych.

Ranking z najlepszymi zapięciami łańcuchowymi do roweru do 30 zł [Zainteresowanie] Top10 na listopad 2023

Nasze zestawienie zawiera proponowane zapięcia łańcuchowe do roweru do 30 zł, jakie są najchętniej kupowane w sklepach online. Zachęcamy do zapoznania się z zapięciami łańcuchowymi do roweru do 30 zł i ich specyfikacją.

1 # Dunlop Zapięcie rowerowe 1042862 łańcuch zielony

Dunlop Zapięcie rowerowe 1042862 łańcuch zielony Najniższa Cena Online Szukasz korzystnego, konkretnego zapięcia rowerowego? ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP korzystnie zabezpieczy twój rower przed kradzieżą, a jego wygląd sprawi, że będzie to Twój jeden z ulubionych gadżetów rowerowych! zapięcie w formie łańcucha ukrytego w solidnym kolorowym materiale prawidłowo zabezpieczy pojazd przed kradzieżąwyjątkowo potężne i wytrzymałe dzięki obfitym ogniwompokrowiec z tkaniny zabezpieczy przed zarysowaniami i wilgociąnieprzeciętne do wszystkiego typu jednośladówwyekwipowane w samoczynny cylinder i dwa płaskie klucze ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP wykonane zostało z solidnej i wytrzymałej stali, którą na dodatek pokryto materiałem opornym na przetarcia w celu zabezpieczenia ramy przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Długość łańcucha wynosi aż 120 cm, dzięki temu bezproblemowo przypniesz go do stałych komponentów infrastruktury, na przykład poręczy albo stojaka na rowery. Grubość ogniwa to 3 mm, szerokość 15 mm, a długość 33 mm, dzięki temu stanowi on świetną ochronę przed kradzieżą. Zamykanie im otwieranie blokady jest niezwykle proste i odbywa się przekręceniu połączeniu kluczyka w zamku. Zabezpiecz swój rower przed kradzieżą kup ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP właściwości: wymiary łańcucha zapiętego rozłożonego na płasko: 58 x 9 x 2,8 cm (dł. X szer. X wys.)Długość całkowita: 120 cmSzerokość materiały z łańcuchem wewnątrz: 3,5 cmGrubość ogniwa: 3 mmwymiar ogniwa: 1,5 x 3,3 cm (szer. X dł.)Materiał: stal i materiałowe poszycieWaga netto ok.: 0,270 kgWaga brutto ok.; 0,300 kgwariant zamknięcia: na klucz (2 w pakiecie)firma: DunlopKolor: Zielonyrozmiary opakowania: 26 x 12 x 4 cm (dł. Szer. X wys.) Dunlop jest jednym z wiodących na świecie producentów opon, cechują się wyjątkowo wysokimi osiągami i korzystająca z najnowszych technice.
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj łańcuch 

2 # Dunlop Zapięcie rowerowe 1042855 łańcuch pomarańczowy

Dunlop Zapięcie rowerowe 1042855 łańcuch pomarańczowy Najniższa Cena Online Szukasz dobrego, solidnego zapięcia rowerowego? ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP korzystnie zabezpieczy twój rower przed kradzieżą, a jego wygląd sprawi, iż będzie to Twój jeden z ulubionych gadżetów rowerowych! zapięcie w formie łańcucha ukrytego w konkretnym barwnym materiale dobrze zabezpieczy pojazd przed kradzieżąbardzo solidne i wytrzymałe dzięki pokaźnym ogniwompokrowiec z dzianiny zabezpieczy przed zarysowaniami i wilgociąrewelacyjne do wszelkiego rodzaju jednośladówwyposażone w automatyczny cylinder i dwa płaskie klucze ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP wyprodukowane zostało z potężnej i wytrzymałej stali, którą ponadto pokryto materiałem opornym na przetarcia w celu zabezpieczenia ramy przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Długość łańcucha wynosi aż 120 cm, dzięki czemu bez problemu przypniesz go do stałych części infrastruktury, na przykład poręczy lub stojaka na rowery. Grubość ogniwa to 3 mm, szerokość 15 mm, a długość 33 mm, dzięki temu stanowi on świetną ochronę przed kradzieżą. Zamykanie im otwieranie blokady jest bardzo proste i odbywa się przekręceniu połączeniu kluczyka w zamku. Zabezpiecz swój rower przed kradzieżą dokonaj zakupu ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP atrybuty: rozmiary łańcucha zapiętego rozłożonego na płasko: 58 x 9 x 2,8 cm (dł. X szer. X wys.)Długość kompletna: 120 cmSzerokość materiały z łańcuchem we wnętrzu: 3,5 cmGrubość ogniwa: 3 mmrozmiar ogniwa: 1,5 x 3,3 cm (szer. X dł.)Materiał: stal i materiałowe poszycieWaga netto ok.: 0,270 kgWaga brutto ok.; 0,300 kgrodzaj zamknięcia: na klucz (2 w komplecie)producent: DunlopKolor: pomarańczowyrozmiary opakowania: 26 x 12 x 4 cm (dł. Szer. X wys.) Dunlop jest jednym z wiodących na świecie producentów opon, cechują się niezwykle wysokimi osiągami i korzystająca z najnowszych technologii.
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj łańcuch 

6 # Zapięcie rowerowe 1042831 łańcuch czarny marki Dunlop

Zapięcie rowerowe 1042831 łańcuch czarny marki Dunlop Najniższa Cena Online Szukasz prawidłowego, solidnego zapięcia rowerowego? ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP korzystnie zabezpieczy twój rower przed kradzieżą, a jego wygląd sprawi, że będzie to Twój jeden z ulubionych gadżetów rowerowych! zapięcie w formie łańcucha ukrytego w solidnym barwnym materiale korzystnie zabezpieczy pojazd przed kradzieżąwyjątkowo potężny i wytrzymały dzięki dużym ogniwompokrowiec z dzianiny zabezpieczy przed zarysowaniami i wilgociąświetny do wszelkiego typu jednośladówwyekwipowany w automatyczny cylinder i dwa płaskie klucze ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP wytworzone zostało z potężnej i wytrzymałej stali, którą na dodatek pokryto materiałem wytrzymałym na przetarcia w celu zabezpieczenia ramy przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Długość łańcucha wynosi aż 120 cm, dzięki czemu bezproblemowo przypniesz go do stałych składników infrastruktury, na przykład poręczy lub stojaka na rowery. Grubość ogniwa to 3 mm, szerokość 15 mm, a długość 33 mm, dzięki temu stanowi on znakomitą ochronę przed kradzieżą. Zamykanie im otwieranie blokady jest niezwykle proste i odbywa się przekręceniu połączeniu kluczyka w zamku. Zabezpiecz swój rower przed kradzieżą dokonaj zakupu ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP parametry: rozmiary łańcucha zapiętego rozłożonego na płasko: 58 x 9 x 2,8 cm (dł. X szer. X wys.)Długość kompletna: 120 cmSzerokość materiały z łańcuchem we wnętrzu: 3,5 cmGrubość ogniwa: 3 mmwymiar ogniwa: 1,5 x 3,3 cm (szer. X dł.)Materiał: stal i materiałowe poszycieWaga netto ok.: 0,270 kgWaga brutto ok.; 0,300 kgwariant zamknięcia: na klucz (2 w komplecie)firma: DunlopKolor: czarnyrozmiary opakowania: 26 x 12 x 4 cm (dł. Szer. X wys.) Dunlop jest jednym z wiodących na świecie producentów opon, znamionują się wyjątkowo wysokimi osiągami i korzystająca z najnowszych technice.
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj łańcuch 

7 # Zapięcie rowerowe DUNLOP 1042879 Łańcuch Szary (5902431042879)

Zapięcie rowerowe DUNLOP 1042879 Łańcuch Szary (5902431042879) Najniższa Cena Online Szukasz korzystnego, mocnego zapięcia rowerowego? ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP poprawnie zabezpieczy twój rower przed kradzieżą, a jego wygląd sprawi, iż będzie to Twój jeden z ulubionych gadżetów rowerowych! zapięcie w formie łańcucha ukrytego w mocnym kolorowym materiale poprawnie zabezpieczy pojazd przed kradzieżąnad wyraz mocne i wytrzymałe dzięki pokaźnym ogniwompokrowiec z dzianiny zabezpieczy przed zarysowaniami i wilgociąperfekcyjne do wszystkiego typu jednośladówwyposażone w samoczynny cylinder i dwa płaskie klucze ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP stworzone zostało z konkretnej i wytrzymałej stali, którą ponadto pokryto materiałem opornym na przetarcia w celu zabezpieczenia ramy przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Długość łańcucha wynosi aż 120 cm, dzięki czemu bezproblemowo przypniesz go do stałych składników infrastruktury, na przykład poręczy albo stojaka na rowery. Grubość ogniwa to 3 mm,szerokość 15 mm, a długość 33 mm, dzięki czemu stanowi on idealną ochronę przed kradzieżą. Zamykanie im otwieranie blokady jest niezwykle proste i odbywa się przekręceniu połączeniu kluczyka w zamku. Zabezpiecz swój rower przed kradzieżą zakup ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP właściwości: rozmiary łańcucha zapiętego rozłożonego na płasko: 58 x 9 x 2,8 cm (dł. X szer. X wys.)Długość całkowita: 120 cmSzerokość materiały z łańcuchem w środku: 3,5 cmGrubość ogniwa: 3 mmrozmiar ogniwa: 1,5 x 3,3 cm (szer. X dł.)Materiał: stal i materiałowe poszycieWaga netto ok.: 0,270 kgWaga brutto ok.; 0,300 kgtyp zamknięcia: na klucz (2 w komplecie)producent: DunlopKolor: Szaryrozmiary opakowania: 26 x 12 x 4 cm (dł. Szer. X wys.) Dunlop jest jednym z wiodących na świecie producentów opon, charakteryzują się bardzo wysokimi osiągami i korzystająca z najnowszych technice.
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj łańcuch 

8 # Zapięcie rowerowe 1042848 łańcuch niebieski marki Dunlop

Zapięcie rowerowe 1042848 łańcuch niebieski marki Dunlop Najniższa Cena Online Szukasz korzystnego, konkretnego zapięcia rowerowego? ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP poprawnie zabezpieczy twój rower przed kradzieżą, a jego wygląd sprawi, iż będzie to Twój jeden z ulubionych gadżetów rowerowych! zapięcie w formie łańcucha ukrytego w mocnym barwnym materiale dobrze zabezpieczy pojazd przed kradzieżąszczególnie solidne i wytrzymałe dzięki dużym ogniwompokrowiec z tkaniny zabezpieczy przed zarysowaniami i wilgociąznakomite do wszelkiego typu jednośladówwyekwipowane w samoczynny cylinder i dwa płaskie klucze ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP tworzone zostało z potężnej i wytrzymałej stali, którą dodatkowo pokryto materiałem niepodatnym na przetarcia w celu zabezpieczenia ramy przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Długość łańcucha wynosi aż 120 cm, dzięki temu bez problemu przypniesz go do stałych składników infrastruktury, na przykład poręczy lub stojaka na rowery. Grubość ogniwa to 3 mm, szerokość 15 mm, a długość 33 mm, dzięki temu stanowi on genialną ochronę przed kradzieżą. Zamykanie im otwieranie blokady jest niezwykle proste i odbywa się przekręceniu połączeniu kluczyka w zamku. Zabezpiecz swój rower przed kradzieżą kup ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP cechy: rozmiary łańcucha zapiętego rozłożonego na płasko: 58 x 9 x 2,8 cm (dł. X szer. X wys.)Długość kompletna: 120 cmSzerokość materiały z łańcuchem w środku: 3,5 cmGrubość ogniwa: 3 mmrozmiar ogniwa: 1,5 x 3,3 cm (szer. X dł.)Materiał: stal i materiałowe poszycieWaga netto ok.: 0,270 kgWaga brutto ok.; 0,300 kgwariant zamknięcia: na klucz (2 w komplecie)marka: DunlopKolor: niebieskirozmiary opakowania: 26 x 12 x 4 cm (dł. Szer. X wys.) Dunlop jest jednym z wiodących na świecie producentów opon, cechują się wyjątkowo wysokimi osiągami i korzystająca z najnowszych technologii.
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj łańcuch 

9 # Zapięcie rowerowe łańcuch szary marki Dunlop

Zapięcie rowerowe łańcuch szary marki Dunlop Najniższa Cena Online Szukasz prawidłowego, solidnego zapięcia rowerowego? ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA SZYFR DŁ. 120CM DUNLOP poprawnie zabezpieczy twój rower przed kradzieżą, a jego wygląd sprawi, że będzie to Twój jeden z ulubionych gadżetów rowerowych! zapięcie w formie łańcucha ukrytego w mocnym kolorowym materiale należycie zabezpieczy pojazd przed kradzieżąniezwykle konkretne i wytrzymałe dzięki pokaźnym ogniwompokrowiec z tkaniny zabezpieczy przed zarysowaniami i wilgociąznakomite do wszystkiego rodzaju jednośladówotwierane przy pomocy dowolnie wybranego czterocyfrowego kodu ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA SZYFR DŁ. 120CM DUNLOP wyprodukowane zostało z mocnej i wytrzymałej stali, którą na dodatek pokryto materiałem odpornym na przetarcia w celu zabezpieczenia ramy przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Długość łańcucha wynosi aż 120 cm, dzięki temu bez problemu przypniesz go do stałych części infrastruktury, na przykład poręczy lub stojaka na rowery. Grubość ogniwa to 3,5 mm, szerokość ogniwa 15 mm, a długość 45 mm, dzięki temu stanowi on nieprzeciętną ochronę przed kradzieżą. Zamykanie i otwieranie blokady jest bardzo proste, odbywa się przy pomocy ustawienia czterocyfrowego kodu, który sam nadajesz. Zabezpiecz swój rower przed kradzieżą zakup ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA SZYFR DŁ. 120CM DUNLOP! parametry: rozmiary łańcucha zapiętego rozłożonego na płasko: 59 x 10 x 2,2 cm (dł. X szer. X wys.)Długość pełna: 120 cmGrubość ogniwa: 3,5 mmrozmiar ogniwa: 1,5 x 4,5 cm (szer. X dł.)Szerokość materiału z ukrytym łańcuchem:1,5 cmMateriał: stal i materiałowe poszycieWaga netto ok.: 0,317 kgWaga brutto ok.: 0,340 kgwariant zamknięcia: szyfrmarka: DunlopKolor: szaryrozmiary opakowania: 19 x 12 x 3 cm (dł. Szer. X wys.) Dunlop jest jednym z wiodących na świecie producentów opon, charakteryzują się bardzo wysokimi osiągami i korzystająca z najnowszych technice.
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj łańcuch 


Ranking z najtańszymi zapięciami łańcuchowymi do roweru do 30 zł [Cena] Top10 na listopad 2023

Poniższe zestawienie TOP5 zawiera najtańsze zapięcia łańcuchowe do roweru do 30 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, z aktualizacją na listopad 2023.

2 # Zapięcie rowerowe 1042831 łańcuch czarny marki Dunlop

Zapięcie rowerowe 1042831 łańcuch czarny marki Dunlop Najniższa Cena Online Szukasz prawidłowego, solidnego zapięcia rowerowego? ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP prawidłowo zabezpieczy twój rower przed kradzieżą, a jego wygląd sprawi, iż będzie to Twój jeden z ulubionych gadżetów rowerowych! zapięcie w formie łańcucha ukrytego w solidnym kolorowym materiale należycie zabezpieczy pojazd przed kradzieżąniezwykle solidny i wytrzymały dzięki obfitym ogniwompokrowiec z dzianiny zabezpieczy przed zarysowaniami i wilgociąznakomity do wszelkiego typu jednośladówwyposażony w automatyczny cylinder i dwa płaskie klucze ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP wykonane zostało z konkretnej i wytrzymałej stali, którą na dodatek pokryto materiałem odpornym na przetarcia w celu zabezpieczenia ramy przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Długość łańcucha wynosi aż 120 cm, dzięki temu bezproblemowo przypniesz go do stałych elementów infrastruktury, na przykład poręczy albo stojaka na rowery. Grubość ogniwa to 3 mm, szerokość 15 mm, a długość 33 mm, dzięki czemu stanowi on nieprzeciętną ochronę przed kradzieżą. Zamykanie im otwieranie blokady jest wyjątkowo proste i odbywa się przekręceniu połączeniu kluczyka w zamku. Zabezpiecz swój rower przed kradzieżą zakup ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP właściwości: rozmiary łańcucha zapiętego rozłożonego na płasko: 58 x 9 x 2,8 cm (dł. X szer. X wys.)Długość całkowita: 120 cmSzerokość materiały z łańcuchem we wnętrzu: 3,5 cmGrubość ogniwa: 3 mmwymiar ogniwa: 1,5 x 3,3 cm (szer. X dł.)Materiał: stal i materiałowe poszycieWaga netto ok.: 0,270 kgWaga brutto ok.; 0,300 kgrodzaj zamknięcia: na klucz (2 w pakiecie)marka: DunlopKolor: czarnyrozmiary opakowania: 26 x 12 x 4 cm (dł. Szer. X wys.) Dunlop jest jednym z wiodących na świecie producentów opon, charakteryzują się wyjątkowo wysokimi osiągami i korzystająca z najnowszych technice.
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj łańcuch 

3 # Dunlop Zapięcie rowerowe 1042862 łańcuch zielony

Dunlop Zapięcie rowerowe 1042862 łańcuch zielony Najniższa Cena Online Szukasz prawidłowego, potężnego zapięcia rowerowego? ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP należycie zabezpieczy twój rower przed kradzieżą, a jego wygląd sprawi, iż będzie to Twój jeden z ulubionych gadżetów rowerowych! zapięcie w formie łańcucha ukrytego w potężnym barwnym materiale dobrze zabezpieczy pojazd przed kradzieżąszczególnie solidne i wytrzymałe dzięki obszernym ogniwompokrowiec z dzianiny zabezpieczy przed zarysowaniami i wilgociągenialne do wszelkiego rodzaju jednośladówwyposażone w samoczynny cylinder i dwa płaskie klucze ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP wytwarzane zostało z mocnej i wytrzymałej stali, którą na dodatek pokryto materiałem wytrzymałym na przetarcia w celu zabezpieczenia ramy przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Długość łańcucha wynosi aż 120 cm, dzięki czemu bezproblemowo przypniesz go do stałych składników infrastruktury, na przykład poręczy albo stojaka na rowery. Grubość ogniwa to 3 mm, szerokość 15 mm, a długość 33 mm, dzięki czemu stanowi on rewelacyjną ochronę przed kradzieżą. Zamykanie im otwieranie blokady jest bardzo proste i odbywa się przekręceniu połączeniu kluczyka w zamku. Zabezpiecz swój rower przed kradzieżą dokonaj zakupu ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP właściwości: rozmiary łańcucha zapiętego rozłożonego na płasko: 58 x 9 x 2,8 cm (dł. X szer. X wys.)Długość kompletna: 120 cmSzerokość materiały z łańcuchem wewnątrz: 3,5 cmGrubość ogniwa: 3 mmwymiar ogniwa: 1,5 x 3,3 cm (szer. X dł.)Materiał: stal i materiałowe poszycieWaga netto ok.: 0,270 kgWaga brutto ok.; 0,300 kgtyp zamknięcia: na klucz (2 w zestawie)marka: DunlopKolor: Zielonyrozmiary opakowania: 26 x 12 x 4 cm (dł. Szer. X wys.) Dunlop jest jednym z wiodących na świecie producentów opon, znamionują się nad wyraz wysokimi osiągami i korzystająca z najnowszych technice.
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj łańcuch 

4 # Dunlop Zapięcie rowerowe 1042855 łańcuch pomarańczowy

Dunlop Zapięcie rowerowe 1042855 łańcuch pomarańczowy Najniższa Cena Online Szukasz korzystnego, mocnego zapięcia rowerowego? ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP prawidłowo zabezpieczy twój rower przed kradzieżą, a jego wygląd sprawi, że będzie to Twój jeden z ulubionych gadżetów rowerowych! zapięcie w formie łańcucha ukrytego w mocnym barwnym materiale poprawnie zabezpieczy pojazd przed kradzieżąwyjątkowo konkretne i wytrzymałe dzięki obszernym ogniwompokrowiec z dzianiny zabezpieczy przed zarysowaniami i wilgociąwspaniałe do wszelkiego typu jednośladówzaopatrzone w automatyczny cylinder i dwa płaskie klucze ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP wytworzone zostało z solidnej i wytrzymałej stali, którą na dodatek pokryto materiałem wytrzymałym na przetarcia w celu zabezpieczenia ramy przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Długość łańcucha wynosi aż 120 cm, dzięki czemu bez problemu przypniesz go do stałych części infrastruktury, na przykład poręczy albo stojaka na rowery. Grubość ogniwa to 3 mm, szerokość 15 mm, a długość 33 mm, dzięki temu stanowi on perfekcyjną ochronę przed kradzieżą. Zamykanie im otwieranie blokady jest nad wyraz proste i odbywa się przekręceniu połączeniu kluczyka w zamku. Zabezpiecz swój rower przed kradzieżą dokonaj zakupu ZAPIĘCIE ROWEROWE ŁAŃCUCH NA ZAMEK DŁ. 120CM DUNLOP właściwości: wymiary łańcucha zapiętego rozłożonego na płasko: 58 x 9 x 2,8 cm (dł. X szer. X wys.)Długość kompletna: 120 cmSzerokość materiały z łańcuchem w środku: 3,5 cmGrubość ogniwa: 3 mmwymiar ogniwa: 1,5 x 3,3 cm (szer. X dł.)Materiał: stal i materiałowe poszycieWaga netto ok.: 0,270 kgWaga brutto ok.; 0,300 kgtyp zamknięcia: na klucz (2 w zestawie)producent: DunlopKolor: pomarańczowywymiary opakowania: 26 x 12 x 4 cm (dł. Szer. X wys.) Dunlop jest jednym z wiodących na świecie producentów opon, charakteryzują się wyjątkowo wysokimi osiągami i korzystająca z najnowszych technice.
 • Producent DUNLOP 
 • Rodzaj łańcuch 


TOP7 Polecane zapięcia łańcuchy do roweru Ranking listopad 2023

Jeżeli nie znalazłeś odpowiednich zapięć rowerowych łańcuchów do 30 zł, zachęcamy do zapoznania się z ogólnym rankingiem rekomendowanych rowerowych zabezpieczeń łańcuchowych.Powiązania tematyczne:

 • jakie zabezpieczenie łańcuchowe do roweru do 30 zł opinie,
 • dobre zapięcia łańcuchowe do roweru do 30 zł cena,
 • ranking najlepszych zapięć rowerowych łańcuchów do 30 zł.